برنامه تجلی ۳۰ روزه شما

نظرات 19
8 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم برنامه تجلی ۳۰ روزه شما را ارائه نماییم . اگر به شما می‌گفتم، که دستیابی به رویایتان تنها در یک ماه امکان‌پذیر است، باور می‌کردید؟

کلید این کار، این است که یک “تقویم قانون جذب” ایجاد کنید و از آن پیروی کنید – این تقویم، برای شما کارهای مهمی فراهم می‌کند که در هر ۳۰ روز باید انجام دهید تا احتمال به دست آمدن زندگی‌ای که می‌خواهید داشته باشید را افزایش دهید.

این برنامه ۳۰ روزه‌ای است که من توصیه می‌کنم! شامل ۲ مراسم است که هر روز تکرار می‌شوند و همچنین چند کار دیگر هم هستند که انجام دادنشان، به شما کمک می‌کنند پتانسیل تجلی خود را در طول این ماه، افزایش دهید.

مراسم صبح (هر روز)

مراسم صبح (هر روز)

زمانی را صرف تکرار جملات مثبت و انرژی‌بخشی که ارتباط شما را با احساسات خوب مربوط به هدفتان برقرار می‌کنند، کنید. برای مثال، اگر سعی دارید در کارتان پیشرفت کنید، می‌توانید بگویید “همه می‌توانند خلاقیت و استعداد من را ببینند”.

یا اگر به دنبال عشق می‌گردید می‌توانید بگویید “هر روز دارم به نیمه گمشده‌ام نزدیک‌تر می‌شوم”. جملات مثبت خود را حداقل چندین بار تکرار کنید و در مقابل آینه، هنگام تکرار جملات، با خودتان ارتباط چشمی برقرار کنید.

مراسم عصر (هر روز)

به یک محل خلوت بروید و مدیتیشن کنید، حتی اگر فقط ۵ الی ۱۰ دقیقه زمان داشته باشید، و اجازه دهید بدنتان از آرامش و حس مثبت سرشار شود. سپس، یک دفترچه قدردانی تهیه کنید و چند چیز که در آن روز قدردان آن‌ها هستید را در آن بنویسید. به یاد داشته باشید که چیزهای کوچک (مثل یک غروب زیبا)، به اندازه چیزهای بزرگ اهمیت دارند!

روز ۱ تا ۳

بر ایجاد یک محیط مثبت، تمرکز کنید. خانه خود را تمیز و مرتب کنید، مقداری رنگ روشن به خانه اضافه کنید تا حال و هوایتان را بهتر کنی، با باز کردن پنجره ها هوای اتاق‌ها را عوض کنید و با قرار دادن چند شاخه گل زیبا، فضای اتاق نشیمن خانه خود را زیباتر کنید.

در آخر، به تاثیرات منفی بالقوه در خانه فکر کنید و آن‌ها را از بین ببرید! وقت آن است که یادگارهای شکست‌های گذشته، جدا شدن‌ها و تجاربی که حال شما را منغلب می‌کنند را دور بریزید.

روز ۳ تا ۵

به چگونگی هدف‌گذاری فکر کنید و تا جای ممکن دقیق عمل کنید. برای مثال، رویاهایی مثل “یافتن عشق” یا “ثروتمند شدن” خیلی مبهم و کلی هستند، پس مقداری اطلاعات دقیق و ریزتر اضافه کنید. آن‌ها را بنویسید و روی آن‌ها تمرکز کنید.

روز ۶ و ۷

از خودتان بپرسید که چه اعتقاداتی شما را از دست یافتن به هدفتان باز می‌دارند؟ وقتی جوان‌تر بودید، چه پیغام‌هایی دریافت کردید که الان باعث می‌شوند فکر کنید که نمی‌توانید موفق شوید؟ با نوشتن دلایل اینکه چرا دیگر نباید به آن‌ها پایبند باشید، با آن‌ها مقابله کنید.

روز ۸

یک لیست کارهای روزانه، از آنچه باید انجام دهید تا در این ماه به رویایتان برسید، تهیه کنید. سپس آن را به مراحل کوچک‌تر و قابل هضم‌تر تجزیه کنید – این کار باعث افزاش اعتماد به نفس شما برای تغییر دادن زندگی به شکلی که می‌خواهید، می‌شود.

روز ۹ و ۱۰

یک برد آرزو، شامل تصاویری که کمک می‌کنند بتوانید هدف خود را تجسم کنید، فراهم کنید. این تصاویر می‌توانند عکس‌ها، تصاویر مجله‌ها یا حتی تصاویری باشند که خودتان نقاشی کرده‌اید. برد آرزوها را جایی نگه دارید که بتوانید آن را ببینید و همچنین، بتوانید درک خود از آینده‌تان را افزایش دهید.

روز ۱۱ تا ۱۵

وقتی مدیتیشن شبانه خود را انجام می‌دهید، در ذهنتان تجسم کنید که داشتن چیزی که می‌خواهید، چه حسی دارد. تا جایی که می‌توانید جزئیات بیشتری به تجسم خود اضافه کنید و واقعا لذتی که در هنگام رسیدن به هدفتان خواهید داشت را، حس کنید.

روز ۱۶

یک شیء که بیانگر آرزوی‌تان است را پیدا و با آن ارتباط برقرار کنید. این شیء می‌تواند هر چیزی باشد، اما مردم اغلب دوست دارند سنگ‌، زیورآلات یا یک قطعه جواهر را انتخاب کنند. این شیء را به عنوان نماد و یادآور این اعتقاد، که می‌توانید چیزی که می‌خواهید را به سمت خود جذب کنید، همیشه همراهتان داشته باشید.

روز ۱۷

رویای خود را با کسی به اشتراک بگذارید. با قاطعیت صحبت کنید و راجع به اینکه با چه برنامه‌ای قصد دارید به این هدف فوق‌العاده برسید، با وی صحبت کنید. نظاره کنید که چطور مثبت‌اندیشی و اعتماد به نفس شما در آن فرد گسترش می‌یابد.

روز ۱۸

شروع کنید طوری زندگی کنید که گویی از قبل به چیزی که می‌خواستید، رسیده‌اید. برای مثال، سرتان را بالا بگیرید و با افتخار قدم بردارید با این علم که قبلا به کسب و کار جدیدی که همیشه می‌خواستید آغاز کنید، دست یافته‌اید. به خودتان اجازه دهید به همان اندازه که می‌دانید وقتی به آرزویتان برسید حس خوب خواهید داشت، این حس خوب را داشته باشید.

روز ۱۹ و ۲۰

از طریق نقل‌قول‌های انگیزشی، کتاب‌های مرتبط با هدف شما و داستان‌های موفقیتی که ثابت می‌کنند همه چیز امکان‌پذیر است، بیشتر به خودتان روحیه دهید. اگر دیگران می‌توانند، پس شما هم می‌توانید!

روز ۲۱ تا ۲۴

برای اتفاقات آینده هم جا بگذارید. برای مثال، ممکن است یک صندلی جدید برای همسر آینده‌تان بخرید، یا لباس‌های جدیدی بخرید که وقتی به تناسب اندام ایده‌آلتان رسیدید اندازه‌تان خواهند بود و راجب قطع ارتباط با هر کسی که تاثیر منفی بر زندگی شما دارد فکر کنید.

روز ۲۵ تا ۲۸

در شب، رویای خود را خیلی دقیق‌تر تجسم کنید. فقط تصور نکنید که چگونه خواهد بود، بلکه تصور کنید که چه حسی، چه صدایی و چه بویی خواهد داشت. تصویر ذهنی خود را روشن‌تر، واضح‌تر و واقعی‌تر کنید. علاوه بر این، اقدامات تغییر دیدگاه، ایجاد یک دید سوم شخص و دیدن خودتان از خارج از دیدگاه تک نفره خودتان را هم در نظر داشته باشید.

روز ۲۹

آماده استفاده از فرصت‌هایی که پیش می‌آیند باشید – به دنبال علائم و راهنماهایی که نوید بخش یک مسیر پرفایده و ثمربخش هستند باشید و حاضر باشید وقتی این فرصت‌ها آشکار شدند، هر خطری را برای استفاده از آن‌ها به جان بخرید.

روز ۳۰

در آخر، خودتان را رها کنید. اگر بیش از حد به رویای خود بچسبید، از گسترش و رشد آن جلوگیری می‌کنید. اعتماد داشته باشید که کائنات شما را به جایی که باید برسید خواهد برد و اجازه دهید شما را به سمت آینده‌ای که مستحقش هستید هدایت کند!

https://www.thelawofattraction.com/30-day-manifestation-challenge/

 

4.2/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

19 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
19
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx