روز بیست و هفتم شکرگزاری

1 نظر
8 دقیقه زمان مطالعه

روز بیست و هفتم شکرگزاری

آینه شگفت انگیز و قانون جذب

همه ی شما عزیزان این قابلیت و توانایی را در خود دارید که مابقی روزهای عمرتان را در شرایطی سپری کنید که برای تغییر و دگرگونی دنیای اطراف خود تلاش کرده باشید و آن را به همان صورتی که دوست دارید تغییر داده و مشکلات را یکی پس از دیگری حل کرده و آن ها را سر و سامان دهید. یا این که می خواهید مابقی عمرتان را هم به شکایت از افراد و شرایط سپری کنید و هرگز در زندگی تان به موفقیت نرسید و به آرزوهایتان دست پیدا نکنید.

اما هنگامی که قدرشناسی و شکرگزاری را سرلوحه ی زندگی خود قرار می دهید، بر اساس قانون جذب همه چیز در زندگی شما به صورت شگفت انگیزی تغییر می کند و دنیای شما به شکل خارق العاده ای دگرگون خواهد شد، به این خاطر که تغییر کرده اید و چیزهایی را هم که جذب می کنید تغییر کرده اند.

کسی را که در آینه است عوض کنید تا دنیای شما عوض شود

اگر تا الان تمام ۲۶ تمرین شکرگزاری قبل را پشت سر گذاشته اید، یعنی این که شما تغییر کرده اید. ولی باز هم بعضی وقت ها کشف تغییرات در خودتان کاری سخت است. لابد قبل از رفتن مقابل آینه این تغییرات را در شادی های خود احساس کرده اید، یا این که دگرگون شدن دنیای اطراف و بهبود شرایط زندگی تان را دیده اید.

شما تا الان نیروی شگفت انگیز شکرگزاری و قانون جذب را برای موارد زیادی مانند دوستان، خانواده، سلامتی، پول، روابط، برآورده شدن آرزوها و برطرف شدن مشکلاتتان به کار گرفته اید. اما این را بدانید که هیچ کس به اندازه خودتان به این نیروی شکرگزاری و معجزات آن نیاز ندارد. وقتی برای انسانی که در آینه ی مقابلتان قرار دارد، شروع به شکرگزاری می کنید. احساساتی از قبیل قدرنشناسی، نارضایتی، و مسائلی از قبیل این که من خوب نیستم و من زیبا نیستم به طور کلی از بین خواهند رفت. بر اساس قانون جذب به شما اطمینان می دهیم که با این کار تمام احساسات منفی شما اعم از نارضایتی، ناراحتی و شرایط ناامید کننده به صورت شگفت انگیزی از زندگی شما دور خواهد شد.

تاثیرات احساس بد داشتن نسبت به خود

تاثیرات احساس بد داشتن نسبت به خود

قانون جذب می گوید که احساس بد داشتن درباره ی خود باعث بروز بزرگ ترین مسائل و مشکلات در زندگی تان می شود، به این دلیل که احساس شما در مورد هر چیز و هرکس دیگری در دنیا قوی تر است. هر جایی که می روید یا هر کاری که انجام می دهید، این احساس منفی را در تک تک لحظه های خود به همراه دارید و مطمئن باشید که این احساسات روی هر چیزی که آن را لمس می کنید تاثیر می گذارد. بر اساس قانون جذب همه ی آن ها همانند تکه ای آهن ربا عمل می کنند و باعث جذب شدن ناراحتی ها، نارضایتی ها و ناامیدی های بیشتر در هر کاری می شوند که به آن ها نزدیک می شوید.

ولی زمانی که از چیزی که هستید احساس شادی و خشنودی داشته باشید، بر اساس قانون جذب شرایطی را به دست می آورید که هر روز نسبت به خودتان احساس بهتری پیدا کنید. شما باید همواره در مورد خودتان سرشار از احساسات مثبت و خوب باشید تا این نوع احساسات در زندگی شما بیشتر نمود پیدا کند و سرشارتر شود. شکرگزاری نسبت به چیزی که هستید شما را از احساسات مثبت و امیدوارکننده سرشار خواهد کرد.

نحوه ی انجام تمرین آینه شگفت انگیز

نحوه ی انجام تمرین آینه شگفت انگیز

برای انجام تمرین آینه ی شگفت انگیز توصیه می کنیم که همین الان جلوی آینه بروید، حال به فردی که درون آینه است خوب نگاه کنید و با صدای بلند و از صمیم قلب به او بگویید سپاسگزارم. این را بیشتر از هر زمان دیگری احساس کنید و به خاطر چیزی که هستید از خودتان تشکر کنید و هرگز این تشکر را دست کم نگیرید و احساسی را انجام دهید که در مابقی موارد برای دیگران انجام داده اید. بنابراین از خودتان همان گونه که شایسته هستید قدرشناس باشید.

این تمرین را با سپاسگزاری از فرد زیبا و سالمی که در آینه می بینید ادامه دهید. هر بار که در آینه خودتان را می بینید از خودتان تشکر کنید. در صورتی که شرایطتتان به گونه ای نیست که سپاسگزارم را با صدای بلند بگویید ایرادی ندارد که آن را در ذهنتان بگویید. اگر واقعا شجاع هستید می توانید در این آینه ی شگفت انگیز نگاه کنید و سه چیزی را که درباره ی آن از خودتان متشکر هستید را بر زبان بیاورید.

اگر به هر دلیل و علتی در آینده با خودتان نامهربان بودید متوجه خواهید شد که باید نسبت به کسی که بیشتر از همه لیاقت قدردانی را دارد، بهای بیشتری بدهید و او کسی به جز خودتان نیست، همین کسی که در آینه می بینید!

وقتی از خودتان تشکر کنید زمانی که مرتکب خطا می شوید، دیگر خودتان را سرزنش نمی کنید. هنگامی که به اندازه ی کافی به تکامل روحی و فکری نرسیده اید از خودتان به سختی انتقاد نمی کنید. چون وقتی که برای چیزی که هستید قدرشناس باشید. بر اساس قانون جذب بسیار شاد خواهید بود و انسان ها و شرایط شاد را جذب می کنید که همه ی این ها شما را در هر زمان و مکانی که بروید احاطه خواهند کرد. وقتی شکرگزاری و قدرشناسی را در فردی که در آینه است می بینید، تمام دنیای شما دچار تغییر و تحول خواهد شد.

خلاصه تمرین روز بیست و هفتم شکرگزاری

آینه شگفت انگیز با قانون جذب

معجزه شکرگزاری روز بیست و هفتم (آینه شگفت انگیز با قانون جذب)

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. یک فهرست از موهبت های خود تهیه کنید و در آن بنویسید که چرا بابت آن ها سپاسگزار هستید. سپس فهرست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید و تا جایی که می توانید بابت آن ها احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید.

۲ – هر موقع که در آینه به خودتان نگاه می کنید، کلمه ی سپاسگزارم را عمیق تر از هر زمان دیگری بر زبان آورید.

۳ – در زمان نگاه کردن به آینه سه ویژگی خود را که واقعا بابت آن ها از خودتان متشکر هستید را نیز بیان کنید.

۴ – قبل از این که به خواب بروید افکارتان را روب بهترین پیشامد روز متمرکز کنید و بابت آن سپاسگزارم را بر زبان جاری سازید.

۳.۳/۵ - (۲۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx