دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای
دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای
سید علی باقرپور
از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای
دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

695 دقیقه محتوای بی نظیر

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

56 فایل تصویری

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

دوره تخصصی تیترنویسی هدیه برای خریداران کل دوره

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

قبل از هر چیزی این فیلم را ببین

پخش ویدیو

سرفصل ها

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

+ هدایای ویژه

قیمت اصلی دوره eft
دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

اطلاعات این دوره

دانلود اپلیکیشن پرورش افکار

دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی جهت خرید می‌توانید با همکاران ما از طریق واتساپ و یا تلگرام در ارتباط باشید

شماره واتس اپ و تلگرام : 4000 337 0936

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

این دوره برای شماست...

 • چنانچه دوست دارید که در تبلیغ نویسی مهارت بیشتری کسب کنید و متونی تاثیرگذار، متمایز و جذاب بنویسید و از طریق آن درآمد غیرقابل تصوری بدست بیاورید.
 • چنانچه در حال حاضر به شغل کپی رایتری مشغولید و لازم است که از نتایج چندسال کار، مطالعه و تجربیات کپی رایتر‌های قدیمی و موفق در کمتر از 695 دقیقه مطلع شوید و تفاوتی چشمگیر در کسب کار فعلی خود ایجاد کنید.
 • اگر می‌خواهید برای جذب مشتری بیشتر و ایجاد وفاداری در مشتریان آژانس تبلیغاتی خود محتوای تبلیغاتی جذاب‌تر و بهتری تولید کنید.
 • چنانچه شغل فعلی شما فریلنسری است و دوست دارید که پروژه‌های بزرگتر و بهتری را از آنِ خود کنید، حتی اگر هنوز برای متقاضیان، نام آشنا نیستید.
 • اگر بعنوان یک دیجیتال مارکتر در جستجویید که با پیدا کردن یک روشِ بهتر، بازدهی بازاریابی خودتان را افزایش دهید.
 • اگر دوست دارید که در شغل روزنامه نگاری و خبرنگاری از همکاران خودت پیشی بگیرید .
 • چنانچه الان به شغل وبمستری مشغولید و می‌خواهید آمار نرخ کلیک و تبدیل سایتتان را بیشتر کنید.
 • چنانچه در فروش محصولات گرانقیمت فروشگاه خود به بن بست خورده‌اید.
 • اگر شغل شما سئو است و قصد دارید رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب کنید.
 • چنانچه قصد دارید هزینه تبلیغات را کاهش دهید اما بازگشت سرمایه تبلیغات را همراه با سود تضمین کنید.
 • اگر می‌خواهید کار خود را بعنوان ادمین شبکه‌های اجتماعی ارتقا دهید تا همه برای کار با شما رغبت نشان دهند.
 • اگر می‌خواهید در آمدتان در شغل تولید محتوا و بازاریابی چند برابر شود.
 • اگر می‌خواهید از طریق رسانه‌های آنلاین و چاپی و از طریق نویسندگی رشد کنید و به درآمد فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنید.
 • اگر نمی‌دانید چگونه دوره‌های آموزشی خود را بعنوان یک مدرس خوب بفروش برسانید.
 • اگر می‌خواهید بعنوان یک کارشناس و مشاوره کسب و کار تاثیری ماندگار در فروش مشتریان خود برجای بگذارید.
 • هم اکنون در شغلی هستید و انتظار سبقت گرفتن چشمگیر از همکارانتان را دارید و می‌خواهید متمایز از دیگران پیش بروید.
 • اگر مشتری بیشتری می‌خواهید و باید برای فروش بیشتر محصولات مجازی و فیزیکی خود راهی برای کسب مشتری پیدا کنید.
 • اگر می‌خواهید چند پله در فروش کسب و کار خود رشد کنید.
 • اگر می‌خواهید محصولات و خدماتتان را به روش جدیدتری به مخاطبان معرفی کنید و محتوای تبلیغی تهیه کنید که مشتری را برای خرید وسوسه کند.

رضایت مخاطبین دوره از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

نتایج نظرسنجی این محصول که در وبینار در سایت ایسمینار ارائه شد نشان می‌دهد که 99 درصد رضایت از دوره اعلام شده و همین نشان می‌دهد که این بسته آموزشی چقدر مفید، باکیفیت و بی‌نقص است، ضمن اینکه 50 درصد مطالب جدید هم نسبت به آن دوره در این دوره اضافه شده است.

رضایت از دوره آموزش تبلیغ نوسی حرفه ای سید علی باقرپور

محصول کسالت آور نه!، نویسنده کسالت آور آری!

فروش عاملیست که کسب و کار شما را سرپا نگهداشته و رشد و بقای آن را تضمین می‌کند. چنانچه شما در فروختن خدمات و محصولات خود شکست بخورید، عملا کسب و کارتان نیز شانسی برای بقا نخواهد داشت. کلمات سطحی و سرسری فروش معمولی و ناچیزی درپی خواهند داشت، بنابراین نمی‌توانید از محتوای سطحی انتظار فروش نجومی داشته باشید. پس اگر همچنان اصرار دارید که با محتوایی معمولی می‌توانید فروش را چندبرابر کنید، لازم است خیلی رک و راست بگوییم: این رویایی بیش نیست!

به خصوصیات و کلید واژه‌هایی که مخاطب به دنبال آن‌هاست هنگام خرید، دقت می‌کنید؟

حتما در خرید حضوری دیده‌اید که حرف‌های فروشنده و راهنما چه تاثیری بر تصمیم مشتری می‌گذارند، بنابراین همین اتفاق در خرید آنلاین هم می‌افتد، یعنی توضیحات شماست که نهایی شدن یا لغو خرید را تعیین می‌کند. امروز دیگر دوره‌ای نیست که مخاطبین با خواندن و دیدن محتوای تبلیغاتی معمولی محصول را خریداری کنند. رقابت تنگاتنگ است و فروش محصول نصیب کسی می‌شود که بهتر تبلیغ کرده و بهتر محصول را معرفی کرده است.

بیشتر تولید کنندگان محصول و خدمات رویایی فروش بالا و کسب سود چندبرابری را در ذهن پرورش می‌دهند، حال آنکه فقط تعداد انگشت شماری می‌توانند بدون وقفه بفروشند و رشد کنند و موفق‌تر از دیروز و حتی یک ساعت قبل خود باشند. اما در این میان تعداد کثیری در رکود به سر می‌برند. به نظر شما چرا چنین اتفاقی رخ می‌دهد؟

دیوید اگیلوی پدر علم تبلیغات خیلی کوتاه اما جامع دلیل این اتفاق را اینگونه بیان می‌کند:

دیوید اگیلوی پدر علم تبلیغات

احتمالا فاصله بین ثروت و شما، فقط یک تبلیغ خوب است.

درست است! مهارت چگونه تبلیغ نوشتن سبب می‌شود که شما یک متن تبلیغ استاندارد و جذاب برای محصولات و خدمات خود تهیه کنید. تفاوت سطح مهارت تبلیغ نویسی یکی از چند دلیل اول افزایش فروش خدمات و محصولات شماست، شک نکنید.

یادتان باشد که همه محصولات و خدمات تولید شده شما را نمی‌شناسند و با ماهیتشان آشنایی ندارند. بنابراین اگر نتوانید به خوبی آنچه را که تولید کردید را در قالب تبلیغات معرفی کنید، مشتری نسبت به خرید محصول اشتیاقی نشان نمی‌دهد و معلوم می‌شود که شما مهارت کافی در این کار ندارید.

حتی اگر بهترین محصول دنیا را تولید می‌کنید، باز هم در رقابت با اجناس و خدمات بی‌کیفیت هستید چرا که آن‌ها هم تبلیغات خاص خود را دارند. برخی از خدمات و محصولات بسیار پرفروشند اما واقعا به لحاظ کیفیت زیر صفر محسوب می‌شوند. تمام موفقیت این محصولات مدیون متن قوی تبلیغات است که آن‌ها را به خوبی معرفی کرده و در چشم مشتری جذاب نشان داده است.

پس لازم است اول تبلیغات شما حواس مشتری را به خود جلب کند و مخاطب را به خریدار تبدیل نماید. در مرحله بعد وقتی مشتری محصول و خدمات را استفاده کند تازه کیفیت کارتان را خواهد دید.

با این وصف به این جمله معروف دیوید اگیلوی می‌رسیم که:

محصول کسل کننده وجود ندارد، آنچه که کسل کننده است نویسنده است.

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای
 • در تبلیغ نویسی ماهر شو تا از رقبا پیشی بگیری

  روزی که اهمیت تبلیغ نویسی را تا مغز استخوان فهمیدم

  استیو جابز موسس کمپانی اپل و از بزرگان صنعت IT جمله‌ای معروف با این مضمون دارد: نحوه معرفی هر چیز، اهمیتش را تعیین می‌کند!

نحوه ارائه محصول استیو جابز

استیو جابز با همین جمله کوتاه نشان داد که تفکر و عمل او در تبلیغات محصول نسبت به دیگر رقبا کاملا متمایز است و به همین علت است که اپل همیشه در معرفی محصولاتش جاذبه بیشتری داشته و دارد.

بارها این جمله شنیدم اما هرگز به درک درستی از آن نرسیدم، تا اینکه یک شکست ناگوار این جمله ناب و طلایی را برایم معنا کرد.

دقیقا به یاد دارم که در چه روزی به جایگاه و نقش تبلیغ نویسی و نحوه ارائه و معرفی محصول پی بردم. دوستم تنها ظرف مدت 90 روز به درآمد 214 میلیون تومانی دست یافته بود، در واقع او 214 میلیون تومان را از طریق فروش محصولاتش بدست آورده بود. دوستم مدام از افزایش چشمگیر مشتریانش و افزایش فروشش حرف می‌زد و انقدر درباره مهارت خود در فروش با ذوق و شور حرف می‌زد که من اینکار را مانند فروختن زیره به کرمانی‌ها آسان پنداشتم!

حقیقتا برایم دشوار بود که از او درباره اینکه چطور فروشم را بالا ببرم سوال کنم، چون من سابقا مشاورش بودم و جالب‌تر اینکه او در کلاس‌های آموزشی من شرکت می‌کرد! اما بالاخره تماس گرفتم و او با جمله‌ای کلیدی که هنوز هم به یاد دارم مسیر کاریم را تغییر داد:

آقای باقرپور، باید یاد بگیری چگونه محصولت را به دیگران معرفی کنی و برایش تبلیغ بنویسی! اگر بتوانی معرفی درست محصول به مخاطب را یاد بگیری و به او نشان دهی که محصولاتت می‌تواند چه تغییر و تحولی در زندگی‌اش بوجود بیاورد و فرصت‌های بیشمار بر سر راهش قرار می‌دهد، فروش محصولاتت افزایش پیدا می‌کند، البته اگر محصولاتت باکیفیت هم باشند.

در طی آن تماس او آنقدر با مهارت و محکم با من صحبت کرد که تشویق شدم محصول جدیدش را با هزینه 600 هزار تومانی تهیه کنم. روزی که با دوستم تماس گرفتم دقیقا مقارن با انتشار محصول آموزشی جدید من بود. برای تهیه این محصول سخت تلاش کرده بودم ولی فقط موفق به فروش یک عدد از آن به ارزش 39 هزار تومان شدم.

در این وضعیت تنها کاری که می‌کردم مقایسه خود با دوستم بود و این آرزو که ای کاش من هم موفق می‌شدم فروش محصولاتم را به این حد برسانم. پس این شکست و این صحبت با دوستم استارتی شد برای شروع مهارت آموزی در زمینه تبلیغ نویسی.

لازم است اشاره کنم که من از دوره نوجوانی شدیدا به نوشتن شرح حال علاقه داشتم. مهارتم در شرح حال نویسی به حدی بود که در 16 سالگی یکی از نقدهایم در روزنامه جام جم چاپ شد، این نقد درباره سریال بدون شرح (شهر قشنگ) بود. اما نمی‌توانستم به این مهارت تکیه کنم چون قلم خوب اگر به خودی خود پولساز بود الان همه از نویسندگان بعنوان میلیاردر یاد میکردند.

من موفق شدم تکنیک‌های متقاعد‌سازی و فروش را یاد بگیریم. محصول آموزشی تهیه کردم با عنوان تیترهای پولساز برای نوشتن تیترهای جذاب و بفروش.

اینبار من میدانستم که از چه کلماتی استفاده کنم که مخاطب را به خرید محصول تشویق کند. موفق شدم در هفته اولی که محصول را ارائه دادم فقط با یک فایل صوتی که در چند گروه تلگرامی منتشر کردم و یک مصاحبه 8 میلیون و 220 هزارتومان فروش کنم. حتی بسته آموزشی را در اینستاگرام یا ایمیل هم به مخاطبینم معرفی نکردم، اما محصول با سرعتی باور نکردنی در حال فروش رفتن بود.

بنابراین علم تبلیغ نویسی به من این تجربه را داد که چگونه از آدمی که فقط یک محصول 39 هزار تومانی فروخته بود تبدیل به آدمی شدم که محصول جدیدش 210 برابر بیشتر از محصول قدیمش به فروش رسید. این معجزه علم تبلیغ نویسی بود و به من یاد داد که کلمات می‌توانند مخاطب را تشویق به خرید کنند و فروش را افزایش دهند.

چند سال کار و کسب تجربه در تبلیغ نویسی برای صفحات فروشگاهی و خدماتی و تبلیغ محصولات آموزشی مرا به مرحله‌ای رساند که امروز حتی وقت ندارم به تمام پیشنهادات کاری‌ام برسم و 90 درصدشان را رد می‌کنم.

پس از اتفاقی که برای من افتاد جمله دیوید اگیلوی مبنی بر اینکه:

«محصول کسل کننده وجود ندارد، تنها نویسنده کسل کننده وجود دارد» را برایم به یک واقعیت تبدیل کرد و معنایش را درک کردم.

هرکسی با هر شغلی صرف نظر از اینکه چه محصول یا خدمتی را ارائه میکند، اگر نتواند محصولش را به خوبی معرفی کرده و مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد، کسل کننده محسوب می‌شود.

من سالها تجربه کسب کردم تا فهمیدم کسب و کارهای بزرگ و معروف حتما در تخصص و علم برتر نیستند، گاهی کم سوادانی را میبینیم که توانستند خود را بعنوان یک متخصص و کارشناس برتر جا بزنند و به موفقیتی ورای تصور کارشناسان و متخصصین واقعی دست پیدا می کنند و طی این سالها بزرگترین تفاوتی که بین نخبگان گمنام و کم سوادان موفق می‌بینیم، مهارت در ارائه و تبلیغات است!

با تبلیغ خوب از گمنامی خارج شوید

بله با تبلیغ خوب می‌توانی از گمنامی خارج شوی، این کلید موفقیت است. هرچه شما را بیشتر بشناسند، فروشتان افزایش پیدا می‌کند و ثروتتان دو چندان می‌شود. اگر می‌خواهید سرعت رشد خود را افزایش دهید باید تبلیغات و بازده آن‌ها را افزایش دهید. اما چگونه؟

بازده تبلیغات تنها وقتی بیشتر می‌شود که شما قدرت استفاده از کلمات را کسب کنید و یاد بگیرید با استفاده از کلمات درست مخاطب را به خود و محصولاتتان جذب کنید. با یادگیری تبلیغ نویسی، دیگر نیاز نیست پله پله رشد کنید، احتمالا یک شبه چند پله پیشرفت می‌کنید و سریعتر به شهرت رسیده و دیگر یک نخبه گمنام نخواهید بود.

به شما یادآوری کنم که شخصا از افراد بزرگ و موفق در صنایع مختلف شنیده ام که بارها گفته اند که به صورت مستمر حداقل نیمی از درآمد خود را تبلیغ میکنند. البته آن‌ها قطعا اول تکنیک‌های تبلیغاتی را یاد گرفته اند و سپس با تبلیغات، به سرعتی غیرقابل باور از رقبا پیشی گرفتند.

تبلیغ نادرست یکی از مهمترین تفاوت های بین موفق‌ها و شکست خورده‌هاست

اگر در فضای مجازی همچون اینستاگرام می‌بینید که یک شخصیت یا شرکت چند میلیون فالوئر دارد و مرتبا در حال رشد است اما در مقابل یک پیج شبیه به آن فالوئرهای کمی دارد و مدام درجا میزند، به 2 دلیل است: 1- پیج موفق تکنیک‌های تبلیغاتی را یاد گرفته 2- چون با آموختن علم تبلیغ نویسی و تجربه به این باور و مهارت رسیده که میتواند از تبلیغاتش پول بسازد و سود کند به صورت مستمر درصد قابل توجهی از درآمدش را تبلیغ میکند. شک نکنید اگر آن پیج ناموفق هم (با فرض اینکه استاندارد کاری مطلوبی داشته باشد) درصورت انجام این دو کار به موفقیت پیج های موفق و چه بسا بیشتر از آن برسد.

با وجود تمام این تعاریف و تفاسیر، دوره جامع تبلیغ نویسی حرفه‌ای، به این دلیل که جز 6 سال تجربه من در تبلیغ نویسی و پشتوانه تحقیقی و علمی، پشتوانه تجربی هم دارد و شامل نتایج آزمون و خطاهای من در تبلیغ نویسی محصولات مختلف در پلتفرمهای متفاوت است. از تبلیغ نویسی صفحه محصول، بنر جذب و فروش در پیام رسان‌های متفاوت بگیرید تا ساخت تیزرهای تبلیغاتی در اینستاگرام. از تبلیغی که فقط 25 هزار تومان بابت آن دریافت کردم بگیرید تا نوشتن تبلیغ محصولاتی که چند میلیارد تومان فروش داشت.

این محصول از تجربیات من از سال 94 تاکنون با شما صحبت می‌کند. با خرید این دوره آموزشی تکنیک‌ها را همراه مثال‌های زیادی از تبلیغات ایرانی یاد می‌گیرید و می‌فهمید که چطور می‌توانید مخاطب را به تبلیغات و محصولات خودتان جذب کنید. چطور او را هیجان زده کنید و به او بقبولانید که محصولتان برایش فایده دارد و باید حتما آن را بخرد.

دوره آموزش از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای

یکی از تبلیغات کوتاهی که من سال 97 در پیامرسان ایتا نوشتم و حسابی جلب توجه کرد. من با همسرم قرار گذاشتم که هر هفته با نوشتن چنین تبلیغات کوچکی، درآمدش را صرف پیتزای هفتگی کنیم!

و در این دوره هم مثل دوره آموزشی تیترهای پولساز تمام دانش و تجربیاتم را در قالب الگوهای بسیار ملموس و آسان عرضه کرده ام که شما بدون اینکه مجددا نیاز باشد زمانی برای آزمون و خطا صرف کنید، با بهره گیری از این محصول بتوانید تبلیغاتی بفروش و اثرگذار تهیه کنید و فروش محصولاتتان را افزایش دهید.

پس اگر تو هم

 • محصول یا خدمت باکیفیتی داری که فروش و درآمدت از آن محصول تناسبی با کیفیت آن ندارد
 • از نحوه متقاعدسازی و اثرگذاری بر روی دیگران اطلاع چندانی نداری
 • ایده، محصول یا خدمتی داری و می‌خواهی آن را به بازار معرفی کنی
 • تبلیغاتی انجام داده ای که حتی هزینه تبلیغ آن هم به شما برنگشته و به اصطلاح پول آن تبلیغ سوخت شده و نگران از دست رفتن سرمایه تبلیغاتی آینده خود هستی
 • دوست داری رسانه (سایت، پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و …) خود را به یک سیستم خودکار و قدرتمند فروش تبدیل کنی
 • می خواهی خدمات خود را در سطح بسیار وسیع تری به مخاطبین عرضه کنی
 • می خواهی با یادگیری علم و هنر تبلیغ نویسی درآمدهای چشمگیری کنی

با من در دوره حرفه ای و جامع «از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای» همراه باش تا ترفندهای مختلف فروش های انفجاری هر چیز به هر کس را در اختیار شما قرار دهم و به همه دغدغه های بالا پاسخ دهم. به تو قول می دهم اگر مطالب این دوره را اجرا کنی صرف نظر از اینکه محصولت چه باشد، آن را به راحتی خواهی فروخت

درباره سید علی باقرپور مدرس دوره صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه‌ای

اهمیت تبلیغ نویسی در چیست؟

اولین دلیل مهم اهمیت تبلیغ نویسی این است که هر تبلیغ نویس این قدرت را دارد که کارها و ارزش‌های متنوع و متمایزی ایجاد کند.

همه به دنبال کسی هستند که بتواند تبلیغ جذاب بنویسد و کلمات را طوری خلق کند که از آن پول تولید شود. اگر کسی بتواند در تبلیغ نویسی مهارتش را نشان دهد و منجر به افزایش فروش و نتیجه مثبت در کسب و کار مدنظر شود، کسب و کارهای زیادی حاضر می‌شوند برای تبلیغ نویسی به او دستمزدهای کلانی حتی در حد درصدهای قابل توجه در فروش آن محصول پرداخت کنند.

فکر نکنید که فقط در ایران تبلیغ نویسان موفق چنین شرایط مطلوبی دارند، در همه دنیا اوضاع به همین صورت است.

دوزنبری تبلیغ نویس قدیمی می‌گوید:

همیشه به این موضوع اعتقاد داشتم که نوشتن متن تبلیغاتی دومین شغل پردرآمد در حرفه نویسندگی است. اولین شغل مسلما یادداشت‌های باج خواهی است!

تبلیغ نویسان به این دلایل با اختلافی غیرقابل باور پردرآمدتر از سایر نویسندگان هستند!

 • چون می‌توانند درآمد کسب و کارها را چندبرابر کنند.
 • تبلیغ با کمترین چانه زنی می‌تواند هر محصولی را به مخاطب بفروشد.
 • تبلیغ نویس حرفه‌ای به هر کسب و کاری رونق می‌بخشد.
 • تبلیغ نویس حرفه‌ای روانشناسی مخاطب می‌داند و مطلع است که چگونه باید مخاطب را به پذیرفتن ایده‌هایش ترغیب کند.
 • درآمد او ناشی از تاثیر کلماتیست که او استفاده کرده و نتیجه‌ای که بر سبد خرید مشتری ایجاد کرده. برخی برای یک تبلیغ چند کلمه‌های ده ها میلیون تومان دستمزد می‌گیرند.
 • صاحب کسب و کار یا محصول تبلیغ نویس خوب را مانند ماشین چاپ اسکناس می‌بیند. او می‌تواند بی‌ارزش‌ترین محصول و خدمات را هم به پولی هنگفت تبدیل کند.

پس با این وصف هرکسی که در فروش و توسعه کسب و کارها نقش داشته باشد، کاری مهم انجام می‌دهد و رتبه و جایگاه ویژه‌ای بدست می‌آورد.

دومین علت را در ابتدای مطالب ذکر کردیم. همیشه بهترین‌ها و مشهورترین‌ها لزوما دانا و عالم نیستند و یا اینکه نخبه محسوب نمی‌شوند. آن‌ها تبلیغ نوشتن / ساختن را بلد هستند، به صورت مرتب در حال تبلیغ کردن هستند و محصولاتشان را به بهترین شکل ممکن به افراد بیشتری معرفی میکنند و در نتیجه به پول بیشتر دست میابند.

برایتان دو خبر دارم که یکی بد است و یکی خوب

خبر بد این است که قریب به اتفاق بیشتر صاحبان کسب و کار هنوز اهمیت تبلیغ نویسی را به خوبی نمیدانند یا بلد نیستند تبلیغ بنویسند یا محصولشان را بخوبی معرفی کنند.

مثلا اگر به تبلیغات چند سایت بزرگ  نگاهی بیاندازید می‌بینید که تبلیغاتشان مشابه تبلیغات خشک بیلبوردها و روزنامه ها است و محتوای آنها نمی‌تواند مخاطب را به هیجان آورد یا منجر به فروش محصولاتشان شود.

بله اکثر تبلیغات کنونی، مانند حنایی است که دیگر رنگی ندارد. اما هنوز کسانی هستند که می‌توانند با نوشتن کلماتی طلایی و سود آور پول زیادی را روانه جیب تبلیغ دهنده کنند.

خبر خوب چیست؟

خبر خوب این است که اگر بتوانید تبلیغ نویسی را یاد بگیرید، فروشتان جهشی چندبرابری می‌کند و سهم شما از بازار توسعه پیدا می‌کند، اما یادتان باشد که همیشه رقیب در پشت سر یا جلو روی شما در حال حرکت است. اگر از این تایم طلایی استفاده نکنید آنهایی که زودتر از این مهارت آگاهی پیدا میکنند، فرصت فروش و پولسازی را از شما می‌گیرند. اگر عقب بمانید اتفاقی جز شکست در انتظار شما نیست.

پس اگر به محصولات خوب خودت ایمان دارید این هنر را بیاموزید تا ارزش کارتان را به مخاطب نشان دهید و فروشتان رشد و جهش کند. دیوید اگیلوی پدر علم تبلیغات می‌گوید:

خیلی از کسب و کارها خدمات و مطلوبی دارند، اما چون تبلیغ کردن را بلد نیستند به ثروت نمی‌رسند.

مزیت‌های دوره صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه‌ای

پس از آموزش این دوره چه اتفاقی برای یک تبلیغ نویس مبتدی یا ناموفق می‌افتد؟

از زبان مدرس دوره: خود من در تعداد زیادی از دوره‌های آموزشی خارجی و داخلی شرکت کردم، کتاب‌های زیادی درباره چگونه نوشتن تبلیغات خواندم، آزمون و خطاهای زیادی را در پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی گوناگون معروف همچون پیامرسان تلگرام و ایمیل برای کسب و کارهای متفاوت از آموزشی یا فروشگاهی و خدماتی تجربه کردم.

در نهایت من به این جایگاه فعلی رسیدم. خوب است بدانید که من اولین درآمدم از تبلیغ نویسی را 2 سال پس از شروع فعالیت بدست آوردم، چون مدامدر حال آزمون و خطا بودم، چون فردی مثل الان خودم را نداشتم که مرا راهنمایی کند.

اما جایگاه شما با من فرق می‌کند، شما این فرصت را دارید که از تجربیات من استفاده کنید. بنابراین شما دیگر نیاز به آزمون و خطا ندارید. کافیست این دوره را تهیه کنید تا راهی که من در طول 2 سال پیمودم را در 2 ماه طی کنید. با استفاده از تجربیات 6 ساله من خیلی سریع و آسان به درآمد می‌رسید و افزایش بازده تبلیغات را تجربه می‌کنید.

اما یادتان باشد که باید واقع بین باشید و از این دوره آموزشی بدون تلاش انتظار معجزه نداشته باشید. چرا که هیچکسی تنها با دیدن فیلم‌های انگیزشی تبدیل به یک ورزشکار یا بازیگر معروف نشده و دوره آموزش تبلیغ نویسی هم اینگونه است، بعد از یادگیری مفاهی این دوره، باید تلاش کنید، تمرین و تکرار داشته باشید تا به موفقیت دست پیدا کنید.

تبلیغ نویسی مهارت و هنر است و ما برای بدست آوردن هر نوع مهارتی باید زحمت بکشیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود. زحمت بیشتر نتیجه بهتر. اگر به این دوره بعنوان تنها راه نجات نگاه کنید و خودتان زحمت نکشید هرگز موفق نمی‌شوید، هیچ دوره آموزشی دیگری هم نمی‌تواند برایتان معجزه کند.

خیلی از تبلیغات دوره‌های آموزشی به شما می‌گویند که یک شبه به فلان اسطوره و غول در کسب و کار مدنظرتان تبدیل می‌شوید، اما اطمینان می‌دهیم به شما که این‌ صحبت ها صادقانه نیست.

این دوره را با دقت ببینید و مطالعه کنید و تمرینات آن را اجرا کنید. در پایان با زحمت کافی به شما اطمینان می‌دهیم که:

کافیست به این دیدن و مطالعه این دوره متعهد باشی و انجام تمرینات را جدی بگیری تا آن معجزه‌ای که حرفش را زدیم اتفاق بیافتد.

هزینه خرید دوره صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه‌ای زیاد نیست؟

به چند دلیل اثبات می‌کنیم که این هزینه در برابر تاثیرات مثبتی که از خود برجای می‌گذارد هیچ است. برایتان پیش آمده که:

همه این مبالغ و ضررها را اگر کنار هم بگذارید به هزینه‌ای گزاف میرسید که غیرقابل تصور است. حال اگر این دوره آموزشی را پیش‌تر تهیه کرده بودید قطعا بسیاااار کمتر از این مبلغ ضرر و بسیاااااار بیشتر از مبلغ این دوره سود کرده بودید.

مبلغ این دوره فقط 3 میلیون تومان است که این هزینه را در آینده تنها با یک یا 2 تبلیغ پربازده جبران می‌کنید و ملاحظه می کنید که با این اوصاف این مبلغ اصلا در مقابل اطلاعات و محتوای مهمی که از آن‌ها مطلع می‌شوید زیاد نیست و به شدت هم کم است.

چون در صورتی که چند میلیون هزینه تبلیغ بپردازید اما نتوانید مخاطبی جذب کنید یا به اون بفروشید، کل هزینه شما سوخت خواهد شد. بنابراین بخاطر عدم توانایی در نوشتن تبلیغ چند میلیون را از دست می‌دهید و ضرر می‌کنید. درضمن اگر بخواهید از تبلیغ نویس دیگری کمک بگیرید باید هر بار برای محتوای تبلیغاتی مبلغی بالا بپردازید.

مثلا فکر کنید این بسته آموزشی فقط 10 درصد بازده تبلیغات شما را افزایش دهد، چه تغییری در درآمدزایی شما بوجود می‌آید؟ چقدر فروشتان بیشتر می‌شود؟ چقدر مخاطب جذب می‌کنید؟ از چند روز آینده چقدر می‌توانید با همین تغییر جزئی رشد کنید؟ حیرت انگیز نیست؟

اما کافیست تکنیک‌های تبلیغ نویسی را یکبار برای همیشه بیاموزید، تا هم تبدیل به تبلیغ نویس و مشاور حرفه‌ای شوید، هم پروژه‌های بیشتر بگیرید و در آخر اینکه خودتان تبلیغات کسب و کارتان را انجام دهید و هزینه تبلیغات کار خود را کاملا حذف کنید. با این وجود مختارید که تصمیم بگیرید چند سال آزمون و خطا کنید یا اینکه یکبار هزینه کنید و در طول چند ماه همه فوت و فن‌های تبلیغ نویسی را بیاموزید.

اما شاید چند سال بعد یه این نتیجه برسید که کسانی که مسیر آزمون و خطا را انتخاب می‌کنند، مجبور می‌شوند هم هزینه چند برابری را متحمل شوند و هم اینکه زمان طلایی سودآوری را از دست می‌دهند.

همانگونه که استفان کاوی می‌گوید:

استفان کاوی

بنابراین شما هستید که انتخاب می‌کنید و تصمیم می‌گیرید که چگونه در زندگی پیش بروید و پیشرفت کنید. شاید دیگران در روند زندگی شما تاثیرگذار باشند اما هدایت کننده اصلی زندگیتان خودتان هستید. بنابراین با انتخابی درست یک زندگی با کیفیت برای خودت بسازید.

این بسته آموزشی تنها شامل اطلاعات تئوری نیست و نتایج تجربیات مدرس و مشاوره‌هایش نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد. پس در این دوره قرار نیست فقط از روی کتاب مدرس مطالبی را برای شما بخواند، بلکه از تست‌هایی که خودش انجام داده و به نتیجه رسیده با شما صحبت می‌کند.

شما می‌توانید یک دوره آموزش تبلیغ نویسی را با مبلغ کمتر از 50 هزار تومان هم تهیه کنید اما مطمئن باشید که نه اورجینال است و نه بدردتان خواهد خورد، چرا که در بیشترشان مدرس در حال خواندن و بازگو کردن حرف‌های مدرسین بزرگ بصورت چکیده است. پس هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست و حتما سبب ضرر می‌شود.

ما متوجه شدیم که خیلی از علاقمندان به تبلیغ نویسی بعد از آموزش‌های متعدد همچنان نمی‌توانند از پس نوشتن یک تبلیغ خوب و جذاب بربیایند. اما در محصول از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه‌ای، محتواها با بیانی فوق‌العاده راحت و با وسواس بیشتری تهیه شده اند. تا جایی که شما با هر سطحی می‌توانید مطالبش را بفهمید و استفاده کنید و حتی آن را بعنوان یک مرجع آموزشی ساده و بومی تبلیغ نویسی ایرانی به دیگران معرفی کنید.

چه کسانی این دوره را تهیه نکنند؟

پاسخ به سوالات متداول

آیا این دوره به صورت غیرحضوری هم اثربخشی لازم را دارد؟

اتفاقا این آموزش با این همه محتوایی کاربردی بهتر است مجازی باشد. چون با انباشت اطلاعات و جزییاتی که دریافت می کنید نیاز است با چندین و چند بار گوش دادن فایلها درک شود و در آموزشهای حضوری ممکن است به دلیل عدم تکرار، بسیاری از مطالب را از دست بدهیم یا مدرس در شرایطی باشد که برخی مطالب را فراموش کند اما خوشبختانه در آموزش آنلاین این نوع از مشکل یادگیری را نخواهید داشت.

نکته دیگر این دوره این است که شما در پایان هر جلسه با توجه به نکاتی که یاد میگیرید باید تمرین کنید. اگر تمرین کنید هیچ تفاوتی بین این آموزش با یک آموزش حضوری به لحاظ اثربخش بودن آموزش وجود نخواهد داشت

می‌توانم این دوره را به صورت اشتراکی خریداری کنم؟

همانطور که مستحضر هستید قانون مجموعه پرورش افکار این است که دوره را با افرادی که زیر یک سقف با آنها زندگی می کنید می توانید به اشتراک بگذارید، در غیر این صورت هر کسی موظف است که هزینه رشد و یادگیری خودش را بدهد و افرادی که این شرایط را ندارند، مجاز نیستند از این محصول استفاده کنند

این بسته به صورت پستی ارسال نمی‌شود؟

خیر. تمام فایلهای این محصول آموزشی به صورت دانلودی و در اپلیکیشن پرورش افکار در دسترس قرار می گیرد.

می توانم به صورت فریلنسری کنار شغل تمام وقتم تبلیغ نویسی کنم؟

بله. چون برای مشتری شما مهم این است که کار شما با کیفیت مناسب انجام شود و سر موعدی که تعهد میکنید کار تحویل داده شود و اینکه مثلا کار را در ساعت ۹ صبح انجام دهید یا ۳ بامداد کوچکترین اهمیتی برای دیگران ندارد

بعد از چندوقت از پایان دوره درآمد من شروع می شود؟

به خودتان و تلاش و تمرینی که میکنید بستگی دارد. اگر تمرین نکنید احتمالا هیچ وقت به درآمد نمیرسید و اگر تمرینات مستمری انجام دهید، احتمالا قبل از گذشت یک ماه بتوانید اولین درآمدتان را داشته باشید

چطور میتونم این محصول را تهیه کنم؟

در همین صفحه می توانید اپلیکیشن پرورش افکار را نصب کرده و دوره از صفر تا هزار تبلیغ نویسی حرفه ای را خریداری نمایید.

پیش نیاز این دوره چیه؟

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و فقط لازم است برای یادگیری مهارت تبلیغ نویسی، اشتیاق و علاقه داشته باشید و تمرینات را با جدیت انجام دهید.

تمام مطالب دوره تبلیغ نویسی از پایین ترین سطح تا سطح کاملا حرفه ای آموزش داده شده و حتی اگر تاکنون هییییچ دانشی نسبت به این حوزه نداشته باشید هم، به راحتی می توانید با مطالب و تمرینات این دوره به یک تبلیغ نویس حرفه ای تبدیل شوید