9 کاری که افراد موفق هرگز صبح‌ها انجام نمی‌دهند

نظرات 3
5 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم 9 کاری که افراد موفق هرگز صبح‌ها انجام نمی‌دهند را مورد بررسی قرار دهیم .

1- چندبار ساعت را کوک نمی‌کنند.

هرکسی دوستی دارد که ساعت خود را روی 6.40، 6.50، 7 و 7.15 (یعنی هر یک ربع یکبار) کوک می‌کند (محض احتیاط). که ساعت 6.40 و 6.50 را می‌خوابند، برای ساعت 7 بیدار می‌شوند و ساعت 7.15 هم در زیر دوش آب در حمام چرت می‌زنند.

اگر در بیدار شدن مشکل دارید، برنامه‌های متفاوتی را در این زمینه استفاده کنید. افراد موفق خواب خود را مدیریت می‌کنند، بنابراین با اولین صدای آلارم بیدار شده و روز خود را شروع می‌کنند ( به اصطلاح روز خود را می‌ترکونن).

2- تلویزیون روشن نمی‌کنند.

افراد موفق حواس خود را با تلویزیون پرت نمی‌کنند، حتی یک برنامه هم نگاه نمی‌کنند. درعوض، مستقیما به سمت کارهایی که روزانه‌ باید انجام دهند می‌روند.

3- درگیر تصمیمات کوچک نشوید.

افراد موفق خود را درگیر تصمیمات کوچک مانند اینکه برای ناهار چه چیزی درست کنم یا اینکه هر روز صبح چه لباسی بپوشم، نمی‌کنند. استیو جابز این موضوع را با یقه اسکی سیاه خود محبوب کرد. کاهش تصمیم‌گیری‌های کوچک کمک می‌کند تا بر روی تصمیمات بزرگتر متمرکز شوید.

9 کاری که افراد موفق هرگز صبح‌ها انجام نمی‌دهند

4- بدون نقشه و آمادگی قبلی عمل نکنید.

موفق‌ترین افرادی که من می‌شناسم، بدون برنامه و آمادگی قبلی عمل نمی‌کنند، بلکه برنامه و زمانبندی دارند و بر آن پا برجا هستند. نیاز نیست این برنامه دقیقه به دقیقه باشه، اما یکسری آیین‌هایی دارند که از آن‌ها پیروی می‌کنند و روز خود را آغاز می‌کنند.

5- لباس خواب‌های ( لباس راحتی) خود را در نمیاورند.

من به عنوان شخصی که یک تیم  را از راه دور اداره می‌کند، دریافتم که یکی از مهمترین کارهایی که کارمندان موفق از راه دور انجام نمی‌دهند این است که تمام روز لباس خواب به تن ندارند.

حتی وقتی از خانه (دور کار) کار می‌کنید باید لباس “کار” بپوشید. این کار به شما کمک می‌کند تا در قالب درست ذهنی قرار بگیرید و به مغز می‌فهماند که الان زمان کار کردن است.

6- صبحانه نخوردن

داشتن شکمی پُر از غذای سالم برای تأمین انرژی ذهن و بدن برای بقیه روز بسیار مهم است. اکثر مواقع، مردم از خوردن صبحانه صرف نظر کرده و به جای آن در زمان ناهار بیش از حد غذا می‌خورند .

این کار باعث می‌شود تا در بعد از ظهر (عصر) بی رمق و کم انرژی باشند. روز خود را با خوردن پروتئین و میوه و سبزیجات آغاز کنید؛ این کار باعث می‌شود وقتی آماده کار هستید، انرژی شما در مابقی روز بیشتر پایدار بماند.

7- مستقیما به محل کار نمی‌روند.

موفقیت و اضافه کاری یکسان نیستند. موفق شدن بدین معنا نیست که 80 ساعت درهفته باید کار کنید بلکه بدین معناست که وقتی کار می‌کنید 100% توان خود را بگذارید.

صبح‌ها، قبل از بررسی ایمیل خود، کمی برای خودتان وقت بگذارید. با خانواده خود صبحانه میل کنید و یا برای پاکسازی ذهن خود و شروع روزی تازه ورزش کنید.

8- از رفتن به محل کار شکایت نمی‌کنند.

افراد موفق مشتاق هستند که صبح‌ها دست به کار شوند و شروع به کار کنند. برای آن‌ها مهم نیست که ساعت چند است یا مسافت چقدر دشوار یا دور می‌باشد.

سفر موفقیت آمیز با یک دید مثبت در روز شما شروع می‌شود. اگر شما تمایلی به بیرون آمدن از رختخواب خود و شروع به کار ندارید، استاندارد خوبی را برای باقی روز خود تعیین نکرده‌اید.

افراد موفق برای رفتن به محل کار و شروع کار هیجان زده و با انگیزه هستند و در طول روز آن شور و شوق را با خود به همراه دارند و حفظ می‌کنند.

9- بر خلاف ماهیت و ذات خود پیش نمی‌روند.

برخی افراد سحرخیز و برخی شب بیدار ( به اصطلاح جغد) می‌باشند. اینکه بدانید شما که هستید و نقاط قوت شما در کجا قرار دارند، برای موفقیت‌تان بسیار مهم است .

حائز اهمیت است که زمان خود را مدیریت کنید تا در صورت نیاز به دستیابی به اهدافی خاص بهترین احساس را داشته باشید. اینکه خود را وادار کنید تا احساس متفاوتی داشته باشید منجر به کشمکش و نارضایتی خواهد شد.

 

 

https://www.success.com/9-things-successful-people-never-do-in-the-morning/

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx