درمان بیماری های جسمی با قدرت ذهن

نظرات 3
9 دقیقه مطالعه

درمان بیماری های جسمی با قدرت ذهن

روان درمانی با نیروی ذهن و قانون جذب

درمان بیماری های جسمی همواره دغدغه پزشکان و متخصصان مختلف بوده است. ولی برای پیدا کردن بزرگ ترین عامل درمان و شفابخشی تردیدها و اظهار نظرهای فراوانی هم وجود دارد. اینک روان شناس ها و پزشکان پس از قرن ها تجربه به این نتیجه رسیده اند که ضمیر ناخودآگاه هر انسانی از چنان قدرت و نیرویی برخوردار است که می تواند بر بسیاری از بیماری های صعب العلاج غلبه کند و ضمن درمان آن ها شگفتی بیافریند.

امروزه کار روانشناس ها و پزشکان در این خلاصه شده است که بر موانع ذهنی بیماران غلبه کنند و نیروی شفابخش را در آن ها آزاد نمایند. مابقی کارها خود به خود حل خواهد شد و سلامتی از دست رفته بار دیگر به جسم بیمار باز خواهد گشت. این نیروی بزرگ شفابخش در بین مذاهب و طرز فکرهای مختلف اسامی گوناگونی دارد، مانند خدا، زندگی، جهان، قدرت نفس، طبیعت و …

اکنون باید دید چگونه می توان به این موانعی که بر سر راه زندگی ما به وجود می آید و جنبه های احساسی، عاطفی، روانی و فیزیکی دارد، غلبه پیدا کرد و آن ها را از سر راه برداشت. روش کار به این صورت است که نیروی شفا دهنده ای که در اعماق وجود ما خانه کرده، توسط خود ما و یا با تلقین های شخص دیگری آزاد می شود و بیماری را از تن ما بیرون می کند.

بر اساس قانون جذب این اصلی کلی در همه انسان ها، با هر عقیده و رنگ و نژادی دقیقا یکسان عمل می کند. ضمیر ناخودآگاه فرد در زمان بریدگی یا سوختگی، هیچ وظیفه ی دیگری به جز این که به کمک و یاری او بیاید را نخواهد داشت و برای آن تفاوتی نمی کند که فرد صدمه دیده چگونه فکر می کند و به چه فرقه و مذهبی معتقد است.

روان درمانی مدرن چگونه است؟!

روان درمانی مدرن چگونه است؟!

روان درمانی مدرن این گونه پایه ریزی شده که هوش و نیروی بی کران قانون جذب و ضمیر انسان از ایمان شخص تبعیت می کند. نخستین روشی که استفاده می کنند این است که بیمار به اتاق خودش می رود و در را می بندد، سپس با خودش خلوت می کند و تمام توجه خود را به نیروی اعجاب انگیز شفا دهنده درونی خود می دهد.

سپس ذهن خود را به روی تمام دغدغه های دیگر می بندد و تلاش می کند تا هیچ چیز دیگری توجهش را به خودش جلب نکند. سپس با استفاده از قدرت قانون جذب سعی می کند با آرامش و به طور مثبت تمام خواسته های قلبی خود را روانه ی ضمیر ناخودآگاه خویش می کند و در ضمن مراقب است که روح و فکرش دستخوش پراکندگی و تفرقه نشود.

نکته ی خیلی مهمی که در اینجا وجود دارد این است که باید نتیجه کار را پیش خود تجسم کند و آرزوها را به طور صریح و روشن به ضمیر ناخودآگاه وارد نماید تا بر اساس قانون جذب به خواسته های خود دست پیدا کند. هرکسی باید بداند که چه می خواهد و حد و مرز خواسته هایش تا کجا می باشد؟!

اصول زندگی و قوائد هستی

اصول زندگی و قوائد هستی

در تمام جهان هستی تنها یک اصلی کلی بر اعمال و وظایف جانداران و نباتات ناظر و حاکم می باشد و همین است که دنیا و کائنات را می سازد و آن را تکامل می بخشد. از همین جا زندگی جانداران، بشر و گیاهان شکل می گیرد و غرایز و قوانین رشد به وجود می آید. ذات انسان به این اصل زندگی آگاهی دارد و در صورتی که بتواند آن ها را در جهت خواسته های خود به حرکت درآورد، بر اساس قانون جذب می تواند از آن به بهترین شکل ممکن بهره مند شود.

غرض از گفتن این مطالب این بود که بدانید استفاده از نیروی جهانی و قانون جذب با روش ها و تکنیک های مختلفی امکان پذیر می باشد، ولی استفاده از نیروی درمانگر درونی فقط از یک راه امکان پذیر می باشد و آن هم داشتن ایمان و اعتقاد می باشد.

اصل باور و ایمان

همه ی ادیان و مذاهب بر پایه اصول ایمان بنا شده اند. هرکسی بر حسب طرز فکر و میزان سواد و معلومات، علایق، فرهنگ و آداب و رسوم گرایش های مادی و معنوی پیدا می کند و درباره فرد در جامعه، زندگی، جهان و … نظریاتی ابراز می نماید، اما جهان بینی خاص خود را به موجب اعتقادی که دارد بیان می کند یا از انجام آن خودداری می کند و افکار و عقایدش را برای خودش در دل نگاه می دارد.

ایمان تبلور اندیشه شخص می باشد که بر حسب نیروی ناخودآگاه و قانون جذب در تمام مراحل مختلف زندگی جلوه های متفاوتی پیدا می کند. در اینجا مثال واضح تری می زنیم. اگر از کسی یا چیزی وحشت دارید و فکر می کنید که ممکن است به شما صدمه وارد شود، دچار اشتباه شده اید، چون این خود شما هستید که این اندیشه ها را در ذهنتان نشانده اید و اگر هم این پیش بینی روزی در واقعیت صورت پذیرد، یقین داشته باشید که عامل اصلی آن خودتان بوده اید.

روش های درمان با قدرت ذهن

اصولا روش های روان درمانی متفاوت است و هر بیمار و هر پزشکی آن را با روش های خاص خود به کار می گیرد. جادوگران قبایل بومی با خواندن وردها و دعاهای مخصوص بیماری را از جان بیماران دور می کنند، برخی دیگر هم به نذر و نیاز و دعا متوسل می شوند تا بیماری را دور کنند. خلاصه هر روشی که قادر باشد به بیمار القا کند که با آن می تواند به بیماری خود غلبه کند، در صورتی که لطمه و گزند دیگری به جسم و روحش وارد نکند، مشروع خواهد بود. حداقل این است که ترس و اضطراب مرگ و بیماری را از فرد دور می کند و آرامش و اطمینانی به او می دهد؛ که بر اساس قانون جذب خود این ها در بهبودی و دفع بیماری بسیار موثر واقع خواهد شد.

ایمان ذهنی چیست

ایمان ذهنی چیست

اصل لازم برای روان درمانی یک اصل کاملا ذهنی می باشد. در مورد درمان بیماری های جسمی بایستی اصل ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه را با یکدیگر مورد نظر قرار داد. با این حال مثلا وقتی که می خواهید تمدد اعصاب کنید و به حالت آرامش فرو بروید، این هر دو را فعالانه به یاری بخوانید.

جالب است بدانید که در مسئله روح بشر نه زمان مطرح است نه مکان! همین روح است که به کمک شما در هر نقطه ای از این کره ی خاکی می رسد. روح جهانی بشر در همه جا حاضر و ناظر می باشد و این بار مسئله درمان از راه دور مطرح نمی باشد. درمانی که شما با دعاهایتان به آن دست پیدا می کنید، حرکت آگاهانه اندیشه شما می باشد و به همان اندازه که آرزوی سلامتی، رفاه و آسایش می کنید، یقین داشته باشید که بر اساس قانون جذب این خواسته ی شما برآورده خواهد شد و نتایج دلخواه به دست خواهد آمد.

4.3/5 - (19 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx