11 چیزی که باید در مورد قانون جذب و چگونگی استفاده از آن برای رسیدن به خواسته خودتان بدانید

یک نظر اضافه کنید
23 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم  11 چیزی که باید در مورد قانون جذب و چگونگی استفاده از آن برای رسیدن به خواسته خودتان بدانید را بررسی کنیم .

برای برخی از افراد اینطور به نظر می رسد که ستاره ها مرتبا هماهنگ و هم تراز می شوند به طریقی که آنها خودشان سرنوشتان را می نویسند.

علی رغم چالش ها و موانع، این افراد حتی در شرایط خیلی بغرنج و بحرانی به نحوی و به طریقی مانند یک معجزه از آن شرایط بغرنج خود را خارج می کنند. چطور آنها این کار را انجام می دهند؟

و چه قدر خوب می شد اگر بتوانیم راز پرورش و ایجاد خواشته خودمان از زندگی را درک می کردیم؟ خیلی دیوانگی و خارج از منطق به نظر می رسد، اما قانون جذب چیزی است که بسیاری از افراد به آن ایمان و باور دارند. به هرحال با تمام این مسائل این معامله چیست؟

مفهوم تجلی سرنوشت ( Manifesting destiny ) که مبنای قانون جذب است، ایده ای است که جستجو یا طلبیدن انرژی و ایمان مثبت در هرکاری باعث خروجی و بازدهی مثبت آن کار می شود.

به عبارت دیگر، می توانید هر چیزی را به سادگی به توسط ایمان داشتن به بدست آوردن آن چیزی که می خواهید بدست آورید. یک مقداری دیوانگی به نظر می رسد، درست است؟ شاید. اما اگر افراد به آن ایمان داشته باشند، حداقل امتحان آن ضرری ندارد، درست است؟

در اینجا 11 روش برای درک قانون جذب و چگونگی استفاده از آن برای تجلی سرنوشت آورده شده است.

 1. یک مسیر روشن و یک برنامه مشخص برای تجلی سرنوشت مشخص کنید.

قانون جذب خیلی ساده است. باید بدانید چه چیزی می خواهید. باید بر روی جنبه های مثبت آن چیزی که می خواهید، آرزو دارید یا می خواهید بروز دهید، تمرکز کنید. مثبت مثبت و منفی منفی را جذب می کند.

این دلیلی است که چرا می گویند (( بدبختی جمعیت یا گروه را دوست دارد )) [misery loves company] سطوح پایین انرژی با یکدیگر جمع می شوند.

اگر می خواهید یک چیزی را بروز یا نشان دهید، باید به دنبال سطوح انرژی بالا و مثبت باشید. در واقع به طور دقیق تر و جزئی تر می تواند گفت که به هر چیزی که فکر کنید، به وقوع خواهد پیوست. برطبق گفته Estes: کلمات دارای قدرت و نیرو هستند و افکار می توانند تولید کننده ی انرژی باشند.

بروز و آشکار شدن آرزوها اول از همه به شناخت و تعیین این که چه چیزی می خواهید، داشتن یک برنامه ریزی مشخص برای بدست آوردن آن خواسته و داشتن یک تفکر مثبت در مورد نتیجه و برآورد بستگی دارد.

Masini اضافه می کند ((اولین قدم تعیین خواسته و تلاش برای بدست آوردن چیزی جدید و متفاوت است. قدم بعدی درک این که کجا مرتکب اشتباه شده اید است.

تعیین مکان ها یا موقعیت های منفی و مناسب در زندگیتان و اشبتاهاتی که مرتکب شده اید، قدم های مهم بعدی به سوی استفاده از یک رویه و روش مثبت برای بدست آوردن و تجلی سرنوشت شما است. و در نهایت، برروی اهداف و رفتارهایی که مثبت بوده و سبب هدایت و حرکت شما به سمت موفقیت می شود، تمرگز نمایید )).

 1. اندیشه مثبت، نتیجه مثبت ایجاد می کند.

Estes توضیح می دهد ((آزمایشات علمی با استفاده از تأثیر یک داروی آرامش بخش بر عوامل سلامتی نشان داده است که اگر به چیزی اعتقاد داشته باشید، حس بهتری پیدا خواهید کرد.

اگر Rven که یک قرص قند است و یک داروی حقیقی هم نیست، دلیلی خواهد بود برای این که فکر کنید حس بهتری دارید و بنابراین آن را انجام می دهید…. هر زمان که فکر منفی داشته باشید یا منفی فکر کنید، برای نفی آن به سه مورد مثبت نیاز دارید.

اگر فقط به انرژی های مثبت فکر کنید، نتیجه دلخواهتان را بدست خواهید آورد. این را می توانید در نیایش کردن و دعا کردن مشاهده کنید، زیرا افراد یک پیام مثبت را برای یک نتیجه مثبت در هنگام دعا ارسال می کنند.

اهمیت افکار و انرژی مثبت در بدست آوردن و بروز سرنوشت و آرزو کاملا مشخص و اثبات شده است. تنها رفتار شناختی ما است که قدرت لازم برای رسیدن به خواسته هایمان را به ما می دهد.

Masini از طریق ایمیل به من می گوید: ((زمانی که برروی بیان و آشکارسازی یک خواسته و سرنوشت مثبت تمرکز می کنید، طبیعتا اهداف و رفتارتان را نیز به صورت مثبت متمرکز و هماهنگ می کنید. این کار بر روی سلامت، ارتباطات و موفقیت شما تأثیرگذاری مثبتی دارد)).

 1. اندیشه منفی، نتیجه منفی ایجاد می کند.

Estes بیان می کند: ((اگر برروی منفی تمرکز کنید، دوباره، انرژی های سطح پایین را جذب می کنید و بله در نهایت منفی ایجاد می شود. سعی کنید یک جای پارک را در مال ( پاساژ تجاری ) در زمان شلوغی ایجاد کنید.

برروی فضا تمرکز کنید، آن را بدست می آورید; اجازه ندهید هیچ تفکر منفی ای به ذهن شما وارد شود، و خیلی مهم است که ذهنتان در حالت مثبت باقی بماند.

ممکن است برای بار اول به مقداری زمان جهت انجام تمرین برای باقی ماندن ذهن در شرایط مثبت نیاز داشته باشید، اما بعد از آن برای شما یک چیز طبیعی می شود.

بیان می شود که اگر بر تمرکز بر روی چیزی ادامه دهید، معمولا شروع به ایمان یا باور داشتن آن چیز می کنید و سپس در نهایت به راحتی آن را بدست می آورید زیرا از آموزه های فکری خود پیروی می کنید)).

هر موقعه که ذهنتان برروی انرژی چیزی تمرکز می کند، در واقعیت آن چیز بدست می آید. درست مانند تفکرات مثبت و نتیجه بدست آمده حاصل از آن، وقتی که تفکرات منفی باشد نتیجه نیز منفی می شود. اجازه ندهید تفکرات منفی بر خواسته های شما غلبه کنند زیرا باعث می شوند که به آن چیزی که می خواهید دست پیدا نکنید.

Masini بیشتر توضیح می دهد: ((بدون درک این مطلب، احتمالا بر روی نتایج منفی متمرکز می شوید. می توانید شدیدا برروی ترس از شکست یا حس فوق العاده آزاردهنده ی این که اگر شکست بخورید چه اتفاقی خواهد افتاد، تمرکز کنید )).

اینجا جایی است که اعتماد به نفس نقش بارزی در غلبه بر عزت نفس پایین یا حس شکست بازی می کند. افکارتان را کنترل کنید تا بتوانید سرنوشتتان را کنترل کنید.

 1. تجلی سرنوشت همیشه آن طوری که انتظار دارید اتفاق نخواهد افتاد.

Estes به طور واضح بیان می کند: (( ممکن است دقیقا مانند آن چیزی که تصور می کنید اتفاق نیفتد – به عنوان یک نویسنده درآمد 35 هزار دلاری می توانید داشته باشید و تصور می کنید که درآمد 100 هزار دلاری بدست آورده اید.

ممکن است یک زمینه کاری متفاوت به شما پیشنهاد شود که مقدار پول مورد نیازتان را می توانید بدست آورید یا احتمالا یک سبک متفاوت نویسندگی جدای از سبکی که احتمالا استفاده می کردید یا کاری به شما محول شود که انتظار آن را ندارید.

نکته اینجا است، آن چیزی را که خواسته اید بدست خواهید آورد حتی اگر دقیقا همان چیزی نباشد که تصور می کردید. اکنون اگر هیچ شغل و هیچ درآمدی ندارید و خواهان بدست آوردن یک مازراتی هستید، به احتمال زیاد آن را بدست نخواهید آورد. البته، احتمالا دوستی را ملاقات می کنید که مازراتی دارد و آن را می راند )).

تجلی سرنوشت به معنی انطباق با آرزوهای شما و به واقعیت تبدیل شدن آرزوهای شما درست مثل افسانه غول چراغ جادو که قدرت برآورده کردن آن را داشت، نیست، اما در مورد هر چیزی و هرکاری که سرمایه و انرژی بگذارید، به شکلی و به طریقی از آن چیز را بدست خواهید آورد. کاملا به این موضوع آگاه باشید و برروی آن چیزی که می خواهید تمرکز کنید و منتظر اتفاقات و چیز بزرگتری نباشید.

 1. تجلی سرنوشت به طور کامل شادی و نشاط شما را تحت کنترل دارد.

Estes از طریق ایمیل به من گفت: ((اگر احساس تحت کنترل داشتن زندگیتان را دارید، به احتمال زیاد شاد و خوشحال هستید و خیلی با انرژی و هیچان از رختخواب بیدار شده و از روز خود لذت می برید.

اگر احساس می کنید که مانند یک برده اسیر کارتان هستید، اغلب اوقات احساس بدبختی دارید و عصبانی هستید. اگر می توانید یک زندگی، یک کار و یک خانواده که می خواهید را بسیازید، بسیار سپاگذار باشید و هر روزتان با نشاط و هیجان انگیز خواهد بود )).

مزیت های تجلی سرنوشت واضح هستند: اگر احساس می کنید که توانایی و قدرت کنترل و مدیریت آینده تان را دارید، روزهای شما بسیار امیدوارانه تر، رضایت بخش تر و به طور کلی شادتر خواهد بود.

11 چیزی که باید در مورد قانون جذب و چگونگی استفاده از آن برای رسیدن به خواسته خودتان بدانید

 1. تکرار تأییدهای روزانه از تجلی سرنوشت حمایت می کند.

Estes یادآوری می کند: ((تقریبا یادآوری و تکرار افکار مثبت باید سه برابر تکرار افکار منفی باشد. سعی کنید یک دیدگاه وسیع و آینده نگر داشته باشید.

5 چیزی که می خواهید در این ماه بدست آورید را لیست کرده و هر روز مرتب آنها را مانند یک mantra ( تکرار یک عبارت یا شعار به طور مداوم ) تکرار کنید.

برای مثال، دیدگاه وسیع من می گوید، (( پول از هر طرف و از تمام سمت ها به سمت من سرازیر می شود. گاهی اوقات یک تشویقی بزرگ اداری و کارمندی می گیرم، و گاهی اوقات خیلی ساده پول هنگفتی را درگوشه ای از خیابان میبینم و پیدا می کنم. نکته اینجا است، پول از هر جایی به من می رسد. بعد از تمرکز کردن بر روی چیزی که می خواهید،

شما باید آن را در ذهن خود حفظ و تقویت کنید. اگر اجازه ورود به افکار منفی بدهید، نتایج معکوس یا منفی تمام کارهایی که کرده اید را خواهید دید)).

نقش اصلی تجلی سرنوشت مشخص است: مثبت باقی بمانید. از لحظه ای که صبح از خواب بیدار می شوید تا لحظه ای که هر شب سر بر بالشت می گذارید، انرژی و افکار شما باید تصمیم بگیرد که برروی کارها و تأییدهای مثبت تمرکز کند. بیشتر به آن ( تأییدهای مثبت ) فکر کنید، بیشتر به آن ایمان و اعتقاد بیاورید، بیشتر شروع به مشاهده و درک آن کنید.

 1. تجلی سرنوشت باور دارد که به تناسب آنچه که بدهید، دریافت خواهید کرد.

Estes توضیح می دهد: ((تجلی سرنوشت و قانون جذب بخوبی به توسط قانون Karma توضیح داده شده است. این قانون اساسا بیان می کند که شما منفی را بدست می آورید اگر منفی فکر کنید.

برای مثال، اگر بگویید، هرگز در هیچ چیزی برنده نمی شوم، وقتی وارد مبارزه می شوید، خیلی ساده مبارزه را واگذار می کنید. شما از قبل اعلان کرده اید که برنده نمی شوید.

اگر برروی برنده شدن تمرکز کنید، و شخص کناری شما انرژی مثبت بیشتر از شما داشته باشد، شما برنده نخواهید شد. نکته اصلی این است که باید همان انرژی لازم برای برنده شدن را ارائه کنید. اگر شادی می خواهید، باید به دنبال شادی در اطراف خودتان باشید و آن را پرورش و رشد دهید)).

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به آن نام بدهید: درک، ایمان، رسیدن. بدانید چه می خواهید، ایمان داشته باشید که می توانید آن را بدست آورید، در خود حس اعتماد به نفس و مثبت ایجاد کنید.

می توانید همچنین به آن به مانند پیش پرداخت نگاه کنید: اگر کاری را به خوبی انجام دهید، جهان پاداش آن را به شما برمی گرداند و این بازخورد در یک مدار پیوسته و ادامه دار قرار می گیرد.

 1. برای تجلی سرنوشت تمرکز و انضباط پایدار و ثابتی داشته باشید.

Masini پیشنهاد می کند: ((نظم داشتن یک ابزار عالی برای تغییر الگوهای فکری منفی است. با تمرکز و نظم بیشتر می توانید بهتر افکار منفی خودتان را تشخصی داده و آنها را به افکار مثبت تغییر دهید، احتمال خیلی زیاد می توانید نتیجه مثبت بدست آورید)).

منظم باشید تا در هنگام قدم گذاشتن در مسیری تاریک و نامشخص بتوانید ذهن خود را روشن و آماده نگه دارید. هرگز احساس خوش بینی خود را از دست نخواهید داد.

Masini بیشتر توضیح می دهد: ((زمانی که بر روی آن چیزی که از زندگی می خواهید تمرکز کنید. احتمال بیشتری وجود دارد که چه به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه به سمت آن هدف حرکت کنید. خیلی از اوقات، افراد درک نمی کنند که دلیل این که چرا به آن چیزی که می خواهند نمی رسند، نداشتن تمرکز در هر سطحی برروی آن چیزی است که می خواهند.

آنها بجای موفقیت برروی شکست متمرکز هستند. این ایده که همیشه برروی چیزی که می خواهید تمرکز کنید، ایده ی خوبی است زیرا در برخی سطح یا مواقع، بخش آگاهانه یا ناآگاهانه ذهن شما می تواند به سمت آن چیزی که می خواهید حرکت کرده و عمل نمایند.

قانون جذب
قانون جذب

11 چیزی که باید در مورد قانون جذب و چگونگی استفاده از آن برای رسیدن به خواسته خودتان بدانید

 1. به جهان اعتماد نکنید; به کار خود برای آنچه که می خواهید ادامه دهید.

بر طبق گفته Masini: ((خیلی ساده است، تمرکز بر یافته آقا و خانم Right شما را به جایی که می خواهید نخواهد رسانید، اما مسلما به پروسه شما کمک خواهد کرد اگر از تکنیک های دیگری نیز استفاده کنید!

برای مثال، اگر برروی داشتن یک سرنوشت عاشقانه شاد تمرکز می کنید همزمان یک پروفایل قرار گذاشتن قوی ایجاد و اهداف و عوامل شکست رابطه را نیز پیدا کنید، به احتمال زیاد از داشتن یک نگرش منفی در حین انجام این کار مهم یعنی ایجاد یک قرار ملاقات هوشمندانه دارید، خلاص می شوید.

مانند هر چیز دیگر، تجلی سرنوشت با یک عصای جادویی اتفاق نمی افتد. خیلی کم در زندگی اتفاق می افتد که تنها یک عمل واحد و مشخص اتفاق بیفتد – اما داشتن یک دورنمای مثبت و تمرکز بر هدفتان منجر به حرکت در مسیر موفقیت شما در جهت درست با بیشترین و سریع ترین زمان ممکن می شود. آن همچنین در غلبه بر موانعی که ممکن است در داشتن تمرکز و دورنمای مثبت ایجاد شوند، به شما کمک خواهد کرد.

تأکید برعمل ساده تجلی سرنوشت و شناخت و درک تمرکز بر روی چیزی که می خواهید به صورت جادویی و سحرآمیز جلوپای شما ایجاد نخواهد شد. درحالی که تجلی سرنوشت احساس ایجاد سرنوشت شما است، عمل و کار نیز مورد نیاز است. هیچی چیزی به اندازه ی سخت کوشی نمی تواند تضمین کننده ی موفقیت شما در رسیدن به خواشته هایتان باشد.

Rappaport بیشتر توضیح می دهد: ((اگر کسی لیست را آماده کند ولی فعالیت و کاری انجام ندهد، به عنوان یک رویاپرداز در نظر گفته می شود. فقط اطمینان داشتن برای این که آن چیزی که می خواهید رخ خواهد داد، کافی نیست.

زمانی که فرد شروع به فعالیت و کاری می کند، نقطه ای وجود دارد که آنها می توانند از آنجا کار را شروع کنند. زمانی که نقطه مورد نظر می رسند، اعتماد یا اطمینان نقش بازی می کند و آنها به یک قدرت و نیروی بالاتری دست می یابند)).

 1. اراده آزاد تحت تأثیر تجلی سرنوشت قرار نمی گیرد.

Rappaport هشدار می دهد: ((نمی توانید یک رابطه را دقیقا همانطوریکه می خواهید درخواست یا آشکار سازی کنید. یک بخش زیبا در مورد آرزو، آشکار سازی و غیره وجود دارد و افراد غالبا آن را فراموش می کنند: اراده آزاد.

کسی نمی تواند افراد را مجبور به انجام کاری کند که مایل به انجام آن کار نیستند…… برای آشکارسازی یک خواسته، هر فرد باید لیستی از کارهایی که می تواند به راحتی انجام دهد، فرآهم کند. یکی از کارمندانم یک بار لیستی از ویژگی های مرد مورد علاقه اش را لیست کرد، اما او هر خواسته را به این شکل داد ،من مردی می خواهم که ……. و مردی که……… و مردی که ……… لیست کرد.

او در نهایت با سه مرد متفاوت وارد رابطه شد. هرکدام از آنها یکی از ویژگی ها را داشتند و هیچ مردی که تمام ویژگی ها را داشته باشد، پیدا نکرد. آشکارسازی می تواند فریبنده باشد)).

یک تصویر بزرگتر را درک و مشاهده کنید. اینقدر آگاه باشید که تنها چیزی که در کل برای شما سودمند خواهد بود را بخواهید، بجای این که به صورت مستقل و خاص سودمند باشد.

آیا این خواسته متانسب با هرجنبه از زندگی شما خواهد بود؟ آیا این رویا تبدیل به واقعیت خواهد شد؟ همه چیز را بیرون بگذارید، خاص باشد و بخاطر داشته باشید که دیگران نمی توانند تغییری در آن ایجاد کنند.

 1. اجازه ندهید آن چیزی که نمی خواهید جایی در آن چیزی که می خواهید داشته باشد.

Rappaport بیان می کند: ((البته برای کسی که در حال حرکت به سمت آشکارسازی نتایج مثبت است همیشه این چنین جملاتی وجود دارند: این را می خوام ولی این یکی را نه. من این و آن را می خوام، و این رو می خوام، اما اگر چه نمی توانم این رو داشته باشم، من برای این برنامه ریزی خواهم کرد.

این نوع افکار یک حلقه پیچیده و درهم تنیده ای از درخواست ها و نتایج را تشکیل می دهند. با استفاده از تعدیل کننده های نه، اما، و، همچنین، یا این یا آن، چیزهایی را پنهان می کنیم. انرژی هایی که ما را راهنمایی می کنند و به ما کمک می کنند تا درخواستی که بیان یا نوشته شده را به معنای واقعی کلمه آشکار نماییم ( از جمله آن کلمات ). به همین طریق و روش اتفاق می افتد.

به افراد می گویم که تنها چیزهایی که می خواهند را بگویند یا بنویسند و چیزهایی که نمی خواهند را بیخیال شوند. استفاده از تصحیح کننده ها غالبا نتایج منتناقضی را منجر می شوند که شاید آن چیزی نباشد که فرد خواسته است)).

دوباره، خیلی آگاه در مورد گسترش و توزیع انرژی در مورد نتایج خواسته هایتان عمل کنید. اهداف خاص را دنبال کنید، از رویکرد طرفدار شیطان چشم پوشی کنید و در امر مثبت ثابت قدم باشید. به طور کلی، فقط آنچه را می خواهید بخواهید، نه آنچه را که نمی خواهید.

اگر چه در ظاهر به نظر پیچیده به نظر می رسد، تجلی سرنوشت یک فکر قدرتمند است که باعث نیرو بخشیدن به ذهن جهت کنترل زندگیتان در مسیر درست و مطابق با آنچیزی که می خواهید می شود.

همچنین، به دلیل کنترل داشتن بر روی پذیرش خود، دوست داشتن خود و اعتماد به نفس، هیچ شخص یا موجود دیگری به غیر از خودتان قدرت ایجاد تغییر در زندگیتان را ندارد. سرنوشت و آیندتان را خودتان بدست بگیرید، از همین الان شروع کنید. چه کم و کاستی در زندگی دارید که می خواهید برطرف کنید؟ بروید آن را بدست آورید.

https://www.bustle.com/articles/198708-11-ways-to-understand-the-law-of-attraction-how-to-use-it-to-get-what

5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx