۹ روش تمرین روزانه قانون جذب

یک نظر اضافه کنید
11 دقیقه مطالعه

حتما این جمله را شنیده اید که ماهر شدن در هر حوزه ای به تمرین و تکرار نیاز دارد. در غیر این صورت، زمان آن رسیده است که این توصیه را انجام دهید و آن را در تجلی خود بکار ببرید.

تمرین تجلی روزانه در توانایی شما برای آشکارسازی هر آنچه که در زندگی می خواهید، تاثیر زیادی دارد. ما هر روزه در مورد آنچه که می خواهیم در زندگی خود انجام دهیم، تصمیم گیری می کنیم. چه این انتخاب ها آگاهانه و چه ناآگاهانه باشند، زندگی ما را شکل می دهند.

اگر چیزهای جدید را به اندازه کافی امتحان کنیم و آنها را تا زمانی که به سرشت ما تبدیل شوند، تمرین کنیم، احتمال موفقیت بی پایان است.

در این مقاله ۹ روش تمرین روزانه قانون جذب ارائه شده است، بنابراین اگر می خواهید از به روز بودن عادت های روزانه تجلی خود مطمئن شوید، این تمرینات را مطالعه کنید و به کار ببرید.

روش های تمرین روزانه قانون جذب

درست است که تغییر عادت ها سخت است. اما اگر خوش بین باشیم و برخی از تکنیک های اثبات شده را دنبال کنیم، می توانیم به راحتی عادت های خوبی را در خود ایجاد کنیم. اولین مرحله برای وارد کردن قانون جذب به زندگی روزمره این است که از به تعویق انداختن کارها پرهیز کنید.

در ادامه تمریناتی برای اعمال این قانون در کارهای روزانه توضیح داده شده است.

تجسم فکری

اولین تمرین روزانه قانون جذب این است که باید هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید، تجسم یا تصور کنید که می خواهید روزتان چگونه باشد.

دو دقیقه وقت بگذارید که همه چیز را با روشی مثبت با ایجاد یک تصویر واضح و پر جنب و جوش از هر ساعت از روز خود روشن کنید.

به خاطر داشته باشید که خودتان را قوی، خوشحال و با همه چیزهای خوبی که می خواهید، تصور کنید. همچنین خود را با روحیه خوب در تمام طول روز تجسم کنید و هر زمان که احساس یاس در شما ایجاد شد، شاد شوید.

روی اهداف خود متمرکز بمانید

آنچه را که می خواهید، از جهان درخواست کنید. آن چیزهایی را که می خواهید، در دفتری یادداشت کنید. این امر به شما کمک می کند که روی اهدافتان متمرکز بمانید.

لازم نیست حتما آن چیزی که می خواهید خیلی بزرگ باشد، مانند رسیدن به میلیون ها تومان پول. بلکه حتی می توان چیزهای کوچک را نیز در دفتر خود نوشت. این چیزهای کوچک هم تا زمانی که ارزشی را به زندگی شما اضافه می کنند، مهم هستند.

برای چیزهایی که به زندگی شما ارزش افزوده ای می دهند، مانند دستیابی به اهدافی خاص در کار یا ارتقای مهارت های جدید اهمیت قائل شوید.

تکرار عبارات تاکیدی

مورد دیگر از ۹ تمرین روزانه قانون جذب تکرار روزانه عبارات تاکیدی مثبت است. قبل از اینکه صبح خانه را ترک کنید، هنگام آماده شدن برای بیرون رفتن از خانه جلوی آینه بایستید و این عبارات تاکیدی را با صدای بلند تکرار کنید.

جملات ساده ای مانند” امروز یک روز عالی خواهد بود” یا ” من می توانم به هر چیزی که فکر می کنم، برسم” می توانند به شما در مثبت ماندن کمک کنند. عبارات تاکیدی زیادی برای جذب ثروت و کسب موفقیت وجود دارند که امکان استفاده از آنها هست و همین طور می توانید خودتان عبارات تاکیدی خود را بنویسید.

این عبارات تاکیدی را در مسیر راه رسیدن به محل کار خود تکرار کنید. همچنین صدای خود را در هنگام گفتن این عبارات ضبط کرده و به آن گوش کنید یا گاهی پیام مثبتی بخوانید که باعث می شود حس خوبی داشته باشید.

در صورتی که اطراف شما افراد دیگری وجود دارند و با تکرار این عبارات تاکیدی با صدای بلند یا گوش دادن به صدای خود در ضبط صوت مشکل دارند و باعث ناراحتی شما می شوند، می توانید این عبارات را در سکوت تمرین کنید.

مطالعه مطالبی در زمینه قانون جذب

مطالعه مطالبی در زمینه قانون جذب

خواندن مطالب مربوط به این حوزه به شما کمک می کند که عملکرد خود را بهبود دهید. کتاب ها و مطالب زیادی در این حوزه منتشر شده است. برای خواندن کتاب های کاغذی  یا کتاب های الکترونیکی در گوشی خود می توانید از زمانی که در مسیر رفتن به محل کار خود دارید، استفاده کنید.

اگر می خواهید به موضوع خاصی برسید یا مسئله ای را حل کنید، سعی کنید کتابی که انتخاب می کنید به موضوع خاص شما مرتبط باشد. با صرف زمانی که در اتوبوس یا قطار به مطالعه در این زمینه می گذرانید، شما یک قدم به هدف خود یا یافتن راه حلی نزدیک خواهید شد.

برای آشنایی بیشتر در زمینه قانون جذب و رشد فردی با ما در پرورش افکار همراه باشید.

مدیتیشن

مورد دیگر از تمرین روزانه قانون جذب مدیتیشن است. مدیتیشن برای یافتن مراکز انرژی شما که با روده، قلب و سر مطابقت دارند، بسیار مفید به شمار می رود. اولین کار مدیتیشن این است که ذهن را ساکت می کند.

این انرژی زیر ناف ایجاد می شود و برای افزایش آن باید تلاش کنید. مدیتیشن به شما کمک می کند که شهود خود را بهبود بخشید و ارتباط خود را با درونی ترین خواسته های خود عمیق تر کنید.

با بستن چشم ها و تصور یک توپ نورانی و تمرکز روی احساس گرمای آن می توانید به این امر دست یابید. اندازه آن را به مرور افزایش دهید تا جایی که حس گرمای آن را در اطراف لگن خود احساس کنید.

دستیابی به این امر به شما کمک می کند که انرژی پیدا کنید و برای رو به رو شدن با یک روز تازه همراه با شادی و هدفی جدید آماده باشید.

مهربان بودن با خود و دیگران

راز حفظ روحیه خوب و داشتن انرژی در تمام طول روز مهربانی و دوستی با خود است. چطور می توانید این کار را انجام دهید؟

با تغذیه مقوی و پر از محصولات تازه این امر امکان پذیر است. همچنین گفت و گوهای مهیج با همکارانتان داشته باشید. در ساعت نهار چند دقیقه ای را در نظر بگیرید و برای رسیدن به اهدافتان در باقیمانده روز تصویر سازی کنید.

همچنین باید انجام کارهای تصادفی مهربانانه با دیگران را هم در نظر داشته باشید. برای مثال می توانید صندلی خود را در اتوبوس به شخص دیگری بدهید یا در را برای کسی نگهدارید یا برای موفقیت همکاری در محل کار کمک کنید.

انتشار انرژی مثبت

انتشار انرژی مثبت

انتشار انرژی مثبت به اطراف مورد دیگری از تمرین روزانه قانون جذب است. هنگام انجام وظایف روزمره خود تمرکزتان را روی این موضوع بگذارید که منبع انرژی مثبت در اطراف خود باشید. حامل خبرهای خوب باشید، نه منبع اخبار و انرژی های منفی.

برای مثال اتفاق خوبی که برایتان افتاده است را برای دیگران تعریف کنید. علت اینکه این هفته را دوست دارید و چرا عاشق کار خود هستید را به دوست خود بگویید. از شکایت از شغل یا خستگی اجتناب کنید.

به جای شکایت، همکاران خود را به شوق آورید. این کار را با دادن نظرات مثبت در مورد پیشرفت آنها و همچنین الهام بخشیدن به آنها برای انجام پروژه های جدید انجام دهید.

تفکر در پیشرفت خود

همانطوری که با خانواده یا دوستان خود غذا می خورید، آن چیزی را که در طول روز برایتان پیش آمده است و آن چیزی را که بیشتر دوست داشته اید، برای دیگران تعریف کنید.

این اشتراک کارهای روزانه در ضمیر ناخودآگاه شما به عنوان تایید پیشرفت عمل می کند. این امر به شما کمک خواهد کرد که روی تلاش های خودتان برای کسب آنچه که در زندگی می خواهید، متمرکز باشید.

در ابتدا ممکن است این طور به نظر برسد که تلاش شما بی فایده است، قانون جذب به زمان نیاز دارد و شما باید ثابت قدم و مثبت باشید.

به روز رسانی دفتر شکرگزاری خود

شکرگزاری به عنوان تمرین روزانه قانون جذب یکی از مهم ترین تمرینات این حوزه است. در پایان هر روز، به یاد داشته باشید که پیشرفت خود را در دفتر شکرگزاری یادداشت کنید. انجام این کار باعث می شود که در هفته های آینده تمرینات خود، روزهای بهتری را داشته باشید.

هر چیزی را که به خاطر آن شکرگزار هستید، مانند ارتقای شغلی در دفتر خود ثبت کنید. همچنین این موارد می تواند موارد کوچکی مانند آشتی با یک دوست یا شرکت در یک برنامه کمدی با بهترین دوست شما باشد.

نوشتن دفتر شکرگزاری باید آخرین کاری باشد که در پایان هر روز و قبل از خواب انجام می دهید. حتما حداقل پنج موردی را که بابت آنها شکرگزار هستید، بنویسید.

به روز رسانی دفتر شکرگزاری خود

اجازه دهید که احساسات مثبت مرتبط با هر روز، افکار شما را هنگامی که استراحت می کنید، برای شروع یک روز جدید متمرکز کند.

کلام آخر

برای نتیجه مثبت گرفتن از هر کاری نیاز به تمرین هر روزه آن است. قانون جذب در همه جنبه های زندگی تاثیر دارد، بنابراین بهتر است در این زمینه آگاهی خود را افزایش داده و تمریناتی جهت استفاده بیشتر آن در زندگی انجام دهید. در این مقاله ۹ تمرین روزانه قانون جذب که باعث می شود، حس بهتری در زندگی داشته باشیم و آن چیزهایی را که در تفکرات خود در زندگی می خواستیم بدست آوریم، ارائه شده است.

منبع : https://dreammaker.co.uk/blog/how-do-you-practice-law-of-attraction/

5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx