رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس

یک نظر اضافه کنید
15 دقیقه مطالعه

زندگی خودش سخت است و با وارد شدن به یک رابطه لانگ دیستنس سخت تر می شود. کیلومترها دور بودن از کسی که بیش از اندازه دوستش دارید بسیار سخت است و این بسیار عجیب است که چگونه می توان با این همه فاصله کسی را دوست داشت، به او احترام گذاشت و صادق بود و به یک توافق دو نفره رسید.

درواقع این نوع رابطه نیاز زیادی به سطح بالایی از تعهد، اعتماد و از خود گذشتگی دارد. اما بعضی وقتها این رابطه وارد مرحله ای از نا امیدی می شود و این مسئله به میان می آید که دیگران به راحتی می توانند با طرف مقابلشان دیدار کنند ولی شما نمی توانید.

برای خارج شدن از این نا امیدی و سردی در رابطه، باید دست به رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس خود بزنید. این کار باعث می شود تا دوباره رابطه شما جان تازه ای بگیرد. در این مقاله ما به معرفی این راه های مهم می پردازیم.

رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس

راه های رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس

برای پایدار نگه داشتن و خارج کردن رابطه از سردی و نا امیدی باید یک سری کارهای رمانتیک انجام داد تا رابطه دوباره سرشار از هیجان و تازگی شود. در این قسمت ما به این راه های مهم و کاربردی اشاره می کنیم.

ارسال کردن پیام های صبحگاهی

صبح خود را با ارسال کردن پیامی شیرین و دلنشین به کسی که دوستش دارید شروع کنید و از طرفی دیگر، در انتهای روز خود با ارسال پیام شب بخیر به طرف مقابلتان روزتان را پایان دهید. این کار باعث می شود تا شخصی که دوستش دارید روزش را با انرژی بیشتری شروع کند و همین کار جذب عشق در رابطه تان را افزایش می دهد.

گذاشتن قرار شبانه

اگر زوج های دیگر می توانند با یکدیگر زیاد بیرون بروند شما هم مطمئنن می توانید. یک زمانی را مشخص کنید. می توانید هر قراری که دلتان می خواهد بگزارید. این قرار می تواند یک وعده غذایی دو نفره باشد یا می تواند یک قرار برای دیدن فیلم مورد علاقه تان باشد.

می توانید فضا را طوری درست کنید که حس و حال یک قرار واقعی را داشته باشد یا همچنین می توانید روی یک کاناپه دراز بکشید و یک قرار لذت بخش دو نفره داشته باشید. در این گونه قرار ها حرف دلتان را به او بگویید. قطعا این یک راه خاص و جذاب برای عهد بستن و ابراز احساسات به کسی که دوستش دارید است.

اتفاقات جدید زندگیتان را به صورت تصویری یا عکس با او در جریان بگزارید

یکدیگر را از اتفاقات جدیدی که در زندگیتان می افتد با خبر سازید. این کار باعث می شود تا طرف مقابلتان خودش را به شما نزدیک تر حس کند و بداند که جزیی از زندگی شما است. می توانید از چگونگی گزراندن روز خود برای او عکس بفرستید که چه کارهایی کردید، چه خوردید، با چه کسانی ملاقات داشته اید و……… . همه این ها باعث ایجاد موفقیت بیشتر و پایدار تر شدن رابطه می شود.

برای زنگ زدن برنامه ریزی کنید

بعضی وقتها پیام دادن ممکن است باعث ایجاد سو تفاهم و نا امیدی شود. به همین دلیل برای جلوگیری از این اتفاقات باید یک قسمتی از زمان روزانه خود را به زنگ زدن و صحبت کردن با طرف مقابلتان اختصاص دهید. با یکدیگر صحبت کنید و با اخلاقیات و شخصیت یکدیگر بیشتر و بهتر آشنا شوید. نتیجه این کار بسیار سورپرایز کننده و چشم گیر خواهد بود. پس حتما امتحانش کنید.

فرستادن یک کادو سورپرایز کننده

کادو دادن باعث می شود که طرف مقابلتان احساس با ارزش بودن و دوست داشته شدن داشته باشد و نشانه این است که طرف مقابل برایش اهمیت قائل می شود. این یکی از بهترین راه های رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس و قدر دانی کردن از طرف مقابلتان است.

پس برای این که یک شریک خوب و دوست داشتنی تر باشید می توانید از این راه استفاده کنید. مطمئن باشید که با این کار طرف مقابلتان تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

سر زده به دیدار او بروید

یکی از بهترین و رمانتیک ترین کارهایی که می توانید در یک رابطه لانگ دیستنس انجام دهید این است که سر زده به دیدار کسی که دوستش دارید، بروید. هر ثانیه، هر دقیقه و هر روز او لحظه شماری می کند تا بتواند روزی شما را ببیند. پس با انجام این کار می توانید او را خوشحال ترین فرد روی زمین کنید.

همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید و زمانی که به شهر یا کشور او رسیدید او را سورپرایز کنید. این نشان دهنده این است که شما در رابطه برای فرد مقابل خود همه کار انجام می دهید و به خاطر دیدن او کیلومترها سفر خواهید کرد.

با یکدیگر بخندید

زوج هایی که با یگدیگر می خندند، با یکدیگر هم خواهند ماند. پس برای او میم ، ویدیو های خنده دار یا جوک بفرستید و با یکدیگر بخندید و لذت ببرید. این کار باعث ساختن خاطره و داشتن لحظه های شاد می شود و رابطه بینتان عمیق تر و تازه تر خواهد ماند.

فرستادن پیام های رمانتیک

عشق و علاقه چیزی است که باعث یکی شدن شما شده و امید زندگی کردن را در دل شما زنده نگه داشته و دلیل اصلی فرستادن پیام های رمانتیک به طرف مقابلتان است. آن حسی که در روز های ابتدایی رابطه باعث شد تا شما جذب یکدیگر شوید و بینتان علاقه ای به وجود بیاید باید زنده نگه داشته شود تا رابطه تان مسیر رو به جلو داشته باشد. از تمام هوشتان استفاده کنید تا بتوانید یک رابطه خوب و پایدار داشته باشید و مسیری رو به جلو را طی کنید.

رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس

فرستادن یک نامه عاشقانه یا قدردانی

قدردانی کردن از کسی که دوستش دارید در هر زمانی که می توانید، باعث می شود تا احساس دوست داشته شدن از طرف شما را داشته باشد. پیام دادن خوب است و شکی در آن نیست، اما نه همیشه. بعضی وقتها روی آوردن به سبک های قدیمی باعث می شود که همه چیز متفاوت به نظر برسد و طرف مقابلتان حس بهتری داشته باشد.

بنابر این نوشتن یک نامه عاشقانه و بیان کردن احساساتتان در آن یکی از بهترین راه های رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس است. اگر که برای او نامه نمی نویسید، می توانید به جای آن با پست گذاشتن در فضای مجازی یا اپلیکیشن های دیگر از او قدردانی کنید.

رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس

حرف زدن از طریق تماس تصویری

با حرف زدن از طریق اسکایپ یا تماس تصویری طرف مقابلتان را ببینید. می دانید که حرف زدن از طریق تماس تصویری بسیار متفاوت تر از پیام دادن است و حس بهتری را ایجاد می کند و باعث جذب عشق بیشتر می شود. با انجام دادن چنین کارهایی می توانید باعث ایجاد تنوع شوید و رابطه را از یکنواختی خارج کنید.

از گفتن” دوستت دارم “دوری نکنید

معمولا در رابطه ها کمتر کسی دوستت دارم را می گوید و دوست داشتن کسی که با او در ارتباط هستید یکی از ارکان مهم رابطه لانگ دیستنس به حساب می آید.علاوه بر گفتن دوستت دارم شب ها قبل از خوابیدن، این ایده می تواند جذاب باشد که بعضی وقتها آن را به صورت پیام و هر چند وقت یک بار بیان کنید. این کار باعث ایجاد موفقیت و حس بیشتر در طرف مقابلتان شود.

عطر خود را برای او ارسال کنید

بوی عطر شما می تواند بسیار قوی باشد و باعث مرور خاطراتتان شود. اگر عطر، ادکلن، اسپری بدن یا شامپو مخصوص به خود را دارید آن را برای شریکتان بفرستید. این کار باعث می شود تا طرف مقابلتان احساس نزدیک بودن به شما را داشته باشد و این کار باعث ایجاد حس بیشتر در طرف مقابل و پایدارتر شدن رابطه تان می شود.

فرستادن عکس و ویدیوهای قدیمی خودتان برای او

نگاهی به عکس ها و ویدیوهای قدیمی خود در موبایلتان کنید و مطمئن شوید که می توانید عکس ها یا فیلم هایی که از اولین یا آخرین دیدار خود دارید را برای او ارسال کنید. فرستادن این عکس ها و ویدیو ها باعث می شود تا آن ها بدانند که بهشان فکر می کنید و به یادشان هستید.

این کار باعث می شود تا به یاد خاطرات خود بیفتید و درباره آن ها صحبت کنید که این زمینه ساز یک مکالمه خوب و شیرین بین شما و طرف مقابلتان می شود.

با یکدیگر به پیاده روی بروید

پیاده روی خود را با شریکتان از طریق صحبت کردن با تلفن به اشتراک بگزارید. جوری که انگار او در کنار شماست و هنگام قدم زدن با یکدیگر صحبت می کنید. می توانید همزمان از چیزی که جدید می بینید برایش تعریف کنید یا برایش عکس گرفته و آن عکس را ارسال کنید.

جوری برنامه بریزید که جفتتان همزمان به پیاده روی بروید، چون این کار حس نزدیک تری را برایتان ایجاد می کند. همزمان پیاده روی کردن و از طریق تماس تلفنی با طرف مقابلتان حرف زدن هم می تواند گزینه خوبی باشد، اما می تواند کمی خطرناک هم به نظر برسد. پس بهتر است به پارکی که خودتان می شناسید بروید و در آن جا این کار را انجام دهید.

برای خود یک سرگرمی مشترک پیدا کنید

سرگرمی شما را به چالش می کشد و به شما کمک می کند تا وقت خود را به بهترین حالت ممکن بگزرانید و بیشتر ریلکس کنید. اگر شما و طرف مقابلتان زمان کافی برای داشتن یک سرگرمی جدید را دارید، حتما با یکدیگر یک سرگرمی جدید پیدا کنید.

می توانید برای پیدا کردن این سرگرمی از طریق تماس تصویری با همدیگر تصمیم گیری کنید. سرگرمی هایی که می توانید به آن ها بپردازید عبارتند از: بافندگی، کار با چوب، نقاشی کردن، نان پختن، آشپزی کردن، یوگا، مطالعه کردن یک زبان جدید و… . همچنین شما می توانید از طریق تماس تصویری همزمان کارهای مختلفی را انجام دهید که می تواند بسیار تاثیر گزار باشد و باعث جذب عشق شود. همچنین این یکی از کاربردی ترین راه های رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس هم به حساب می آید.

انجام بازی  های آنلاین

انجام بازی های آنلاین یکی از کارهایی است که اغلب افراد علاقه مند به انجامش هستند. اگر طرف مقابلتان در رابطه لانگ دیستنس یک گیمر است چرا برای گزراندن وقت با یکدیگر به او ملحق نمی شوید؟ پلتفرم های گیمینگ مانند استیم برای این که خیلی آسان تر به صورت آنلاین با یکدیگر بازی کنید، طراحی شده اند.

برای یکدیگر قصه بخوانید

آیا به یاد دارید زمانی که کوچک بودید مادرتان چگونه برایتان قصه می خواند؟ حالا انجام این کار با پیشرفت تکنولوژی بسیار آسان تر شده است. یک فصل از یک کتاب یا یک قصه کوتاه را انتخاب کنید و آن را از طریق تماس تلفنی برای شریک خود بخوانید یا می توانید آن را ضبط کنید و برای او بفرستید تا هروقت دلش خواست آن را گوش دهد.

با یکدیگر جرات یا حقیقت بازی کنید

بازی جرات یا حقیقت یک بازی عالی برای شناخت بهتر شریکتان و به چالش کشیدن یکدیگر است. می توانید این بازی را دانلود کنید یا از طریق نسخه وبسایتی آن، این بازی را انجام دهید. در این بازی می توانید دسته بندی های متفاوتی مانند سوالات عادی تا سوالات چالش برانگیز را انتخاب کنید. اگر می خواهید که کمی شیطانی کنید و چالش برانگیز تر بازی کنید، به سراغ سوالات چالشی آن بروید.

رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس

کلام آخر

داشتن فاصله به این معنی نیست که رابطه تمام خواهد شد یا ناپایدار خواهد بود. قطعا با کمی تلاش بیشتر و کمی خلاقیت می توان رابطه را سرپا نگه داشت و آن را به یک رابطه جدی و عاشقانه بی نظیر تبدیل کرد. برای این که این فاصله باعث ایجاد سردی و نا امیدی در رابطه نشود یک سری راه های رمانتیک سازی رابطه لانگ دیستنس وجود دارد که با انجام آن ها می توان از بروز این اتفاقات جلوگیری کرد. در این مقاله ما به این راه های کاربردی و مهم اشاره کردیم تا بتوانیم افرادی را که در رابطه لانگ دیستنس خود دچار مشکل شده اند تا جایی که بشود کمکشان کنیم.

منبع:

 

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx