زندگینامه کیسی افلک – بازیگر

یک نظر اضافه کنید
10 دقیقه مطالعه

بیوگرافی کیسی افلک (زندگینامه هنرمندان)

پادکست زندگینامه کیسی افلک بازیگر

بیوگرافی کیسی افلک (زندگینامه هنرمندان)

کیسی افلک یکی از بازیگران و کارگردان های مشهور هالیوودی است که به سبب نسبت برادری که با بن افلک، بازیگر و فیلمساز برنده ی اسکار دارد؛ خیلی زود توانست مسیر موفقیت و شهرت را بپیماید و به یکی از بازیگران بزرگ آمریکا تبدیل شود.

کیسی که برادر کوچک تر بن به حساب می آید کار بازیگری را همگام با برادرش بن آغاز کرد و گرچه هنوز نتوانسته به شهرت او دست پیدا کند، اما برخی از آثار موجود در کارنامه ی هنری کیسی او را فراتر از یک بازیگر معمولی نشان می دهند.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از زندگی نامه کیسی افلک این بازیگر جوان و خوش چهره ی آمریکایی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کیسی افلک

دوران کودکی و نوجوانی کیسی افلک

کیسی افلک در تاریخ دوازدهم اوت سال 1975 در ماساچوست به دنیا آمد. او مانند برادرش بن دوران کودکی سختی داشت، به این خاطر که مادرش در این دوران قصد داشت به دلیل اعتیاد همسرش به الکل از وی جدا شود و همین عامل باعث شد تا کیسی و برادرش از آرامش روانی خوبی در خانه برخوردار نباشند. با وجود همه ی این مسائل پدرش پذیرفت که به یک مرکز بازپروری برود و الکل را ترک کند و در نتیجه ارتباط مناسبی را با خانواده خود برقرار کند.

در سن پنج سالگی چنان استخوان بازوی چپ کیسی افلک شکست که عمل جراحی او حدود 12 ساعت طول کشید. او زمانی که نه سال داشت، سرانجام شاهد جدایی پدر و مادرش از یکدیگر بود. سپس به همراه برادرش بن، نزد مادرش زندگی می کرد و هفته ای یک بار هم به دیدن پدرش می رفت. پس از گذشت یک سال از این ماجرا به همراه خانواده اش یک سفر به مکزیک داشت و به یادگیری زبان اسپانیایی پرداخت و آن را ادامه داد تا در نهایت موفق شد کاملا بر این زبان تسلط پیدا کند.

کیسی افلک از همان دوران کودکی استعداد ذاتی خود را در امر بازیگری نشان داد. او برای نخستین بار در تئاتر دبیرستان ظاهر شد و متوجه شد از قابلیت های لازم برای بازیگری در سینما برخوردار است.

پس از آن که کیسی افلک متوجه این استعداد ذاتی خود شد تصمیم گرفت برای پیشرفت بیشتر، در سن 18 سالگی به لس آنجلس سفر کند و در آن جا هنر بازیگری را به صورت حرفه ای دنبال کند. دوستی برادرش بن با مت دیمون باعث شد تا کیسی نیز به جمع این دو بپیوندد و در نتیجه این سه یک اکیپ دوستانه تشکیل دهند.

کیسی افلک در دوران نوجوانی تصمیم گرفت در رشته های مختلفی تحصیل کند، اما بااین وجود در هیچ یک از آن ها موفق نشد مدرک دانشگاهی خود را کسب کند. از جمله رشته هایی که کیسی افلک در آن ها تحصیل کرده می توان به حقوق سیاسی و فلسفه در دانشگاه جرج واشنگتن و فیزیک نجوم شناسی اشاره کرد. کیسی علت عدم موفقیت خود در تحصیلات را علاقه ی بیش از حد به بازیگری عنوان کرده است.

زندگینامه کیسی افلک - بازیگر

آغاز فعالیت حرفه ای

نخستین نقش آفرینی کیسی افلک در فیلمی به نام «به خاطرش مردن» بود که در سال 1995 پخش شد و بازی خوب کیسی توانست او را به شهرت خوبی برساند. به خاطرش مردن فیلمی به کارگردانی گاس ون سنت، فیلم ساز بزرگ هالیوود بود که بر اساس رمانی به همین نام نوشته شده بود. کیسی در این فیلم با بازیگرانی همچون نیکول کیدمن، میت دیلون و آلیسون فولند هم بازی شد و توانست تجربه های بسیاری را از بازی در کنار این تیم حرفه ای به دست آورد که در امر حرفه ای شدن او به شدت تاثیرگذار بود.

کیسی افلک در سال 1997 به لطف برادرش بن، در فیلم «شکار خوب» بازی کرد. این فیلم را بن افلک، برادر کیسی به همراه مت دیمون نوشته بود. شکار خوب توانست تمامی عوامل این فیلم را به جایگاهی بزرگ در تاریخ سینما برساند و در مجموع با نامزدی 9 جایزه ی اسکار به یکی از فیلم های موفق آن سال ها تبدیل شد.

کیسی در این فیلم نیز با بازیگران بسیار بزرگی همراه شد. رابین ویلیامز، اسطوره سینمای کمدی آمریکا را احتمالا بتوانیم بزرگ ترین و سنگین ترین وزنه ی این اثر بنامیم. از طرفی این عنوان دومین همکاری پی در پی کیسی با گاس ون سنت بود.

اوضاع برای کیسی بر وفق مراد پیش می رفت و او هم چنان در فیلم های بزرگی بازی می کرد و بر شهرت خود می افزود. باز هم حضور برادرش بن در فیلم «یازده یار اوشن» توانست کیسی را نیز به این پروژه ی بزرگ برساند. او در این فیلم که محصول سال 2001 می باشد، با بازیگرانی چون جرج کلونی، برد پیت، مت دیمون و اندی گارسیا همراه شد و اگرچه که نقش بزرگی را در این اثر بازی نکرد، اما به هر حال با توجه به موفقیت های بسیار این فیلم کیسی افلک بار دیگر با خوش شانسی به یکی از بازیگران موفق آن دوره تبدیل شد.

موفقیت های فیلم یازده یار اوشن ساخت دنباله ی آن را در سال 2004 به همراه داشت. یک بار دیگر تیم بازیگری اصلی نسخه ی قبل در کنار هم قرار گرفتند، تا با کارگردانی استیون سودربرگ اثر هیجان انگیز دیگری را خلق کنند که از قضا در انجام این کار هم موفق بودند.

تازه ترین فیلمی هم که کیسی افلک در آن به ایفای نقش پرداخته به نام «داستان یک روح» می باشد که دیوید لاوری آن را کارگردانی کرده است. البته در مجموع این اثر به دلایل مختلف و شایعاتی که شکل گرفت، برای کیسی افلک و تهیه کنندگان فیلم موفقیت آمیز نبود.

کیسی افلک فعلا در حال کارگردانی فیلم نامه ای از خودش به نام «روشنایی زندگی من» می باشد. وی همچنین در فیلمی به نام «پیرمرد و تفنگ» به کارگردانی دیوید لاوری در کنار بازیگران مشهور و پیشکسوت سینما از جمله رابرت ردفورد و سیسی اسپیسک هم بازی شده است.

همسر کیسی افلک

زندگی خصوصی کیسی افلک عکس های کیسی افلک

کیسی افلک در سال 1999 با سامر فونیکس که خواهر خواکین فونیکس بود، آشنا شد و رابطه ی عاشقانه ای بین آن ها شکل گرفت. پس از گذشت پنج سال از این رابطه در ژانویه سال 2004 رسما نامزد شدند و سرانجام در ژوئن 2006 در ساوانا با یکدیگر ازدواج کردند.

این دو بیش از 10 سال زندگی خوب و خوشی را در کنار هم گذراندند و صاحب دو فرزند پسر به نام های «ایندیا» و «آتیکوس» شدند، اما در نهایت در سال 2016 به دلایل نامشخصی از هم جدا شدند. کیسی افلک از زمان جدایی از سامر تا زمان نگارش این مقاله مجرد است و به گذران زندگی با فرزندانش می پردازد. البته او و همسر سابقش سامر، با هم توافق کرده اند که در سرپرستی و تربیت بچه هایشان به یکدیگر کمک کنند.

عکس های کیسی افلک

کیسی افلک

بیوگرافی کیسی افلک

کیسی افلک

زندگینامه کیسی افلک

کیسی افلک

کیسی افلک

کیسی افلک

کیسی افلک

زندگی نامه کیسی افلک

کیسی افلک

کیسی افلک

جوایز و افتخارات کیسی افلک

جوایز و افتخارات کیسی افلک

کیسی افلک به خاطر ایفای نقش در فیلم «منچستر کنار دریا» به کارگردانی کنت لونرگان و تهیه کنندگی بن افلک، در نقش مردی خسته و زخم خورده بازی شگفت انگیزی از خود نشان داد و این فیلم با استقبال زیادی از جانب مردم و منتقدان مواجه شد. کیسی افلک به واسطه ایفای نقش در این فیلم توانست جوایز بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره هایی از قبیل بفتا، گلدن گلوب، بوستون، سن دیه گو، فلوریدا، جورجیا، لاس وگاس، کانزاس سیتی، دیترویت و چندی دیگر را از آن خود کند.

لیست فیلم ها و آثار کیسی افلک

دوستان عزیز عنوان فیلم هایی که وی در آن ها حضور داشته است را به تفکیک سال اکران آن ها، می توانید در زیر مشاهده نمایید.

فیلم های سینمایی

به دنبال امی ۱۹۹۷

متعهد ۲۰۰۰

یازده یار اوشن ۲۰۰۱

دوازده یار اوشن ۲۰۰۴

سیزده یار اوشن ۲۰۰۷

ترور جسی جیمز به وسیله رابرت فورد بزدل ۲۰۰۷

جری ۲۰۰۲

سرقت از برج ۲۰۱۱

خارج از کوره

بین ستاره ای

تریپل ناین ۲۰۱۶

رفته عزیزم رفته

قاتل درون من

به خاطرش مردن

آن ها بی گناهند

بهترین ساعات ۲۰۱۶

منچستر بای د سی ۲۰۱۶

داستان یک روح ۲۰۱۷

نور زندگی من ۲۰۱۸

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx