روز بیستم شکرگزاری

یک نظر اضافه کنید
8 دقیقه زمان مطالعه

روز بیستم شکرگزاری

تقویت باورهای قلبی با قانون جذب

شما تاکنون باید متوجه شده باشید که در هریک از تمرین های شکرگزاری و قانون جذب، هدف این است که تا جایی که ممکن است و قادر هستید شکرگزاری را تمرین کنید. به این دلیل که زمانی احساس قدردانی و شکرگزاری را در وجود خود افزایش دهید، تمام نیروهای بیرونی هم که به خاطر آن ها باید شکرگزار باشید، به صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهند کرد.

سرانجام پس از انجام تمرین های شکرگزاری، آن را در بلندمدت به صورت کاملا خودکار در قلب خود احساس خواهید کرد. اگرچه تمرینی که امروز به شما آموزش خواهیم داد زمان دسترسی شما را به این سطح از شکرگزاری تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

ایمان قلبی

تمرین ایمان قلبی چگونه عمل می کند؟!

تمرین تقویت باورهای قلبی به این خاطر طراحی شده است تا شما عمیق ترین احساس شکرگزاری را با تمرکز ذهن خود بر قلبتان در زمان گفتن کلمه ی سپاسگزارم افزایش دهید. تحقیقات علمی نشان داده اند، هنگامی که شما احساس قدرشناسی دارید، با تمرکز بر قلب خود، ضرباهنگ تپش قلبتان طوری به سرعت یکنواخت می شود که قدرت باعث بهبود رفتار ایمنی بدن و سلامتی شما خواهد شد.

این موضوع به شما می فهماند که قدرت ایمان قلبی به چه صورت عمل می کند، و هنگامی که برای اولین بار این تمرین را انجام می دهید، وقت شما را کمی می گیرد ولی مطمئن باشید این تلاش و کوشش ارزش آن را دارد. بعد از چندین بار اجرای این تمرین، این مورد را بهتر و عمیق تر درک خواهید کرد، چون با هر بار تکرار این تمرین، احساس شکرگزاری و تمرکز بر قانون جذب مانند یک نمودار رو به رشد افزایش پیدا خواهد کرد.

برای انجام تمرین معجزه ی قلب و قانون جذب، توجه و ذهن خود را روی محدوده ی قلبتان متمرکز کنید، این اهمیت ندارد که تمرکزتان را روی درون یا بیرون بدنتان بگذارید. بهتر است چشمانتان را ببندید چون بستن چشم ها کار را خیلی راحت تر می کند. زمانی که چشم های خود را بستید تمرکزتان روی قلب خود معطوف کنید، سپس در ذهنتان کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید. زمانی که این کار را چندین بار تکرار کردید، می توانید چشم های خود را باز کنید. ولی بر اساس یک قانون کلی زمانی که چشم ها بسته باشد بیشتر و عمیق تر احساس شکرگزاری خواهید کرد.

چگونه قلب خود را سریع تر آرام کنیم؟!

چگونه قلب خود را سریع تر آرام کنیم؟!

چند روش وجود دارد که با استفاده از آن می توانید سریع تر قلب خود را آرام کنید. شما می توانید دست راست خود را بر روی قلب خود قرار دهید، سپس ذهنتان را روی این ناحیه متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان بیاورید. حتی می توانید تجسم کنید که واژه ی سپاسگزارم بیشتر از قلب شما بیرون می آید نه از ذهنتان!

قسمت دیگر تمرین امروز این است که فهرست مربوط به ۱۰ آرزوی خود را بردارید و تمرین تقویت باورهای قلبی با قانون جذب را روی هریک از آن ها تکرار نمایید. با صدای بلند یا در ذهنتان هر آرزو را بخوانید و هنگامی که به انتهای آن ها رسیدید، چشمانتان را روی هم بگذارید و تمام ذهن خود را روی قلبتان متمرکز نمایید، سپس کلمه ی سپاسگزارم را به آرامی زیر لب بیان کنید.

البته می توانید یک بار دیگر از دستورالعملی استفاده نمایید که قبلا به شما ارائه دادیم. پس از آن که معجزه ی قلب را برای همه ی آرزوهای خود انجام دادید، شما نه تنها می توانید عمق قدرشناسی خود را که می توانید به آن دست پیدا کنید را افزایش دهید، بلکه قدرشناسی و شکرگزاری خود را نسبت به ده آرزوی نخست خود نیز افزایش می دهید.

چگونه سریع تر به آرزوهای خود برسیم؟!

چگونه سریع تر به آرزوهای خود برسیم؟!

چنانچه علاقه دارید به آرزوهای خود با سرعت بیشتری دست پیدا کنید، تمرین تقویت باورهای قلبی و قانون جذب را می توانید به طور منظم انجام دهید و یا این که این تمرین ها را هر زمان که کلمه ی سپاسگزارم را به زبان می آورید تکرار نمایید. جالب است بدانید به کارگری تکنیک تقویت باورهای قلبی، حتی به اندازه ی دو بار در روز می تواند تاثیرات شگفت انگیزی روی زندگی شما داشته باشد.

هنگامی که تمام موارد را چندین بار تمرین کردید، در زمان کمی متوجه عمیق تر شدن احساسات خود خواهید شد. قدرشناسی به عمق احساس شما بستگی دارد، به این دلیل که هرچه احساس شما عمیق تر باشد بر اساس قانون جذب، فراوانی بیشتر وارد زندگی تان می شود و شما آن را بیشتر دریافت می کنید.

نخستین نشانه های فیزیکی افزایش پیدا کردن عمق احساسات در شما این است که احساس فوق العاده خاصی در قسمت قلب خود پیدا خواهید کرد. و یا این که موجی از شادی و شعف از بدنتان عبور خواهد کرد، چشمانتان پر از اشک شده و لرزش خفیفی در خود احساس می کنید. ولی بدون استثنا شما احساس عمیقی از صلح، آرامش و شادی پیدا خواهید کرد که قبلا هیچ گاه آن را این گونه احساس نکرده اید.

خلاصه ی تمرین روز بیستم شکرگزاری

تقویت باورهای قلبی و قانون جذب

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ده موهبت خود تهیه کنید و کنار آن یادداشت کنید که چرا به خاطر آن ها احساس سپاسگزاری می کنید. سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در انتهای هر مورد کلمه ی سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید. سپس تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس عمیق قدرشناسی داشته باشید.

۲ – توجه و ذهن خود را روی قسمت قلبتان متمرکز نمایید.

۳ – سپس چشمان خود را آهسته ببندید و در حالی که افکار و تمرکز خود را روی قلبتان معطوف نموده اید، در ذهنتان واژه ی سپاسگزارم را بگویید.

۴ – فهرست ده آرزوی نخست خود را برداشته و با خواندن هر یک از آن ها، بستن چشم هایتان و متمرکز کردن ذهن بر ناحیه ی اطراف قلب خود و گفتن واژه ی سپاسگزارم، تمرین تقویت باورهای قلبی و قانون جذب را تکرار نمایید.

۵ – قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان افتاده متمرکز کنید و پس از آن کلمه سپاسگزارم را بر زبان آورید.

۴.۴/۵ - (۵۱ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx