4 قانون جذب انرژی

یک نظر اضافه کنید
9 دقیقه مطالعه

4 قانون جذب انرژی

آیا شما مشتاق روابطی هستید که به قلب شما کمک کند و ارتباطات قوی تری ایجاد کند؟ دانستن در مورد انرژی می تواند توانایی شما برای ایجاد روابط مثبت، جلوگیری از تنهایی و دفع خستگی را تغییر دهد. با انجام تغییراتی در انرژی که در اینجا توضیح داده شده است، می توانید چیزهای خوبی را به سمت خود بکشید.

4  قانون جذب انرژی

قانون انرژی مثبت شماره 1: ما کسی که هستیم را جذب می کنیم

هر چه انرژی مثبت بیشتری ببخشیم، بیشتر دریافت خواهیم کرد. همینطور برای منفی گرایی. به این صورت عمل می کند: عشق عشق را جذب می کند. بدخویی، عبوس را جذب می کند. اشتیاق، اشتیاق را جذب می کند. خشم خشم را جذب می کند.

ابتدا، تعیین کنید که مثبت بودن از نظر نگرش و رفتار چه معنایی برای شما دارد و چه معنایی ندارد. اگر از یک مکان مثبت دور هستید نگران نباشید. این یک تکامل است. به آنچه در خود یا دیگران برایتان ارزش بیشتری دارد فکر کنید. سپس می توانید این ویژگی ها را در خود تقویت کنید و همان را جذب کنید.

ایده این است که تعاملات متقابلاً مغذی پیدا کنیم، نه برنده شدن در مسابقه محبوبیت. (البته، دوست داشتن احساس خوبی است. اما دیده شده است که این نیاز به اعتیاد تبدیل شده است.) تمرین زیر به شما کمک می کند سیگنال های مثبت خود را تقویت کنید.

بهترین ویژگی های خود را شناسایی کنید و آن ها را به دنیا نشان دهید. قبل از ملاقات با افراد جدید یا رفتن به رویدادهای مهم، خودتان را آماده کنید. به این فکر کنید که، «من روی ناامنی‌ام تمرکز نمی‌کنم، بلکه روی قدرتی مانند میزان حساسیت، شفقت یا شوخ طبعی‌ام تمرکز می‌کنم. انرژی مثبت درونم را حس می کنم و به آن اعتماد می کنم. من تمام قدرتم را به دست خواهم آورد.» چنین دقت در انتخاب بهترین عضوهای شما را در جلو و مرکز قرار می دهد.

4  قانون جذب انرژی

قانون شماره 2: شهود انتخاب های هوشمندانه را واضح می کند.

روابط دشوار است. آنها حتی زمانی که چشمان شما باز هستند می توانند یک تاری بزرگ باشند. ما یاد گرفته‌ایم که از داده‌های سطحی نتیجه‌گیری کنیم: یک نفر چقدر خوب و جذاب یا تحصیل کرده است، یا چگونه یک موقعیت روی کاغذ جمع می‌شود، اما جذب عمیق تر از اینهاست. برای اینکه جذب برای شما کار کند، باید موارد دیگری را در نظر گرفت. به شهود خود در مورد روابط احترام بگذارید و آنهایی که تطابق های سازگار را نشان می دهند شناسایی کنید.

چیزی که ممکن است تصویر را مبهم کند، اضطراب یا کشش جنسی شدید است. اگر چنین است، آهسته پیش بروید تا زمانی که درک عمیق تری از شهود داشته باشید.

  • آگاه شوید.

رابطه یا موقعیتی را انتخاب کنید که نیاز به وضوح دارد – شاید در مورد دوستی یا تعطیلات گیج شده باشید. آن را با معیارهای شهودی خود اداره و اجرا کنید: آیا احساس ناراحتی و عصبی می کنید یا انرژی و امنیت؟

  • از روی حس و حال ها (امواج) اقدام کنید.

ناامنی، نفس، شهوت یا لجبازی می تواند قضاوت بهتر شما را پنهان کند. اگر فردی احساس مثبتی دارد، احتمالات را کشف کنید. اگر ترکیبی از انعکاس ها وجود دارند، آن را رد یا حداقل صبر کنید. اگر تمام چیزی که حس می کنید منفی است، شهامت کنار گذاشتن را داشته باشید، مهم نیست که این گزینه چقدر وسوسه انگیز به نظر می رسد. سپس مشاهده کنید که چگونه گوش دادن به انرژی از این طریق شما را به شاداب ترین فرصت ها می رساند.

4  قانون جذب انرژی

قانون شماره 3: دیدن بهترین ها در افراد آنها را مجذوب و شیفته می کند.

به جای اینکه بدترین چیزها را در یک فرد یا موقعیت برجسته کنید، انرژی بخشیدن به ویژگی های مثبت را انتخاب کنید. هدف نه چاپلوسی کردن، زیباسازی، نزاکت سیاسی یا نادیده گرفتن هشدارهای شهودی است و نه انکار جنبه تاریک کسی یا آرام کردن سوء استفاده کنندگان. هدف شما استخراج طلا در روابط مثبت و ارتقای ارتباطات در روابط دشوارتر است.

ما می خواهیم که خوبی را در خودمان تصدیق کنیم. اگر می خواهید با کسی ارتباط برقرار کنید، به دارایی های او توجه کنید. فرض کنید که یک همکار بداخلاق است. بدانید که افراد شاد اینگونه رفتار نمی کنند. بنابراین به‌جای این‌که شما هم بداخلاقی کنید یا به‌طور مداوم دچار ناراحتی ششده و قهر کنید، انرژی را تغییر دهید. در مورد ساعت‌های طولانی که او می‌گذارند یا کفش‌های محشرش نظر بدهید. از این رویکرد و نیز موارد زیر به مدت یک هفته استفاده کنید و شاهد تغییر حالات باشید.

حداقل به دو نفر که دوستشان دارید بگویید که برای آنها سپاسگزار هستید.

حداقل به دو نفر بگویید که چیزی را که در مورد آنها سپاسگزار هستید را دوست ندارید.

ادراکات و احساسات خود را تطبیق دهید. یک بعدازظهر را با توجه به ویژگی های مثبت هر کسی که ملاقات می کنید سپری کنید.

توانایی های دیگران را تحسین کنید.

4  قانون جذب انرژی

قانون شماره 4: بخشش روحی باعث فراوانی می شود.

بخشیدن قرار است احساس خوبی داشته باشد. اگر نه، چیزی اشتباه است. بخشش روحی، ظرفیت شما را برای مراقبت و اهمیت دادن بیشتر افزایش می دهد – شما برای لذت بردن از آن می بخشید، بدون اینکه در عوض آن هیچ انتظاری داشته باشید. در مقابل، هموابستگی هم نیروی حیات را از بین می برد. هموابستگی ناشی از تعهد، گناه یا خود را قربانی کردن است و باعث می‌شود که انسان بخشنده احساس خشکی، قدرنشناسی و تحمیل کردن کند.

شما می خواهید به این دلیل که بخشش به شما انرژی می دهد ببخشید، نه به این دلیل که مسئولیت نامناسب دیگران را بر عهده می گیرید. استراتژی‌های زیر باعث ایجاد حس‌های سخاوت برای شما و گیرنده می‌شود. اگر از صمیم قلب ببخشید، نشاطت اوج می گیرد.

  • خود به خود ببخشید.

هر زمان برای ارائه نشانه های ساده قدردانی از دوستان یا همکاران مناسب است. مثلاً به آنها یک شمع، گل رز، گیاه کوچک، صابون معطر یا کارت خنده دار بدهید.

  • به طور ناشناس ببخشید.

با یک خانم مسن از خیابان عبور کنید. آسانسور را باز نگه دارید؛ بگذارید یک ماشین در ترافیک جلوتر از شما حرکت کند. یا در پشت صحنه برای کسی کار خوبی انجام دهید، اما نگذارید متوجه شوند که شما اینکار را انجام دادید. چنین کارهای خیری به میدان انرژی شما نور می افزاید و در نهایت همان خوبی را به شما بازمی گرداند. بهترین راه برای شاد کردن خود این است که دیگران را شاد کنید.

از این “قوانین” برای تجهیز برتری و مهربانی در روابط خود استفاده کنید. قاطعانه به هر چیزی که به دلتان کمکی نمی کند، «نه» بگویید. هر موفقیتی را جشن بگیرید  و با پرش خیلی سریع به سمت آرزوی بعدی، شادی خود را فریب ندهید. در عوض، متعهد شوید که حتی برای کوچکترین پیروزی ها ارزش قائل شوید. این هنر مثبت زیستن است.

منبع:

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx