8 مانعی ناخودآگاه که باعث ممانعت از ثروتمند شدن شما می شود

1 نظر
7 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم 8 مانعی ناخودآگاه که باعث ممانعت از ثروتمند شدن شما می شود  را بررسی کنیم . زمانی که در تجلی فراوانی ( manifest abundance ) شکست می خوریم، مهم ترین دلیل این است که نداشته اهدافمان را کنار می گذاریم.

اعتقادات یا باورهای محدود کننده می تواند ریشه بسیاری از مشکلات باشند و پول هم یک استثناء نیست. بنابراین، آیا این 8 مانع ناخودآگاه زیر باعث ممانعت از ثروتمند شدن شما شده اند؟

در اینجا برخی از نکات موثر و سریع ای که می توانند به شما در غلبه بر 8 مانع ناخودآگاهی که ممکن است در مقابل مسیر ثروتمند شدن یا پول درآوردن شما باشند، آورده شده است.

مانع اول بدست آوردن پول: اعتقاد بر این که لایق یا سزاوار بدست آوردن پول نیستید

اگر با این اعتقاد بزرگ شده اید که بدست آوردن پول و ثروتمند شدن مال افراد دیگر است، ممکن است فکر کنید که به اندازه ی کافی برای پولدار شدن مناسب و شایسته نیستید. این ایده که تنها برخی از افراد سزاوار کسب موفقیت هستند را بندازید دور! هرکسی می تواند در راه و روش خودش به موفقیت برسد.

این ایده با را این ایده تأکیدی روزانه ( daily affirmation ) به چالش بکشید: (( من لایق ثروتمند شدنم و در حال حرکت به سمت داشتن یک زندگی پر از فراوانی و نعمت هستم )).

مانع دوم بدست آوردن پول: فرضیات منفی در مورد پول

مانع دوم بدست آوردن پول: فرضیات منفی در مورد پول

در حالی که کسب فراوانی و ثروت هدف بسیاری از افراد است، کمبود ثروت می تواند منجر به تولید افکار منفی در مورد پول شود. این حقیقت است که پول نمی تواند تمام مشکلاتمان را حل کند. البته، قبول کردن یک چنین تفکرات و ایده های منفی ای می تواند باعث عدم موفقیت شما در کسب ثروت گردد.

تمام پیام های منفی ای که درباره ی پول چه از خانواده، مذهب یا فرهنگ پاپ ( pop culture ) شنیده اید را یادداشت کنید. در کنار هر کدام از این باورها یا اعتقادات، یک اعتقاد مثبت را یادداشت کنید و برروی آن تمرکز کنید. برای مثال، (( پول ریشه تمام فسادها یا شرارت ها است )) تبدیل به (( من یک انسان خوب هستم مهم نیست که آیا پول زیاد یا کمی دارم )).

مانع سوم بدست آوردن پول: نشانه هایی از محیط شما

آیا محیط کار یا خانه شما به صورت ناخودآگاه بیشتر دارای ارتعاشات نبود یا کمبود بجای فرواوانی است؟ رایجترین بلاک ها یا موانع از این نوع شامل تغییر کوچک بدون احتیاط دراز کشیدن در اطراف، رسیدهای ضعیف سازمان یافته و مواردی که سخت ترین روزها را برای شما یادآوری می کند. محیط خود را دوباره تنظیم کنید تا بتوانید افکارتان را از نو تنظیم کنید.

مانع چهارم بدست آوردن پول: ندیدن نشانه ها

شما ممکن است عادت داشته باشید که به حس غریزی خود بی اعتنایی یا بی توجهی کنید به طوریکه این نگرش در ناخود آگاه شما نهادینه گردد. البته، این بدین معنی خواهد بود که نشانه هایی از جهان را که سعی می کنند به شما سمت و سوی کسب ثروت را نشان دهند، از دست خواهید داد! ده دقیقه تمرین روزانه مدیتیشن می تواند به شما کمک کند تا بتوانید قدرت شهود یا مشاهده خودتان ( your intuition ) را افزایش دهید.

شما باید به طور خاص به دنبال فرصت های جدید یا تغییرات بسیاری باشید.

مانع پنجم بدست آوردن پول: یک ذهنیت بیش از حد بخشنده

بخشنده بودن عالی است، اما برای بدست آوردن و کسب فراوانی و ثروت باید هم دهنده و هم دریافت کننده ( both giver and receiver ) باشید. آیا از جهان می خواهید که به شما کمک کند و سپس آن را رد می کنید؟ بخاطر داشته باشید که ارزش شما تنها با آن چیزی که برای دیگران فرآهم می کنید، تعیین نمی شود; این که چیزهایی را برای خودتان بخواهید یک حق مثبت، درست و صحیح است. در دراز مدت، ذخیره کردن و اقتصادی بودن مفیدتر است بخاطر این که می توانید در آینده به دیگران کمک کنید.

مانع ششم بدست آوردن پول: نداشتن خاصیت ( Lock of specificity )

حتی اگر فکر می کنید که یک مجموعه مشخصی از اهداف را در کار با قانون جذب دارید، بسیاری از افراد نمی دانند یا درک نمی کنند که ناخودآگاهشان آنها را به سمت اهدافی مبهم سوق می دهد که تصور و بدست آوردنشان سخت هستند. نترسید از این که ذهن خود را بر روی مقدار خاص و مشخصی از پول و با یک مدت زمان مشخص تنظیم کنید – این خاصیت یا ویژگی همان چیزی است که نتیجه می دهد.

انتظارات پایین داشتن

مانع هفتم بدست آوردن پول: انتظارات پایین داشتن

چه توانایی شما در جذب فراوانی یا فاقد ایمان نتان به قانون جذب باشید، یک ذهنی که پر از شک و تردید یا انتظارات پایین است قادر به جذب انرژی مورد نیاز برای داشتن یک زندگی ثروتمند نخواهد بود. برای جذب آن چیزی که می خواهید، باید شک و تردید را کنار بگذارید.

خواندن داستان های تجلی یا بروز موفقیت می تواند در افزایش ارتعاش و دادن و ایجاد انتظارات قوی و مثبت به شما کمک نماید.

مانع هشتم بدست آوردن پول: ترس از موفقیت

در نهایت، ذهن ناخودآگاه شما ممکن است واقعا از آن چیزی که می خواهید بترسد! این باعث ایجاد ترس از ایجاد تغییر یا بدست آوردن نگرانی از این که موفقیتان پایدار نباشد، می شود. در حالی که محتاط بودن می تواند یک تکنیک مفید باشد، این ترس ها در نهایت باعث عقب نگه داشتن و پسرفت شما می شوند.

نگرانی های خودتان را در مورد موفقیت بنویسید. برای مثال، شاید نگران این باشید که از بدست آوردن مقدار زیادی پول خوشحال نباشید یا نتوانید به اندازه ی کافی مسئولیت آن را برعهده گرفته و انجام دهید. همانطوریکه در مورد مانع دوم اشاره شده در بالا; یک دلیل متناقض برای هرکدام از این نگرانی هایتان بنویسید و هر روزه این جملات مثبت را تکرار کنید.

https://www.thelawofattraction.com/banish-8-subconscious-money-blocks-keeping-getting-rich/

 

3.5/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx