قانون جذب و شناختن فرصت‌های ارسالی

یک نظر اضافه کنید
7 دقیقه مطالعه

اگرچه خیلی عالی است که در مورد چگونگی ایجاد فرصت‌های خودتان در هنگام استفاده از قانون جذب فکر کنید، اما به همان اندازه مهم است که به دنبال فرصت‌های ارسالی، سیگنال‌های بالقوه یا نشانه‌هایی از طرف کائنات باشید، این‌ها به شما می‌گویند که قدم بعدی چیست.

درک فرصت‌های ارسالی

بعضی افراد، فکر می‌کنند که قانون جذب خیلی رازآلود است. اما حقیقت این است، که قانون جذب فقط در مورد نحوه عملکرد انرژی است – هم در درون و هم در بیرون از ما. پشت قانون جذب، علم مجاب کننده‌ای وجود دارد. برای اینکه بتوانید از تمام پتانسیل قانون جذب استفاده کنید، لازم است بیاموزید که چگونه آن انرژی را دریافت کنید.

وقتی به چیزهایی می‌رسیم که همیشه می‌خواستیم (مثل پول، عشق، یا یک کار فوق‌العاده)، به صورت جادویی که به دستشان نیاورده‌ایم. بلکه، با درک کامل آنچه می‌خواستیم و همچنین اینکه چرا آن را می‌خواستیم و اگر به دستش آوریم زندگی چگونه خواهد بود، فرآیند دستیابی به اهداف را آغاز کردیم.

بخش نهایی (یعنی اینکه بدانید رویایتان چگونه است)، به واسطه تجسم‌های روزانه به دست می‌آید و بهبود می‌یابد. باید طوری عمل کنید که بتوانید باور کنید زندگی‌تان چگونه می‌تواند باشد.

در مقابل، کائنات نیز می‌تواند شروع به ایجاد تغییراتی کند که در نهایت به دستیابی شما به اهدافتان ختم شود. اما شما باید چشمتان به دنبال نشانه‌هایی باشد که بیان می‌کنند در مسیر موفقیت قرار دارید.

برای مثال، به داستان قدیمی مردی در سیل فکر کنید. او فرصت‌های سوار خودرو شدن، سوار قایق شدن و سوار بالگرد شدن را نمی‌پذیرد، فقط چون باور دارد که خدا او را نجات خواهد داد. وقتی مرد بالاخره غرق می‌شود و از خدا می‌پرسد که چرا او را نجات نداده، خدا پاسخ می‌دهد که من برای تو یک خودرو، یک قایق و یک بالگرد فرستادم.

مهم نیست که مذهبی هستید یا خیر، به هر حال می‌توانید از این داستان درس مهمی بگیرید. این درس که، گاهی دقیقا راه حل در مقابل چشمانمان قرار می‌گیرد، ولی به هر دلیلی هست، آن را نمی‌بینیم.

قانون جذب

چگونه می‌توانیم فرصت‌های ارسالی را بشناسیم؟

حالا که فهمیدید فرصت‌های ارسالی چه هستند، شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چگونه می‌توانید شروع به تقویت توانایی خود در شناخت این فرصت‌ها کنید؟ خب، اولین کاری که باید انجام دهید، این است که عقاید قبلی خود در مورد نحوه به حقیقت پیوستن رویاهایتان را فراموش کنید.

به تجسم کردن نتیجه‌ای که می‌خواهید پیش بیاید ادامه دهید و اعتقاد به اینکه آن نتیجه امکان‌پذیر است را تقویت کنید. اما در تله مصر شدن بر روی صرفا یک روش، برای رسیدن به مقصد رویایی خود نیفتید. برای مثال، رویای شما در مورد عشق، ممکن است به این صورت باشد که طرف مقابل خود را در یک جلسه کاری (مثلا در یک کنفرانس یا دیگر فرصت‌های شبکه‌سازی) ببینید.

اما اگر بر روی این موضوع تمرکز کنید، آن موقع نسبت به دیگر احتمالاتی که ممکن است همسر ایده‌آلتان را در آن‌ها بیابید، مثلا در یک بار یا توسط معرفی یک دوست مشترک، کور خواهید شد و موقعیت‌های دیگر را از دست خواهید داد.

در زیر، چند رخداد را مشاهده می‌کنید که می‌توانند همان فرصت‌هایی باشند که اگر دوباره دقت کنید، آن‌ها را خواهید دید:

  • غریبه‌ای که وقتی در هواپیما یا قطار در کنارش می‌نشینید، سر صحبت را با شما باز می‌کند. آیا این شخص می‌تواند فردی باشد که چیزی به شما بیاموزد، یا سرنخی به سمت هدفی که می‌خواهید به آن دست یابید به شما بدهد؟
  • یک پوستر که به تازگی چشمتان را گرفته است. آیا دارد یک رخداد که ممکن است در آن شرکت کنید را تبلیغ می‌کند، حتی اگر رخدادی باشد که معمولا در آن شرکت نمی‌کنید؟ گاهی، به صورت ناخودآگاه به سمت چیزهایی کشیده می‌شویم که می‌توانند زندگی ما را بهبود بخشند و مسیر دستیابی ما به اهدافمان را تسهیل ‌کنند.
  • رویاهای تکراری که به نظر می‌رسد دارند انجام کاری را به شما پیشنهاد می‌کنند. مثلا رفتن به جایی، یادگیری چیزی جدید یا تغییر چیزی در مورد عادات روزانه‌تان.
  • یک حس ناگهانی برای طی کردن یک مسیر متفاوت به سمت محل کار یا یک مسیر دیگر به سمت فروشگاه مواد غذایی. هیچکس نمی‌داند که ممکن است در این مسیر جدید با چه کسی برخورد کنید یا چه چیزی الهام بخش شما شود!
  • به صورت تصادفی، برقراری ارتباط با شخصی که سال‌هاست او را ندیده‌اید، مخصوصا اگر شخصی است که با او خاطرات مثبتی از گذشته دارید. گاهی دلیلی دارد که افراد دوباره به زندگی ما برمی‌گردند. پس به دلیلی که ممکن است برای برخورد کردن با شخصی از گذشته دورتان وجود داشته باشد (یا حتی تلفنی با وی صحبت کردن) فکر کنید.

این‌ها مثال‌هایی از رخدادهایی بودند که معمولا برای افرادی که با قانون جذب سر و کار دارند، اتفاق می‌افتند. به هر حال، تقریبا هر چیزی می‌تواند یک فرصت ارسال باشد، پس باید ذهنتان را نسبت به ایده هیجان‌انگیز احتمالات، تنظیم و آماده کنید.

قلب و اصل شناخت فرصت‌های ارسالی، این است که واقعا ذهنتان را باز کنید و واقعا سعی کنید تمام فرصت‌هایی که ممکن است شما را به سمت تجلی زندگی مورد نظرتان هدایت کنند را امتحان کنید. فقط با این کار است که می‌توانید خودتان را از بستن تمام مسیرهای منتهی به عشق، موفقیت و فراوانی، بازدارید.

https://www.thelawofattraction.com/the-law-of-attraction-and-recognizing-sent-opportunities/

 

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx