اصول اثبات شده برای ثروتمند تر شدن، سالم بودن و شاد بودن قسمت دوم

1 نظر
30 دقیقه مطالعه
  1. تسلط یافتن بر هدف مشخصتان

خانم ها و آقایان خوش آمدید. امشب در مورد این که چقدر اصل تعریف کامل و قطعی از هدف مهم است و این که چگونه می توانید از آن برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید، بحث خواهم کرد.

خانم ها و آقایان، شاید علاقه مند باشید بدانید که چرا اینقدر در مورد جملاتی که در مورد این اصل و در مورد تمام اصولی که در پادکست های آینده بحث خواهم کرد، تأکید دارم.

می خواهم بدانید که هرکدام از این اصولی که شما در اینجا مطالعه خواهید کرد، به توسط قوانین طبیعت مکررا بررسی و مورد تأیید قرار گرفته اند.

وقتی که شگفت انگیز بودن اصلی که به توسط خود طبیعت تأیید شده است را مشاهده می کنید، دچار شک و تردید نمی شوید. امشب می خواهم یک ایده توسعه و بسط داده شده در مورد کاربرد این اصل، تعریف کامل و دقیق از هدف، در طبیعت ارائه کنم. بهترین و مهم ترین مثال از چگونگی استفاده از اصل تعریف کامل و دقیق از هدف در طبیعت، مشاهده چگونگی استفاده طبیعت از این اصل است.

اول از همه، این اصل را می توان در تمام سیلابس ها یا برنامه های درسی دانشگاه و روابط داخلی قوانین طبیعت مشاهده کرد. آیا شگفت انگیز نیست که بدانیم که این کره ی زمین کوچک تشکیل شده از یک تکه خاک و گل که برروی آن زندگی می کنیم.

حدودا هر 365 روز یک بار به طور کامل به دور خورشید می چرخد، فاصله ی دقیق خود را با سایر سیارات و خورشید حفظ می کند، آیا این شگفت انگیز نیست که بدانید که تمام این سیارات و چرخش ها به طور منظم و سازمان یافته انجام می شوند؟

زمانی که خورشید در شب غروب می کند، با این یقین می خوابیم که فردا صبح خورشید دوباره طلوع خواهد کرد. تا آنجائیکه درک کرده و شنیده ام، هرگز اتفاق نیافته است که خورشید بعد از غروب کردن، دوباره طلوع نکرده باشد.

می دانم که روزهای ابری بسیاری وجود داشته که خورشید را در میسوری ( Missouri ) نمی دیدید، اما آن در همینجا و درست سرجای خودش قرار داشته است.

قبل از هرگونه سوال و شک و تردیدی نسبت به ترتیب و انجام این کارها، باید توجه داشت که یک اصل اولیه و مهم در تمام این کارها رعایت و انجام شده است و آن اصل این است که طبیعت در انجام برنامه خود بسیار دقیق و قطعی عمل می کند.

این که چگونه میلیاردها، هزاران میلیارد و صدها هزارمیلیارد سال این سیاره قدیمی برطبق یک برنامه تعریف شده در حال چرخش بوده است، نمی دانیم.

اما در این مورد می دانیم که یک قطعیت وجود دارد، و طبیعت اجازه هیچ گونه اختلال و توقفی به توسط هیچ نیرویی را نمی دهد.

بله، و قطعیت طبیعت در تثبیت جایگاه تمام ستاره ها و سیارات و روابط غیر منطقی بین آنها را می توانیم ببینیم. این ارتباط بسیار کامل و قطعی است.

خانم ها و آقایان، این اصلی است که به ستاره شناسان کمک کرده است تا بتوانند روابط بین دو سیاره یا ستاره فرضی را پیش بینی نمایند. انجام این کار ( پیش بینی ) بدون وجود یک برنامه قطعی و عملی که به توسط طبیعت انجام شده است، غیر ممکن است.

و علاوه بر این می توانید کاربرد عملی این اصل را در قانون جاذبه بدون هیچ شک و تردیدی مشاهده کنید. آیا می دانید که نژاد بشر نمی تواند بیشتر از دوازده ماه دوام داشته باشد اگر طبیعت یک برنامه قطعی و دقیق برای ایجاد تعادل بین حشرات و پرندگان و تعداد بسیار متنوع و زیادی از چیزهای کوچکتر و مهم تر از بشر نداشته باشد؟

گاهی اوقات جمعیت عظیمی از ملخ ها را می فرستد که خسارات بسیاری را ایجاد می کنند، اما بعد از یک زمان کوتاهی، یک گروه از پرندگان، gull ها ( مرغ نوروزی ) یا چیزی دیگری وارد شده و با خوردن ملخ ها خود را سیر می کنند و به این ترتیب تعادل به طور صحیح حفظ می شود.

چند وقت پیش، بسیاری از مردم شروع به خریدن تعدادی سار ( نوعی پرنده حشره خوار ) کردن که من معتقدم این کار در انگلستان با هدف از بین بردن برخی از حشرات که سارها از آنها تغذیه می کنند، صورت گرفت.

اما طبیعت ایجاد چنین اختلالی در انجام کارهایش را دوست ندارد، و بنابراین خیلی سریع تعداد سارها شروع به تکثیر و اضافه شدن نمودند و آنها اکنون به یک سرباره ( nuisance ) تبدیل شده اند. اگر می خواستم، می توانستم یک صفت را در جلو کلمه سرباره قرار دهم.

وقتی شروع به ایجاد اختلال در کارهای طبیعت می کنید، خود را به دردسر می اندازید، به دلیل این که طبیعت برنامه ای کامل و قطعی در حفظ تعادل همه چیز براساس اهداف کلی خود دارد. این باید نشانه ای برای بشر باشد.

بنابراین، این اصل را می توانید در پروسه تکامل ببینید که از طریق آن هرچیز موجود، چه جاندار و چه غیر جاندار، از چیزی که قبلا در طبیعت وجود داشته به وجود آمده و رشد می نماید.

اصول اثبات شده برای ثروتمند تر شدن، سالم بودن و شاد بودن قسمت دوم

آیا شما تابحال از یک کارگر مزرعه گندم شنیده اید که بجای گندم، ذرت از زمین روییده باشد؟ نه، هرگز چنین چیزی را نشنیده اید. طبیعت دارای یک روش قطعی است که سبب می شود هرچیزی که توانایی تولید مثل دارد، چیزی را تولید کند که بسیار به اجداد و نیاکان خود شبیه است. در انجام و پیاده سازی این قوانین، طبیعت تغییری در قطعیت انجام این چنین کارهایی ندارد.

و این اصل را می توان در غیر ممکن بودن ایجاد یا ازبین بردن ماده و انرژی یا تغییر در مقدار هرکدام از این دو مشاهده کرد. آیا شگفت انگیز نیست که نمی توانید انرژی یا ماده را از بین ببرید؟

نمی توانید مقدار آنها را کاهش یا افزایش دهید. می توانید آنها را از یک حالت به حالت دیگر تبدیل کنید، اما نمی توانید در مقدار آنها تغییری ایجاد کنید.

وقتی از انرژی استفاده می کنید، طبیعت راهی برای تخلیه آن و جایگزین کردن آن مقدار انرژی از دست رفته پیدا می کند. برای مثال، طبیعت اجازه استفاده بیش از حد از انرژی الکتریسیته را به شما نمی دهد.

چند وقته پیش فردی به من گفت، (( خوب، یکی از همین روزها، تمام این انرژی الکتریسیته استفاده خواهد شد، و بعد از آن چه اتفاقی خواهد افتاد؟ )) آن یک فاجعه خواهد بود، درست است؟ خانم ها و آقایان، نگران نباشید؛ همچین چیزی اتفاق نخواهد افتاد.

طبیعت تمام چیزها در سرتاسر دنیا را در تعادل نگه داشته است و برنامه های او تنظیم شده اند، قوانین او ثابت هستند. تغییری در ذهن او ایجاد نمی شود و تصمیم نمی گیرد که روزی خورشید بالا آمده و روز دیگر بالا نیاید. بی دقت و بی مبالات نیست و اجازه تماس و تصادف با سیارات دیگر و ایجاد یک بهم ریختگی و تصادم عظیم را نمی دهد.

تقریبا هرسال، ما خبرهای هیجان انگیزی در روزنامه ها در مورد گروهی از افراد گمراه و بیچاره می شنویم که پایان جهان را پیش بینی می کنند.

به طور کلی آنها از تمام خوبیها و مادیات دنیوی می گذرند، اجازه می دهند بقیه افراد آنها را فریب دهند، همه  چیز آنها را بگیرند، و آماده عروج به دیار باقی و دیدار با عیسی مسیح شوند، خوب، هرجایی می خواهند بروند. زیرا دنیا دارد به آخر می رسد.

فکر کنم، شش ماه قبل همچین اتفاقی را مشاهده کردم، و این جهان قدیمی همچنان در مسیر صحیح خود درست مانند اولین باری که آن را مشاهده کردم، در حال حرکت است. من فکر می کنم که این حرکت برای مدت زمانی بسیار طولانی نیز ادامه خواهد داشت.

اگر می خواهید ایده خوبی نسبت به قطعیت داشتن طبیعت بدست آورید، به هر اتفاقی که در طبیعت رخ می دهد، نگاه کنید و ایده های خوبی بدست خواهید آورد.

همچنین باید نگاهی دقیق و عمیق به سیستم فکری و مغزی انسان های باهوش بیندازید، که به طور قطع در ذهن آنها این اصل که هر فردی ممکن است با توجه به سبک زندگی انتخابی خود پروژه ی مخصوص  به خود داشته باشد، تثبیت شده است.

احتمالا به این یقین رسیده است که او به عنوان یک فرد مکان و فضا را اشغال کرده است و توجهات و احترامات بسیاری برای سرنوشت زمینی خود قائل می شود، این تنها چیزی است که هر فردی می تواهند به طور کامل برآن کنترل و تسلط داشته باشد.

آیا شگفت انگیز نیست که بدانید که به طور قطع برای هر انسانی این حق به توسط طبیعت تعیین شده که بتواند سرنوشت زمینی خود را رقم بزند، از فکر و ذهن خود استفاده کند و در هرکاری که مایل است، وارد شود؟

به هرحال ممکن است بگویید که، (( خوب، این اختیار برای روسیه امروز و آلمان چند مدت قبل فرآهم نبوده است، و اگر شرایط به همین صورت فعلی ادامه یابد، این امکان برای ما در ایالات متحده نیز وجود نخواهد داشت.

ما آنقدر آزاد نیستیم که هرکاری دلمان خواست را انجام دهیم، هر وقت خواستیم کار کنیم و در کارهایی که دوست داریم، وارد شویم )).

اما خانم ها و آقایان، اجازه دهید که شما را به پنج یا شش دهه قبل برده و توجهتان را به این حقیقت جلب کنم که هرفرد به تنهایی مصمم به تغییر قوانین طبیعت بوده است، متحمل غم و اندوه و مجازات سنگین شده است.

این چنین مردهایی چه در مرملین ( Kremlin ) و یا در جاهای دیگر دنیا که سعی در محروم کردن بشر برای بدست آوردن این ویژگی فوق العاده، توانایی کنترل داشتن بر ذهن، را داشته اند، دچار غم و اندوه و شکست شده اند.

در اینجا عنصر یا پارامتر زمان وجود دارد؛ گاهی اوقات تصور می کنیم که زمان خیلی دیر می گذرد. درحال حاضر، به نظر می رسد که این طور نیست. اما اگر اطلاعات غلط نداده باشم، طبیعت زمان را بخوبی مدیریت و تحت کنترل خود دارد.

او می تواند مدت زمان زیادی را برای مجازات جوزف استالین و دیگران صبر کند، اما به هرحال آنها را مجازات خواهد کرد. این مجازات قطعی و حتمی است.

او هرگز اجازه نمی دهد به این افراد ( مانند استالین ) که آزادی مردم را بگیرند، زیرا این حقی است که خالق ( خداوند ) برای بشر قائل شده و به او داده است. قانون طبیعت کامل و قطعی بوده و تعلیق یا دور زدن این قانون حتی برای یک ثانیه غیرممکن است.

مطمئنا، اکنون مشخص شده است که قطعیت در هدف وجود دارد. هرگز نخواهید شنید که کسی بدون مواجه شدن با عواقب و نتایج گاها سریع بتواند قوانین طبیعت را دور بزند یا آن را تغییر دهد. شما مطمئنا می توانید قانون جاذبه را نادیده بگیرید.

کافی است به بالای یک ساختمان بلند بروید و خود را از بالای ساختمان به پایین پرتاب کنید. باید خیلی احمق باشید که همچین کاری را انجام دهید مگر این که دوستان شما در پایین ساختمان شما را با یک توری یا چیز دیگری بگیرند در غیر این صورت با عواقب بسیار شدید این کار خود مواجه خواهید شد اما چیزی درباره ی آن نخواهید فهمید.

مطمئنا می توانید قوانین طبیعت را نقض کنید. می توانید تمام آنها را نادیده بگیرید. اما اگر این کار را کنید، باید تاوان کارتان را بپردازید. طبیعت مجازات های قطعی برای نقض کننده ی قوانین و همینطور پاداش های قطعی برای پیروی کنندگان و مشاهده کنندگان قوانین دارد. هیچ راه گریزی برای آنها نیست.

هیچ تفاوتی بین این که مذهب شما چیست حتی یک ذره قائل نیستم. به این نتیجه خواهید رسید که طبیعت برای مواجه با بشر در اینجا برروی زمین برنامه های قطعی دارد.

موفقیت

این که او پاداش های بزرگ و عالی ای را برای افرادی که درک می کنند که برنامه هایشان چیست و چطور آن را با برنامه های او ( طبیعت ) هماهنگ می کنند، در نظر گرفته و برای آنهایی که در انجام این کار شکست می خورند نیز مجازات های سخت و بزرگی را در نظر گرفته است.

یکی از گرانبهاترین و ارزشمندترین امتیازات این فلسفه موفقیت که کشف کرده ام این است که راهنمایی عملی و روشی قابل درک از روش های طبیعت، قوانین طبیعت و راه ها و روش های تطبیق پذیری فعالیت های افراد در زندگی با این قوانین را ارائه می کند.

اکنون، خانم ها و آقایان، می خواهم مهم ترین فاکتورهایی که در انجام یا ورود به کسب و کار برای تعریف کامل و قطعی از هدف مهم هستند را ارائه کنم.

اولین فاکتور این است که نقطه شروع تمام موفقیت های فردی انتخاب یک هدف کامل و قطعی به همراه برنامه عمل و فعالیت برای انجام آن هدف است. در اینجا سه کلمه برای بخاطر سپردن وجود دارد، اگر شما نمی توانید همه را بخاطر بسپارید، من به شما می گویم.

باید یک هدف وجود داشته باشد، باید یک برنامه وجود داشته باشد و یک عمل یا فعالیت وجود داشته باشد- هدف، برنامه، عمل. کافی نیست که بگویید، (( خوب، یکی از همین روزها، تجارت چوبم را شروع می کنم )).

یکی از همین روزها، هرگز نخواهد آمد. اما اگر بگویید، (( از ابتدای هفته دیگر، من یک محموله از مواد اولیه را سفارش می دهم و تجارت چوب خودم را در Paris، Missouri شروع خواهم کرد ))، و اگر سرمایه لازم برای انجام کار را دارید، شروع به انجام آن کنید، این یک تعریف هدف کامل و قطعی است.

دومین فاکتور این است که تمام موفقیت های فردی نتیجه یک انگیزه یا ترکیبی از انگیزه ها هستند. تمام کارهایی که از زمان رسیدن به سن خودآگاهی تا زمان مرگتان انجام می دهید نتیجه ای از یک انگیزه است. هیچ کسی بدون انگیزه کاری را انجام نمی دهد. و تنها 9 انگیزه پایه و اصلی وجود دارد.

اهمت چیزی که الان می خواهم انجام دهم این است که شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد زیرا این 9 انگیزه اصلی پایه و اساس موفقیت هستند هرگز تحت هیچ شرایطی نباید بپرسید یا انتظار انجام کاری را از کسی داشته باشید بدون این که در مورد انگیزه یا ترکیبی از انگیزه های شما برای سوال از افراد در مورد انجام کارها برنامه ریزی کرده باشید.

تحت هیچ شرایطی من هرگز از کسی انجام کاری را درخواست نخواهم کرد مگر این که اول این احساس در قلبم ایجاد شده باشد که من انگیزه ذهنی در این مورد دارم و همچنین این درخواست را نشان می دهد. اگر این کار را انجام دهد، هرگز دچار اشتباه نخواهید شد.

در اینجا 9 انگیزه اصلی به همراه برخی از ترکیبات که به توسط افرادی که در هر کاری موفق شده اند، مورد استفاده قرار گرفته شده است، آورده شده است:  اولین انگیزه داشتن حس علاقه مندی و عاشق بودن است. تعجب خواهید کرد اگر بدانید که این حس باعث استحکام و تثبیت چه تعداد روابط انسانی شده است.

چند نفر را ثروتمند و چه تعداد ثروت خود را از دست داده اند و چه چیزهایی در ین دنیا بخاطر این حس علاقه و عشق رخ داده است. مهم ترین انگیزه و البته خطرناکترین احساس است، مخصوصا برای آنهایی که قدرت تفکر و تعقل خود را از دست می دهند و می گویند، (( من اخر خودم را خواهم کشت )) برخی از افراد را می دانم که چنین کاری را انجام داده اند.

دومین انگیزه از 9 انگیزه اصلی، حس جنسی است که نیروی عظیمی را ایجاد می کند که به توسط طبیعت برای حفظ و بقای گونه های تمام موجودات زنده مورد استفاده قرار می گیرد.

سومین انگیزه تمایل به ثروت مادی است. یک نوع صفت ذاتی است. یک انگیزه فوق العاده است که الهام بخش بسیاری از مردان برای قبول مسئولیت های بزرگ است. هرگز نشنیده ام که کسی فرصت کسب درآمد قانونی و مشروع را رد کند. متأسفانه، گاهی اوقات، آنها حتی خواهان کسب درآمد از طریق غیرقانونی و غیر مشروع نیز می شوند.

چهارمین انگیزه از 9 انگیزه اصلی تمایل برای حفظ بقا ( self-preservation ) است که یک صفت ذاتی است. کارهایی که در برخی از زمان ها تقریبا کارهای فوق بشری ( superhuman ) به نظر می رسد در واقع نتیجه ای از انگیزه برای حفظ بقاء است.

در طی چهل سالی که رانندگی می کنم، بارها اتفاقاتی افتاده است که حرکاتی در رانندگی انجام داده ام که اگر مقدار کافی و زیادی وقت داشتم هرگز آن ها را انجام نمی دادم. به این خاطر باید گفت، در برخی از موارد نزدیک به اضطراری زمانی که چیزی درون من باعث به حرکت درآوردن چرخ ها و بلند شدن ماشین از روی زمین و سپس قرار گرفتن آن برروی زمین وجود داشته است.

چیزی مثل بار دومی که من به اینجا، Paris آمده ام باید وجود داشته باشد. ماشین من می تواند جاده را دور بزند و دوباره برگشته و به Paris نیاید. فکر می کنم که ماشین از من خواست که به اینجا Paris بیایم و کارم را در اینجا تمام کنم. به این دلیل است که من اینجا هستم. تمایل برای حفظ بقاء یا حفظ خود یک انگیزه شگفت انگیز است.

پنجمین انگیزه، تمایل به آزادی جسم و ذهن است. خداوند یا خالق نه تنها حق آزادی، حق ذاتی کنترل بر ذهنتان و به تبع آن به دست داشتن کنترل آزادی خودتان، بلکه در ذهن شما تمایل برای آزادی را نیز قرار داده است.

اگر تنها یک چیز وجود داشته باشد که ما در اینجا در آمریکای امروز به عنوان پاداش دریافت کرده ایم، این است که می توانیم هرچیزی را بگوییم و هرکاری را می خواهیم، انجام دهیم.

البته، نمی توانیم هرکاری که دلمان می خواهد را بگوییم اما تقریبا می توانیم این کار را انجام دهیم. آزادی. ما نسبت به هر کشور دیگری بر روی زمین از آزادی بیشتری برخورداریم. این یکی از انگیزه های ما برای انجام برخی از کارهایی است که در حال حاضر انجام می دهیم، بخاطر حمایت از آزادی.

ششمین انگیزه تمایل به بیان عقاید و گفته های شخصی – بیان عقاید و گفته های شخصی است. من هرگز کسی را ندیده ام که مایل به انجام هردو یا یکی از این کارها نباشد:

اول، قادر به سخنرانی و صحبت کردن- درباره ی چی؟ اوه، هر چیزی- و دوم، نوشتن یک کتاب- درباره چی؟ اوه، هرچیزی. تمایل برای بیان عقاید شخصی یک میل ذاتی است، و یکی از قویترین انگیزه هایی است که مردان و زنان را درگیر انجام کارهای غیرقابل تصور می کند.

احتمالا این انگیزه تمایل به بیان عقیده شخصی است که من را به تحمل بیست سال گرسنگی و درآمد پایین تشویق کرد در مدتی که در حال سازماندهی فلسفه و آماده کردن نشر و انتشار آن برای عموم بودم. فکر نمی کنم هیچ انگیزه ی دیگری سبب می شد که بتوانم به این کار بدون کسب منافع و درآمد قابل توجه ادامه دهم.

هفتمین انگیزه تمایل به داشتن یک زندگی جاودانی بعد از مرگ است. این انگیزه نیز یک انگیزه ذاتی است.

اکنون، به دو انگیزه نهایی وارد می شود که هر دوی آنها نیز منفی هستند. هشتمین انگیزه تمایل به انتقام است. ممکن است از میزان انرژی ای که افراد بخاطر تلاششان برای گرفتن انتقام از کسی برای یک ظلم واقعی یا خیالی صرف می کنند، تعجب کنید.

تمایل به انتقام یک کار تخریبی است. این کار ممکن است برای دیگران آسیب زا یا ناعادلانه باشد اما مطمئنا کار سخت و طاقت فرسایی برای کسی است که خواهان و درگیر آن است.

در این جهان افراد بسیاری وجود دارند که آنها را تأیید نمی کنند و برخی از آنها را دست ندارم. اما اگر برای من در این دنیا امتیازی وجود داشته باشد که باید از طریق انتقام گرفتن بدست آورم، هرگز این کار را نخواهم کرد.

نه به دلیل این که شاید فردی برای گرفتن انتقام وجود ندارد بلکه بخاطر این که دوست ندارم به خودم آسیب برسانم. اگر شما به طریقه درست زندگی کنید، دارای یک زندگی متعادل و نرمال باشید، هرگز به نقطه ای نخواهید رسید که بخواهید به هردلیلی از کسی انتقام بگیرید.

نهمین و آخرین انگیزه و قدیمی تر از همه انگیزه های دیگر، خانم ها و آقایان، حس ترس است.

آنقدر آزاد و رها نیستید که از هیچ چیز و هیچ کس نترسید. تنها در ذهن خود رها و آزاد هستید و اگر چیزی باعث ترستان شد، پیدا کنید که چرا آن چیز باعث ایجاد ترس در شما شده است و سعی کنید تا از این ترس خلاص شوید.

اگر در مورد چیزی کاری می توانید انجام دهید، انجام دهید اما اگر نمی توانید کاری کنید، آن را فراموش کنید. یا حداقل ذهن خود را به چیز دیگری مشغول کنید که بتوانید در مورد آن فکر کنید و چگونه با آن کنار بیایید و آن را انجام دهید.

فاکتور بعدی موثر در ارتباط با تعریف کامل و دقیق از هدف این حقیقت فوق العاده است که هر ایده، یا هدف اصلی که شما در ذهن خود از طریق تکرار مکرر تفکرات خود حفظ می کنید، در ضمیر ناخودآگاه ذهن شما قرار گرفته و به توسط روابط منطقی و طبیعی ممکن موجود جامعه عمل و واقعیت پیدا می کند. از روی تن صدای من، مشاهده می کنید که در این جمله برروی برخی از کلمات تأکید خاصی دارم:

از طریق روابط منطقی و طبیعی ممکن موجود. چیزی در مورد روابط فوق بشری نگفتم. چیزی در مورد کار یا انجام کار با کمک ارتباطات فوق  بشری نمی دانم. تنها چیزی که می دانم کار کردن و انجام کار با استفاده از قوانین طبیعی است.

از تک تک شما عزیزان می خواهم که احساس کنید که بخشی هم برای شما وجود دارد. فرد یا افراد یا گروهی از افراد وجود دارند که با شما در تماس هستند و ممکن است آموزش این فلسفه برای آنها را آغاز کنید.

شما ممکن است بهترین معلم نباشید، اما تعریفی کامل و دقیق از هدف ایجاد کرده اید، و سبب آغاز گسترش و انتشار فلسفه و انتقال آن به افرادی که به آن نیاز دارند، خواهید شد.

متوجه خواهید شد که همزمان با آموزش این فلسفه به دیگران، همزمان با صحبت کردن درباره ی این فلسفه با آنها، شروع به درک بهتر و انجام بهتر این فلسفه خواهید کرد.

این همچنین یک قانون طبیعت است: هرآنچه که شما برای دیگران انجام می دهید، شما آن را برای خود نیز انجام داده اید. خانم ها و آقایان، شما هرگز از مزایای این فلسفه بخوبی بهره مند نخواهید شد تا زمانی که به اطراف خود نگاه کنید و کسی را پیدا کنید که به آن نیاز دارد و شروع به آموزش به آن فرد کنید.

اجازه دهید با ما آشنا شود، اجازه دهید با اتمسفر و جو اینجا هماهنگ شود و ذهن خود را آماده کند که این پیرو هیل به اینجا آمده تا بین تعداد زیادی از افراد و پس از چرخیدن و بررسی کردن همه آنها یکی را انتخاب کند، کاری که یکی از افراد در همین جمع به من گفته انجام داده است. خوب، در صورتی من مورد پذیرش قرار خواهم گرفت که هیچ شکی درباره ی آن وجود نداشته باشد.

با این نیت به اینجا آمده ام تا به افراد زیادی آگاهی دهم، لطفا، اگر شما علاقه مند به انجام کاری هستید، آن کار را انجام دهید زیرا نه تنها به خودتان کمک می کنید بلکه به جامعه ای که در آن زندگی می کنید نیز کمک کرده اید.

دوستان، متشکرم از این که امشب به من ملحق شدید. لطفا دفعه بعدی زمانی که من در مورد اهمیت تفکر کردن صحیح در رسیدن به اهدافتان توضیح خواهم داد، در این جا حاضر و به من ملحق شوید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx