9 روش از قانون جذب که می تواند زندگی شما را بهبود ببخشد.

نظرات 2
11 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقال قصد داریم 9 روش از قانون جذب که می تواند زندگی شما را بهبود ببخشد. را برررسی کنیم .

اگرچه بسیاری از افراد معتقدند که کنترل کمی بر روی اتفاقاتی که برای آنها می افتد دارند، اما عده ای دیگر قاطعانه تصور می کنند که می توانند از آنچه که “قانون جذب” نامیده می شود بهره مند شوند.

به بیان ساده، این امر حکم می کند که ذهن و اعتقادات شما آنقدر به تنهایی قدرت کافی دارند که شما را تشویق کنند تا چیزهایی می خواهید رخ دهد.

وقتی ذهنیت درستی دارید و واقعاً اعتقاد دارید که می توانید به چیزی برسید یا فکرمی کنید لیاقت داشتن آن را دارید، قانون جذب می تواند آن را بسازد. بنابراین، در واقع چیزهای مثبت زندگی را جذب می کنید.

به خواندن این مقاله ادامه دهید تا چند روش خاص در مورد اینکه قانون جذب چگونه می تواند هم از نظر تعاملات شخصی و شغلی و هم فعالیت های شما را در زندگی تان به طور چشمگیری بهبود ببخشد.

  1. تجسم چیزهای خوب می تواند آنچه که واقعاً تجربه می کنید را تغییر دهد.

افرادی که غالباً در دام تفکرات منفی گرفتار می شوند، معمولاً در مورد چگونگی تجسم چیزهای مثبتی که با ترس آنها یا دیگر الگوهای فکری ضعیف شان مغایرت دارند، آموزش می بینند.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برخی از اتفاقات بدی که تصور می کنید برای شما رخ می دهند در واقع چگونه تحت کنترل شما هستند؟

به عنوان مثال، شاید شما تصور بسیار واضحی از خود داشته باشید که در یک سخنرانی تپق میزنید و از ترس و اضطراب، کف دست های عرق کرده خود را به روی شلوارتان کشیده و پاک می کنید و پاهایتان را با اضطراب تکان می دهید.

اگر خیلی زیاد روی این احتمالات متمرکز و قاطع شوید، احتمال وقوع آنها بسیار زیاد خواهد بود.

به جای آن، مسیر اتفاق را اینگونه تغییر دهید که در مقابل جمعیت ایستاده اید و با اعتماد به نفس صحبت می کنید، دقیقاً در روشی که اغلب در خانه تمرین می کنید. با مثبت اندیشی این شانس وجود دارد که شما به نتایج خوبی برسید، اما افکار منفی کمکی نمی کنند.

وقتی به ذهن خود می آموزید که مثبت تر فکر کند، آن نتایج خوب فقط به رویا تبدیل نمی شوند بلکه به واقعیت می پیوندند.

  1. می توانید خود را با تاثیرگذاری بیشتری به دیگران معرفی کنید.

بخش عظیمی از قانون جذب شامل این است که واقعاً باور داشته باشید که لیاقت دارید تا اتفاقات خوبی برای شما بیفتد. به علاوه، در تعاملات با دیگران تاثیرگذاری بیشتری ایجاد کنید. هرچه  بیشتر باور کنید که فردی شایسته هستید، احتمال اینکه زبان بدن تان به طور ناخودآگاه برای مطابقت با آن ایده آل ها تغییر کند بیشتر است.

به رهبر تجاری مورد علاقه خود فکر کنید. فرض کنید که هرگز او را تا به حال پریشان و غمگین ندیده اید. در عوض، از هر حالت و ژست آنها اعتماد به نفس بیرون میزند.

وقت خود را به روی راه هایی که چگونه خودتان را به دیگران معرفی کنید صرف کنید. به این موضوع فکر کنید که آیا می توانید تغییراتی را ایجاد کنید که باعث شود از دیدگاه آنها مطلوب به نظر برسید. اگر مواردی وجود دارند شروع به اقدام و تغییرات لازم برای چیزهایی که جهت معرفی خود نیاز دارید کنید.

  1. قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا بر کمبودها غلبه کنید.

شاید مادرتان همیشه به شما گفته باشد که در این دنیا به سختی می توانید موفق شوید زیرا، خیلی خجالتی هستید یا آخرین عشق تان به شما گلگی کرده است که شما در رابطه تان به اندازه کافی شفاف نمی باشید. این نوع بازخورد بد می تواند در ذهن ما نفوذ کند و مدام در ذهن مان مرور و تکرار شود.

درست است که شاید مواردی در شما وجود دارند که نیازمند بهبودی می باشند اما، انجام چنین کاری باعث می شود که  از عزت نفس پایین رنج ببرید و واقعاً باور کنید که تمام گفته های مردم در مورد شما کاملاً درست است.

اولاً، در نظر بگیرید که وقتی مردم از شما ناامید یا ناراحت می شوند، برخی از خصوصیات کمتر شگفت انگیزتان (همه حداقل تعداد کمی از آنها را دارند!) برای آنها خیلی بزرگ به نظر می رسد.

بنابراین، اگر شریک زندگی قبلی تان گفت که شما به خوبی ارتباط برقرار نمی کنید، شاید به این دلیل است که آنها انقدر شما را گیج و دستپاچه می کردند که شما نمی توانستید به خوبی همیشه ارتباط برقرار کنید.

اجرای قانون جذب به شما کمک می کند که بر کمبودهای گذشته تان غلبه کنید. شما باید بدانید که تقریباً همه مواردی که به نظر خطا می رسند، می توانند بهبود یابند. حتی با سخت کوشی و صرف وقت می توانید آنها را کاملاً از بین ببرید.

9 روش از قانون جذب که می تواند زندگی شما را بهبود ببخشد.

  1. شما می فهمید که موفقیت در همه جا قابل دسترسی است.

یک نکته در مورد قانون جذب این است که ثابت می کند هرکسی با ذهنیت درست می تواند به موفقیت دست یابد.

اگر همیشه فکر می کردید موفقیت فقط به گروه خاصی از افراد محدود می شود، اعتقادات شما در مورد قانون جذب و نحوه عملکرد آن می تواند به شما نشان دهد که هیچ محدودیتی برای افرادی که واجد شرایط داشتن یک زندگی موفق هستند وجود ندارد و موفقیت در همه جا و برای هر کسی قابل دسترس است.

  1. پس از گذراندن زمان های سخت عقب نشینی می کنید.

اگر همیشه به چیزهایی متمرکز باشید که می توانستید بهتر انجام دهید ولی آنطور که انتظار داشتید پیش نرفت و انجام نشد، بنابراین برای دیگران جذاب نخواهید بود و مطمئناً در جذب چیزهایی که سزاوار آن هستید به مشکل بر خواهید خورد.

  1. شما بیشتر به شهودتان وابسته خواهید شد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه افکار منفی قدرتمند می توانند جلوی توانایی های شما را بگیرند و باعث شوند که احساس ناتوانی کنید؟

آنها همچنین می توانند باعث شوند که شما توجه خود را به شهودتان معطوف کنید، بنابراین به جای گوش دادن به آنچه قلب یا درون شما آن را درست می داند، به خودتان اجازه می دهید که با ترس ادامه دهید.

شهود چیزی است که برای پیشرفت نیاز دارید، اما هرچه بیشتر آگاهانه سعی کنید این کار را انجام دهید، به زودی مشخص خواهد شد که چیزهای ذاتی مانند وجدان شما نیزمی توانند به شما کمک کنند تا پیرامون خود را با حواس تان درک کنید.

شما متوجه خواهید شد که آن صدای خفیف در پشت ذهن تان که به عنوان شهودتان نیز شناخته می شود احتمالاً درست است.

  1. قانون جذب تمرکز شما را بیشتر می کند.

داشتن تمرکز خوب در بسیاری از جنبه های زندگی ضروری است. شاید شما سعی دارید در طول کلاس به معلم توجه کنید. یا، هنگامی که رئیس تان به شما عملکردهای سالانه را می دهد تا آنها را بررسی کنید دوست دارید که هوشیار و متمرکز باشید.

برخی از افرادی که قانون جذب را انجام می دهند، عادت به جلسات مراقبه روزانه دارند که آنها را مجبور می کند فقط در مورد چیزهایی فکر کنند که می خواهند آنها را به سمت زندگی خود بکشانند.

شاید شما بخواهید برای خرید ماشین رویایی خود و یا به دست آوردن شغل موردعلاقه تان به اندازه کافی درآمد کسب کنید. اگر مرتباً روی آن چیزها تمرکز کنید، ممکن است آنها را بدست آورید. بعلاوه، شما از سطح تمرکز بیشتر نیز لذت خواهید برد.

  1. 8. قانون جذب می تواند عملکرد شما را در ورزش بهبود بخشد.

مکمل های افزایش عملکرد را فراموش کنید! برخی از افرادی که قانون جذب را دنبال می کنند معتقدند که مولفه های تجسم قانون جذب به آنها کمک می کند تا در ورزش بهتر شوند.

به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران سطح المپیک و سایر قهرمانان حرفه ای اغلب قبل از دیدارهای بزرگ یا بازی ها در تجسم شرکت می کنند.

آنها می دانند که می توانند پیروز شوند، اما می خواهند ذهن خود را با تصاویری پر کنند که این واقعیت را کاملا تقویت می کند.

  1. قانون جذب به شما کمک می کند تا درک کنید که رویاها احمقانه نیستند.

بسیاری از افراد چنان عمل گرا هستند که فکر می کنند احمقانه است که بیش از حد به رویاهای خود توجه کنند. این افراد ترجیح می دهند به جای فکر کردن به اینکه آینده چه چیزی به همراه خواهد داشت، به آنچه در حال حاضر می توانند انجام دهند، بیندیشند.

اگرچه گاهی زندگی کردن در زمان حال خوب است، اما آرزوهای شما نیز ارزشمند هستند. اعتقاد شما به قانون جذب می تواند نشان دهد که چقدر رویاهای تان ارزشمند می باشند.

 

https://www.thelawofattraction.com/9-ways-law-attraction-can-massively-improve-life/

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx