روز هفدهم شکرگزاری

روز هفدهم شکرگزاری

افزایش درآمد با شکرگزاری و قانون جذب

در جهان هستی هیچ حادثه و رویدادی به صورت اتفاقی وجود ندارد، هیچ اتفاقی رخ نمی دهد مگر آن که اراده ی فردی در آن دخیل باشد.

زمانی که نیروی شکرگزاری را به سمت یک شرایط و موقعیت منفی بازتاب می دهید، مطمئنا یک موقعیت جدید ایجاد خواهد شد که شرایط سخت قبلی را از بین خواهد برد. به عبارت دیگر زمانی که شما خود را به نقطه ای برسانید که برای پول و ثروت سپاسگزار و قدردان باشید، به جای آن که کمبود و فقدان پول را احساس کنید، بر اساس قانون جذب شرایط تازه ای برای شما به وجود می آید که تمام آن کمبودها را جبران می کند؛ و به صورت خارق العاده ای آن را با پول و ثروت بیشتر جایگزین می نماید.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار این نکته ی مهم را بدانید که هرچه نسبت به پول احساس بدتری داشته باشید، جهان آن را از شما دورتر می کند و مقدار آن را در زندگی شما کاهش خواهد داد و هر باری که این احساس منفی و ناخوشایند را داشته باشید مطمئنا مقدار پول و ثروت خود را کمتر می کنید.

احساسات ناخوشایند پول و ثروت را دور می کند 

احساسات ناخوشایند پول و ثروت را دور می کند 

اگر در رابطه با پول احساساتی ناخوشایند مانند نارضایتی، ترس، حسادت و نگرانی داشته باشید، هرگز قادر نخواهید بود که پول بیشتری در زندگی به دست آورید. بر اساس قانون جذب هر چیزی در جهان، مشابه خود را جذب می کند. پس اگر از نداشتن و فقدان پول احساس رنج و نارضایتی داشته باشید، مسلما با به دست نیاوردن پول کافی این احساس نارضایتی بیشتر خواهد شد. بنابراین اگر در مورد پولی که به دست می آورید احساس نگرانی داشته باشید، شرایط خود را برای افزایش اضطراب و نگرانی بیشتر فراهم می کنید. همچنین اگر نسبت به پولی که به دست می آورید در درون خود احساس ترس داشته باشید، شرایط خود را به سمت افزایش ترس هدایت می کنید.

به هر اندازه که سخت به نظر برسد، باید در گام اول قادر باشید شرایط سخت و کمبودهای مالی خود را به فراموشی بسپارید. شکرگزاری یک راه تضمین شده برای بهبود شرایط مالی شما می باشد. به یاد داشته باشید که نمی توانید به خاطر پول و ثروت هم شکرگزار باشید و هم در دل خود احساس نارضایتی کنید. همین طور قادر نخواهید بود با داشتن افکار شکرگزارانه نسبت به پول و ثروت نسبت به آن احساس نگرانی هم داشته باشید. بلکه در زمان قدرشناسی و شکرگزاری برای پول، نه تنها روند افکار و احساسات منفی شما را در مورد پول متوقف می کند، بلکه شما را به سمت کارهایی سوق می دهد که پول بیشتری وارد زندگی تان شود.

این پول ممکن است به صورت دریافت غیر منتظره چک، افزایش حقوق، برنده شدن در قرعه کشی بانک ها، برخورداری از تخفیف های ویژه، یا یک هدیه غافل گیر کننده به سوی شما بیاید. وقتی که می خواهید غذا یا وسیله ای تهیه کنید و شخص دیگری هزینه ی آن را پرداخت می کند، یا زمانی که وسیله ی موردنظر شما شامل تخفیف شده است، یا زمانی که هدیه ای به شما اهدا می شود که به آن نیاز داشتید، نتیجه ی همه ی این موارد به دست آوردن پول بیشتر در زندگی است.

بنابراین هرگاه در این شرایط و موقعیت ها قرار گرفتید، از خودتان بپرسید آیا این اتفاق به این معنا است که من پول بیشتری دارم؟! اگر این گونه است باید به خاطر آن احساس شکرگزاری داشته باشید. هر موقعیت و شرایطی که سبب دریافت پول بیشتری در زندگی تان می شود، مسلما نتیجه ی احساس قدرشناسی شما می باشد. بدون تردید احساس خوبی پیدا می کنید اگر متوجه شوید که همه ی این موهبت ها به خاطر خودتان و کارهایی که انجام داده اید رخ داده است. و جالب تر این که بر اساس قانون جذب زمانی که قدرشناسی را با شادی همراه می کنید، یک نیروی مغناطیسی واقعی را در اختیار خواهید گرفت که سبب می شود هر لحظه پول و ثروت بیشتری به سمت شما جذب شده و وارد زندگی تان شود.

یک تمرین جالب برای جذب پول

یک تمرین جالب برای جذب پول

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۳۰

تمرین امروز برای به دست آوردن پولی که می خواهید داشته باشید برای افراد زیادی نتایج فوق العاده مثبتی به همراه داشته است. در پایان این تمرین شما یک چک سفید امضا از طرف بانک قدرشناسی جهانی دریافت خواهید کرد و آن را در وجه خودتان می نویسید. مقدار پولی که می خواهید داشته باشید را با اسم و تاریخ امروز روی آن بنویسید. برای پولی که قصد دارید کار خاصی با آن انجام دهید مقدار خاصی را وارد کنید. به این دلیل که وقتی می دانید پول را بابت انجام چه کاری می خواهید بیشتر نسبت به آن احساس شکرگزاری خواهید داشت.

در نظر داشته باشید که پول وسیله ای است برای انجام آن چه می خواهید ولی نمی تواند هدف نهایی باشد! به همین خاطر اگر تنها به پول فکر کنید قادر نخواهید بود به اندازه کافی شکرگزار باشید. زمانی که آن چه را که می خواهید به درستی تصور کنید، یا کاری را که واقعا می خواهید انجام دهید در نظر بگیرید، بی تردید احساس شکرگزاری بیشتری خواهید کرد تا این که تنها برای پول قدردان باشید.

اگر تمایل داشته باشید می توانید ابتدا برای اولین چک خود مبلغ کمتری بنویسید، پس از این که آن را به دست آوردید، برای چک های بعدی مبالغ بیشتری بنویسید. دلیل این کار این است که وقتی با مبلغ کمتر شروع می کنید، زمان دریافت آن می دانید که خودتان این کار را انجام داده اید، و دقیقا متوجه می شوید که معجزه ی شکرگزاری و قانون جذب تاثیر شگفت انگیز خود را روی شما و ثروتتان گذاشته است. سپس احساس شادی و قدردانی که احساس می کنید، سبب می شود برای دریافت مبالغ بیشتر هم به این کار بیاورید.

پس از پشت سر گذاشتن این مراحل، چک را امروز همراه خود به محل کارتان ببرید یا در جایی قرار دهید که مقابل چشمتان باشد، تا دائما بتوانید آن را ببینید. حداقل در دو وضعیت چک را در دست بگیرید و خود را در حال استفاده از وجه چک برای آن چیزهایی که احتیاج دارید تجسم کنید. سپس تا جایی که می توانید نسبت به آن احساس قدرشناسی داشته باشید. اگر دوست داشتید می توانید امروز این کار را بیشتر انجام دهید. اما در نظر داشته باشید که همانند سایر تمرین ها نمی توانید آن را بیش از حد تکرار نمایید.

هنگامی که مبلغ چک را دریافت کردید، و اجناس و وسایلی را که می خواستید به دست آوردید، چک را با مبلغی جدید برای مورد دیگری جایگزین کنید که واقعا به آن نیاز دارید. سپس تمرین افزایش درآمد را تا آن جایی که می خواهید تکرار کنید.

تمرین روز هفدهم شکرگزاری

تمرین روز هفدهم شکرگزاری

افزایش دادن درآمد با شکرگزاری و قانون جذب

۱- موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید به چه دلیل به خاطر داشتن آن ها سپاسگزار هستید. سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد واژه ی سپاسگزارم را سه مرتبه تکرار کنید، و تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس عمیق قدرشناسی داشته باشید.

۲- چک خود را با مبلغی که نیاز دارید پر کنید سپس اسم و تاریخ آن را بنویسید.

۳- چک را در دست بگیرید آن چیزی که برایش پول می خواهید را تصور کنید، سپس تا جایی که می توانید برای داشتن آن احساس شادی و شکرگزاری داشته باشید.

۴- چک را امروز همراه خود ببرید و در جایی قرار دهید که اغلب پیش چشمتان باشد و آن را ببینید. حداقل دوبار چک را در دست بگیرید و خود را در حال استفاده از آن چیزی که به خاطر آن پول می خواهید تصور کنید. سپس خودتان را در شرایطی شاد و شکرگزار تصور کنید که انگار واقعا آن را به دست آورده اید.

۵- در پایان امروز جایی قرار دهید که در معرض دید باشد، سپس آن را به صورت روزانه ببینید. هنگامی که مبلغ چک را به دست آوردید، چک را برای یک مورد جدید، و مبلغ که می خواهید جایگزین کنید. سپس گام های ۲ تا ۴ را تکرار کنید.

۶- قبل از آن که بخوابید، افکار خود را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رخ داده تصور کنید و بابت آن کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
مشاوره ثبت نام دوره