ایجاد تغییرات مثبت در زندگی با روانشناسی انرژی

Add a Comment
8 Min Read

ایجاد تغییرات مثبت در زندگی با روانشناسی انرژی

همه ما می خواهیم چیزهایی را در زندگی خود تغییر دهیم. من کسی را ندیده ام که این خواسته را نداشته باشد.

همه ما به دنبال چیزی هستیم، مانند شغل بهتر، خانه بزرگتر، ماشین جدیدتر، شریک مناسب، دوستان بهتر یا جدید، پول بیشتر. ما آرزو داریم مشکلات عاطفی را حل کنیم، زندگی خود را به روشی مثبت پیش ببریم، بر ناراحتی ها غلبه کنیم، با مشکلات سلامتی مقابله کنیم و … .

نکته مهم در مورد جایی که ما به عنوان یک گونه در حال رشد هستیم این است که ما شروع به درک این موضوع کرده ایم که در وهله اول اگر مشکلات و چیزهایی داریم که می خواهیم در زندگی خود تغییر دهیم، باید آنچه را که مانع از ایجاد آن می شود را اصلاح کنیم.

یکی از عبارات عالی که در حال حاضر استفاده می شود این است که «دنیای بیرونی شما بازتابی از دنیای درونی شما است»؛ بنابراین، به عبارت دیگر، هر چیزی که «در بیرون» آن را دوست ندارید، می‌تواند به طور مؤثری با درمان باور های منفی‌ که در درون شما وجود دارد تغییر کند.

ایجاد تغییرات مثبت در زندگی با روانشناسی انرژی

باور یا احساس منفی اصلی

دلیل اینکه چرا زندگی ما آنطور که واقعا دوست داریم نیست این است که در درونمان باورهای منفی داریم که مانعی برای چیزهایی که در زندگی می خواهیم ایجاد می کند.

اکنون درک شده است که برای اینکه تغییرات مؤثری در زندگی ما اتفاق بیفتد، باید باورها یا احساسات منفی اصلی درون خود را التیام بخشیم که مانع از آن چیزی است که آگاهانه در تلاش برای رسیدن به آن هستیم.

همه ما می دانیم که بار عاطفی تجربیات گذشته را که در فراز و نشیب های زندگی به وجود آمده اند، با خود حمل می کنیم.

همچنین همه ما می دانیم که سلامتی ما مهمتر از هر چیز دیگری در زندگی است. بدون این، هیچ چیز دیگری به طور کامل امکان پذیر نیست.

با این حال، بسیاری از ما رشد و تکامل خود را با ناتوانی در مراقبت صحیح از خود، نه فقط در سطح فیزیکی، بلکه با یک (حالت ذهنی) سالم از نظر عاطفی محدود می کنیم تا واقعاً به تعادل در ذهن، بدن و روح برسیم.

ما معمولاً آگاهانه از این باورهای اصلی که می توانند عمیقاً ریشه دار و در ناخودآگاه ما پنهان شوند آگاه نیستیم.

دقیقاً مانند ویروسی که در رایانه اجرا می شود، احساسات و باورهای منفی ما به طور خودکار در ناخودآگاه ما اجرا می شوند و مشکلاتی را در زندگی ما ایجاد می کنند.

ما نمی‌توانیم با موفقیت این برنامه‌نویسی را در سطح فکری و آگاهانه برای مدت طولانی بازنویسی کنیم. در عوض، آنچه لازم است این است که بهبودی در سطح احساسی اتفاق بیفتد.

همین باورهای منفی هستند که مشکلات و موانعی را ایجاد می‌کنند که زندگی ما را به راه های مختلف محدود می‌کنند، ما را از تبدیل شدن به آن چیزی که واقعاً هستیم و تحقق بالاترین پتانسیل‌هایمان باز می‌دارند!

بخشی از این درک جدید این است که ما فقط در جایی قادر به جذب چیزهای خوب به زندگی خود هستیم که هیچ عواطف یا باورهای منفی در درون ما وجود نداشته باشد که مانع ورود آنها به ما شود.

این بدان معنی است که شرایط عاطفی ما بر همه چیز در زندگی ما حاکم است.

شفای شهودی بخش اصلی فرآیندی است که به طور خاص برای ردیابی و حذف این باورهای منفی عمیق با خیال راحت، آسان و اغلب بسیار سریع طراحی شده است.

ایجاد تغییرات مثبت در زندگی با روانشناسی انرژی

شفای شهودی بخش اصلی چیست؟

شفای شهودی بخش اصلی یک روش و سیستم درمانی جدید برای شناسایی و پاکسازی احساسات و باورهای مسدود شده ما است که به ما کمک می کند آنها را پیدا کنیم، آنها را پاک کنیم و در صورت لزوم آنها را با احساسات مثبت جایگزین کنیم.

اساس شفای شهودی بخش اصلی درک این است که هر چیزی که ما در هر سطح تجربه می کنیم، اعم از روحی، عاطفی یا فیزیکی، توسط احساسات و باورهای اصلی ما ایجاد می شود.

باورها و احساسات اصلی چیست؟

بسیار شبیه به یک کامپیوتر، ما به معنای واقعی کلمه با باورها و احساسات (برنامه ریزی) شده ایم. موارد منفی در زندگی ما بلوک ایجاد می کنند و می توانند در طول زمان باعث بیماری شوند.

باورهای اصلی، باورهای عاطفی بسیار عمیقی هستند که اغلب ما حتی از آنها آگاه نیستیم و در جوانی ایجاد می شوند.

اکنون همچنین درک شده است که ما می توانیم باورها و احساسات را از والدین و اجدادمان به ارث ببریم و آنها در حافظه سلولی ما به ما منتقل می شوند.

این اغلب دلیل بیماری‌های جسمی و بیماری‌های ارثی است که در نسل‌ها منتقل می‌شوند.

برای ایجاد شفای عاطفی چه کاری می توانید انجام دهید؟

با استفاده از تکنیک هایی برای یافتن و التیام این باورها و احساسات عمیق، ناخودآگاه می توانید عدم تعادل انرژی را برطرف کنید و منفی بودن را رها کنید و به شروع تغییرات مثبت در زندگی تان کمک کنید.

با شفا دادن و تغییر هسته یا منشأ این باورهایی که در درون خود داریم، نه تنها می‌توانیم سالم‌تر شویم، بلکه می‌توانیم شادتر و ثروتمند تر، دارای روابط هماهنگ و خیلی چیزهای بیشتر شود.

اکنون می‌توانیم شفا پیدا کنیم و تجربه‌مان را تغییر دهیم و زندگی‌ای را که همیشه آرزویش را داشتیم آغاز کنیم. بسیاری از این فرآیندهای سریعتر برای خوددرمانی اکنون در دسترس هستند و تحت عنوان (روانشناسی انرژی) قرار دارند. شفای شهودی بخش اصلی تنها یکی از این روش‌ها است‌.

ایجاد تغییرات مثبت در زندگی با روانشناسی انرژی

در یک جلسه چه اتفاقی می افتد؟

در یک جلسه، باورها و احساسات اصلی مسدود شده پیدا می شوند، آزاد می شوند و با احساسات مثبت جایگزین می شوند زیرا پزشک و مشتری با هم با استفاده از تکنیک های روانشناسی انرژی کار می کنند.

شفای بخش اصلی بصری را می توان به صورت حضوری یا از طریق تلفن انجام داد. وقتی با انرژی کار می کنید هیچ محدودیتی وجود ندارد، شفا می تواند در هر کجای دنیا که باشید انجام می شود.

جلسات اغلب توسط مشتریان به عنوان فوق العاده موثر توصیف می شود زیرا آنها دوباره احساس مثبت بودن و قدرت می کنند. احساس آرامش و احساس سبکی اغلب تجربه می شود.

منبع:

 

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx