تاثیر قدرت ذهن در رسیدن به آرزوهایی که در زندگی داریم.

Add a Comment
12 Min Read

ضمیر ناخودآگاه شما نیرویی قدرتمند است که باید با آن حساب شود. این تقریباً ۹۵٪ از قدرت مغز شما را تشکیل می دهد و هر آنچه را که بدن شما برای عملکرد صحیح لازم دارد ، از خوردن و تنفس گرفته تا هضم و ایجاد خاطرات ، به عهده می گیرد. با ما همراه باشید تا راه های رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن را برایتان بازگون کنیم.

فکر می کنید بسیار عجیب است. ذهن ناخودآگاه خلاق نیست ، جوک ها را نمی فهمد و می تواند همه چیزهایی را که تاکنون انجام داده اید ، گفته یا شاهد باشید ، به خاطر بیاورد. ۵٪ باقی مانده از مغز شما ، ذهن آگاه ، تنها هدف تعامل با دنیای جسمی است.

با این حال ، با کنترل ذهن ناخودآگاه خود ، با آگاهی و هماهنگی با آن ، می توانید کنترل زندگی خود را در دست بگیرید و اساساً به هر کاری که می خواهید برسید. دلیلش این است که وقتی ذهن ناخودآگاه و ذهن آگاه شما برای دستیابی به یک هدف مشترک در حال همکاری هستند ، می توانید باور کنید که این اتفاق خواهد افتاد.

امروز ، ما می خواهیم به موضوع رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن بپردازیم و این که چگونه می توانید کنترل خود را به دست بگیرید و حالت های ذهنی خود را با یکدیگر همگام کنید. این شما را به سطوح جدیدی از موفقیت سوق می دهد که چه کسی می داند به چه چیزی می توانید برسد.

موفقیت خود را تجسم کنید

اولین و مهمترین عاملی که باید هنگام ضعف در ذهن ناخودآگاه خود در نظر بگیرید ، بنابراین می توانید در هر کاری که دوست دارید موفق شوید اگر آنچه را که می خواهید یا هدف خود را تجسم کنید.

جفری هارپر ، مربی شیوه زندگی ، توضیح می دهد ، “این می تواند هر کاری باشد ، مهم نیست که چه بزرگ و چه کوچک باشند ، چه این که به فرزندان شما یک تربیت خوب یا ارتقاء ، به زندگی راحت با پول و یا رفتن به یک کشور جدید می دهد. کاملاً به عهده شماست. بدون تعیین آنچه می خواهید ، به هیچ وجه قادر به دستیابی به آن نیستید. “

با ذهن خود در تماس باشید

برای رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن باید از مدیتیشن استفاده کنید. مدیتیشن مدتهاست که به دلیل داشتن راهی عالی برای برقراری ارتباط با ذهن ناخودآگاه خود شناخته شده است تا ببینید چگونه واقعاً کار می کند. حتی تمرین فقط ده دقیقه در روز می تواند مزایای بزرگی در نحوه عملکرد ذهن شما و سلامتی شما داشته باشد.

ذهن و قانون جذب

جنیفر اولسون ، نویسنده شیوه زندگی ، در این زمینه اشتراک می کند: “ورزش نه تنها برای بدن و جسم شما بلکه برای وضعیت ذهن شما بسیار مهم است. من به طور معمول روز خود را با یک جلسه یوگا ۲۰ دقیقه ای شروع می کنم ، به دنبال یک جلسه مراقبه ۱۰ دقیقه ای به محض اینکه از رختخواب خارج شدم ، فقط برای این که روز را به بهترین شروع برسانم. “

مهارت های نوشتن خود را شروع کنید

شاید اول فکر کنید نوشتن از ذهن ناخودآگاه ممکن است یک مفهوم انتزاعی به نظر برسد. این که آیا شما قصد دارید یک ژورنال روزانه را شروع کنید یا حتی یک داستان بنویسید ، تعجب خواهید کرد که ذهن ناخودآگاه نقش بزرگی را در آنچه می نویسیم ایفا می کند و بنابراین یک راه عالی برای ارتباط با آن است.

ضمیر ناخودآگاه ما اطلاعات و ایده های زیادی را جذب می کند ، بسیاری از آنها حتی از ذهن آگاهانه ما عبور نمی کنند و وقتی می توانند ایده های خود را روی کاغذ یا صفحه نمایش بگیرند ، تبدیل به یک منبع عالی می شوند. همچنین نوشتن به شما امکان می دهد به احساسات و افکار ناخودآگاه خود برسید. سایت هایی مانند State of Writing و Academadvisor از منابع بسیار خوبی برخوردار هستند که می توانید هنگام شکل گیری یک عادت نوشتن از آنها استفاده کنید. این یک روش قدرتمند است.

اهداف را تنظیم کنید

برای رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن باید اهدافی را در ذهن خود داشته باشید که هر از چند گاهی به آنها فکر می کنید. طبق مطالعه انجام شده توسط دکتر گیل متیز ، ۴۳٪ افرادی که مرتباً اهداف و آرزوهای خود را یادداشت می کنند ، بیشتر از همه به این اهداف دست می یابند.

میشل پارکر ، مربی زندگی و بنیانگذار Cite It In ، با تعجیل می گوید: “با نوشتن اهداف خود و تعیین آنها ، حتی اگر هر روز یک چیز را بنویسید ، عمل نوشتن و خواندن آنها با خودتان بسیار عالی است. برای این که ذهن ناخودآگاه خود با آنچه ذهن آگاهانه شما می خواهد در تماس است ، و می تواند برای انجام آن اقداماتی انجام دهد. “

مراقب خودت باش

این یک موضوع گسترده است ، اما بسیار مهم است که اگر می خواهید موفق شوید ، از آن پیروی می کنید. مراقبت از خود به معنای رژیم غذایی سالم ، ورزش منظم ، هر روز آب کافی نوشیدن و تصمیم گیری در مورد مراقبت از بدن و ذهن خود بهترین تصمیم گیری است.

با مراقبت از بدن به روشی صحیح ، می توانید مطمئن باشید که به حد مطلوبی کار می کنید ، این کار شما را به یک مغز متفکر تبدیل می کند که هم ناخودآگاه و هم ذهن آگاه شما در حد توان خود برای ایجاد رویاهایتان تلاش می کنند.

۲ فکر در مورد “چگونه می توان برای رسیدن به آرزوها از قدرت ذهن استفاده کرد”

زیر آگاهی چیزی است که با آن نمی توانیم بطور مستقیم مقابله کنیم. این ذهنیت است که همه اعمال ما را کنترل می کند. راه کنترل آن با ذهن آگاهانه ما غیرممکن است زیرا ذهن خودآگاه ما خود زیر مجموعه ذهن ناخودآگاه است.

در اینجا تکنیکی که خوانده ام برای کنترل ذهن ناخودآگاه است:

۱- نفس خود را نگه دارید به شدت به آنچه می خواهید ذهن ناخودآگاه شما باشد فکر کنید. نفس کشیدن شما اضطراری ایجاد می کند که وقتی ناخودآگاه وارد عمل می شوید و همانطور که به شدت فکر می کنید سیگنال هایی دریافت می کند و می تواند شکل بگیرد.

۲- به دنبال وجدان خود باشید.

۳- جمله ای وجود دارد “وقتی ۴۰ روز به طور مداوم کارها را شروع می کنید ، بدون تلاش زیاد به انجام آن ادامه خواهید داد”. همانطور که مرتباً کاری انجام می دهید ، ذهن ناخودآگاه شما آن عمل را ثبت می کند و همچنان در زمان مشخص شده آن را بازی می کند.

در نهایت می گویم ناخودآگاه نیز بخشی از شماست. این فقط این است که شما به آن دسترسی ندارید. اما شما می توانید برای رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن آن را تغییر دهید ، تا آنطور که متعلق به شماست ، به شما گوش می دهد.

مبانی قدرت ذهن

هر آنچه را که می خواهید ، می توانید با استفاده از Mind Power به آن برسید.

تمام واقعیت های بدنی از ارتعاشات انرژی تشکیل شده است. حتی افکار شما ارتعاشات انرژی هستند. در حالی که به نظر می رسد مانند یک مفهوم یا تئوری است ، این یک واقعیت جدید است که فیزیک کوانتومی برای ما فاش کرده است. افکار شما تأثیر قدرتمندی در زندگی شما دارند.

افکار شما بر آنچه اتفاق می افتد تأثیر می گذارد.

بیشتر ما با توجه به روندهای اندیشه خود ، زندگی را پشت سر می گذاریم: چگونه ذهن فکر می کند ، از چه می ترسد ، چه می کند ، چه چیزی را برای خودش می گوید ، چه چیزی را کنار می گذارد. در بیشتر موارد ، ما با حداقل توجه به نحوه فکر کردن به زندگی شما می پردازیم. ما با بی توجهی به یکی از مهمترین و قدرتمندترین نیروهای زندگی ، زندگی را پشت سر می گذاریم: افکارمان.

آنچه شما روی آن تمرکز می کنید ، شما جذب می کنید.

ذهن شما را به سمت نتیجه مطلوب سوق می دهد. روی موفقیت متمرکز شوید و موفقیت را جذب کنید. اگر روی ترس و شکست تمرکز کنید  شکست را جذب می کنید. Mind Power در حال درک این اصول است و باعث می شود افکار ما برای ما کارایی داشته باشند. افکار شما نیروهای خلاق اولیه زندگی شما هستند. از آنها آگاهانه استفاده کنید و به یک زندگی کاملاً جدید از قدرت و فرصت بیدار خواهید شد.

برای ایجاد تغییر در زندگی ، باید روش استفاده از ذهن خود را تغییر دهید. شما نمی توانید هر دو فکر منفی و مثبت را همزمان فکر کنید ، زیرا یکی همیشه بر دیگری مسلط خواهد بود. به عنوان انسان ، ما موجودات عادت هستیم و ذهن ما نیز همینطور است. ما باید مطمئن شویم که تقویت افکار و احساسات مثبت تأثیر غالب در ذهن است.

برای تغییر خارجی ، باید داخلی را تغییر دهید.

بیشتر افراد این مرحله را فراموش می کنند. آنها سعی می کنند با کار مستقیم بر روی آن شرایط ، شرایط بیرونی را تغییر دهند ، اما این تقریباً همیشه بی نتیجه یا موقت است ، مگر اینکه با تغییر افکار و عقاید همراه باشد.

ذهن خودآگاه خود را آموزش دهید تا افکار موفقیت ، خوشبختی ، سلامتی و رفاه را فکر کند. بیاموزید که منفی از قبیل ترس و نگرانی را از بین ببرید. ذهن آگاهانه خود را با انتظار از بهترین ها مشغول نگه دارید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx