45 نقل قول الهام بخش

نظرات 2
12 دقیقه مطالعه

45 نقل قول الهام بخش، که به شما کمک می کنند انگیزه خود را حفظ کنید.

امروز می خواهم مجموعه ای مختصر از نقل قول های الهام بخش و  رایج را به اشتراک بگذارم.

45 مورد از قدرتمندترین و دلگرم‌کننده‌ترین جملاتی که به شما کمک می‌کنند نه فقط امروز، بلکه در هر روزی از هفته، شروع خوبی داشته باشید.

اگر هر روز صبح چند دقیقه را با این جملات اختصاص دهید، خود را برای داشتن یک روز مثبت، با انگیزه و متمرکز آماده خواهید کرد که در آن به دنبال آنچه عمیقاً می خواهید و نیاز دارید، می روید.

زیرا نحوه شروع روز، باعث ایجاد یک رنگ، برای بقیه روزتان نیز، می شود.

مهم نیست که آن شروع و صبح مثبت باشد یا منفی.

بنابراین تا جایی که می توانید در طول هفته، برای صبح های خود انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید، تا روز خود را به درستی بگذرانید.

حالا بیایید شروع کنیم.

45 نقل قول الهام بخش

45 نقل قول الهام بخش روزانه

«مردم اغلب می گویند که انگیزه ماندگار نیست. خوب، حمام کردن هم ماندگار نیست. به همین دلیل است که ما آن را روزانه توصیه می کنیم.
زیگ زیگلار

«ساعت اول صبح سکان روز است.»
هنری وارد بیچر

هر روز صبح پتانسیل جدیدی را به ارمغان می‌آورد، اما اگر به بدبختی‌های روز قبل فکر کنید، باعث می شود فرصت‌های فوق‌العاده را نادیده بگیرید.
هاروی مکی

«بدبخت باش. یا به خودت انگیزه بده. هر کاری که باید انجام شود، همیشه انتخاب توست.»
وین دایر

اگر می خواهید با رضایت به رختخواب بروید، باید هر روز صبح را، مصمم از خواب بیدار شوید.
جورج لوریمر

«به چیزهای زیادی فکر کن. یکی را انجام بده.»
ضرب المثل پرتغالی

“بهترین سالهای زندگی شما، آنهایی است که در آن تصمیم می گیرید که مشکلاتتان مربوط به خودتان باشد. شما آنها را به گردن مادرتان، محیط زیست یا رئیس جمهور نمی اندازید. متوجه می شوید که باید سرنوشت خود را کنترل کنید.»
آلبرت الیس

45 نقل قول الهام بخش

موفقیت یعنی بهترین کاری را که می توانیم با آنچه داریم انجام دهیم. موفقیت انجام دادن است، نه بدست آوردن؛ یعنی تلاش، نه پیروزی. موفقیت یک معیار شخصی است، رسیدن به بالاترین چیزی که در ماست، تبدیل شدن به تمام آنچه می توانیم باشیم.»
زیگ زیگلار

“آنچه پشت سر ما و آنچه پیش روی ما نهفته است، در مقایسه با آنچه در درون ما نهفته است، مسائل کوچکی هستند.”
رالف والدو امرسون

«از افرادی که سعی می کنند جاه طلبی های شما را کوچک جلوه دهند دوری کنید. آدم‌های کوچک همیشه این کار را می‌کنند، اما واقعاً عالی‌ها به شما این احساس را می‌دهند که شما هم می‌توانید عالی شوید.»
مارک تواین

“هشتاد درصد از وقت خود را صرف تمرکز بر فرصت های فردا کنید تا مشکلات دیروز.”
برایان تریسی

«زمانی را برای تصمیم گیری اختصاص دهید. اما وقتی زمان عمل فرا رسید، از فکر کردن دست بردارید و وارد شوید.»
ناپلئون بناپارت

اقدامات مؤثر را با تأملی آرام دنبال کنید. از انعکاس آرام، اقدامات مؤثرتری حاصل خواهد شد.»
پیتر دراکر

“اگر یک رویا سقوط کرد و به هزار تکه شد، هرگز نترسید که یکی از آن تکه ها را بردارید و دوباره شروع کنید.”
فلاویا ویدن

“زندگی بدون شکست خوردن در چیزی، غیرممکن است، مگر اینکه آنقدر محتاطانه زندگی کنید که انگار اصلا زندگی نکرده اید، در این صورت به طور پیش فرض شکست خورده اید.”
جی کی رولینگ

من بیش از 9000 شوت را در دوران حرفه ای خود از دست داده ام. تقریبا 300 بازی را باخته ام. 26 بار، به من اعتماد کردند که شوت برنده بازی را بزنم و از دست دادم. من بارها و بارها و بارها در زندگی ام شکست خورده ام. و به همین دلیل است که موفق می شوم.»
مایکل جردن

45 نقل قول الهام بخش

“یک انسان ممکن است بارها شکست بخورد، اما تا زمانی که شروع به سرزنش دیگران نکند، شکست خورده نیست.”
جان باروز

ما معمولا فراموش می کنیم که خوشبختی در نتیجه به دست آوردن چیزی نیست که نداریم، بلکه به دلیل شناخت و قدردانی از آنچه که داریم، به دست می آید.
فردریک کئونیگ

“همه دوست دارند در بالای کوه زندگی کنند، اما همه شادی ها و رشدها زمانی اتفاق می افتد که در حال بالا رفتن از آن هستید.”
اندی رونی

«عشق سالم به خود، به این معناست که ما هیچ اجباری نداریم که خود یا دیگران را توجیه کنیم که چرا به تعطیلات می‌رویم، چرا دیر می‌خوابیم، چرا کفش‌های نو می‌خریم، چرا هر از گاهی خراب می‌کنیم. ما از انجام کارهایی که کیفیت و زیبایی را به زندگی می بخشند، احساس راحتی می کنیم.»
اندرو متیوز

“احترام به خود ما انتخاب های ما را دنبال می کند. هر بار که با خود و قلب خود هماهنگ عمل می کنیم، احترام خود را به دست می آوریم. به همین سادگی است. هر انتخابی مهم است.»
دن مسمیت

«آنقدر خودتان را دوست داشته باشید که حد و مرزی تعیین کنید. وقت و انرژی شما ارزشمند است. شما باید انتخاب کنید که چگونه از آن استفاده کنید. با تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را می خواهید و چه چیزی را نمی پذیرید به مردم یاد می دهید که چگونه با شما رفتار کنند.
آنا تیلور

«عشق جسارت می خواهد، اما درد از طریق عشق، آتش پاکی است که کسانی که سخاوتمندانه عشق می ورزند آن را می شناسند. همه ما افرادی را می‌شناسیم که آنقدر از درد می‌ترسند که مانند مروارید در صدف خود محبوس می‌شوند و در حالی که چیزی نمی‌دهند، چیزی دریافت نمی‌کنند. بنابراین کوچک می‌شوند تا زمانی که زندگی مانند یک مرگِ زنده شود.»
النور روزولت

45 نقل قول الهام بخش

تنها زمانی که واقعاً بدانیم و درک کنیم که زمان محدودی روی زمین داریم ، و هیچ راهی برای دانستن زمان تمام موعود، نداریم، هر روز را زندگی خواهیم کرد، گویی که فقط یک روز داریم.»
الیزابت کوبلر راس

به راه خود ادامه دهید، این احتمال وجود دارد که به م برخورد کنید، شاید زمانی که انتظارش را ندارید. من هرگز نشنیده ام که کسی، در حالی که نشسته، لغزش کند و شکست بخورد»
چارلز اف. کترینگ

«وقتی وارد تنگنا می‌شوید و همه چیز بر خلاف شما پیش می‌رود، تا زمانی که به نظر می‌رسد نمی‌توانید یک دقیقه بیشتر تحمل کنید، هرگز تسلیم نشوید، زیرا آن مکان و زمانی است که جزر و مد تغییر خواهد کرد.»
هریت بیچر استو

جسارت یعنی از دست دادن لحظه ای پای خود، جرات نکردن یعنی از دست دادن خود.»
سورن کی یرکگور

“شما همیشه 100٪ از عکس هایی که نمی گیرید را از دست خواهید داد.”
وین گرتزکی

“جنگجوی موفق یک مرد معمولی با تمرکز لیزری است.”
بروس لی

هیچ کاری نکردن، شک و ترس ایجاد می کند. فعالیت، اعتماد به نفس و شجاعت به ارمغان میاورد. اگر می خواهید بر ترس‌هایتان غلبه کنید، در خانه ننشینید و به آن فکر نکنید. بروید بیرون و مشغول شوید.»
دیل کارنگی

45 نقل قول الهام بخش

 

ما به راحتی می توانیم شرایط را مدیریت کنیم، اگر هر روز فقط باری را که برای آن تعیین شده است، بر عهده بگیریم. اما اگر بار دیروز را امروز  به دوش بکشیم و پیش از آنکه مجبور باشیم، بار فردا را به دوش بکشیم، بار برای ما بسیار سنگین خواهد شد.»
جان نیوتن

«بیشتر استرسی که مردم تحمل می‌کنند ناشی از داشتن کارهای زیاد نیست. بلکه ناشی از  کامل نکردن کاری است که شروع کرده اند.»
دیوید آلن

“اگر برای خندیدن بیش از حد شلوغ هستید، بیش از حد مشغول هستید.”
ضرب المثل

«زندگی بسیار جالب است. در پایان، برخی از بزرگترین دردهای شما تبدیل به بزرگترین نقاط قوت شما می شوند.”
درو بریمور

«بعضی از مردم بر این باورند که ماندن و تحمل کردن شرایط،  نشانه هایی از قدرت است. با این حال، مواقعی وجود دارد که دانستن زمان رها کردن و انجام آن، به قدرت بسیار بیشتری نیاز دارد.»
آن لندر

“هیچ چیز در دنیا نمی تواند جای استقامت را بگیرد. استعداد نمی تواند چون  هیچ چیز رایج تر از افراد ناموفق ولی با استعداد، نیست. نبوغ نمی تواند چون نبوغ بدون پاداش، تقریباً افسانه ای است. آموزش و پرورش هم نمی تواند؛ دنیا پر از مهجورهای تحصیل کرده است. استقامت و اراده به تنهایی همه عن حریف هستند.»
کالوین کولیج

“شجاعت همیشه غرش نمی کند. گاهی شجاعت صدای آرامی است که در پایان روز می گوید:”فردا دوباره تلاش خواهم کرد.”
مری آن رادماچر

«شما سال‌هاست که از خود انتقاد می‌کنید، اما این کار مؤثر نبوده است. سعی کنید خودتان را تأیید کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد.»
لوئیز ال هی

45 نقل قول الهام بخش

«من، نه رویدادها، این قدرت را دارم که امروز خودم را خوشحال یا ناراضی کند. میتوانم انتخاب کنم که کدام باشد. دیروز مرده، فردا هنوز نرسیده است. من فقط یک روز فرصت دارم، امروز و در آن خوشحال خواهم بود.»
گروچو مارکس

“چیزها برای کسانی که بهترین استفاده را از نحوه انجام کارها می‌برند، بهتر است.”
جان وودن

«منتظر نباش. زمان هرگز درست نخواهد بود.»
ناپلئون هیل

«فقط اگر می‌توانستید احساس کن که چقدر برای زندگی کسانی که ملاقات می‌کنید اهمیت دارید. چقدر می تونی برای آدمایی مهم باشی که ممکنه حتی خوابشون رو هم نمی بینی. چیزی در خودت هست که در هر ملاقاتی که با فرد دیگری می کنی، آن را رها می کنی.»
فرد راجرز

هر زمان که با کسی درگیری دارید، یک عامل وجود دارد که می تواند بین آسیب رساندن به رابطه شما و عمیق تر کردن آن تفاوت ایجاد کند. آن عامل نگرش است.»
ویلیام جیمز

“نگرش شما، نه استعداد شما، ارتفاع شما را تعیین می کند.”
زیگ زیگلار

«بیست سال بعد از کارهایی که انجام نداده‌اید بیشتر از کارهایی که انجام داده‌اید ناامید خواهید شد. بنابراین خطوط کمان را دور بیندازید. از بندر امن دور شوید. بادهای تجاری را در بادبان های خود بگیرید. کاوش کنید. رویا بسازید. کشف کنید.”
مارک تواین

منبع:

  •  https://www.positivityblog.com/daily-inspirational-quotes
5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx