پول انرژی است: چگونه می توایند جریان انرژی پولتان را افزایش دهید- بخش دوم.

1 comment
7 Min Read

در بخش اول پول انرژی است: چونه جریان انرژی پولتان را افزایش دهید، بحث کردیم که چطور پول مانند هر چیز دیگری در زندگی ما از انرژی تشکیل شده است. انرژی ما می تواند موقعیت مالیمان را تعیین کند.

بنابراین، اگر هر موقعه که به حساب بانکی خود نگاه کردید و متوجه شدید که دارید می لرزید یا ترسیده اید، زمان آن است که شیوه تفکر و احساساتتان را نسبت به انرژی پول تغییر دهید. زمان آن است که برای خود یک فکر یا تفکر پیروزمندانه یا شعور سعادتمند ( prosperity consciousness ) ایجاد کنید.

اما چطور می توانید مطمئن شوید که انرژی های اطرافتان در مورد پول از نوع مثبت است؟ چطور می توانید یک شعور سعادتمند را ایجاد کنید؟

چطور جریان انرژی پولتان را افزایش دهید؟

آیا برای رسیدن به قله یا بیشترین حد موقعیت مالیتان مشکل دارید؟ آیا مقدار زیادی اجاره بها معوقه دارید؟

وقتی صورتحساب ها در حال روی هم انباشه شدن است، مثبت فکر کردن در مورد پول دشوار است به خصوص وقتی که خیلی مخالف این مسئله باشید!

با این وجود، اگر با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید باید این را بخاطر داشته باشید که به آنچه که توجه می کنیم، بیشتر رشد می کند. اگر برروی کمبود پول یا نگرانی های مالی خود تمرکز کنید، این همان چیزی است که به آن جذب خواهید شد. این مهم ترین اصل قانون جذب است.

بنابراین اکنون چه کاری می توانیم بکنیم؟ بیایید امروز نگاهی به برخی از روش ها برای افزایش جریان پول بیندازیم.

بر روی انرژی پول به صورت مثبت تمرکز کنید.

زمانی که در حال کلنجار رفتن با پرداخت صورتحساب هایتان هستید، بجای کلنجار رفتن و استرس داشتن، برروی صورتحساب هایی که می توانید پرداخت کنید تمرکز کنید. واقعا سپاسگذار آنچه که قادر به انجامش هستید و چیزها و کارهایی که به درستی در حال انجام شدن هستند، باشید.

این به آن (( نگرش قدردانی )) ( attitude of gratitude ) که همیشه در مورد آن صحبت می شود، مربوط می شود ( به بخش بعدی یا پایین مراجعه کنید ). آیا می خواهید از داشتن فراوانی بیشتر لذت ببرید؟ پس باید تمرین کنید که قدردان فراوانی های موجود در زندگی تان باشید.

وقتی بر روی نکات مثبت تمرکز می کنید، از انرژی منفی که می تواند مانع روند تجلی ( manifestation process ) شما گردد، دور می شوید. البته این به معنای نادیده گرفتن مسائل مالی یا صورت حساب هایتان نیست. به زبان ساده این به معنی این است که در این دوره، تصمیم بگیرید بجای فکر کردن در مورد چیزهایی که نمی توانید تغییر دهید، برای آینده و حرکت روبه جلوتان برنامه ریزی کنید.

تجلی پول

قدردانی را تمرین کنید

سعی کنید تمرین قدردانی را برای تمام پرداخت هایتان انجام دهید. آیا از پرداخت قبض برق متنفرید؟ بجای این که برروی میزان پول و گرانی قبض تمرکز کنید، سعی کنید در مورد هر چیزی که این قبض را برای آن پرداخت می کنید مثل روشنایی، گرما، تلویزیون، حتی اتو و …….. فکر کنید. سعی کنید در مورد هر چیزی که در عوض پرداخت قبض بدست می آورید، قدردانی کنید.

چرا باید شروع به قدردانی تمام نقل و انتقالات مالیتان کنید؟ برای این که احساس بهتری داشته باشید! شروع به داشتن یک حس بهتر در مورد پولتان و در کل شروع به داشتن یک حس بهتر خواهید کرد، احساس راحتی خواهید داشت، کمک می کند تا بتوانید کمتر تمام این انرژی منفی را جذب کنید و شروع به پیدا کردن راهی برای تولید بیشتر و داشتن یک رویکرد مثبت تر می کنید.

فراوانی و ثروت را تجسم کنید

در طی زمانی که عمر می کنید، به اندازه کافی در زندگیتان فراوانی را دارید و هرچیزی که می خواهید را از قبل بدست آورده اید، یک تغییر شگرف در ضمیر آگاه شما شروع به رخ دادن می کند. به خودتان و جهان می گویید که از قبل از فراوانی برخوردار بوده اید و هستید.

فراوانی را در همه جا می بینید; در مورد کفش هایتان می توانید آن را بخرید، قادر به پرداخت قبوض و صورتحساب هایتان هستید، می توانید برای تعطیلات آینده خود براحتی برنامه ریزی و پیش بینی های لازم را انجام دهید. شما یک زندگی همراه با وفور و فراوانی ساخته اید! و جهانه هزینه آن را پرداخت می کند. جهان بیشتر از آن چیزی که از قبل تصور می کردید یا ایمان داشتید به شما می دهد.

فکر می کنم مثل این است: قانون جذب هر آنچه که کمبود دارید را به شما می دهد. احساس می کنید کسی شما را دوست ندارد؟ دوست داشتنی تر می شوید. نیاز به بخشش و آموزش دارید؟ بیشتر می بخشید و مورد آموزش قرار می دهید. می خواهید ثروتمند تر شوید؟ بخشنده تر باشید.

(( بخشنده باشید ))

Epictetus: ثروت شامل داشتن پول و اموال بسیار نیست بلکه شامل داشتن خواسته های کم است.

زمانی که قادرید این احساس را داشته باشید که در حال زندگی در وفور و فراوانی هستید، این ثروت واقعی است. علاوه بر این، نتیجه این است که ناگهان خودتان پیدا می کنید که بیشتر و بیشتر در حال جذب و بدست آوردن ثروت هستید، بیشتر از آن چیزی هستید که می خواستید بدون این که اصلا برای آن تلاش کنید و زحمت بکشید.

بخشنده باشید! بدانید که از قبل هر آنچه را که نیاز داشته اید بدست آورده اید و این که جهان در ادامه نظاره گر شما است. زمانی که خودتان را گرفتار موضوع پول می کنید، این mantra یا شعار را همیشه بخاطر داشته باشید: بده تا دریافت کنی ( give-away to receive ).

پول شما انرژی است; بنابراین عقلانه آن را مصرف کنید و شما از تمام فراوانی هایی که تا به حال نیاز دارید لذت خواهید برد.

https://www.thelawofattraction.com/money-is-energy-part-2/

 

۴.۲/۵ - (۱۰ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx