تجلی پول

یک نظر اضافه کنید
9 دقیقه مطالعه

این برنامه اجرایی هدفش ارائه یک بازه زمانی، اهداف و بخش های عملی است که برای تجلی یا بروز شرایط ایده آل مالی تان به آن نیاز دارید. علاوه بر این، به دنبال (( نکات شتاب دهنده ی فراوانی )) مورد توجه و علاقه ما باشید که می تواند در هر مرحله اثر بخشی شما را افزایش دهد!

نکات و مراحل شتاب دهنده ی فراوانی

مرحل اول: اعتقادات محدود کننده را رها کنید

هدف: هر فرضیه یا گمان منفی ای که در مورد پول مورد تأکید قرار می گیرد سدی در مقابل رسیدن به فراوانی مالی ( financial abundance ) خواهد بود. خیلی متداول است که احساس غمگینی، ترس، ناامیدی یا حتی عصبانیت در مورد پول داشته باشید. البته، تنها از تغییر احساساتتان به سمت دوست داشتن و لذت بردن است که می توانید به آن چه می خواهید برسید.

زمان: 1 تا 7 روز. به مدت زمان بسیار زیادی برای ایجاد ایده های مخالف یا متضاد نیاز ندارید، اما شما باید نگاهی عمیق به افکار خودتان در مورد آن چه که باور دارید و آن چه که دوست دارید باور داشته باشید، صادق باشید.

ابزارها: تأکیدها ( affirmaions )

بخش عملی: به تمام دلایلی که واقعا خودتان پول را دوست دارید فکر کنید. برخی مثال های خوب شامل (( من پول را به دلیل این که اجازه می دهد کارهای خوبی در دنیا انجام دهم، دوست دارم )) و (( پول را به دلیل این که به من آزادی می دهد، دوست دارم )) ( امامهم است که مطمئن شوید که لیستی که تهیه می کنید انعکاس دهنده ی افکارتان باشد ).

نکته: زمانی که تأکیدهایتان در مورد دلایل مثبت دوست داشتن پول را ایجاد کردید، بخاطر داشته باشید که بلند گفتن آنها تنها راه قدرت دادن آنها به شما نیست; می توانید همچنین آنها را با یک کار هنری ادغام کنید، آنها را در ریماندر گوشی تان وارد کنید یا آنها را در یک لیستی که به صورت مرتب و مداوم همراهتان است، بنویسید.

مرحله دوم: یک نیت و هدف واضحی را تعیین کنید.

هدف: یکی از ویژگی های خاص جهان زمانی است که چیزی از آن می خواهید. اگر نمی توانید قاطع بگویید که چه مقدار پول می خواهید داشته باشید، یا چرا و کی، بنابراین جهان نمی داند که چطور آن را به شما بدهد.

زمان: 3 تا 14 روز. زمان خیلی شخصی است; آن بستگی به موقعیت فعلی و هدفگذاری شما دارد. اگر یک تصویر واضح از آینده تان از همین اکنون دارید، شما می توانید بلافاصله شروع به رویا پردازی کنید. البته، اگر مطمئن نیستید که آیا هدفتان یا نیتتان صحیح است یا نه، ممکن است بیشتر از 14 روز برای تصمیم گیری در مورد این که اولویت هایتان کدام است نیاز داشته باشید.

ابزارها: dream board ( لیست کردن و نوشتن رویاها )

بخش عملی: از چندین روش جمله سازی یا عبارت سازی ( phrasing ) برای یک هدف خاصتان استفاده کنید. 5 تا 10 روش مختلف کلمه سازی ( wording ) را درباره ی آن امتحان کنید; زمانی که یک حس درست بدست آوردید و هدفتان را تعیین کردید، آن را در dream board خودتان وارد کنید. همچنین، مطمئن باشید که هرکاری را که قصد دارید می توانید با قانون جذب انجام دهید ( به خصوص تأکیدهایی که به خود می گویید ).

نکته: برای ایجاد یک ساختار برای dream board و مثال های الهام بخش به اطرافتان نگاه کنید. هنگام ایجاد، از آنلاین بودن نیز نترسید. Pinterest یک مکان عالی برای داشتن eDream Board است.

مرحله سوم: به صورت دائم و فعال به پول احترام گذاشته و آن را دوست داشته باشید.

زمانی که به طریقی زندگی می کنید که پول چیز فوق العاده ای است که به آن احترام می گذارید، اغلب متوجه می شوید که طبیعتا پول به سمت شما جذب خواهد شد ( و در مبالغ بزرگتر و بیشتر ). سعی کنید خود را در حال تلاش برای بدست آوردن پول تصور نکنید بلکه تصور کنید آن را قبلا بدست آورده اید. بخاطر داشته باشید، برطبق قانون جذب، چیزی را به محض این که بخواهید، بدست می آید.

زمان: 14 تا 30 روز. چارچورب زمانی معمول برای شروع تغییرات قابل توجه به همراه این مرحله است، اما شرایط خاص شما می تواند باعث زیادتر یا کم تر این زمان شود.

ابزارها: زندگی در دانستن ( living in the knowing )

بخش عملی: یک کیف پول جدید زیبا بگیرید، آن را از سایر چیزهای بی مصرف، منفی یا بی ربط خالی کنید. تصور کنید که این یک مکان مقدس برای اهداف شما است. در ضمن، پولتان را برای چیزهایی هزینه کنید که از خودتان و عشقتان مراقبت و پشتیبانی می کند.

نکته: پول را هر روز بو بکشید;هنگامی که مغزتان را در معرض این بوی مشخص قرار می دهید، به نوعی با ارتعاشات پول خود را هماهنگ می کنید. به نوعی با پول یکی می شوید و از این طریق مقدار پول بیشتری را به سمت خود می کشید.

مرحله 4: شهود ( intuition ) خود را تنظیم کنید.

هدف: زمانی که نیت مشخصی دارید و هر روز در حال کار برای ارسال سیگنال های پیوسته در مورد فراوانی هستید، طبیعتا قوه ی شهودی شما ( your faculty of intuition ) نیز تیزتر و شارپ تر خواهد بود. البته، هیچ کس نمی داند چطور شهودهای آنها تعیین می شوند یا احساس اطمینان و اعتماد به نفس نسبت به آنها داشته باشند. در این مرحله از برنامه عملی، شما در حال افزایش توانایی خودتان در توجه به نشانه های جهان پیرامونتان هستید.

زمان: 7 تا 14 روز. این زمان به این بستگی دارد که چه مقدار زمان برای کار بر روی احساس و غرایزتان نیاز خواهید داشت.

ابزارها: تجسم سازی

نکته: در جستجوی وقایع، اتفاقات غیرمنتظره و ابداعات جدید باشید; اساسا، هر چیزی که سبب ایجاد یک حس متفاوت و هیجان انگیز در شما گردد احتمالا چیزی است که شما را به سمت کسب ثروت و فراوانی راهنمایی و هدایت می کند. خواندن داستان های موفق از قانون جذب می تواند یک کمک عالی باشد اگر مطمئن نیستید که دنبال چه چیزی باید بگردید.

مرحله 5: بگذار و برو به جهان اعتماد کن

هدف: هر برنامه اجرایی برای تجلی پول باید شامل یادگیری زندگی بدون اضطراب باشد.

زمان: شما می توانید به این مرحله در عرض 7 روز برسید اما اکثر افراد به طور دوره ای نیاز پیدا می کنند به این مرحله برگشته و به خودشان یادآوری کنند که باید بروند و رها کنند.

ابزارها: قدردانی روزانه

بخش عملی: هر روز قدردانی روزانه خود را بنویسید تا از داشتن حس خوب که هر روز دارید مطمئن شوید و برای تمام قدم های کوچکی که برای رسیدن به زندگی ایده آل خود بر می دارید قدردان و شکرگذار باشید.

نکته: بخاطر داشته باشید که زمانی که اهداف و نیت های مشخصی را تعیین می کنید و متعهد به انجام تمرینات و تکنیک های تجلی مناسب ( appropriate manifesting techniques ) هر روزه می شوید، شما کاملا همه کارهایی را که می توانید انجام دهید، انجام داده اید تا خواسته های خودتان را به حرکت درآورید. جهان می خواهد به شما کمک کند و هر روز در حال انجام چنین کاری است.

https://www.thelawofattraction.com/manifesting-money-execution-plan/

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx