آیا در مورد 7 قانون جذب چیزی می دانید؟

یک نظر اضافه کنید
14 دقیقه مطالعه

شما ممکن است دچار این اشتباه شوید که فکر کنید که قانون جذب تنها برای برخی افراد و نه شما کار می کند…. حقیقت این است که قانون جذب در تمام زمان ها کار می کند اما اکثر انرژی ای که مصرف می کنید احتمالا به هدر می رود مگر این که قدم هایی برای تغییر آن بردارید. وقتی که میدان انرژی خود را با استفاده از ابزارهای اثبات شده همتراز یا هماهنگ کنید، سپس نتایج را مشاهده خواهید کرد.

آیا می دانید 7 قانون جذب وجود دارد؟ خوب برای من تعجب آور بود.

بعد از این که اطلاعات بیشتری در مورد 7 قانون جذب دادم، متوجه می شوید که آنها فقط عناصر جداگانه ای هستند که به زیرمجموعه های قانون اصلی تقسیم می شوند.

آنها با مفاهیمی آشنا شدن که ما می توانیم چیزی رو در زندگی خودمان براساس اعتقادات، کلمات و اقداماتمان بدست آوریم.

اما بخش غمگین ماجرا این است که بسیاری از افرادی که برای سال ها سخت تلاش کرده اند تا بتوانند آن چیزی را که در زندگی خود می خواهند با کمک قانون جذب بدست آوردند، اکنون ناامید و ناراحت شده و اعتقاد خودشان را نسبت به کارکرد قوانین جذب از دست داده اند.

بنابراین، اگر سوال شما این است که آیا واقعا قانون جذب کار می کند، جواب این است که بله واقعا کار می کند.

حقیقت این است که اطلاعات مهمی وجود دارد که باید در مورد چگونگی فعال کردن و افزایش دادن انرژی غالب جسمتان بدانید به طوریکه توسط (( قانون )) آن را از یک طنین بالاتر عمل می کند تا به طور خودکار تجربه واقعیت شما را جذب و تقویت کند.

 

  1. قانون تجلی ( The Law of Manifestation )

آگاهی یا هوشیاری همیشه یک انتخاب است. آن انتخاب بکاربردن آگاهی خودتان در زمان حال حاضر است، تصمیم این که ببینید و اولویت بندی کنید که چه چیزی واقعا مهم است، چه چیزی واقعا نیاز به تصفیه و تزکیه داشته و انرژی آن در زندگی شما در حال افزایش است. آگاه بودن در مورد تصمیماتی که می گیرید و زندگی کردن در زمان حال دو کلید یا نکته مهم سری این قانون است. ذهن قدرتمندترین ابزاری است که می توانید از آن برای آشکارسازی زندگی روزانه خودتان استفاده کنید. بنابراین در مورد هرچیزیقوانین های جذب عالم که فکر کنید، آن خودش در حال وقوع و اتفاق افتادن در زندگی تان است. و فراموش نکنید، قانون جذب برای هر دو روش کار می کند، بنابراین ممکن است نتایج منفی را جذب کنید اگر منفی نگری هسته مرکزی تمرکز شما باشد. بنابراین متوجه شده اید که قدرت تجلی رویاها و آرزوهایتان را دارید اگر آگاهانه ذهنتان را با افکار مثبت تغذیه کنید.

  1. قانون مغناطیس

ما تنها می توانیم نوعی از انرژی غالبی را جذب کنیم که از خودمان ساطع می کنیم. زمانی که متوجه شوید که هر چیزی که تا این لحظه در زندگی تان تجربه کرده اید نتیجه ای از انرژی غالبی بوده است که از خودتان به جهان ساطح کرده اید، مشاهده خواهید کرد که، به عنوان انسان ها، آهن رباهای واقعی از زندگی خودمان هستیم. درست مانند جهان، ما همچنین از ارتعاشات انرژی ساخته شده ایم. بنابراین قانون جذب همیشه در حال کار کردن است، تبادل مغناطیسی که در اطراف ما اتفاق می افتد هرگز ارتعاش خود را در جهان از دست نمی دهد – آن همیشه در حال فعالیت باقی می ماند چه ما به آن آگاه باشیم چه نباشیم. به همین دلیل است که کسب اطمینان از این که انرژی ای که در حال رها کردن به جهان هستید از همان نوعی است که وقتی به شما برمی گردد باعث خوشحالی و رضایت تان می شود، بسیار مهم است. هرکدام از ما بخشی از یک تبادل وسیع و گسترش یافته از این نیرو است که در جهان هرلحظه و هرروز اتفاق می افتد.

  1. قانون تمایل ناب ( یا آرزوهای بی تردید ): ( The Law of Pure Desire ( or unwavering Desire ) )

زمانی که شما احساسی دارید که قانون جذب هیمشه در مورد شما کار نمی کند، احتمالا زمانی است که دقیقا عکس آن چیزی را که آرزو دارید، دریافت می کنید. اغلب اوقات، در مورد چگونگی کارکرد قدرتهای تجلی خودمان سرگردان می شوریم به این معنی که برای تجلی رویاهایمان و آشکار شدن آنها در زندگی به نظر به بیشتر از تنها داشتن یک فکر مثبت نیاز است. کسانی که موفق شده اند بزرگترین آرزوهای زندگی شان را متجلی یا آشکار سازند، متوجه شده اند که هیچ چراغ جادویی یا خواسته تضمین شده ای وجود ندارد ……. قدرت از یک تمایل یا آرزوی قوی منشأ می گیرد. قانون آرزوی بی تردید به این معنی است که شما تحت تأثیر یک قصد و اراده کامل هستید، بنابراین، بدون شک، واقعا به آن چیزی که می خواهید می رسید. وقتی که با یک اراده و قصد کامل حرکت می کنید، رها از ترس، شک و ناامیدی می توانید از نتیجه سود و منفعت بدست آورید. برای خالص و کامل کردن آرزوهایتان باید کاملا ایمان داشته باشید که شما ارزش آن چیزی را که می خواهید دارید.

برای مثال، در ظاهر، شما می خواهید یک میلیارد دلار پول یا یک عمارت بزرگ داشته باشید. اما در عمق وجودتان، ممکن است کاملا متفاوت فکر کنید، مثلا همینقدر پول داشته باشم که بتوانم کاری را شروع کنم یا آزادانه به سراسر دنیا سفر کنم. تعیین دقیق آن چیزی که می خواهید اولین قدم مهم و ضروری برای بدست آوردن هرچیزی در زندگی تان است. بنابراین، تمایل شما برای آن چیزی که از زندگی می خواهید باید برای قانون جذب آنقدر قوی باشد تا به روشی که مایل هستید برای شما کار کرده و بتوانید به خواسته و آروزیتان برسید.

  1. قانون قصد متناقض ( تعادل ظریف ): ( The Law of Paradoxical Intent ( or Delicate Balance ) )

ایجاد تعادل یکی از موضوعات کلیدی و مهم قانون جذب است. وقتی تعادلمان را بدست آوریم، مطمئنا انرژی با ارتعاشات دارای فرکانس بالا مورد نیاز برای عمل کردن قانون جذب منتشر می کنیم. این بدین معنی است که قدردان و سپاسگذار کارهایی خواهید بود که قبلا انجام داده اید. برای داشتن یک زندگی پر از فراوانی، باید ذهنیت خودتان را نسبت به زندگی قبلی تغییر دهید. بنابراین تعادل و آرامش داشتن در زندگی حال حاضرتان به حفظ احساسات ناامیدی و وسواس در شما کمک می کند.

شما می بینید، حس ناامیدی پارادوکسی ایجاد می کند که همچنین دارای قدرت ارتعاشی برای دور کردن چیزها ( یا افرادی ) است که به شما برای رسیدن به نتایج لازم و محقق شدن آرزوهایتان در زندگی لازم و ضروری می باشد. یک چیزی است که چیزی را می خواهد ( it’s one thing to want something  ) اما زمانی که از بدست آوردن و داشتن آن چیز خیلی ناامید باشید، در واقع در حال پس دادن چیزی هستید که به آن نیاز دارید. فکر کنید که قدردان این مطالب هستید که به اهدافتان دست خواهید یافت و انتخاب می کنید که حس سپاسگذاری برای هر آنچه که در حال حاضر دارید داشته باشید. می توانید هرچیزی که می خواهید را از طریق دانستن این که نیاز نیست آن چیز حتما اتفاق بیفتد، بدست آورید.

  1. قانون هماهنگی ( یا همزمانی ):

هر چیزی در جهان به هم مربوط است. این مطلب ( ارتباط داشتن هر چیزی در جهان به یکدیگر ) همچنین به این معنی است که شما نیز از طریق منابع انرژی مختلفی با این جهان در ارتباط هستید. قانون هارمونی یا هماهنگی در اینجا قرار داده شده است تا به ما اجازه آزاد کردن و استفاده از این قدرت بسیار عمیق و زیاد را بدهد ولی برای استفاده از آن باید با انرژی های محیط پیرامونی یا دنیای اطرافمان هماهنگ باشیم. و زمانی که در مسیر جریان قرار بگیرید، به خود اجازه می دهید تا اجازه دسترسی ویژه به آن چیزی که جهان ارائه می دهد داشته باشید. این به معنی داشتن فراوانی بیشتر، قدرت بیشتر و از همه مهم تر تحقق بیشتر آرزوها یا خواسته واقعی شما است. این چیزی است که از درون نشأت می گیرد، بنابراین فراموش نکنید که هماهنگ کردن خودتان با جهان باعث بروز و عمل بیشترین و بزرگترین نیروی تجلی می شود.

  1. قانون اقدام درست ( اقدام وظیفه گرایانه ): ( The Law of Right Action (or Consclentious Action ) )

آیا می دانید که چگونگی رفتار با دیگران قدرت جذب یا دفعه زندگی موفقی که به دنبال آن هستید را دارد؟ خوب، قانون اقدام درست نشان می دهد که چرا صحبت ها بلندتر از کلمات جواب می دهند. یک انسان خوب بودن، مانند انتخاب انجام کار صحیح یا کمک کردن، همیشه پالسهای مثبت بیشتری را به زندگی تان وارد می کند. بخاطر داشته باشید، درست مانند آهن ربا، صداقت و شرافتی که از طرف شما به دنیای پیرامونتان انتقال می یابد به طور مشابه این صداقت و شرافت به خودتان بازتاب خواهد یافت.

زندگی می تواند گاهی اوقات سخت شود، بنابراین به نظر آسانتر و راحتتر است که واکنشی به دور از احساس یا استرس، که عامل خسارت و نابودی محیط اطرافتان است، داشته باشید. بنابراین همانطوریکه در حال زندگی کردن و گذران عمر هستید، مطمئن شوید که آگاهانه به این موضوع واقف هستید که چه بخواهید و چه نخواهید آن چیزی که در حال انجام هستید با شما و دیگران صادق خواهد بود. بخاطر داشته باشید، همه ما مانند کل جهان از انرژی هایی که در جهان ساطع می شود ساخته شده ایم، بنابراین حفظ فرکانس انرژی در محدوده صداقت و شرافت همیشه در جهت منفعت شما عمل خواهد کرد، حتی اگر هرگز آن را مشاهده نکرده باشید.

  1. قانون گسترش نفوذ ( تأثیر جهانی ):

انرژی در جهان گسترش یافته و به طور مختصر بر شما و در ابعاد بزرگتر در جهان تأثیرگذار است. می توانید برروی هرچیزی تأثیرگذار باشید، از بهره وری یا بازده شرکتتان و هماهنگی خانواده تان، تا ایجاد صلح و آرامش در جهان! قدرت ارتعاشات شخصی شما تبدیل به قانون جهانی می شود.

قانون تأثیر جهانی درست به این معنی است که: ما دارای تأثیر برهرچیزی در اطرافمان هستیم. این بدین معنی است که فامیل، دوستان، و حتی افراد کاملا غریبه به توسط انرژی ساطع شده به توسط شما تحت تأثیر قرار می گیرند. بخاطر داشته باشید، هرکس و هرچیزی به یکدیگر مربوط است، بنابراین انرژی قدرت نفوذ به هر شکافی ( crevice ) را دارد.

قانون جذب در پرورش افکار

انرژی قدرتمند است، بنابراین هرچیز از روش انجام کسب و کارتان برروی ارتباط شما و جهان پیرامونتان تأثیر می گذارد. از طریق انتخاب مثبت آگاهانه در زندگی روزانه خودتان، انرژی مثبت بیشتری را به جهان منتقل و ایجاد کنید. بنابراین مواظب و مراقب باشید، زیرا هر فکر، اقدام و عکس العمل شما برتمام چیزها و تمام موجودات اطراف تان تأثیر می گذارد. هرفکر و هرعملی یک تخم جدید در باغ سرنوشت شما می کارد.

آگاهی داشتن نسبت به 7 قانون جذب یک پایه خوب برای انتخاب های آگاهانه است، اما نمی توانید این حقیقت  را نادیده بگیرید که ارتعاشات انرژی اعتقادات آگاهانه یا ناآگاهانه شما واقعا نیاز به تمرکز دارند و اگر می خواهید یک تغییر دائمی داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx