افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند

نظرات 97
3 دقیقه زمان مطالعه

افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند
بسیاری از افراد موفق عاشق کتاب خواندند. ریچارد برانسون، مارک زاکربرگ و ایلان ماسک از آن دسته افرادند که کتاب های مورد علاقه خودشان را به اشتراک گذاشته اند. وزیر دفاع آمریکا، جیمز متیس در کنار پست های نظامی به دلیل داشتن کتابخانه ای با ۶۰۰۰ جلد کتاب شهرت دارد.

بیل گیتس می گوید که در طول یک سال ۵۰ کتاب می خوانم. اما این به آن معنی نیست که ما لزوماً برای موفق شدن در کار نیاز داریم که زیاد کتاب بخوانیم.

در این مقاله ۵ فرد موفقی که میگویند کتاب نمی خوانند را به شما معرفی میکنیم.

۱- کانیه وست

افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند
این رپر آمریکایی به صورت علنی اعلام کرده است که طرفدار کتاب و کتاب خوانی نیست و هرگز کتاب زندگینامه خودش را نمی خواهد. کانیه وست به این خصوصیت خودش افتخار می کند و دوست دارد که از راه های دیگری مانند صحبت کردن با دیگران و زندگی واقعی کسب اطلاعات کند.

۲- فلور پلرین

افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند
در سال ۲۰۱۴، وزیر فرهنگ سابق فرانسه گفت که به مدت دو سال است هیچ کتاب یا نوشته ادبی نخوانده است. پلرین گفت که: “من بدون هیچ مشکلی اعتراف می کنم که در دو سال گذشته زمانی برای خواندن نداشته و نگذاشته ام. اما یادداشت ها، اسناد قانونی و اخبار زیاد خواندم”

۳- دونالد ترامپ

افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند
برخلاف باراک اوباما، کاملاً مشخص است که رئیس جمهور جدید ایالات متحده یک فرد کتاب خوان نیست. وقتی خبرنگاری از ترامپ نام کتاب های مورد علاقه اش را پرسید، او به نام کتاب مقدس مسیحیان و کتابی که خودش نوشته بود اشاره کرد. با این حال زمانی که نام آخرین کتابی که خوانده بود را پرسیدند، ترامپ در ادامه گفت من مسائل داخل کشور را میخوانم و زمان برای خواندن کتاب ندارم.!!

۴- مگان ترینر

افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند
این خواننده آمریکایی در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه ای گفت که کتاب “Fifty Shades of Grey” را نخوانده است. اما رمان ای.ال.جیمز تنها کتابی نبود که نخوانده است. او اعلام کرد که اهل کتاب خواندن نیست.

۵- برایان کرانیچ

افراد موفق جهان که کتاب نمی خوانند
برایان کرانیچ مدیرعامل شرکت اینتل در اجلاس جهانی در ماه اکتبر گفت: “من نمیخوانم. من کتاب نمیخوانم. من وقت ندارم.” او همچنین گفت که آخرین کتابی که خوانده است کتابچه راهنمای کاربر در جوشکاری بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

97 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
97
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx