چگونه پول بیشتری کسب کنیم

یک نظر اضافه کنید
10 دقیقه مطالعه

چگونه پول بیشتری کسب کنیم

من چالش نداشتن پول کافی را پشت سر گذاشته ام. من در یک شهر کوچک در مونتانا، یک شهر معدنی ایرلندی که از نظر اقتصادی افسرده شده بود، بزرگ شدم. در آنجا مبارزه های زیادی صورت گرفته. این شهر، آب و هوای بسیار سخت و اقتصاد بسیار سختی داشت.

یادمه یک بار بخاریمان خاموش شد. هنگامی که بخاری در مونتانا در زمستان خاموش می شود، وضعیت بسیار وخیم است زیرا دما می تواند تا 20 و 30 درجه زیر صفر کاهش یابد. هوا یخ زده بود و ما پول کافی برای تعمیر بخاری نداشتیم. پدر و مادرم منتظر بودند تا چک حقوقشان در پایان دو هفته برسد.

چگونه پول بیشتری کسب کنیم

من بدون هیچ چیز، اما با فراوانی کامل بزرگ شدم

فکر کنید که چهار بچه در خانه ای دارید که دمای آن 20 درجه زیر صفر است. چه کار می کنید؟

مادرم به گاراژ رفت، چادر کمپینگ، کیسه خواب، و هر پتویی که داشتیم را برداشت. او آنها را به اتاق نشیمن آورد، چادر را برپا کرد و همه چیز از جمله ما بچه ها را داخل اتاق انداخت. ما آنجا بودیم، شام را روی مشعل های گاز پیکنیکی میپختیم و منتظر چک حقوق بودیم.

پدر و مادرم موفق شدند آن زمان سخت را سرگرم کننده کنند. در مدرسه، بچه‌های دیگر از ما می‌پرسیدند: «دیشب چه کار کردی؟» میگفتیم تو اتاق نشیمن کمپ میزنیم! ما نمی دانستیم که وضعیت اینقدر وخیم است. من بدون هیچ چیز، اما با فراوانی کامل بزرگ شدم.

پول شرط لازم برای سرگرم کننده، رضایت بخش یا جذاب کردن زندگی نیست. پدر و مادرم خیلی سخت کار کردند و من نمی دانم چگونه ما چهار بچه را بزرگ کردند.

بعدها، من ورشکست شدم سپس رویای خود را برای تبدیل شدن به یک نویسنده، مربی و سازنده محتوای چند رسانه ای موفق دنبال کردم. من در حال تقلا بودم.

 چه کار کردم؟ چگونه مردم بر چالش هایی که اکنون با آن مواجه هستم غلبه میکنند؟

1. از خودتان شروع کنید نه از حساب بانکی خود.

اگر ارزش شخصی شما پایین باشد، ارزش شما در بازار کار همیشه پایین خواهد بود. اگر برای خود ارزش قائل نباشید، هیچ کس دیگری برای شما ارزش قائل نخواهد شد

شما چیزی برای اشتراک گذاشتن دارید، حتی اگر هنوز ندانید که این مشارکت چقدر است. اگر واقعاً می‌خواهید به سطح دیگری از موفقیت مالی برسید، شروع کنید و واقعیتی قدرتمند بسازید.

چگونه پول بیشتری کسب کنیم

2. پذیرفتن مسئولیت

هر آشفتگی یا چالشی که در حال حاضر در آن هستید، مسئولیت رفع آن با شماست.

ممکن است نیاز به کمک داشته باشید. ممکن است نیاز به آموزش داشته باشید. ممکن است نیاز به حمایت داشته باشید، اما این وظیفه شماست که آن را اصلاح کنید. قرار نیست هیچ چیز ناگهانی پدیدار شود. قرار نیست در لاتاری برنده شوید. هیچ میانبری وجود ندارد

تنها دو چیز وجود دارد که زندگی شما را تغییر می دهد.

یا چیز جدیدی وارد می شود، مانند یک میراث غیرمنتظره که به شما امکان می دهد همه چیز را تغییر دهید.

مورد دوم زمانی است که چیز جدیدی از درون می آید. گرسنگی بیشتر، اشتیاق بیشتر، تعهد بیشتر و …

3. آنقدر ارزش اضافه کنید که نتوانید بابت آن پولی دریافت نکنید

اگر چیزی برای فروش نداشته باشید نمی توانید درآمد کسب کنید. شما به چیزی برای فروش نیاز دارید، پس چه چیزی را ارائه می دهید؟ چه چیزی می فروشید؟

اول از همه شما خودتان و توانایی هایتان برای خدمت رساندن را می فروشید. شما در حال فروش شصیت و توانایی خود برای ارائه ی چیزی ارزشمند به جهان هستید.

وقتی که میگویم فروش منظورم این نیست که شما در حال فروختن هستید. شما پیشنهاد میدید و دنیا را متقاعد میکنید که چیزی برای کمک کردن دارید که سخت کوش هستید اهمیت میدهید و آن را انجام خواهید داد.

اگر نتوانید این کار را انجام دهید پس نمیتوانید رشد کنید نمیتوانید سرمایه گذاری کنید و نمیتوانید بسازید.

شما باید نیروی درونی خود را برای تأثیرگذاری و تغییر بر چیزها یا محیط اطراف خود بیابید. هنگامی که آن را از خودتان پیدا کردید، پس چیزی برای ارائه دارید.

اگر کارآفرین هستید: آیا محصول، برنامه یا خدماتی برای ارائه به دنیا دارید؟ چقدر برای این پیشنهاد تلاش کرده اید و نتیجه گرفته اید؟ آیا پیام شما دشوار است؟ آیا بازاریابی شما در سطح جهانی است؟ آیا توزیع، قابلیت ها و خدمات مشتری شما در سطح جهانی هستند؟ اگر نه به تلاش کردن برایشان ادامه دهید، زیرا با تلاش، پول بیشتری به ارمغان می آورید.

چگونه پول بیشتری کسب کنیم

اگر کارمند هستید: وقت بیدار شدن است. اگر بخواهند بر اساس اینکه چه کسی مایل است بیشتر بیاموزد و چه کسی مایل است بیشتر کمک کند، حقوق بدهند و یا اخراج کنند چه؟

شما باید شروع کنید به غیر از آنچه که هر روز روی میز شما قرار می گیرد و آنچه در صندوق ورودی شما نشان داده می شود، مشارکت داشته باشید. در واقع باید از صندوق ورودی و میز خود دور شوید و فکر کنید، چگونه می توانم ارزش بیشتری در اینجا بیافزایم؟ این باید کاری باشد که هر روز انجام می دهید.

4. در خدمت کردن وسواس داشته باشید

شما باید بیش از هر کس دیگری در مشارکت کردن وسواس داشته باشید. شما باید ایده های بیشتری بدهید. اول از همه، شما باید تصمیم بگیرید که مشارکت کنید. اگر می خواهید پرواز کنید و گلوله بخورید و پس گلوله بخورید، اما حداقل زندگی کرده اید!

توی کار بروید بیشتر کمک کنید و به اطراف خود نگاه کنید و ببینید به چه کسی میتوانید کمک کنید؟ چه کسی را میتوانید راهنمایی کنید؟ چگونه میتوانید به هر طریقی در سازمان به صعود. خدمت و ارزش افزوده ادامه دهید؟

مراقبت از افراد. ارزش افزوده و ارائه ی ایده های جدید باعث سرگرمی شغل یا کار میشود.

5. مشغله کاری. کار زندگی شما نیست

برخی افراد سر کار مشغول هستند، اما مشغله کاری آنها کار زندگی آنها نیست. آنها کار اشتباهی انجام می دهند. آن‌ها می‌دانستند که باید پنج سال پیش بیرون می‌رفتند، اما جرات این را نداشتند که در آینه با خود روبرو شوند و بگویند امروز روز من است و تصمیم به رفتن بگیرند.

اگر در مسیر اشتباهی هستید، همین حالا با آن روبرو شوید.

شما هرگز با انجام کارهای اشتباه پول زیادی به دست نمی آورید؛ و اگر این کار را انجام دهید، احتمالاً شروع به انجام کارهای اشتباه دیگری خواهید کرد.

چگونه پول بیشتری کسب کنیم

منطقی است، درست است؟ زیرا هیچ معنایی در آنجا وجود ندارد، هیچ اهمیت و مشارکت واقعی وجود ندارد. شما با انجام کارهای اشتباه مقداری پول به دست آوردید، بنابراین اکنون شروع به تبدیل شدن به شخصیتی می کنید که به دنبال پولی است که پایان می پذیرد.

6. برای روز خود ارزش قائل باشید

زندگی باید برای شما بسیار ارزشمند باشد. اگر واقعا برای روزهایتان ارزش قائل باشید، اگر روزتان ارزشمند باشد، کارهای درست را انجام می دهید.

مردم نهایت احساس شکستگی می کنند زیرا برای روز خود ارزش قائل نیستند. آنها شکست خورده اند زیرا هیچ ارزشی به روز خود اضافه نکرده اند. آنها در حال خواندن مجلات شایعه پراکنی افراد مشهور هستند. در فضای مجازی وقت میگذرانند؛ و هیچ کاری نمیکنند که در واقع از نظر پیشرفت شخصی و حرفه‌ای‌شان سر سوزن پیشرفت کنند.

پس برای امروز ارزش قائل شوید.

فردایتان را جدی بگیرید و بپرسید چگونه میتوانید ارزش بیشتری به روز خود اضافه کنید.

وقتی هر روز این کار را بکنید و آن را بارها تکرار کنید و بپرسید چگونه میتوانم خدمت کنم؟ چگونه میتوانم مشارکت داشته باشیم؟ چگونه میتوانم به سطح بعدی برم؟ و این کار را به اندازه کافی انجام دهید. آن موقع است که موفقیت اتفاق میافتد جادو اتفاق میافتد و پول توی زندگیتان سرازیر میشود.

منبع:

 

 

3.2/5 - (11 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx