لوگو

ما در این جهان خودمون رو اسیر مغز و ذهن کردیم در صورتی که این تنها راه زندگی نیست

عقل دیگر بخشش یزدان بود

چون ز سینه آب دانش جوش کرد

ور ره نبعش بود بسته چه غم

عقل تحصیلی مثال جویها

راه آبش بسته شد شد بی‌نوا

چشمه‌ی آن در میان جان بود

نه شود گنده نه دیرینه نه زرد 

کو همی‌جوشد ز خانه دم به دم

کان رود در خانه‌ای از کویها

از درون خویشتن جو چشمه را

ابر انسان امیر شریفی

بله، واقعیت اینه که ما عقل دومی هم دارید که در مصر باستان و هند و … از آن به شدت استفاده میشده است. عقلی ورای این عقل حساب کتابی خودمان.

مدتهاست با مبحث شهود آشنایی دارم ولی همیشه فکر میکردم شهود یک دسته اطلاعاتی است که از لامکان و لازمان به مغز ما مخابره میشه. وقتی با جایگاه شهود آشنا شدم هم شهودم هم بیشتر و هم قوی تر و این چیزی است که این دوره بر اساس آن طراحی شده است. عقل دوم! یا زندگی بر اساس شهود.

شاید در نگاه اول این مسئله یک بحث متافیزیکی و یا حتی خرافات به چشم بیاد ولی میخوام بگم تحقیقات گسترده ای در دنیا روی این موضوع انجام شده و ثابت شده انسان قادر است خیلی از رویدادها رو قبل از وقوع تشخیص بده. البته مطالب جامع و کامل در این باره هیچ وقت در هیچ جای دنیا ارائه نشده است (الان که آذرماه ۱۴۰۱ است محکم میگویم با تمام جستجوهایی که انجام دادم به مطالب منسجم و کاملی نرسیدم)

مدتی است که به این شکل زندگی میکنم. زندگی با شهود. همیشه میخواستم مطالبم اینقدر کامل و جامع باشد و آزمون و خطاهای لازم رو انجام داده باشم که با اطمینان مثلا بگم ۶ ساله به این روش دارم زندگی میکنم (مثل دوره کارشناس جذب شوید که نتیجه حدود ۱۰ سال زندگی با قانون جذب بود) ولی این مطالب به قدری ذوق درونم ایجاد کرد که به سرعت اقدام به ساخت این دوره کردم و ترجیح دادم این مسیر را با هم طی کنیم.

شما با شرکت در این دوره با ساز و کار شهود آشنا میشوید. شهود یعنی عقلی ورای این عقلی که یک عمر باهاش زندگی کردیم. تصمیمات شما به شدت درست تر از قبل میشه و ارتعاش شما خیلی قویتر از قبل میشه (اگر با قانون جذب از قبل آشنا باشید میتونید سرعت و قدرت جذبهای خود را ۵ برابر کنید) البته این دوره فعلا فقط برای کسانی است که دوره کارشناس جذب شوید را گذراندن ولی ممکن است بعدا تغییر رویه دهیم (این هم به صورت شهودی به دلم افتاد)

در ابتدا که داشتم این دوره رو ضبط میکردم فکر میکردم این دوره ۱۰ الی ۱۲ ساعت شود. البته بیشتر عدد ۱۲ مدنظرم بود ولی الان که شروع کردم با الهاماتی که در طول دوره بهم شد فکر میکنم در انتها به ۱۸ الی ۲۰ ساعت برسد. تاکید میکنم این دوره هم مانند دوره های قبلی بنده (امیر شریفی) صوتی است و فقط در داخل اپلیکیشن پرورش افکار برگزار میشود. این دوره نیازی به حضور در مکان خاصی نداره و شما میتونید فایلهارو بعد از آپلود از اپلیکیشن پرورش افکار گوش بدید.