قانون جذب در جذب ایده های شغلی و پولساز

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

مقدمه

قانون جذب که معنی شده عبارت “Law Of Attraction” در زبان انگلیسی است مدت های طولانی ست که مورد استفاده عده خاصی قرار گرفته است. شما می توانید هر زمان که بخواهید از تکنینک های این قانون برای جذب رویای خود استفاده کنید.‌ هر فردی در زندگی خود نیاز های مختلفی دارد که در صدد برآورده کردن آن ها است. یکی از اساسی ترین و اصلی ترین نیاز های بشر پول است. مسائل مالی می تواند جزو اهداف زندگی هر شخصی باشد. از این رو بهتر است که برای کسب آن برنامه ریزی شود. پیشنهاد ما این است که از قانون جذب برای کسب شرایط مالی و ایده های پولساز استفاده شود. در ادامه این مقاله به بررسی تکنیک های قانون جذب جهت دریافت ایده های شغلی پولساز می پردازیم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یک قانون جهانی است که می گویید دوست دارد زندگی پر از جذب های شما باشد.‌ در حقیقت این قانون می گوید که افکار مثبت، تجریبیات مثبتی جذب می کنند و افکار منفی باعث جذب تجربیات منفی می شوند.‌ بنابراین شما می توانید با تغییر روش زندگی و تفکر خود انتخاب کنید که چه چیزی را به زندگی خود جذب می کنید. شما می توانید با استفاده از قانون جذب برای تجلی رویاهای خود استفاده کنید. اولین چیزی که باید مورد تاکید قرار گیرد این است که قانون جذب برای همه کار می کند. مهم نیست که کجا هستید، کجا زندگی‌ می کنید یا چه نوع زندگی دارید. فقط لازم است که ذهنیت خود را تغییر دهید تا اتفاقات شگفت انگیزی برای شما رخ دهد.

استفاده از قانون جذب برای ایده های شغلی و  پولساز

یکی از اساسی ترین دغدغه های یک فرد سالم و ایده آل شغل و در پس آن پول است.‌ از این رو هر شخص بنا به توانمندی های خود کاری دارد یا کاری انتخاب می کند. مهم این است که کار چگونه باشد. با استفاده از قانون جذب می توان به ایده های شغلی و پولساز دست یافت. پس از تکنیک های این قانون جهت جذب ایده های پولساز و شغلی با ارایه تکنیک های زیر می توانید استفاده کنید.

تکنیک هایی از قانون جذب برای ایده های شغلی و پولساز

۱. سپاسگزار باشید.

به خاطر چیز هایی که قبلا در زندگی خود داشته اید سپاسگزار باشید. سعی کنید برای خود دفتر سپاس گزاری داشته باشید. می توانید چند دقیقه قبل از رفتن به رختخواب بنشینید و به اتفاقات خوبی که در طول روز برایتان افتاده فکر کنید. بابت تمام آن ها سپاسگزار باشید.‌ سعی کنید تفکرات منفی، نگرانی ها و کینه ها را از ذهن خود دور کنید تا بتوانید بهتر زندگی کنید.

زمانی که ذهن شما از تمام این ها پاک شود و با ذوق و شوق سپاسگزار داشته های خود باشید، می توانید ذهنتان و وجودتان را برای دریافت ایده های جدید آماده سازید. به جنبه ای از زندگی خود فکر کنید که در آن احساس دوست داشتن می کنید و جملاتی درباره آن تولید کنید. به این روش چرخه فوکوس یا تمرکز می گویند. استفاده از این روش می تواند حرکت شکرگزاری شما را تغییر دهد که باعث تغییر سیستم و رفتار اعتقادی تان می شود. در واقع می تواند کمک کند تا در نهایت بیشتر آنچه را که در زندگی می خواهید جذب کنید.

۲. تابلوی اهداف

مهم است که هدف خود را مشخص کنید. در ذهن خود تصمیم بگیرید این چیزی است که می خواهید انجام دهید. آن را بنویسید تا واقعی تر شود.‌ اگر مطمئن نیستید که چه چیزی می خواهید کمی خود را وارد چالش کنید تا بتوانید هدف اصلی خود را بیابید. از خود سوالاتی بپرسید.‌ هدف شما از داشتن یک ایده شغلی و پولساز چیست؟ چگونه می خواهید ایده خود را اجرایی کنید؟ و سوالاتی از این قبیل.‌

 تابلوی اهداف

پاسخ به این سوالات هدف و راه شما را تا حدودی روشن می کند.‌ پس از تعیین هدف درباره رویای خود صحبت کنید. سعی کنید با انسان های قابل قبول درباره هدف خود صحبت کنید و از آن ها راهنمایی بخواهید. در این صورت شما به کائینات این پیام را می فرستید که درمورد هدف خود جدی هستید. حال نوبت به کار نهایی می رسد.‌ برای خود تابلوی رویایی ایجاد کنید. تصاویر و کلماتی که نشان دهنده هدف شماست را برش دهید یا چاپ کنید و آن ها را به صفحه ای بچسپانید.‌ تابلو را در جایی نصب کنید تا بتوانید هر روز آن را ببینید. این به شما کمک می کند تا رویای خود را بهتر تجسم‌ کنید.‌

علاوه بر آن این تابلو به شما در ایده پردازی بسیار کمک خواهد کرد.‌ سعی کنید روی ویژگی های اصلی هدف خود کار کنید. سبک زندگی و نوع ایده خود را متصور شوید. ایده تا چقدر پولساز باشد؟ پرستیژ شغلی چگونه باشد؟ پوشش شما در شغل چه باشد؟ با چه وسیله نقلیه ای به کار خود می روید؟ محل کارتان کجاست؟ جزئیات ان چیست؟ سعی کنید تمام جزئیات را با دقت بسازید و در تابلوی خود قرار دهید.

۳. از تکنیک های تجسم و مثبت اندیشی استفاده کنید.

برای شروع تجسم که یکی از اساسی ترین تکنیک های قانون‌ جذب است، سعی کنید ابتدا ذهن خود را تخلیه کنید. برای این کار می توانید در محلی آرام بنشینید. چشم های خود را ببندید و سعی کنید بر روی تنفس خود تمرکز کنید. صدای دم و بازدم خود را بشنوید و تمام تفکرات منفی را با هر دم و بازدم خارج کنید.

یکی دیگر از تکنیک های تخلیه ذهن که حتی برای ساخت ایده بسبار کمک کننده است، تکنیک کاغذ و قلم می باشد. با این تکنیک شما باید هر چه در ذهن دارید روی کاغذی سفید بنویسید تا جایی که چیزی برای نوشتن نداشته باشید‌. پس از تخلیه ذهنتان می تواند تصور و تجسم را شروع کنید. خود را در جایی که می خواهید باشید مجسم کنید. دوست دارید دفتر کارتان چگونه باشد؟ خود را پشت میز کارتان تجسم کنید. می توانید از تابلوی رویاهای خود کمک بگیرید.

در ادامه نوبت به تکنیک یادآوری است‌. به این باور برسید که به ایده شغلی و پولساز خود رسیده اید و آن را اجرایی کرده اید. چشمان خود را ببندید و تصور کنید که رویایتان به حقیقت پیوسته. روی جزئیات کار کنید و به تجسم آن ها بپردازید. پس از اتمام مرحله تجسم و تکنیک یادآوری، سعی کنید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. برای هدف و ایده خود چند عبارت تاکیدی مثبت بسازید و آن را هر روز با خود تکرار کنید. می توانید در دفتری عبارات تاکیدی تان را یادداشت نمایید. مثلا ” ایده من بهترین ایده کارآفرینی است. ” ، ” توانمندی های من بسبار زیاد است. ” و …. . نتایج شما را شگفت زده خواهد کرد.

۴. جهت استفاده صحیح از قانون جذب برای ایده های شغلی خودتان را محدود نکنید.

از محدود کردن خود و باورهایتان دست بکشید. به ذهن خود اجازه دهید تا به همه جا پرواز کند. اولین چیزی که باید درباره قانون جذب بدانید این است که اگر اعتقادات شما منفی و محدود کننده باشد، نمی توانید چیز خوبی را دریافت کنید. به عنوان مثال شما می خواهید ایده ای شغلی و پولساز جذب کنید که شما را کارآفرینی برتر کند اما فکر می کنید ارزش آن را ندارید. این باوری محدود کننده و اعتقادی سرکوبگر است که مانع از جذب آنچه می خواهید می شود.

باور کنید که می توانید و همه نکات مثبت به سمت شما سرازیر خواهد شد. اگر اعتقاد داشته باشید که می توانید ایده های درست را به سمت خود سوق دهید، پس می توانید. خود را از بیرون ببینید که موفق شده اید و به هدف تان رسیده اید. تجسم را از دید شخص دیگری ببینید که شما و موفیتتان را ملاحظه می کند. می توانید از تکنیک آینه قانون جذب استفاده کنید. یک لباس مرتب بپوشید و جلوی آینه بایستید. سعی کنید با خود صحبت کنید انگار که قرار است ایده خود را برای افرادی ارائه دهید. جلوی آینه فکر کنید که جایزه کارآفرین برتر را گرفته اید.

این تکنیک را روزانه تکرار کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید. خود را با افرادی احاطه کنید که می توانند به شما باور های مثبت بدهند و تفکرتان را تقویت کنند. در این صورت می توانید انرژی مثبتی مبادله کنید و قدرت خود را افزایش دهید. گذراندت وقت با کسی که به قانون جذب یا ایده های خوب باور ندارد صرفا شما را به عقب می راند. افراد منفی را از زندگی خود حذف کنید. افرادی که دائما در زندگی نیمه خالی را می بینند نمی توانند به شما کمک کنند‌.

۵. بیشتر بخوانید و لیست بسازید!

کتابی بخوانید که به شما کمک می کند تا روی هدف خود تمرکز داشته باشید. می توانید کتاب هایی در رابطه با قانون جذب مطالعه کنید. سعی کنید روزانه جملات مثبت و انگیزشی بخوانید و آن ها را با خود تکرار کنید. لیستی بسازید. در لیست می توانید جزئیات ایده های خود را یادداشت نمایید. از نکات کتاب هایی که خوانده اید کمک بگیرید و برخی از آن ها را به طور خلاصه در یک ستون از لیست خود یادداشت کنید. نوشتن ذهن شما را باز تر خواهد کرد و این اجازه را به شما می دهد تا روز به روز لیست ایده های خود را پربار تر کنید‌.

نوشتن ایده شما را شفاف تر خواهد کرد و پیام شما را به طور واضح به کائنات می فرستد‌. حال برای کار هایی که می خواهید انجام دهید یک لیست تهیه کنید. چه قدم هایی می خواهید در جهت هدف خود بردارید؟ وقتی کائنات و جهان هستی برای شما ایده ای ارسال می کند، چگونه می توانید از این فرصت استفاده کنید؟ تمام نکاتی که به ذهنتان می آید را با جزییات بنویسید و هر بار آن ها را تکمیل تر کنید. اجازه دهید ایده شغلی تان سر و سامان بگیرد.

3.9/5 - (11 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx