تاثیر قانون جذب در جذبِ افراد ثروتمند

نظرات 2
12 دقیقه مطالعه

مقدمه

ما معمولا در زندگی خود الگو های زیادی داریم.‌ الگوی یک فرد می تواند موسیقی دان، نقاش، ورزشکار، استاد دانشگاه، دانشمند و … باشد. اما الگوی برخی افراد هم کارآفرینان، افراد مشهور و ثروتمندان هستند. با استفاده از قانون جذب، شما می توانید هر جنبه از واقعیت را برای خود ایجاد کنید. از جمله این واقعیت ها می تواند جذب یک فرد خاص به زندگی باشد. فرقی نمی کند که وضعیت شما چگونه باشد، قانون جذب به راحتی می تواند به شما کمک کند‌. موضوع این مقاله در رابطه با تاثیر قانون جذب در جذب افراد ثروتمند است. این نوع جذب می تواند به هر دلیلی از جمله کاری، عاطفی و … باشد. از این رو ما در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم‌ پرداخت.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب توانایی جذب هر آنچه که ما روی آن تمرکز می کنیم تا وارد زندگی مان شود، می باشد.‌ قانون جذب صرف نظر از سن، ملیت، اعتقاد مذهبی و … از جمله قوانین حاکم بر جهان می باشد. این قانون از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ماست ترجمه کند و آن ها را به واقعیت تبدیل نماید. اصطلاحا در نهایت همه افکار به اشیا تبدیل می شوند. اگر بر عذاب، غم و تفکرات منفی متمرکز شوید، زیر این ابر سنگین خواهید ماند اما اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن داشته باشید، با عملی گسترده راهی برای دستیابی به اهدافتان خواهید یافت.

به همین دلیل است که جهان مکانی بی نهایت زیباست. معدود افرادی از توانایی های قانون جذب آگاه هستند که چه تاثیری در زندگی روزمره خواهد داشت. این قانون جزو بزرگترین اسرار زندگی بشر می باشد.‌ اعمال قانون جذب چه آگاهانه و چه نا آگاهانه، باعث خواهد شد که در هر ثانیه ما مانند یک آهنربای انسانی عمل کنیم و افکار و احساسات خود را ارسال نماییم تا بیشتر از آنچه را که بیان کردیم، دوباره به خود جلب کنیم. متاسفانه افراد زیادی نسبت به پتانسیل هایی که در درونشان نهفته است، نا آگاه هستند. در نتیجه افکار و احساسات خود را کنترل نمی کنند.

افکار اشتباه و منفی هم احساسات و وقایع ناخواسته بیشتری را وارد زندگی می کند.‌ در خود قانون جذب را کشف کنید و اجازه دهید با درک آن زندگی تان متحول شود. بیاموزید که چطور به صورت روزمره این قانون را وارد زندگی خود کنید. در این صورت است که می توانید به راحتی آینده را در دستان خود بگیرید. پس شروع کنید.

آیا می توان با استفاده از قانون جذب در جذب افراد ثروتمند یا پول موفق بود؟

خلاصه بگویم جواب این سوال مثبت است. بله با استفاده از قانون جذب و تفکر مثبت می توان افراد خاص را جذب کرد. علاوه بر آن می توان پول را هم جذب کرد. شما حتی با استفاده از قانون جذب می توانید کسی که دوست دارید و مهم ترین فرد زندگی تان است را جذب کنید. هیچ دلیلی برای نا امیدی وجود ندارد. فکر نکنید که برای جذب یک فرد خاص باید بر روی او تمرکز کنید. خیر شما باید بر روی خودتان تمرکز کنید. قانون جذب درباره شماست.

اغلب افراد فکر می کنند باید با اعمال رفتاری از طریق قانون جذب بر روی شخص خاص او را متوجه خود سازند در حالی که قانون جذب بر روی افکار، احساسات و ارتعاشات خودتان کار می کند. جذب ثروت هم، همین طور است. در جامعه امروز، نیاز به ثروت اغلب همراه با نقشه هایی شامل طمع و خودخواهی می باشد.‌ اکثر ما از کودکی به این باور رسیده ایم که افراد ثروتمند، انسان هایی استثنائی هستند. فکر می کنیم که آن ها ثروتشان را از طریق ابزار های منفی یا فداکاری های زیاد به دست آورده اند. اما غافل از این که، کسانی که ثروت را از راه درست به دست آورده اند، درآمد زیاد هدف نهایی شان نبوده است.

آن ها برای رسیدن به ثروت های درونی تلاش کرده اند. آن ها در تمام زمینه های زندگی تلاش کرده اند تا ثروتمند شوند. عشق، خانواده، سلامتی و … . پس از دستیابی به این مراحل با آرامش، ثروت مالی هم در پی آن خواهد آمد.‌

پول روی درختان رشد نمی کند

کسانی که از راه درست ثروتمند شده اند، به این باور رسیده اند که “پول روی درختان رشد نمی کند. ” یعنی پول به آسانی به دست نمی آید. اما نکته مهم این است که  استفاده از قانون جذب در جذب پول و ثروت هم تاثیر خواهد داشت. در ادامه این مقاله به بررسی چگونگی جذب افراد ثروتمند با استفاده از قانون جذب و تکنیک های آن می پردازیم پس با ما همراه شوید.

چگونه می توان با استفاده از قانون جذب، افراد ثروتمند را برای هدفی به سمت خود جذب کرد؟

جذب افراد به هر عنوانی هم می تواند کار سختی باشد و هم کاری آسان. برخی انسان ها برای جذب افراد خاص اقدام به رفتار هایی ناپسند مانند چاپلوسی، دروغ، بزرگنمایی و … می کنند.‌ آن ها به خود باور ندارند و نمی دانند که با توانایی های درونی شان می توانند این افراد را جذب کنند. ممکن است راه کمی سخت و طولانی باشد اما درست و واقعی است.‌ برای این که فرد ثروتمند را جذب کنید لازم است تا روی تفکر و باور هایتان کار کنید نه روی آن شخص. سعی کنید تکنیک های مختلف قانون جذب برای جذب افراد ثروتمند را به کار ببرید.

 به خود اطمینان کامل داشته باشید.

شخصیت بزرگی که هستید را درک کنید. مهم نیست دیگران درباره شما چه فکری می کند، خودتان را دوست داشته باشید. مطمئن باشید اعتماد به نفس، مقاومت ناپذیر است و افراد را به سمت شما جلب می کند‌. با استفاده از تکنیک های اعتماد به نفس، توانمندی های وجودی خود را ببینید و آن ها را افزایش دهید. شما بهترین هستید و لازم است تا به خود باور داشته باشید.

تاثیر افکار مثبت بروی قانون جذب در جذب افراد ثروتمند

تمام فکر های منفی را کنار بگذارید و آن ها را از ذهن خود دور کنید. به عنوان مثال ” چرا آن ها نمی بینند که من چقدر خوبم” ، ” هیچ کس مرا دوست ندارد. ” و جملات منفی از این قبیل. به این باور برسید که شما سرشار از خصوصیات عالی هستید که همین ها وجودتان را شایسته توجه هر کسی قرار خواهد داد. لیستی از خصوصیات خود تعیین کنید و اجازه ندهید افکار منفی مانع نوشتن نکات مثبت وجودی تان شود. در این صورت است که دیگران متوجه تان خواهند شد. وقتی ذهن خود را به سمت تفکرات مثبت روانه کنید، در واقع ارتعاشات ذهنی خود را تغییر داده اید و قانون جذب شروع به فعالیت می کند. شخصیت خاص و مورد نظرتان وارد خواهد شد.

قانون جذب در جذب افراد ثروتمند

باید دیدگاه و درک خود را نسبت به ثروت و افراد ثروتمند تغییر دهید.‌

اگر دیدگاه شما به این صورت است که تمام ثروتمندان انسان هایی نادرست هستند و از راه نا خوشایندی اقدام به جذب پول کرده اند، باید در دیدگاه خود تغییر ایجاد کنید. بدانید که بسیاری از ثروتمندان از راه درست اقدام به مال اندوزی کرده اند‌. راه سختی رفته اند و توانسته اند با کارِ دشوار به اهداف خود دست پیدا کنند. از این رو با تفکر مثبت و گفتن جملات تاکیدی و عبارت های خوب، این ذهنیت منفی را از خودتان دور کنید.

برای خود بیان کنید که دوست دارید این شخص در زندگی شما باشد.

استفاده از تکنیک آینه قانون جذب در این مقوله به شما کمک خواهد کرد.‌می توانید جلوی آینه بایستید و حرف هایتان را با صدای بلند برای خود تکرار کنید. به چشمان خود زل بزنید، ذهن خود را آرام کنید و به راحتی به تکرار جملاتتان بپردازید. اگر نمی توانید بلند صحبت کنید یا موقعیت آن را ندارید، خواسته خود را در دفترچه ای یادداشت نمایید. می توانید برای درخواست خود جملات تاکیدی و عبارت های مثبت بسازید. آن ها را در صفحات دیگر دفترچه تان وارد کنید و هر روز به آن نگاهی بیندازید.‌

تجسم خود را قوی کنید.

نفس عمیقی بکشید. در جایی ارام بنشینید و ذهن خود را تخلیه کنید. حال شروع به تجسم فرد مورد نظر کنید. خود و آن شخص را کنار یکدیگر ببینید. سعی کنید احساسات خوب را کاملا حس کنید. جاهای مختلف را در ذهن خود بیاورید. خانه، ماشین و … را متصور شوید. حال باید از تکنیک یادآوری قانون جذب استفاده کنید. یعنی باوری کنید که این شخص سال هاست که در زندگی شماست. طوری با او صحبت کنید که انگار در همین لحظه کنار شما نشسته. می توانید از خاطرات مشترکتان بگویید. اتاق و محل زندگی تان را تعریف کنید. اجازه دهید همه چیز به زیبایی در ذهن شما نقش ببندد. تکنیک یادآوری یکی از قوی ترین و عمیق ترین روش های قانون جذب است. پس سعی کنید به خوبی از آن استفاده کنید.

نا امید نشوید.‌

پتانسیل خود را دست کم‌ نگیرید. روی چیز های خوب شخص مورد نظرتان به غیر از ثروت او تمرکز کنید. ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد اما باید راه خود را ادامه دهید. در ادامه باید از خود به خاطر تفکراتتان و آنچه که هستید قدردانی کنید. احساسات خود را لمس کنید. امیدتان را از دست ندهید. مراقب خودتان باشید و سعی کنید با تفکرات مثبت به شخص خاص خود نزدیک شوید. نگران نباشید و استرس نداشته باشید.‌ شما موفق خواهید شد. تمام تلاش خود را بکنید تا احساس خوب و شادی داشته باشید تا بتوانید هر چیزی که در زندگی دوست دارید جذب کنید.‌

این نکته را در نظر داشته باشید که هر شخصی به عنوان یک فرد مستقل حق انتخاب دارد. اگر تلاشتان در جذب شخص مورد نظرتان نتیجه نگرفت و او پاسخ نداد، عصبانی و ناراحت نباشید. مطمئن باشید که جهان هستی و کائینات شخص بهتری را برای شما در نظر گرفته است. بنابراین اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و از ادامه زندگی تان لذت ببرید.

4.4/5 - (25 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx