زندگی‌تان جهنم شد؟ یاد بگیرید از همین امروز زندگی خود را تغییر دهید

نظرات 63
10 دقیقه مطالعه

اگر مدتی است که دارید قدرتمندترین تکنیک‌های قانون جذب را تمرین می‌کنید، ممکن است کم کم حس کنید که دارید یه مقدار صبرتان را از دست می‌دهید.

چون بالاخره، ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که آماده‌اید تا رویاهایتان همین الان متجلی شوند! پس چگونه باید زمان را سپری کنید تا بالاخره آن تغییر بزرگ به وقوع بپیوندد؟

اگرچه این طرز تفکر کاملا طبیعی است، اما از قرار معلوم، روش‌های بهتری برای داشتن دیدگاهی بهتر نسبت به این مدت زمان و کارهای خیلی سازنده‌تری هم وجود دارند که می‌توانید همین الان انجام دهید. این چیزی است که لازم است بدانید…

هدف این است که صبر کردن را با رها کردن جایگزین کنید

اولا، با تغییر دادن دیدگاه‌تان، خودتان منتفع می‌شوید، چون دیگر این تصور را نسبت به خودتان ندارید که منتظرید تا “زندگی واقعی” یا “آینده بهتر” برای شما سر برسد.

وقتی به وضعیت زندگی خود، به عنوان یک جهنم یا برزخ بنگرید، آنگاه غرض و نیت شما تبدیل به یک فرکانس منفی می‌شود و کم کم دچار کمبود، کاهش انرژی و خشم می‌شوید.

اگرچه ممکن است هر شب به تجسم و تصور کردن بپردازید و احساسات مثبت قدرتمند از خودتان ساتع کنید، اما این ترکیب یک پیغام گیج کننده به کائنات ارسال می‌کند. در نهایت، ممکن است بیان کننده این باشد که شما واقعا مطمئن نیستید که چه می‌خواهید.

در بهترین حالت، کاری که باید انجام دهید، این است که روش‌هایی برای غوطه‌ور شدن در حال پیدا کنید. به خاطر همین لحظه و حال، حس شکرگذاری کامل داشته باشید و به پتانسیل تجلی خود اعتماد کامل و خالص داشته باشید.

این یعنی اینکه ایمان داشته باشید که کائنات همان نوع فراوانی‌ای که خواستار آن هستید را برای شما به ارمغان می‌آورد، با این حقیقت که نمی‌توانید بفهمید رویای بزرگ‌تان چه موقع به حقیقت می‌پیوندد، کنار بیایید.

چگونه از جهنم زندگی خود خارج شویم و زندگی بهتری داشته باشیم؟

روی سخنم با تمام افرادی است که سال سختی داشته‌اند و چشم امیدشان به آینده‌ای بهتر است… این را بدانید:
بله، دردآور است، بله، زمان می‌برد تا از این حالت رهایی یابید و رشد کنید، اما شما قرار است یک زندگی جدید و بهتر برای خودتان بسازید.

این کاری است که می‌توانید انجام دهید تا به خودتان کمک کنید که تغییر لازم را در زندگی‌تان ایجاد کنید.

قدم اول صبر

مدتی به خودتان وقت بدهید تا احساس بدی داشته باشید و برای گذشته خود غصه بخورید. شما هم انسان هستید، گاهی باید احساسات خود را رها کنید! این کار هیچ شرم و خجالتی ندارد. برای آن مدینه فاضله‌ای که فکر می‌کردید دنیا زمانی به آن تبدیل می‌شود عزاداری کنید، حتی اگر لازم است گریه کنید.

این‌ها همه بخشی از فرآیند حرکت به سمت جلو و ایجاد احساس بهتر در خودتان است.

قدم دوم الهام

وقتی حس کردید که بالاخره آماده‌اید تا به جلو بروید، اما هنوز به کمی کمک نیاز دارید، منبع الهام خود را بیابید. یک کتاب الکترونیکی رایگان عالی هست به نام “Bounce Back” که می‌توانید به صورت آنلاین در عرض ۵ ثانیه دانلودش کنید. این کتاب نوعی نقشه معجزه برای سریعا زیر و رو کردن زندگی است! پس اگر به راهنما نیاز دارید، این کتاب جای خوبی برای شروع است.

قدم سوم حمایت

حمایت دیگران را بپذیرید. این یک حقیقت است، که تنها شخصی که می‌تواند واقعا به شما کمک کند، خود شمایید. اما به این معنا نیست که حتما باید خودتان تنهایی روی حس و حالتان کار کنید، حمایت اجتماعی نیز می‌تواند کمک بزرگی باشد.

ارتباطتان را با دوستان و خانواده تقویت کنید. خودتان را از دنیا جدا نکنید. هیچ اشکالی ندارد که حس کنید به حمایت احساسی نیاز دارید.

قدم چهارم برنامه، جشن، برنامه

اهداف خود را گسترش دهید. ممکن است فکر کنید همه چیز افتضاح است و هیچ چیز درست نمی‌شود، اما این حقیقت ندارد. شما فقط باید هدف بلند مدت خود را به اهداف کوتاه مدت تقسیم کنید.

و بعد حتی آن اهداف کوتاه مدت را هم به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم کنید. برای خودتان هر روز وظایف روزانه تعیین کنید و بعد برای موفقیت‌های کوچک خود جشن بگیرید. این روش شروع حرکت به سمت مقصدی است که قصد دارید به آن برسید.

سه نکته مهم که باید به خاطر بسپارید (برای پیشرفت کردن)

سه نکته مهم که باید به خاطر بسپارید (برای پیشرفت کردن)

  1. کائنات به شما پاسخ می‌دهد

سعی کنید پاسخی که کائنات همین الان به نیازهای شما می‌دهد را درک کنید، کائنات به دلیل جریان دائمی انرژی، ناگزیر مجبور است به شما پاسخ دهد. شما توسط دنیا فراموش یا نادیده گرفته نشده‌اید. نوبت شما هم خواهد رسید.

و گاهی، اگرچه ممکن است به نظر برسد که هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، اما در پشت صحنه اتفاقات خاصی در حال افتادن هستند تا بهترین نتیجه را برای وضعیت شما رقم بزنند. فقط نمی‌توانید بفهمید که چه زمانی آن اتفاق بزرگ خواهد افتاد!

بخشی از دلیل این امر، این است که عناصر بزرگ این تغییر ممکن است جای دیگری در دنیا در حال وقوع باشند، یا در زندگی افراد دیگر.

برای مثال، ممکن است چندتا از درخواست‌های شغلی شما رد شده باشند، حتی با اینکه فکر می‌کردید آن فرصت‌های شغلی می‌توانند شما را به سمت شغل رویایی‌تان سوق دهند.

به هر حال، در چند سال آینده به احتمال زیاد خواهید فهمید که لازم بود آن فرصت‌ها را از دست بدهید تا آموزه‌های خاص‌تر و مفیدتری بیاموزید و برای فرصت واقعا طلایی پیش رویتان کاملا آماده شوید.

  1. می‌توانید از این مدت زمان، برای رشد و پیشرفت استفاده کنید

می‌توانید مدت زمان موجود فعلی در زندگی خود را، به عنوان یک فرصت بی‌نظیر برای رشد و پیشرفت در نظر بگیرید. همینطور که دارید تمام تکنیک‌های خود را تقویت می‌کنید و حس می‌کنید که احساس شک در شما به وجود آمده.

خیلی مهم است که از خودتان بپرسید، چه کار می‌توانید انجام دهید تا خودتان را برای زندگی‌ای که در آینده قصد ساختن آن را دارید، آماده کنید.

برای مثال، آیا مهارت‌هایی هستند که بتوانید بیشتر تقویتشان کنید، چیزهای جدید هستند که لازم باشد بیاموزید، یا مشکلات شخصی‌ای دارید که بتوانید حلشان کنید؟

اگر هدفتان دستیابی به فراوانی مالی است، پس چرا مشغول تقویت مهارت‌های بودجه‌بندی نمی‌شوید یا یک مشاور مالی خوب استخدام نمی‌کنید؟

اگر به دنبال یافتن عشق هستید، پس چرا روی آداب معاشرت خود کار نمی‌کنید یا نزد روانشناس نمی‌روید تا به شما کمک کند که با مشکلات عاطفی قبلی خود کنار بیایید و خودتان را برای عشق زندگی‌تان آماده کنید؟

این احتمال وجود دارد که، بتوانید لیست بزرگی از روش‌هایی که می‌توانند شما را بهبود و ارتقاء دهند بیابید و خودتان را به وضعیت بهینه‌ای برسانید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن در راستای رویای متجلی شدن‌تان پیش بروید.

و در بسیاری از موارد، وقتی رویای افراد به واقعیت بدل می‌شود، به خاطر مدت زمانی که بین مرحله تنظیم هدف و تجلی برایشان پیش آمده، سپاسگذار خواهند بود.

  1. زمان حال را دریابید

همیشه آسان نیست که کاملا در زمان حال زندگی کنیم، اما اگر بتوانید یاد بگیرید که اکثر مواقع در زمان حال زندگی کنید، پس می‌توانید شرایطی دقیقا مناسب برای تجلی ایجاد کنید.

بسیاری از تکنیک‌های معمول ما، در راستای ایجاد این نوع آگاهی عمل می‌کنند، تکنیک‌هایی مثل مدیتیشن، تمرینات نفس عمیق و نگه داشتن دفترچه قدردانی. به هر حال، روش‌های دیگری هم هستند که می‌توانید امتحانشان کنید.

برای مثال، سعی کنید به جایی بروید و تنها هدفتان این باشد که به تمام جزئیات آن مکان توجه کنید. هر جایی که زیبا و جالب باشد، انتخاب مناسبی است، چون می‌تواند الهام بخش شما باشد و احساسات مثبت در شما ایجاد کند. برای مثال، می‌توانید کنار جوی آب بنشینید یا به یک گالری نقاشی هنری بروید.

تمرین کنید به تمام جوانب اطراف خود نفوذ و دقت کنید، از مناظر واضح گرفته تا جزئی‌ترین بوها و تمام صداهای پشت زمینه. اگر حتی روزانه چیزی بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان را صرف انجام این کار در یک جای راحت بکنید (مثل یک پارک عمومی)، به مغزتان تمرین می‌دهید تا در زمان حال سیر کند و تا جایی که می‌تواند زنگی شما را غنی ببیند. این کار باعث می‌شود افکار شما از کمبود یا تمام شدن صبر منحرف شوند.

 

https://www.thelawofattraction.com/youre-waiting-big-change/

 

 

3.9/5 - (7 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

63 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
63
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx