فروش ویژه سمینار علم و آفرینش عمدی + تاکشو موفقیت 1 و 2 
خرید سمینار

دوره رایگان آموزش ارز دیجیتال

خیلی وقته که عاشق دنیای هیجان انگیز ارزهای دیجیتال هستم. در طول مطالعاتم با ضعفهایی در منابع فارسی زبان مواجه شدم. پس تصمیم گرفتم مرجعی به روز را برای این موضوع ایجاد کنم

 

به سوالات شما پاسخ میدهیم

اگر پس از تماشای کامل دوره آموزش ارز دیجیتال به جواب سوالاتی که دغدغه ذهنی شماست نرسیدید، ما به سوالات شما در صورتی که سوال پر تکرار باشد پاسخ می دهیم

سرفصل های دوره ارز دیجیتال

سوالات متداول کاربران

این دوره متخص چه کسانی است ؟

این دوره برای تمام افرادی که پیش زمینه لازم در مورد استفاده از اینترنت را دارا هستند، مناسب است.

شرایط لازم برای دسترسی به دوره چیست ؟

فقط و فقط کافیست شما در سایت ثبت نام نمایید و به تمام بخش های دوره رایگان ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

سوالات پس از پایان دوره چگونه پرسیده می شود ؟

اگر پس از پایان دوره سوالی برای شما پیش آمد و نیاز داشتید که به آن سوال پاسخ داده شود، در صورتی که تعداد پرسش های مشابه توسط سایر کاربران افزایش یابد به زودی به آن سوال در قالب ویدیو یا پادکست پاسخ داده خواهد شد. برای پرسش سوال میتواند از منوی اصلی سایت به قسمت ارز دیجیتال و سپس به قسمت پرسش سوالات وارد شوید.

دوره بروزرسانی خواهد شد ؟

بله دوره دائما بروزرسانی خواهد شد. منشا این بروزرسانی ها جواب سوالاتی خواهد بود که شما کاربران عزیز میپرسید و این سوالات بین بسیاری از کاربران مشترک می باشد.

آیا ما به شما سیگنال خرید و فروش می دهیم ؟

خیر. به هیچ وجه تیم پرورش افکار و نعیم حشم بان به شما هیچ گونه سیگنالی مبنی بر خرید یا فروش ارز دیجیتال یا نقطه خرید و نقطه فروش نخواهد داد. زیرا هر شخصی باید طبق استراتژی و شرایط سرمایه گذاری خود اقدام به خرید یا فروش نماید.

آیا شما ارزهای مختلف را بررسی میکنید ؟

بله. اگر میخواهید که ارزهای مورد نظر شما بررسی شود لطفا از ما درخواست کنید و چنانچه تعداد درخواست ها در مورد هر ارز دیجیتالی بیشتر باشد، آن ارز دیجیتال توسط ما بررسی خواهد شد و به صورت ویدیو یا پادکست در سایت منتشر خواهد شد. چنانچه میخواهید ارز دیجیتال مورد نظر شما را بررسی کنیم لطفا از قسمت منوی اصلی سایت وارد بخش ارز دیجیتال و سپس معرفی و بررسی شوید و نام ارز دیجیتال مورد نظر خود را بنویسید.

آیا شما صرافی های مختلف را بررسی میکنید ؟

بله. اگر میخواهید که صرافی مورد نظر شما بررسی شود لطفا از ما درخواست کنید و چنانچه تعداد درخواست ها در مورد هر صرافی بیشتر باشد، آن صرافی توسط ما بررسی خواهد شد و به صورت ویدیو یا پادکست در سایت منتشر خواهد شد. چنانچه میخواهید صرافی مورد نظر شما را بررسی کنیم لطفا از قسمت منوی اصلی سایت وارد بخش ارز دیجیتال و سپس معرفی و بررسی شوید و نام صرافی مورد نظر خود را بنویسید.

آیا شما کیف پول های مختلف را بررسی میکنید ؟

بله. اگر میخواهید که کیف پول مورد نظر شما بررسی شود لطفا از ما درخواست کنید و چنانچه تعداد درخواست ها در مورد هر کیف پول بیشتر باشد، آن کیف پول توسط ما بررسی خواهد شد و به صورت ویدیو یا پادکست در سایت منتشر خواهد شد. چنانچه میخواهید کیف پول مورد نظر شما را بررسی کنیم لطفا از قسمت منوی اصلی سایت وارد بخش ارز دیجیتال و سپس معرفی و بررسی شوید و نام کیف پول مورد نظر خود را بنویسید.

این دوره پشتیبانی دارد ؟

خیر. ولی در حد توان تیم پرورش افکار آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد ارزهای دیجیتال می باشد. ولی این نوع پرسش و پاسخ صرفا از طریق سایت و بخش های ذکر شده قابل انجام است.

به شما سیگنال نمیدهیم، به شما آموزش میدهیم از قبل همه چیز را بدانید