پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب منتشر شده در سال ۲۰۱۹ کدام هستند؟

1 نظر
12 دقیقه مطالعه

برای بهره گیری بهتر از قانون جذب باید قانون جذب را بهتر بشناسیم. به همین منظور و برای استفاده شما در این مقاله به پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب در سال 2019 اشاره خواهیم پرداخت.

موفقیت در زندگی اتفاقی نیست. چه خوشتان بیاید چه خوشتان نیاید، هر چه در این دنیا بکارید، درو خواهید کرد. بله، فاکتورهای زیادی در تعیین موفقیت، ثروت، و سلامتی وجود دارند، اما تا به حال به این فکر کرده اید که اگر بتوانید انرژی کائنات را برای زندگی خود به کنترل در آورید چه خواهد شد؟ اگر می خواهید چیز هایی مثل ثروت و سلامتی را به زندگی خود جذب کنید، لازم است که ” قانون جذب” را درک کنید.

قانون جذب

اینجا یک تعریف کوتاه از این قانون جهانی ارائه می دهیم: قانون جذب قدرت کشش و جاذبه ی کائنات است که انرژی های مشابه را در کنار هم قرار می دهد. این قانون خود را از طریق قدرت خلق از راه های مختلف و در همه جا نشان می دهد. حتی قانون جاذبه نیز بخشی از قانون جذب است. این قانون افکار، ایده ها، مردم، موقعیت ها و شرایط را جذب می کند. قانون جذب با جذب کردن افکار و عقاید افرادی که مثل شما فکر می کنند به شما خود را نشان می دهد.

قانون جذب همچنین شرایط و موقعیت های مشابه را نیز به شما جذب می کند‌. این قانون ، قدرتی است که افراد با سلایق و افکار مشابه را به یکدیگر نزدیک می کند که به صورت گروه هایی متحد خود را نشان می دهند مثل گروه های سیاسی، تیم های ورزشی، طرفداران ورزش، اتحادیه ها و غیره. به تعریف بالا خوب فکر کنید. این قانون کاملا راجع به انرژی است. انرژی ما علاوه بر آن انرژی ای که می خواهیم در کائنات جذب کنیم.

اگر به قدرت این انرژی به اندازه ی قدرت نیروی جاذبه فکر کنید به اهمیت این قانون پی خواهید برد. نشان دادن چیز هایی که در این دنیا می خواهید با فکر کردن به آن ها شروع می شوند چرا که افکار ما قدرت مند هستند. افکار ما هدایت کننده ی اعمال ما در این جهان هستند.

 با این که تعداد زیادی از سلبریتی ها مثل ویل اسمیت، اوپرا، جی زی و کانیه وست درباره ی قانون جذب صحبت کرده اند، تعداد زیادی نیز عقیده دارند کائنات کار خودش را می کند، چه ما افکاری مثبت داشته باشیم چه نداشته باشیم.

قانون جذب

لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب :

بدون عمل کردن به افکارمان، قانون جذب عمل نخواهد کرد. نه تنها باید باور داشته باشیم بلکه باید عمل کنیم. با گفتن این حرف، فهم این که چگونه چنین انرژی هایی کار می کنند برای ساخت یک زندگی آماده ی ثروت ضروری است. به همین دلیل است که کتاب های زیر نکات خوبی برای عرضه دارند.

۱.”راز” اثر روندا بایرن

اولین کتاب در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب کتاب راز است. اگرچه این کتاب یکی از عامه پسند ترین کتاب ها با موضوع قانون جذب است، هنوز هم ارزش یک خواندن کوتاه را دارد. راز اثر روندا بایرن که بر اساس فیلمی با همین نام نوشته شده است، شما را به سفری می برد که فیلم نیز می برد، اما این بار روی کاغذ. این کتاب پر از نقل قول ها، رویکرد ها و توصیه های الهام بخش است. این کتاب نقطه شروع خوبی برای یاد گیری در باره ی دنیای قانون جذب است.

۲.”قانون سری جذب: استاد قدرت خواستن شوید” اثر کاترین هرست

هنوز در مورد به کار بردن قانون جذب در زندگی خود گیج هستید؟ احتمالا بخواهید با این کتاب از کاترین هرست شروع کنید که به شما قدم به قدم نشان می دهد که چطور بیشتر چیز هایی را که در زندگی می خواهید به واقعیت تبدیل کنید. واکنش ها به این کتاب عمدتا مثبت بوده اند و این کتاب امتیاز ۳.۷۹ ستاره را از سایت گودریدرز گرفته‌ و از پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب است.

کاترین هرست شخصا به میلیون ها فالوور خود در سراسر جهان کمک کرده که در باره ی قانون جذب یاد بگیرند. او را سوالاتی که در ابتدای کار برای افراد پیش می آید آشنایی دارد. تعدادی تمرینات عملی نیز در این کتاب وجود دارند که می توانید آن ها را انجام دهید. پس اگر می خواهید دانشی فراتر از ذهن داشته باشید، این کتاب شروع خوبی است‌.

۳.”قدرت اراده” از دکتر وین دایر

دکتر وین دایر یک سر گروه نویسندگان، سخنران، و مربی خود پروری است که به تعداد زیادی از مردم کمک کرده کنترل زندگی شان را در دست بگیرند و تغییراتی را اعمال کنند که برای آن ها اهمیت دارد. در این کتاب، که یکی از کتاب های بنیادی او در باره ی اراده است، دکتر دایر از مربی ها، معلم ها و آموزگاران کمک می گیرد تا نظریه های خودش را راجع به اراده بسازد.

۷ حوزه انرژی یا اراده، یا جاذبه وجود دارند که اون آن ها را این گونه می نامد: خلاقیت، مهربانی، عشق، زیبایی، گسترش، وفور و دریافت. این کتاب کتابی است که به شما اجازه می دهد که بفهمید جگونه می توانید بهتر  این انرژی ها را برای زندگی خود تحت کنترل قرار دهید.

 کتاب قدرت اراده شما را از موانع سر راهتان عبور می دهد، همان موانعی که هنوز هم سر راه شما هستند و شما را از استفاده از انرژی های قدرتمند درزندگیتان باز می دارند. یکی از این انرژی ها به قدردانی واکنش نشان می دهد، همان طور که دایر توضیح می دهد: “روی قدردانی کار کنید. انرژی ای را که با موجودات زنده در حال حاضر یا در آینده یا حتی در گذشته به اشتراک می گذارید دوست داشته باشید.

آن کشش از زندگی  که شما را به سمت خواب، حرکت، هضم و آرامش سوق می دهد حس کنید. قدرت اراده به قدردانی شما واکنش نشان می دهد‌. آن نیروی زندگی ای که در بدن شما وجود دارد کلید خواسته های شماست.”

۴.” علم ثروت مند شدن” اثر والاس دی واتلز

در این باره قبلا صحبت کرده ایم که برای ثروت مند شدن، باید زمینه فکری ثروت مندی داشته باشید. این اثر یکی از کتاب های کلاسیک و از پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب است ( که در فیلم راز نیز به آن اشاره شده) که سال های سال برای نسل های مختلف باقی مانده چرا که نکات آن قدیمی نمی شوند.

 این نقل قول از یکی از خوانندگان کتاب است: ” این کتاب زندگی من را تغییر داده است. این کتاب الهام بخش ایده ها و برنامه هایی در من شده که حتی فکر نمی کردم وجود داشته باشند. طرز دید من به دنیا را عوض کرده و در اصل من را به رویاهایم در نتیجه ی چگونگی انجام کار ها در این دنیا نزدیک کرده است.

من به تمام کسانی که می خواهند در زندگیشان به چیز های بهتر و بیشتری برسند خواندن این کتاب را توصیه می کنم چرا که این کتاب زندگی انسان را عوض می کند.” اگر می خواهید ثروت را به زندگی خود جذب کنید، این کتاب نقطه شروع و راهنمای خوبی است. بله، ثروت ذکر شده در این کتاب کاملا راجع به پول است، اما این به این معنا نیست که از نکات آن نمی توان در مورد باقی ثروت ها ی زندگی نیز استفاده کرد. یک کتاب اساسی، کتابی که نباید از کنار آن سرسری رد شد.

۵.”احتمالات بی شمار: هنر زندگی کردن رویاهایتان” از مایک دولی

مایک یک معلم در فیلم راز بود که اطلاعات واضحی راجع به این که چگونه رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید به شما می داد. این تماما مربوط به ذهنیت، تمرکز، باور و احساساتی است که از قبل در مورد چیزهایی که می خواهید دارید. قدم هایتان را در راستای آن جهتی که میخواهید بروید بردارید و در زمان مناست، چیز هایی که می خواهید خود را نشان خواهند داد.

۶.”عوامل موفقیت- ویرایش سالگرد دهم : چگونه از جایی که هستید به جایی که می خواهید باشید برسید” از جک کنفیلد

جک قدم به قدم راه حل های واقعیت بخشیدن به موفقیت را ارائه می دهد. راحت است، قدم ها را دنبال کنید، هیچ کدام را از قلم نیاندازید و به مرور به موفقیت خواهید رسید. این کتاب یک برنامه کامل برای پشت سر گذاشتن موانع است تا بتوانید به زندگی ای که رویایش را دارید برسید.

چرا این کتاب ها را بخوانیم

و این قدرت تمامی این کتاب هاست. قانون جذب. اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید از اینجا شروع کنید. این کتاب ها از پرفروش‌ترین کتاب‌های قانون جذب در سال 2019 هستند. برخی از آن ها نه تنها در سال ۲۰۱۹ بلکه در سال های پیش نیز خوانندگان زیادی را داشته اند و سال هاست به آموزش روش های قانون جذب و چگونگی رسیدن به اهداف می پردازند.

برای این که بتوانیم به رویا هایمان واقعیت ببخشیم احتیاج به یک راهنما داریم و چه راهنمایی می تواند بهتر از کتاب هایی با موضوع قانون جذب باشد؟ این کتاب ها و کتاب های مشابه سالانه زندگی میلیون ها نفر را نجات می دهند. قبل از این که شروع به خواندن کتاب های قانون جذب بکنیم، ابتدا باید باورها و ایده های خود را دسته بندی کنیم، به آن ها فکر کنیم و از دنبال کردن رویاهایمان دست نکشیم. سپس خواندن این کتاب ها به ما کمک خواهد کرد که موانع سر راه خود را از پیش رو برداریم و با انرژی درون خود چیزهایی که در زندگی می خواهیم را به خود جذب کنیم.

3.7/5 - (6 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx