تعریف موفقیت به گفته 5 سوپراستار کارآفرین

یک نظر اضافه کنید
6 دقیقه مطالعه

تعریف موفقیت به گفته 5 سوپراستار کارآفرین

اگرچه تعریف موفقیت ذهنی است، اما به نظر می‌رسد در میان افراد فوق‌موفق در مورد معنای واقعی موفقیت، مضامین مشترکی وجود دارد. خیلی به ندرت فقط به پول مربوط می شود. در واقع، هیچ یک از این پنج کارآفرین الهام بخش اصلاً به پول اشاره نمی کنند. نه، موفقیت چیزی بسیار شخصی‌تر و جهانی‌تر است – همه اینها درعمل معنی می شود.

بنابراین در اینجا پنج نقل قول در مورد موفقیت از پنج کارآفرین بسیار موفق وجود دارد.

«تعریف من از موفقیت چیست؟ هر چه بیشتر به طور فعال و عملی درگیر باشید، احساس موفقیت بیشتری خواهید کرد.»- ریچارد برانسون

تعریف موفقیت به گفته 5 سوپراستار کارآفرین

آقای ریچارد برانسون میلیاردر بریتانیایی است که پشت سر برندهای امپراتوری ویرجین است که شامل اپراتورهای تلفن همراه، یک برچسب ضبط و مجموعه ای از مسیرهای هواپیمایی بین المللی است. با این حال، برای برانسون، آنچه برای موفقیت مهم است، تعامل با خود کار است.

چه چیزی شما را عصبانی می کند؟ به چه چیزی علاقه دارید؟ هر چه بیشتر در کاری که دوست دارید درگیر باشید، احساس موفقیت بیشتری خواهید داشت و به احتمال زیاد بخاطر این احساس موفق تر خواهید شد. کاری را که برای حداکثر موفقیت انجام می دهید دوست داشته باشید.

“تعریف من از شکست تلاش نکردن بود، نه نتیجه.” – سارا بلیکلی

تعریف موفقیت به گفته 5 سوپراستار کارآفرین

در حالی که نقل قول سارا بلیکلی از نظر فنی تعریف شکست است، اما نکته اصلی موفقیت است: تلاش و تلاش و نترسیدن از شکست. موفقیت نصیب کسانی می‌شود که حاضرند تلاش کنند و ریسک کنند و شکست بخورند و دوباره آن را انجام دهند.

همانطور که بلیکلی می گوید، شکست نتیجه نیست، اصلا تلاش نیست. موفقیت تنها با تمایل به شکست بدست می آید. با توجه به اینکه بلیکلی جوانترین زن میلیاردر خودساخته جهان است، به نظر می رسد ذاتاً واجد شرایط صحبت در مورد موفقیت و نیاز به تمایل شما برای شکست به عنوان بخشی از سفر باشد.

«من متقاعد شده‌ام که حدود نیمی از چیزی که کارآفرینان موفق را از کارآفرینان غیرموفق جدا می‌کند، پشتکار است.» – استیو جابز

اگر کلید موفقیت تا کنون این است که شما باید مایل به شکست باشید و فعالانه در کار خود مشارکت داشته باشید، گام بعدی به سوی موفقیت قطعا باید پشتکار باشد. موفقیت می تواند به آرامی و در نتیجه آزمایش های بسیار و در سال ها تلاش به دست بیاید. کسانی که ترک می کنند، مانند کسانی که هرگز تلاش نمی کنند، به موفقیت نمی رسند.

شغل به شما یادآوری می کند که بسیاری از موفقیت ها در زندگی این است که به بازگشت و ادامه دادن ادامه دهید. نگاه کردن به کارآفرینان دیگر و فرض اینکه موفقیت آنها یک شبه به دست آمده است، آسان به نظر می رسد، اما به ندرت چنین است. زمانی که این “موفقیت های یک شبه” مورد توجه شما قرار می گیرند، معمولاً سال ها یا حتی دهه ها کار طولانی و سخت را انجام داده اند. از تلاش دست نکش.

توری برچ

«به یاد داشته باشید: اگر منحصر به فردترین ایده ها برای همه آشکار بود، کارآفرینی وجود نداشت. تنها چیزی که در هر سفر کارآفرینی مشترک است این است که گام های بسیار زیادی در مسیر موفقیت وجود دارد.»- توری برچ

توری برچ کارآفرین موفقی است که در پشت برند خط مد توری برچ قرار دارد. برچ با کارآفرینان دیگر در مورد اهمیت سخت کوشی و اعتقاد به خودتان که کار منحصر به فرد خود هستید و انجام دهید، صحبت می کند.

ورود به صنعت مد قطعا کار ساده ای نیست و برای یک کارآفرین آسان است که فکر کند در یک صنعت شلوغ فضای کمی برای موفقیت وجود دارد. با این حال، برچ تنها با وفادار ماندن به مد و دیدگاهی که دوست دارد و اعتقادش به اینکه زنان دیگر هم همین سبک را می خواهند، برندی چند میلیارد دلاری ایجاد کرده است.

از دیگران در صنعت خود که به سمت موفقیت می روند، نترسید. سفر شما گام های زیادی خواهد داشت، اما در نهایت اینکه خودتان باشید و باور به چیزی که باید ارائه دهید، شما را به سرانجام خواهد رساند.

تعریف موفقیت به گفته 5 سوپراستار کارآفرین

“من دوست دارم درگیر چیزهایی باشم که دنیا را تغییر می دهد.” — الون ماسک

از پی پال، تسلا، شهر خورشیدی تا اسپیس ایکس، ماسک مطمئناً مردی بوده است که درگیر چیزهایی بوده که دنیا را تغییر می‌دهد. در نهایت، به نظر می‌رسد که موفقیت او از آنجا ناشی می‌شود و به نقطه اصلی برانسون برمی‌گردد: کارهایی را که به آن علاقه دارید انجام دهید.

ماسک می خواست بازار و دریافت خودروهای الکتریکی را تغییر دهد. او با تسلا به آن ماموریت دست یافت. قدرت و کار خود را پشت سر چیزهایی بگذارید که واقعاً به آنها علاقه دارید و ممکن است دنیا را تغییر دهید. ماسک قطعا دارد.

منبع:

  • https://www.entrepreneur.com/article/234888
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx