101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

یک نظر اضافه کنید 1
34 دقیقه مطالعه

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

داشتن چند نقل قول کوتاه الهام بخش می تواند بسیار مفید باشد. مهم نیست که در زندگی احساس متوقف شدن کرده اید و سعی می کنید تا بر اين شرايط غلبه كنيد یا به چیزی برای تقویت انگیزه خود نیاز دارید، این نقل قول های فوق العاده همیشه براي شما الهام بخش خواهند بود.

دریافت مقدار كافي الهام از برخی از بزرگ ترین انسان هایی که تا به حال زندگی کرده اند، روحیه شما را تقویت می کند و شما را تشویق می کند تا رویاهای خود را دنبال کنید. در ادامه می توانید مجموعه نقل قول های الهام بخش کوتاه ما را بیابید که به طرز قابل توجهی انگیزه دهنده و الهام بخش هستند.

جنبه فوق العاده در مورد نقل قول های الهام بخش کوتاه این است که آنها خرد برخی از عاقل ترین مردان و زنانی را که تا به حال روی این سیاره قدم گذاشته اند، در اختيار شما قرار مي دهند. چنین مجموعه ای مرواریدهای خرد را به شما ارائه می دهد که معمولاً در صفحات صدها کتاب پنهان است.

«من شکست نخورده ام. من فقط 10000 راه را پیدا کرده ام که کار نمی کند.»

توماس A. ادیسون

کشف همه این نقل قول های خارق العاده و الهام بخش در شرایط عادی یک عمر طول می کشد. خوشبختانه برای شما، دستیاران کوشا قبلاً همه جستجوها را انجام داده اند و تعداد نقل قول های الهام بخش آنها بسیار قابل توجه است.

از مجموعه جملات کوتاه الهام بخش زیر لذت ببرید!

در واقع، نقل قول های کوتاه الهام بخش زیادی وجود دارد که یافتن بهترین آنها بسیار دشوار است. به همین دلیل این مجموعه ایجاد شد تا به شما کمک کند بهترین ها را پیدا کنید. موارد زیر گندم را از کاه جدا می کند تا وقت خود را با خواندن نقل قول های خسته کننده تلف نکنید.

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

خیلی اوقات، ما به سرعت فراموش می کنیم که زندگی ما چه هدیه ارزشمندی است. ما اغلب اوقات آنقدر درگیر مبارزه با مشکلات اغلب نامربوط زندگی روزمره هستیم که قدردانی از زیبایی هایی را که از قبل در زندگی ما وجود دارد فراموش می کنیم. حتی بیشتر از آن، تلاش برای دستاوردهاي بیشتر ما را در تجربه قدردانی برای تمام جنبه های شگفت انگیز و شاد زندگیمان باز می دارد.

خواندن چند نقل قول کوتاه الهام بخش می تواند این رویه را تغییر دهد. این نقل قول های خارق العاده به شما انگیزه می دهد که رویاهای بزرگ داشته باشید، رویاهای خود را دنبال کنید و برای هر جنبه از زندگی خود سپاس گزار باشید. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا دیدگاه مثبت تری نسبت به زندگی خود داشته باشید و به شما این اطمینان را می دهند که می توانید در هر کاری که می خواهید انجام دهید موفق باشید.

به طور خلاصه، داشتن جملات الهام ‌بخش کوتاه نه تنها منبع مهمی از شادی و نشاط است، بلکه در مواقع دشواری‌ ها و چالش‌ های بزرگ، شجاعت را نیز به همراه خواهد داشت.

از این مجموعه نقل قول های الهام بخش کوتاه برای زندگی لذت ببرید .

 1. اسکار وایلد در مورد خود بودن

«خودت باش؛ هر كس نقش خودش را دارد .»

اسکار وایلد

«چرا باید سعی کنید از کسی کپی کنید در حالی که می توانید خودتان باشید؟ همیشه مهم است که به خاطر داشته باشید کسانی که سعی می کنند از دیگران کپی کنند هرگز به هدف خود نخواهند رسید و آنها هرگز نمی توانند اصيل باشند.»

 1. جورج برنارد شاو در مورد یافتن خود

«زندگی در مورد یافتن خود نیست. زندگی یعنی خلق کردن خود.»

جورج برنارد شاو

«میلیون ها نفر برای یافتن هدف خود در زندگی تلاش می کنند. با این حال، گاهي آنها فراموش می کنند که هدف از زندگی چیزی نیست که دیگران بتوانند به آنها عطا کنند. به طور مشابه، بعید است که آنها به طور تصادفی به هدف زندگی خود دست یابند. در عوض، چیزی که لازم است این است که به طور فعال هدف زندگی خود را بسازید و با انجام این کار خود را بسازید. .»

 1. آدری هپبورن در مورد چیزهایی که غیرممکن است

آدری هپبورن می گوید: «هیچ چیز غیرممکن نیست، خود کلمه می گوید: «من ممکن هستم.»

«چیزهای زیادی وجود دارد که اعتقاد بر این است که غیرممکن است تا زمانی که یک فرد شجاع از راه برسد و ثابت کند که دیگران اشتباه می کنند. اینها از آن دسته افرادی هستند که به منکرانی که حتی تلاش نکرده اند گوش نمی دهند. در عوض، آن ها آنقدر باور دارند که می  ‌توانند موفق شوند که به حرکت رو به جلو ادامه می ‌دهند و شروع به قدم گذاشتن در مسیرهایی می‌کنند که هیچ‌ کس قبلاً نرفته است.»

 1. النور روزولت در مورد انجام آنچه درست است

النور روزولت: «آنچه را که در قلبت احساس می‌کنی درست است انجام بده، زیرا به هر حال از تو انتقاد می‌شود.»

«مردم از شما به خاطر هر انتخاب و تصميمي انتقاد خواهند کرد؛ و همچنین وقتی تصميمي نگيريد از شما انتقاد خواهند کرد. وقتی متوجه می‌شوید که هر کاری که انجام می‌دهید مورد انتقاد قرار می‌گیرید، شجاعت لازم را برای انجام کاری که احساس می‌کنید درست است به دست می‌آورید.»

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. هربرت بایارد سووپ در مورد فرمول شکست

«من نمی توانم فرمول مطمئنی برای موفقیت به شما بدهم، اما می توانم فرمولی برای شکست به شما ارائه دهم: سعی کنید همیشه همه را راضی کنید.»

هربرت بایارد سووپ

«اگر سعی می کنید همه اطرافیان خود را راضی نگه دارید، به طور خودکار پیشرفت خود را در زندگی محدود خواهید کرد .»

 1. آلبرت انیشتین در مورد شکست

«شما تا زمانی که تلاش را متوقف نکنید هرگز شکست نمی خورید.»

آلبرت انیشتین

«ممکن است گاهی شکست هایی در مسیر موفقیت شما وجود داشته باشد؛ اما تا زمانی که اجازه ندهید این رویدادها شما را از پیگیری اهدافتان باز دارند، همیشه تا زمانی که موفق شوید به حرکت رو به جلو ادامه خواهید داد.»

 1. جرج برنارد شاو در مورد داشتن شجاعت

«شما چیزهایی را می بینید و می گویید چطور؟ اما من خواب چیزهایی را می بینم که شايد هرگز نبوده اند و می گویم چرا که نه؟»

جورج برنارد شاو

«وقتی نوبت به دنبال کردن رویاهایتان می رسد، نگرش تنها چیزی است که اهمیت دارد. افراد زیادی وجود خواهند داشت که به سادگی نمی توانند درک کنند که شما چه رویایی دارید. در عین حال، دیگرانی خواهند بود که سعی می کنند شما را متقاعد کنند که آنچه در رویای آن هستید هرگز محقق نمی شود. اجازه ندهید این افراد شما را از تلاش سخت برای تحقق رویاهایتان بازدارند.»

 1. مارتین لوتر کینگ جونیور در مورد نفرت

«نفرت نمی تواند نفرت را از بین ببرد: فقط عشق می تواند این کار را انجام دهد .»

مارتین لوتر کینگ جونیور.

«هرگز نمی توان با آتش با آتش مبارزه کرد مگر در شرایط نادر که شامل آتش نشانان ماهر باشد.»

 1. وینستون اس. چرچیل در مورد موفقیت و شکست

«موفقیت مقصد نهایی نیست، شکست کشنده نیست: این شجاعت ادامه دادن است که مهم است.»

وینستون اس. چرچیل

«هرگز اجازه ندهید شکست شما را از پیگیری اهدافتان باز دارد. هرگز اجازه ندهید که روزي موفقیت های اولیه شما را به سمت خود راضی کنند. در عوض، با عزم راسخ به جلو ادامه دهید.»

 1. جان میلتون در مورد راه فکر کردن به زندگی

«ذهن جای خودش است و به خودی خود می تواند بهشتی از جهنم، جهنمی از بهشت را بسازد.»

جان میلتون

«مهم نیست که در زندگی چه اتفاقی برای شما می افتد. تنها چیزی که مهم است این است که چگونه در مورد آنچه اتفاق می افتد فکر می کنید و چگونه تصمیم می گیرید به آن واکنش نشان دهید. اتفاقات واقعا وحشتناک و مخربی ممکن است برای شما بیفتد؛ اما اگر اجازه ندهید این اتفاقات شما را دلسرد کند، پیشرفت خواهید کرد.»

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. لنس آرمسترانگ در مورد درد

«درد موقتی است و گذر كردن برای همیشه ادامه دارد.»

لنس آرمسترانگ

«موقعیت هایی در زندگی وجود دارد که در آن شرایط واقعاً سخت می شود. هنگامی که با چنین موقعیتی مواجه می شوید، همیشه به یاد داشته باشید که ادامه حرکت به جلو اهمیت زیادی دارد. هرگز اجازه ندهید درد موقت شما را متوقف کند. درد ممکن است بسیار آزاردهنده باشد، اما آگاهی از تسلیم شدن می تواند در طول سال ها بسیار دردناک تر شود.»

 1. مارک تواین در مورد مهربانی

«مهربانی زبانی است که ناشنوایان می توانند بشنوند و نابینایان می توانند ببینند.»

مارک تواین

 1. مایا آنجلو در مورد تغییر آنچه که دوست ندارید

«وقتی چیزی را دوست ندارید كاري كه باید انجام دهید این است که آن را به نحوي تغییر دهید. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید، طرز فکر خود را در مورد آن تغییر دهید.»

مایا آنجلو

«هر چیزی که دوست ندارید قابل تغییر نیست. هر زمان که با چنین موقعیتی مواجه شدید، سعی کنید راه هایی برای تفکر متفاوت در مورد آن پیدا کنید. طرز فکر شما می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. تفکر شما می تواند به شما کمک کند بر چیزهایی غلبه کنید که معمولاً شما را به شكست می کشاند؛ اما همچنین می تواند شما را از پیشرفت در زندگی محدود کند.»

 1. مارتین لوتر کینگ جونیور در مورد دیدن ستاره ها

مارتین لوتر کینگ جونیور: «فقط در تاریکی می توانید ستاره ها را ببینید.»

«زندگی بارها نشان داده است که چالش ‌ها و شکست ‌ها می‌توانند به نشان دادن بهترین ‌ها در افراد کمک کنند. همیشه به یاد داشته باشید که نور درونی شما زمانی که در دوران سختی سپری می کنید در بهترين حالت خود می درخشد.»

 1. جورج الیوت در مورد اینکه شما باید شبيه رويايتان باشید

جورج الیوت: «هیچ وقت برای تبدیل شدن به چیزی که ممکن بود باشي دیر نیست .»

 1. دیل کارنگی در مورد آنچه شما دارید

«این که شما چه دارید یا اینکه چه کسی هستید یا کجا هستید یا کاری که انجام می دهید شما را خوشحال یا ناراضی نمی کند. اینکه در مورد آنها چطور فکر می کنید خوشحالی و رضایت را برای شما به ارمغان می آورد .»

دیل کارنگی

«آیا تعجب آور نیست که افرادی که زندگی مشابهی دارند در مورد موقعیت خود کاملاً متفاوت فکر می کنند؟ افراد زیادی هستند که هر چیزی را که می توانستند آرزو کنند دارند. با این حال، همه آنها خوشحال و راضی نیستند. در عین حال، بسیاری هستند که علیرغم اینکه چیز زیادی ندارند، می توانند زندگی کامل و معناداری داشته باشند. همانطور که می بینید، خوشبختی تا حد زیادی به این بستگی دارد که شما چگونه زندگی خود را درک می کنید و چگونه در مورد آن فکر می کنید.»

 1. مارگارت مید در مورد تغییر جهان

«هرگز شک نکنید که گروه کوچکی از شهروندان متفکر، متعهد می توانند دنیا را تغییر دهند. در واقع، این تنها چیزی است که تا به حال در در دنيا داشته است.»

مارگارت مید

این نقل قول کوتاه الهام بخش به طرز قابل توجهی دلگرم کننده است. این به ما کمک می کند تا درک کنیم که گروه کوچکی از مردم تنها در صورتی می توانند بر تغییرات بزرگ در جهان تأثیر بگذارند که به اندازه کافی مصمم باشند.

 1. رابرت استیونسون درباره نحوه قضاوت شما در هر روز

رابرت لوئیس استیونسون: «هر روز را بر اساس دستاورد نهايي قضاوت نکنید، بلکه بر اساس قدم هاي كوچكي كه بر مي داريد قضاوت کنید .»

«این یک گرایش انسان به دنبال ارضای آنی است. با این حال، با انجام این کار بیشتر بر برداشت دستاوردهاي بزرگ تاکید می کنیم تا اطمینان از قدم هاي لازم که در آینده براي ما كمك كننده باشد.»

 1. جان اف کندی در مورد تعریف بحران

«وقتی کلمه «بحران» به زبان چینی نوشته می شود از دو حرف تشکیل می شود، یکی نشان دهنده خطر و دیگری نشان دهنده فرصت.»

جان اف کندی

«با هر اتفاق منفی که در زندگی شما رخ می دهد، فرصت های جدیدی معرفی می شود. این   فرصت ‌ها ممکن است همیشه در ابتدا قابل مشاهده نباشند، اما اگر شجاعت ادامه دادن را داشته باشید، در نهایت خودشان را به شما نشان خواهند داد.»

 1. مهاتما گاندی در مورد تغییر جهان

مهاتما گاندی: «تغییرى باش که آرزو مى‌کنى در دنیا ببینى.»

«کسانی که به دنبال تغییر جهان هستند، بدون اینکه ابتدا خودشان را تغییر دهند، هرگز هیچ کاری انجام نمی دهند. تنها با تغییر خود و با بودن تغییری که می خواهید در جهان ببینید، می توان تغییرات طولانی مدت را ايجاد كرد.»

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. رالف والدو امرسون در مورد مواجهه با ترس های شما

رالف والدو امرسون: «همیشه کاری را انجام دهید که از انجام آن می ترسید .»

«از ترس های خود فرار نکنید. در عوض، شناسایی کنید که از چه چیزی می ترسید و سعی کنید با آن ترس مقابله کنید. تقریباً در همه موارد، خواهید دید که ترس شما بسیار بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسید.»

 1. النور روزولت در مورد احساس حقارت

«هیچ کس نمی تواند بدون رضایت شما احساس حقارت در شما ایجاد کند .»

النور روزولت

 1. تئودور روزولت در مورد بهترین استفاده از زندگی

«آنچه را که می توانید، با آنچه دارید، در جایی که هستید انجام دهید.»

تئودور روزولت

«هرگز اجازه ندهید که احساسات بی اهمیت شما را از ایجاد تأثیر مثبت در جهان باز دارد. در عوض، از آنچه دارید استفاده کنید تا تا جایی که می توانید بر تغییرات تأثیر بگذارد.»

 1. مهاتما گاندی دربارهنادیده گرفته شدن و مورد تمسخر شدن

«اول شما را نادیده می گیرند، سپس شما را مسخره می کنند، سپس با شما می جنگند و بعد شما پیروز می شوید.»

مهاتما گاندی

«وقتی به دنبال ایجاد تغییرات شدید هستید، همیشه با مخالفت روبرو خواهید شد. این افراد همه چیز را امتحان می کنند تا شما را از تحقق چشم اندازتان بازدارند. با این حال، اگر برای ادامه دادن به رویاهای خود شجاعت داشته باشید، در نهایت موفق خواهید شد.»

 1. اسکار وایلد در راهی که شما فکر می کنید

اسکار وایلد: «همه ما در ناودان هستیم، اما برخی از ما به ستاره ها نگاه می کنیم.»

«زندگی همیشه آسان نیست. زندگی همیشه عادلانه نیست. به همین دلیل، مهم است که اجازه ندهید اتفاقاتی که در زندگی برای شما می افتد شما را دلسرد کند. در عوض، سعی کنید دیدگاه خوش بینانه و مثبت خود را نسبت به زندگی حفظ کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا زمانی که موانع چالش برانگیز زیاد هستند، به راه خود ادامه دهید. همچنین به شما کمک می کند تا در زمان های بسیار سخت به جلو حرکت کنید.»

 1. مهاتما گاندی در مورد بهترین راه برای زندگی

«طوری زندگی کن که انگار قرار است فردا بمیری. طوری بیاموز که انگار قرار است برای همیشه زندگی کنی.»

مهاتما گاندی

 1. کلایو بارکر در مورد شاد بودن

«هر احمقی می تواند خوشحال باشد. یک انسان با قلب واقعی لازم است تا از چیزهایی که ما را به گریه می‌اندازد زیبایی بسازد.»

کلایو بارکر

 1. کریستوفر پائولینی درباره زندگی در زمان حال

«در حال زندگی کنید، گذشته را به خاطر بسپارید و از آینده نترسید، زیرا وجود ندارد و هرگز نخواهد بود. فقط اکنون وجود دارد.»

کریستوفر پائولینی

 1. هلن کلر در مورد شادی

هلن کلر: «وقتی دری از خوشبختی بسته می ‌شود، در دیگری باز می ‌شود.»

 1. پابلو پیکاسو در تخیل

پابلو پیکاسو: «هر چیزی که می توانید تصور کنید مي تواند واقعيت يابد.»

 1. گوتاما بودا در مورد راز سلامتی

«راز سلامتی هم برای ذهن و هم برای بدن، سوگواری برای گذشته یا نگرانی در مورد آینده نیست، بلکه زندگی عاقلانه و جدی در لحظه حال است.»

گوتاما بودا .

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 

 1. پائولو کوئیلو در مورد داشتن یک رویا

«این امکان تحقق یک رویا است که زندگی را جالب می کند.»

پائولو کوئیلو

 1. دکتر سوس در مورد رفتار مهربانانه با دیگران

«هر فردي يك انسان است، مهم نیست در چه جايگاهي باشد.»

دکتر سوس

 1. ماریان ویلیامسون در مورد رهایی از ترس

«همانطور که ما از ترس خود رها می شویم، حضور ما به طور خودکار دیگران را آزاد می کند.»

ماریان ویلیامسون

 1. جان لنون در مورد شادی

«وقتی به مدرسه رفتم، از من پرسیدند وقتی بزرگ شدم می‌خواهم چه کاره شوم. من نوشتم خوشحال. آنها به من گفتند که سوال را متوجه نشدم و من به آنها گفتم که نتوانسته اند زندگي را درست درك كنند .»

جان لنون

 1. استیون چبوسکی در مورد عشق

«ما عشقی را می پذیریم که فکر می کنیم سزاوار آن هستیم.»

استفان چبوسکی

 1. النور روزولت در مورد زندگی کردن

النور روزولت: «هدف زندگی این است که با آن زندگی کنید، تجربه را تا حد امکان بچشید، مشتاقانه و بدون ترس به سراغ تجربه های جدیدتر و غنی تر بروید .»

 1. فرانسیس آسیزی در مورد تاریکی در جهان

«تمام تاریکی های جهان نمی توانند نور یک شمع را خاموش کنند.»

فرانسیس از آسیزی

 1. ویلیام جی تی شید در مورد پناهگاه امن

«یک کشتی در بندر امن است، اما کشتی ها برای این کار نیستند.»

ویلیام جی تی شید

 1. مارتین لوتر کینگ جونیور در مورد حال حرکت رو به جلو

«اگر نمی توانید پرواز کنید، بدوید، اگر نمی توانید بدوید، راه بروید، اگر نمی توانید راه بروید، بخیزید، اما هر کاری که می کنید باید به جلو ادامه دهید.»

مارتین لوتر کینگ جونیور.

 1. مایا آنجلو در مورد چیزهایی که برای شما اتفاق می افتد

«من می توانم با اتفاقاتی که برای من می افتد تغییر کنم؛ اما من از عدم پيشرفت در آن موقعيت جلوگيري مي كنم.»

مایا آنجلو

 1. دکتر سوس در مورد هدایت زندگی در مسیر درست

«شما مغز در سر دارید. پا در کفش دارید شما می توانید خودتان را به هر سمتی که انتخاب کنید هدایت کنید.»

دکتر سوس

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. لئوناردو داوینچی در مورد زیبایی پرواز

لئوناردو داوینچی می‌گوید: «وقتی طعم پرواز را چشیديد، برای همیشه روی زمین قدم می ‌زنید و چشمانتان به سمت آسمان است، زیرا آنجا بوده ‌اید و همیشه آرزوی بازگشت را خواهید داشت.»

 1. مهاتما گاندی در مورد تسلیم نشدن

«وقتی ناامید می شوم، به یاد می آورم که در طول تاریخ، راه حقیقت و عشق همیشه پیروز بوده است.»

مهاتما گاندی

 1. کالو ندوکوه کالو در مورد خود محوری

کالو ندوکوه کالو: «کارهایی که برای خودت انجام می دهی با رفتنت از بین می روند، اما کارهایی که برای دیگران انجام می دهی به عنوان میراث تو باقی می مانند.»

 1. والت دیزنی در مورد انجام کاری که غیرممکن است

«انجام غیرممکن ‌ها به نوعی سرگرم‌ کننده است.»

والت دیزنی

والت دیزنی

 1. رابیندرانات تاگور در مورد روزهای ابری

«ابرها به زندگی من شناور می شوند، دیگر نه برای حمل باران یا طوفان، بلکه برای افزودن رنگ به آسمان غروب من.»

رابیندرانات تاگور

 1. جیم موریسون در مورد آزادی

جیم موریسون: «مهمترین نوع آزادی این است که آن چیزی باشید که واقعا هستید.»

 1. رابرت فولگوم در مورد تخیل و رویاها

«من معتقدم که تخیل قوی تر از دانش است. آن اسطوره قدرتمندتر از تاریخ است که رویاها قوی تر از واقعیت ها هستند.»

رابرت فولگوم

 1. آبراهام لینکلن در مورد خوب و مهربان بودن

آبراهام لینکلن: «هر چه هستی، خوب باش.»

 1. مادر ترزا درباره صلح

«صلح با لبخند آغاز می شود.»

مادر ترزا

 1. رالف والدو امرسون در مورد آنچه درون ماست

رالف والدو امرسون: «آنچه پشت سر ما نهفته است و آنچه پیش روی ما نهفته است، در مقایسه با آنچه در درون ما نهفته است، مسائل کوچکی هستند.»

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. بیل کین در مورد یک هدیه گرانبها

«امروز یک هدیه خداوند است، به همین دلیل است که ما آن را زمان حال (present) می نامیم.»

بیل کین

 1. مایا آنجلو در مورد عذاب

«هیچ رنجی بزرگ تر از تحمل یک داستان ناگفته در درون شما نیست.»

مایا آنجلو

 1. دالایی لاما چهاردهم در مورد شادی

«خوشبختی چیزی نیست که آماده باشد؛ بلکه نتیجه اقدامات خود شماست .»

دالایی لاما چهاردهم

 1. مولانا در مورد با بال به دنیا آمدن

«تو با بال براي پرواز به دنیا آمدی، چرا ترجیح می‌ دهی در زندگی بخزی؟»

مولانا

 1. اپرا وینفری در به دست آوردن خرد

«زخم هایت را به خرد تبدیل کن.»

اپرا وینفری

 1. مولانا در مورد از همه چیز خشمگین شدن

«اگر از هر خراشي آزرده شوی، آینه تو چگونه صیقلي می ‌شود؟»

مولوی

 1. مارتین لوتر کینگ جونیور در مورد سکوت در مورد آنچه مهم است

«زندگی ما از روزی شروع به پایان می کند که در مورد چیزهای مهم سکوت کنیم.»

مارتین لوتر کینگ جونیور

 1. لوید الکساندر در مورد درک واقعیت

«فانتزی يعني به سختی فرار كردن از واقعیت و این راهی برای درک آن است.»

لوید الکساندر

 1. گوردون بی. هینکلی در مورد بهتر شدن

«کمی بیشتر تلاش کنید تا کمی بهتر شوید.»

گوردون بی. هینکلی

 1. هاروکی موراکامی در مورد درد

«درد اجتناب ناپذیر است اما رنج اختیاری است.»

هاروکی موراکامی

 1. AA Milne در مورد اقدام كردن

«شما نمی توانید در گوشه ای از جنگل منتظر بمانید تا دیگران به سمت شما بیایند. گاهی اوقات باید شما از افراد دیگر کمک بخواهید .»

AA Milne

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. آلیس واکر در مورد صرف نظر کردن از قدرت خود

«متداول ترین روشی که مردم قدرت خود را کنار می گذارند این است که فکر می کنند هیچ قدرتی ندارند.»

آلیس واکر

 1. ولتر در مورد مثبت دیدن چیزها

«زندگی یک کشتی شکسته است، اما ما نباید آواز خواندن در قایق های نجات را فراموش کنیم.»

ولتر

 1. نیکلاس اسپارکس در مورد انجام آنچه درست است

«باید کاری را که برای شما درست است انجام دهید، حتی اگر به افرادی که دوستشان دارید آسیب برساند.»

نیکلاس اسپارکس

 1. ال ام مونتگومری درباره فردا

«آیا خوب نیست که فکر کنیم فردا روز جدیدی است که هنوز هیچ اشتباهی در آن وجود ندارد؟»

ال ام مونتگومری

 1. مارکوس زوساک در مورد غلبه بر مرزهای خود

«شاید همه بتوانند فراتر از توانایی خود زندگی کنند .»

مارکوس زوساک

 1. توماس ساس در مورد بهانه جویی

«اشتباهات به نتيجه درستي نمي رسند، اما بهانه هاي خوبی هستند .»

توماس ساس

 1. رالف والدو امرسون در مورد ترک رویه های عادی

«به جایی نروید که به راحتی مسیر رسیدن به آن وجود دارد، در عوض به جایی بروید که مسیری وجود ندارد و نقشي از خودتان به جاي بگذارید .»

رالف والدو امرسون

 1. آرتور شوپنهاور در مورد استعداد و نبوغ

«بااستعداد به هدفی برخورد می کند که هیچ کس دیگری نمی تواند به آن ضربه بزند. نابغه به هدفی برخورد می کند که هیچ کس دیگری نمی تواند ببیند.»

آرتور شوپنهاور

 1. آبراهام لینکلن در مورد زندگی کردن

«و در پایان، این سالهای زندگی شما نیستند که مهم هستند، بلکه زندگی در سالهای شما هستند.»

آبراهام لینکلن

 1. باب مارلی در مورد آزاد کردن ذهن شما

«هیچ کس جز خودمان نمی تواند ذهن ما را آزاد کند.»

باب مارلی

 1. پائولو کوئیلو در مورد افراد مهم

«مهم نیست که انسان چه کاری انجام می دهد، هر فردی روی زمین نقشی اساسی در تاریخ جهان دارد و معمولاً او آن را نمی داند .»

پائولو کوئیلو

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. لیلیت سنتکرو در مورد قوی بودن

لیلیت سنتکرو: «قوی بودن بهتر از زیبا و بی فایده بودن است.»

 1. آین رند در مورد ناامید شدن

«اجازه ندهید روح قهرمانی شما در ناامیدی تنهایی برای زندگی که سزاوار آن هستید و هرگز نتوانسته اید به آن برسید، از بین برود. دنیایی را که می خواهید می توانيد به دست آوريد.»

آین رند

 1. اسحاق آسیموف در مورد انجام آنچه درست است

«هرگز اجازه ندهید حس اخلاق گرايي شما را از انجام آنچه درست است باز دارد .»

اسحاق آسیموف

 1. چیکو خاویر درباره شروع دوباره

«اگرچه هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و شروعی جدید بسازد اما هر کسی می تواند از نو شروع کند و پایانی جدید بسازد.»

چیکو خاویر

 1. الکساندر دوما در مورد خوشبختی و بدبختی

«در دنیا نه خوشبختی است و نه بدبختی. بلکه این معیار ها فقط مقایسه افراد و موقعیت ها با هم هستند، نه چیزی بیشتر.»

الکساندر دوما

 1. فردریش نیچه درباره زندگی و موسیقی

«بدون موسیقی، زندگی یک اشتباه خواهد بود.»

فردریش نیچه

 1. ویل راجرز درباره در مسیر درست قرار داشتن

«حتی اگر در مسیر درستی باشید، اگر بی حرکت بنشینید شكست خواهيد خورد.»

ویل راجرز

 1. هاروکی موراکامی در مورد محاکمه و مصیبت

«وقتی از طوفان بیرون آمدی، همان کسی نخواهی بود که وارد شد. هدف این طوفان همین است.»

هاروکی موراکامی

 1. جاناتان سویفت در مورد زندگی کامل

جاناتان سوئیفت: «اميدوارم هر روز زندگیت را با تمام وجود زندگي کنی.»

 1. لوئیس مک مستر در مورد شهرت و افتخار

«شهرت چیزی است که دیگران در مورد شما می دانند. افتخار چیزی است که در مورد خودتان می دانید.»

لوئیس مک مستر بوژولد

 1. آنتوان دو سنت اگزوپری در مورد صحرا

شازده کوچولو گفت: «آنچه که صحرا را زیبا می کند این است که در جایی چاهی پنهان دارد.»

آنتوان دو سنت اگزوپری.

 1. آدرین ریچ در مورد جنگجو بودن

«باید کسانی باشند که در میان آنها بنشینیم و گریه کنیم و همچنان به عنوان جنگجويان تلاشگر به حساب بیاییم.»

آدرین ریچ

 1. پائولو کوئیلو در مورد کاملاً اشتباه فكر كردن

«هیچ چیز در جهان هرگز به طور کامل اشتباه نیست. حتی یک ساعت از كار افتاده هم دو بار در روز زمان را درست نشان مي دهد.»

پائولو کوئیلو

 1. ریک ریوردان در مورد زندگی به روش خود

«اگر قرار است زندگی من معنایی داشته باشد، باید خودم هر لحظه آن را زندگی کنم.»

ریک ریوردان

 1. اکهارت توله در مورد قدرت گذشته

«گذشته هیچ قدرتی بر لحظه حال ندارد.»

اکهارت توله

101 نقل قول کوتاه الهام بخش برای تقویت انگیزه

 1. چارلز ام. شولز در مورد امتحان چیزهای جدید

چارلز ام. شولز: «اگر تجربه های مختلف کسب نکنید پس زندگی چه فایده ای دارد؟»

 1. سارا دسن در مورد پنهان شدن

«هر کسی می تواند پنهان شود. مواجهه با مسائل مختلف، تلاش در مسیر آنها، چیزی است که شما را قوی می کند.»

سارا دسن

 1. جورج الیوت در مورد آسان کردن زندگی برای همه

«برای چه زندگی می کنیم، اگر قرار نیست زندگی برای همدیگر آسان تر کنیم؟»

جورج الیوت

 1. استیو مارابولی درباره رها کردن

«رها کردن به معنای درک این است که برخی از انسان ها بخشی از گذشته شما هستند، اما بخشی از سرنوشت شما نیستند.»

استیو مارابولی

 1. دالایی لاما چهاردهم درباره اینکه فکر می کنید بی اهمیت هستید

«اگر فکر می کنید آنقدر کوچک هستید که نمی توانید تفاوت ایجاد کنید، سعی کنید كنار يك پشه بخوابيد.»

دالایی لاما چهاردهم

 1. کرت کوبین در مورد این که چه کسی باشیم

کرت کوبین: «ترجیح می‌دهم به خاطر کسی که هستم مورد نفرت قرار بگیرم تا اینکه برای کسی که نیستم دوستش داشته باشند.»

 1. گوستاو فلوبر در مورد مطالعه

«مانند بچه ‌ها برای سرگرم کردن خود یا دوست داشتن جاه طلبان به منظور آموزش، مطالعه نکنید. بلكه بخوانید تا زندگی کنید.»

گوستاو فلوبر

 1. مایا آنجلو در مورد اعتماد به مردم

«من به افرادی که خود را دوست ندارند و به من می گویند دوستت دارم، اعتماد ندارم.»

مایا آنجلو

 1. مارتین لوتر کینگ جونیور در مورد سکوت

«در پایان، ما نه سخنان دشمنانمان، بلکه سکوت دوستانمان را به یاد خواهیم آورد.»

مارتین لوتر کینگ جونیور.

 1. ریک ریوردان به دنبال قلب شماست

«در مسیر آنچه قلبت می گوید ادامه بده، وگرنه همه چیز را از دست خواهی داد .»

ریک ریوردان

 1. پائولو کوئیلو در مورد رسیدن به رویاهایتان

«و وقتی چیزی را می خواهید، همه جهان برای رسیدن به آن به شما کمک می کنند.»

پائولو کوئلیو

 1. جان لنون در مورد رویاها

«ممکن است بگویید من یک رویاپرداز هستم، اما من تنها نیستم. امیدوارم روزی به ما بپویندید و جهان مانند یک زندگی خواهد کرد.»

جان لنون

امیدوارم از این جملات کوتاه الهام بخش لذت برده باشید.

پیروز باشيد!

منبع:

 • http://www.planetofsuccess.com/blog/2016/short-inspiration-quotes
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx