قانون جذب برای افراد موفق چگونه کار می کند؟

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

چندین سال است که اسم قانون جذب را در رسانه ها، کتاب ها و یا مقاله مختلف می شنویم. همچنین افرادی مختلفی هستند که در مورد قانون جذب صحبت می کنند و با سخنرانی های خود در ارتباط با قانون جذب سعی می کنند به دیگر افراد کمک نمایند. بسیاری از این افراد، که امروزه خود را در زمره افراد موفق قرار می دهند، علت و دلیل موفقیت خود را استفاده درست و صحیح از قانون جذب عنوان می کنند. در این مورد، یکی از دغدغه ها و سوالاتی که برای بسیاری از افراد به وجود می آید، این است که قانون جذب برای افراد موفق چگونه کار می کند؟ این افراد چگونه توانسته اند، با استفاده از قانون جذب به موفقیت دست پیدا کنند.؟

بنابراین دانستن نحوه کارکرد قانون جذب برای افراد موفق و استفاده از الگو و روش آنها می تواند بسیار مفید و موثر برای رسیدن به موفقیت باشد. بنابراین برای یافتن پاسخ سوالات فوق و سوالات مشابه همراه ما باشید و این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

– قانون جذب

پیش از این که بخواهیم در مورد نحوه و چگونگی کار کرد قانون جذب بررسی هایی را انجام دهیم، بهتر است ابتدا در مورد خود قانون جذب اطلاعاتی داشته باشیم. چرا که با آشنایی با قانون جذب است که می توان در مورد کار کرد آن برای افراد موفق اطلاعاتی به دست آورد.

قانون جذب و به عبارتی قانون راز، اشاره به این نکته دارد، که در کائنات نیرویی نهفته است که کافی است انسان با ارتعاشات مغز خود آن نیرو را در خدمت خود در آورد. به عبارت دیگر قانون جذب این ایده و نکته را بیان می کند، که ما به هر چیزی که فکر کنیم، آن را جذب زندگی خود می کنیم. چرا که یکی از قانون هایی که کائنات و جهان را اداره می کند، قانون جذب می باشد.

به این طریق ما با فکر کردن به آرزوها، خواست ها و تمایلات خود می توانید آن ها را بر آورده کرده و وارد زندگی خود کنیم. شاید در نگاه اول به نظر برسد که این قانون بسیار ساده است و هر کسی می تواند آن را اجرا نماید. در حالی که اصلا این گونه نیست و اجرای قانون جذب نیاز به ظرافت هایی دارد که باید با دقت انجام شود. به همین دلیل است که برخی از افراد از قانون جذب نتیجه دلخواه را نمی گیرند. ولی با این حال، افراد موفق توانسته اند با استفاده از این قانون به موفقیت دست پیدا نمایند.

– کارکرد قانون جذب و چگونگی آن

برای بسیاری از افراد که در مورد قانون جذب تحقیق می کنند و یا در مورد آن اطلاعات دارند، شاید هنوز نحوه کارکرد آن مبهم و یا دشوار باشد. چرا که درک و قبول این موضوع که تنها با فکر کردن به چیزهایی که می خواهیم می توانیم به آن ها دست پیدا کنیم، برای ما دشوار است. که چطور با فکر کردن می تواند اتفاقات عجیب و شگفت انگیز مثبت در زندگی خود به وجود آورد. در حالی که برای درک نحوه عمل کرد و کارکرد قانون جذب باید به این نکته توجه داشته باشید، که بخش بزرگی از پتانسیل ما در ضمیر ناخودآگاه ما قرار دارد و شاید بتوان گفت گه بیش از 90 در صد توان وجود ما در این بخش از ذهن قرار دارد، که ما در مورد آن هیچ گونه آگاهی نداریم.

عدم آگاهی از بخش ضمیر ناخودآگاه ذهن به این معنی است که در برخی مواقع این بخش به نفع ما کار می کند و در برخی مواقع هم به ضرر ما کار می کند. بنابراین برای این که از قانون جذب استفاده کنیم، باید بخش ناخودآگاه ذهن را طوری برنامه ریزی کنیم، که همیشه به نفع ما عمل نماید و یا در بدترین شرایط و حالت، حداقل ضرری به ما نرساند. در این صورت ما خواهیم دید که قانون جذب چگونه کار می کند.

– چگونگی کارکرد قانون جذب برای افراد موفق

همان طور که گفتیم با برنامه ریزی دقیق و درست بخش ناخودآگاه ذهن می توان کاری کرد، که این بخش از ضمیر ناخودآگاه ما همیشه به سود ما کار کند و یا حداقل این که ضرر و زیانی به کار ما نداشته باشد. چرا که بسیاری از افراد موفق که از این قانون استفاده کرده اند، تنها به این صورت توانسته اند به موفقیت دست پیدا کنند.

قانون جذب برای افراد موفق
قانون جذب برای افراد موفق

با این حال، شاید وقتی ما پای صحبت ها و مصاحبه های این افراد می نشینیم، آنها حرفی از قانون جذب به میان نیاورند، ولی با این حال، اگر به گفته ها و حرف های این افراد دقت داشته باشیم، متوجه می شویم، که افراد موفق کاملا بر این قانون تسلط داشته اند و از آن برای رسیدن به موفقیت خود استفاده کرده اند. افراد موفق برای استفاده از قانون جذب ضمن آن که آن را به صورت دقیق و درست درک کرده و فهمیده اند، آن را به صورت دقیق و صحیح هم اجرا کرده اند. بنابراین نحوه کارکرد قانون جذب برای افراد موفق به صورت زیر می باشد.

نحوه کارکرد قانون جذب برای افراد موفق

در مرحله اول افراد موفق تکلیف و هدف خود را مشخص کرده اند. چرا که نحوه کار کرد قانون جذب این طور است که باید ابتدا خواسته خود را مشخص کنیم. با مشخص نکردن خواسته و هدف نمی توان آن را جذب کرد. پس اول چیزی را که می خواهید به دست آورید را مشخص و تعیین کنید. افراد موفق در مرحله اول به خواسته خود فکر می کنند. با مشخص و تعیین کردن خواسته خود و فکر کردن به آن و تمرکز بر روی آن در واقع اولین کارکرد قانون جذب شروع می شود.

افراد موفق بعد از این که خواسته خود را مشخص و تعیین کردند، درخواست خود را به کائنات ارسال می کنند. همانطور که گفتیم در کائنات نیرویی وجود دارد، که هر آنچه ما از او درخواست می کنیم، را به ما می دهد. افراد موفق هم از این کار کردن قانون جذب آگاهی کامل دارند، و خواسته خود را به کائنات ارسال می کنند. این کارکرد قانون جذب حساسیت بیشتری دارد و باید نوع و کیفیت درخواست را از طریق ارتعاش و تجسم خلاق به کائنات ارسال کرد. کاری که بسیاری از افراد موفق آن را انجام می دهند.

در اینجا منظور از ارسال کردن خواسته به کائنات زیست کردن آن هدف است. این کارکرد قانون جذب سبب شده است که افراد موفق بتوانند با استفاده از آن به خواسته ها و اهداف خود دست پیدا کنند. چرا که بعد از ارسال درخواست خود به کائنات باید درخواست خود را از کائنات دریافت کنیم. ولی نکته ای که باید به آن توجه و دقت داشت این است که در درخواستی که به کائنات ارسال می کنیم، نباید کوچک ترین شک و تردیدی در خواسته خود داشته باشید.

عجول نباشید

دریافت خواسته و اهداف خود از کائنات زمان و تایم مشخصی ندارد. بنابراین اگر خواسته و اهدافی را به کائنات ارسال کرده اید، در دریافت آن صبور باشید، چرا که خداوند و کائنات آن را در بهترین زمان و شرایط به شما می دهد. افراد موفق هم دقیق همین کار را می کنند و نحوه کارکرد قانون جذب برای افراد موفق هم این طوری است که در بهترین زمان و مکان آنها به موفقیت می رسند.

بنابراین نحوه کارکرد قانون جذب برای افراد موفق این است که آنها به صورت آگاهانه و یا حتی ناآگاهانه این قانون را به خوبی می شناسند و آن را به صورت دقیق و درست اجرا می کنند. تنها در این صورت است که می توان از قانون جذب استفاده کرد و افراد موفق هم به این صورت از این قانون استفاده کرده اند.

قانون جذب برای همه افراد یکسان است

نکته ای که باید به آن توجه کرد، این است که نحوه کارکرد قانون جذب برای همه افراد یکسان است. اگر ما امروزه مشاهده می کنیم، که افراد موفق بهتر از این قانون استفاده می کنند و به موفقیت می رسند، ربطی به جایگاه، مقام و شان آن ها ندارد. بلکه استفاده درست و دقیق از قانون جذب است که آنها را به موفقیت می رساند. وگر نه برای قانون جذب بین ثروت مند و فقیر، بین زن و مرد و غیره هیچ فرقی وجود ندارد و با آشنایی کامل با قانون جذب و نحوه کارکرد آن و همچنین اجرای دقیق و درست آن می توان از این قانون برای رسیدن به موفقیت استفاده نمود.

در نهایت برای پاسخ دادن به این سوال که قانون جذب برای افراد موفق چگونه کار می کند؟ باید گفت که کارکرد و عملکرد قانون جذب برای همه افراد یکسان است. آنچه در این میان تفاوت دارد و موجب ایجاد تفاوت در کارکرد قانون جذب برای افراد موفق و دیگر افراد می شود، نحوه آگاهی و استفاده ما از قانون جذب می باشد.

بسیاری از ما از این قانون آگاهی درست نداریم و حتی اگر می خواهیم از آن استفاده کنیم، به دلیل اشتباهاتی که انجام می دهیم، نمی توانیم به خواسته خود دست پیدا کنیم. برای این که از قانون جذب به صورت درست استفاده کنید، خواسته ها و اهداف خود را یادداشت کنید و بر روی رسیدن به آن تمرکز نماید. کارکرد قانون جذب برای همه افراد غنی و فقیر یکسان است و برای همه به یک صورت عمل می کند.

4.9/5 - (78 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx