13 عادت مثبت

Add a Comment
10 Min Read

۱۳ عادت مثبت که میتوانند درصد موفقیت شما را افزایش دهند

به عنوان یک کار آفرین و یا یک فرد موفق ممکن است که غرق در کار به ظاهر بی پایان باشید یا که این احساس را داشته باشید که زمان کافی برای انجام کارهایی که میخواهید انجام دهید وجود ندارد. این اتفاقات زمانی می افتند که شما غرق در عادات بد میشوید و اجازه میدهید که کارتان به حاشیه کشیده شود. بنابر این ایجاد عادات مثبت برای آماده سازی خود برای موفقیت های آینده بسیار مهم است. تعیین اهداف و مرز ها چه از نظر حرفه ای و چه از نظر شخصی برای حفظ زندگی ای که برای رسیدن به آن سخت تلاش میکنید امری ضروری است.

برای این که منظور من رو بهتر بتوانید متوجه شوید از اعضای شورای کارآفرینان جوان خواستیم عادت های مثبتی که باعث موفقیتشان شده را به اشتراک بگذارند

13 عادت مثبت که میتوانند درصد موفقیت شما را افزایش دهند

چیز هایی که آنها پیشنهاد میکنند:

۱ – اول صبح یک لیست کار ایجاد کنید

هر روز صبح قبل از شروع روز و حتی گاهی اوقات با پایان یافتن روز قبل، دوست دارم کارهای آینده خود را برای روز بعد به طور خلاصه مرور کنم و سپس آنها را بر اساس اهمیت اولویت بندی کنم. صرف این ۱۵ دقیقه کوتاه به من این امکان را می دهد که کاملاً همه چیز را در یک راستا داشته باشم و نتیجه آن یک روز بسیار بهتر و کارآمدتر است.

نیکول مونوز مشاور، شرکت.

۲ – مشکلات دشواری را که درگیر آن هستید به اشتراک بگذارید

من هرگز بنیان‌گذارانی را که همه چیز را مرموزانه نگه می‌دارند، درک نکرده‌ام. وقتی با یک موضوع مهم دست و پنجه نرم می کنیم، با هر کسی که گوش می دهد در مورد آن صحبت می کنم! کار کردن روی مشکل با افراد مختلف ایده های متفاوتی را به همراه دارد. مهمتر از همه، مردم می خواهند به شما کمک کنند و شما هرگز نمی دانید چه کسی با شخصی که در نهایت می تواند به شما در حل مشکل شما کمک کند، مرتبط است.

آرون شوارتز، پاسپورت

۳ – شفافیت را تمرین کنید.

۱۰۰% صاف بودن و شفاف بودن در همه زمان ها چراغ راهنمای من برای بیش از یک دهه بوده است. در واقع صداقت بهترین سیاست است. این به رفع تعارضات در اسرع وقت، ایجاد روابط تجاری سالم بر اساس اعتماد و ایجاد یک برند تجاری محترمانه کمک می کند.

 ماریو پیشف

۴ – ورزش

دویدن بر اساس یک برنامه منظم به من کمک می کند تا در واقع ذهنم را پاک کنم و روی مهمترین چیزهایی تمرکز کنم که به من کمک می کند هم در کار و هم در زندگی موفق شوم. ترشح اندورفین برای حفظ حالت ذهنی شادتر، تمرکز، انرژی و در کل خلق و خوی مثبت تاثیر بسیاری دارد.

13 عادت مثبت که میتوانند درصد موفقیت شما را افزایش دهند

مایکل اورتو

۵ –خوردن غذای سالم

آنچه می خورید می تواند روز شما را بسازد یا خراب کند. من قبلاً غذاهای پر از شکر و فرآوری شده زیادی می خوردم زیرا سرم خیلی شلوغ بود و این چیزی بود که سریع و در دسترس بود؛ اما احساس بی‌حالی و بی‌حالی داشتم. میلیون‌ها کار انجام می‌دادم و وقت نداشتم نگران چیزی باشم که می‌خورم؛ اما روی روزم تاثیر میگذاشت؛ بنابراین اکنون هر روز تنقلات سالمی را با خود می‌آورم و برای مدت طولانی‌تر بازدهی بیشتری دارم.

کالبی پفاند

۶ – پیگیری

من به پیگیری هر برخورد مهم در زندگی حرفه ای خود اعتقاد راسخ دارم. فرقی نمی کند که با یک سرمایه گذار جدید کار کنم، عملکرد را بررسی کنم یا به حل تعارض داخلی کمک کنم. من همیشه سعی می کنم قسمت دیگر را پیگیری کنم، بنابراین همیشه ما با یکدیگر هم عقده هستیم. معتقدم که این منجر به موفقیت من شد، زیرا مسائل را قبل از اینکه به وجود بیایند حل می کند.

سید بلخی

۷ – مدیتیشن

حتی اگر فقط برای پنج دقیقه باشد. زمانی که شرایط پیچیده میشوند و روزم در حال شلوغ شدن است یک قدم به سمت عقب برمیگردم و مدیتیشن میکنم. این استراحت کوتاه به من امکان این را میدهد که دوباره بتونم تمرکز کنم نفس بکشم و آنچه که در آن لحظه مهم است به یاد بیاورم. این یک عادت جدید برای من است که برای حفظ مسیر و کارآمدی بسیار مفید بوده است.

زک بایندر

۸ –رها کردن

اکثر مشکلات آنقدرها که به نظر می رسد جدی نیستند. یاد بگیرید که چیزهایی را که در درازمدت مهم نیستند کنار بگذارید. در اینجا یک تمرین ساده برای بررسی این موضوع گفته شده است: اگر چیزی یک ماه دیگر اهمیتی ندارد، حتی به خود زحمت ندهید که در مورد آن استرس داشته باشید. هنگامی که یاد بگیرید اجازه دهید برخی از مسائل از بین بروند، متوجه خواهید شد که آن ها در وهله اول هم مسائل مهمی نبودند.

سلمان تیموتی

۹ -برای چیزهایی که اهمیت دارد وقت بگذارید

به عنوان یک مادر، اداره یک تجارت می تواند دشوار باشد؛ اما اگر می خواهید موفق شوید، باید بتوانید زمانش را پیدا کنید. اینکه بتوانید به همان اندازه از روزتان صرف کنید، مهارت مهمی است. این کار نه تنها به مهارت های مدیریت زمان، بلکه به پشتکار و اراده نیز نیاز دارد. همچنین مهم است که غرق نشوید: باید برای روز خود برنامه ریزی کنید تا بیشترین بهره را از آن ببرید.

13 عادت مثبت که میتوانند درصد موفقیت شما را افزایش دهند

استفانی ولز، فرم های قدرتمند

۱۰ –مهارت ها را تمرین کنید

من زمان زیادی را صرف تمرین مهارت هایم برای بهبود آنها می کنم. یکم زمان می برد، اما در درازمدت نتیجه می دهد و من را از کسانی که تمایلی به تمرین ندارند متمایز می کند؛ مانند ورزش یا ساز زدن است: هر چه زمان بیشتری بگذارید، حرفه ای تر می شوید. من آن را برای هر چیزی که در کارم استفاده می کنم اعمال می کنم و نتایج مشابهی به من می دهد.

سرنیتی گیبون

۱۱ -از خودت تعریف کن

ما نمیدانیم که چرا برخی از تکنیک ها برای موفقیت کار میکنند و برخی نه اما یکی از روش های محبوبی که اخیرا امتحانش کردم این است که در آیینه با خودم صحبت میکنم و از خود تعریف می کنم. چیزی در مورد تکرار مانتراهای مثبت برای خودتان وجود دارد که کار می کند – این کار باعث می شود شما برای تمام روز آماده باشید و برای مقابله با چالش های جدید آماده شوید.

بریتنی هوداک، سخنران اصلی

۱۲ -مردم را در اولویت قرار دهید

بعضی روزها به جای اولویت های خودم وقتم را صرف اولویت های دیگران می کنم. نگرش «اولین خدمت» یکی از بخش های مورد علاقه من در کارآفرینی است. دریافته‌ام که وقتی برای کمک و سازگاری تلاش می‌کنم، تقریباً همیشه بازگشت سرمایه را می‌بینم. به علاوه، دوستی با افراد جالب مرا به چالش می کشد و باعث بهتر شدن من می شود. هر چه می توانید تا جایی که می توانید، به هرکسی که می توانید کمک کنید.

بریتنی هوداک، سخنران اصلی

۱۳ -با افرادی که تحسینشان می کنید ارتباط برقرار کنید.

صحبت با افرادی که در صنعت مورد تحسین من هستند و همچنین تماشای آنلاین افرادی که دانش فراوانی دارند، پله های سازنده موفقیت هستند. می‌توانید به درون ذهن فردی که به اخلاق کاری و انگیزه‌اش حسادت می‌کنید نگاه کنید و این باعث می‌شود به طور متفاوتی درباره چیزها فکر کنید. صحبت کردن با افرادی که آنها را تحسین می کنم و می خواهم به سطح موفقیت آنها برسم، به من انگیزه می دهد که هدفم را به دست بیاورم.

کریس کریستوف

این پاسخ ها توسط شورای کار آفرین جوان (YEC) ارائه شده است این سازمان متشکل از موفق ترین کار آفرینان جوان در جهان است. اعضای YEC تقریبا نشانه هر صنعتی هستند. هرساله میلیارد ها دلار در آمد ایجاد کرده و ده ها هزار شغل ایجاد می کنند.

منبع:

 

 

۴.۸/۵ - (۱۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx