قانون کائنات چیست و چگونه کار می کند؟ | آیا قانون کائنات را باور دارید؟

1 نظر
12 دقیقه مطالعه

برای اینکه بفهمیم قانون کائنات چه هستند و چگونه کار می کنند ابتدا باید تعریفی از کائنات را بدانیم. ما به تمام چیزهایی که در جهان وجود دارد، اعم از زنده و غیر زنده و نیز انرژی حاصل از آنها و انرژی که از کل این مجموعه میگیریم کائنات می گوییم. چیزهایی مثل انسان، حیوان، آسمان، دریا، طبیعت، ستارگان و کهکشان ها و حتی موجودات ذره بینی و میکروارگانیسم و تمام چیزهای دیگر که در این هستی جا دارند جزء این مجموعه هستند. اما در نهایت باید بگوییم که همین مجموعه کائنات با انرژی که در خود دارند می توانند ما را به تمام اهداف و خواسته هایمان برسانند. به این معنی که اگر ما آرزو و یا هدفو خواسته ای داشته باشیم می توانیم آن را از کائنات بگیریم.

اما این قانون چگونه میتواند ما را به خواسته هایمان برساند؟

همانطور که گفتیم کائنات به کل چیزهایی که در جهان وجود دارد الحاق میشود. به عبارت دیگر میتوان گفت که مجموعه قوانین الهی حاکم بر جهان کائنات می گوییم. ما گفتیم که این مجموعه کائنات میتواند تمام خواسته هایمان را برآورده کند، اما سوالی که بوجود می آید این است که چگونه خیلی از افراد به اهداف و رویاهایشان نمی رسند؟ دلیل این قضیه چیست؟ و اما کسانی هم هستند که با قانون جذب که یکی از قوانین کائنات می باشد آشنا هستند ولی بازهم به اهدافشان نمی رسند. به راستی دلیل آن چیست؟ در این اینجا می خواهیم به طور کامل شیوه ی کار با این قوانین کائنات را برای شما بازگو کنیم که بتوانید با استفاده ی درست از این قوانین به تمام اهدافتان برسید.

دلیل اصلی که افراد با وجود آشنایی با کائنات و قوانین آن به اهدافشان نمی رسند این است که تکنیک های این قوانین را نمی دانند و آشنایی کامل و کافی نسبت به این قوانین ندارند. برای مثال ممکن است فردی تصور کند که فقط با دانستن ویژگی های قانون جذب می تواند آن را در زندگی اش به کار ببرد و به نتیجه برسد، اما پس از اینکه آن را به کار برد و به نتیجه نرسید آن را بیهوده می انگارد و نقض می کند. در صورتی که این فرد به این موضوع فکر نکرده است که این قانون تکنیک های خاص خود را دارد که تا آنها نشناسد و عمیقا بر آن باور نباشد هرگز نتیجه ی دلخواهش را بدست نمی آورد. اما باید بگوییم که تمام مواردی که در رابطه با قوانین کائنات در این مقاله آورده ایم بر اساس تحقیقات علمی می باشد.

7 قانون کائنات معنوی

وقتی به قوانین معنوی جهان فکر می‌کنید، ذهن شما ممکن است مستقیما به قانون جذب برود. با این حال مشخص شده‌است که یک شبکه کامل از قوانین معنوی به‌ هم‌ پیوسته وجود دارد که می‌تواند بر روی هر جنبه از زندگی شما تاثیر بگذارد. اگر چه این قوانین را می توان برای کمک به قانون جذب به کار برد، شما نیازی به کار بر روی هر نشانه خاص برای بهره‌مند شدن از آن در اینجا ندارید.

این 7 قانون معنوی کائنات که در زیر آمده هر کدام به شما چیزی منحصر به فرد در مورد سلامتی، شادی و موفقیت آموزش می‌دهند. زمانی که باوری قوی بر این قوانین معنوی داشته باشید، تصویر روشنی از جایگاه خود در دنیا را ایجاد می‌کنید. این راهنما تمام 7 قانون را بررسی و خلاصه می‌کند. به علاوه، باید به شما کمک کند درک کنید که چطور این قوانین بر شما تاثیر می‌گذارند و چگونه آگاهی شما از آن‌ها می‌تواند منجر به تغییر مثبت شود.

زمانی که ارتباط بین قوانین معنوی را درک نمی‌کنید، به طور طبیعی با موانعی مواجه می‌شوید. ممکن است احساس گم شدن، نا امیدی و گیج شدن در مورد هدف خود را داشته باشید. حتی ممکن است احساس کنید تقریبا همه چیز برای شما اشتباه پیش می‌رود.

در مقابل، افرادی که در زندگی خود با آگاهی از قوانین مرتبط با کائنات زندگی می‌کنند معمولا نسبت به گذشته احساس اعتماد به نفس، حس متولد شدن و بازتابنده ای دارند. شروع با درک کلی قوانین مختلف ممکن است تفاوت قابل‌توجهی در نحوه احساس شما نسبت به قبل ایجاد کند.

قانون کائنات

۱. قانون وحدت الهی

قانون وحدت الهی قانون اساسی است که بر طبق آن همه چیز در جهان به هم پیوسته‌است. به عبارت دیگر، هر انتخاب، کلمه، میل، و اعتقاد در شما تاثیر زیادی بر روی جهان و مردم در زندگی شما خواهد داشت.

گاهی اوقات این تاثیر فوری و بدیهی خواهد بود. در زمان‌های دیگر، ممکن است مدتی طول بکشد تا آشکار شود، و یا حتی ممکن است متوجه شده‌باشید که این اتفاق رخ داده‌است. سعی کنید به خودتان به عنوان بخشی از همه چیز در اطراف خود فکر کنید تا مطابق با این قانون زندگی کنید. ما همه یکی هستیم و آگاهی از این مساله باعث می‌شود که ما قوی‌تر و بهتر باشیم.

۲. قانون ارتعاش در قانون کائنات

طبق قانون ارتعاش، هر ذره در جهان در حرکتی ثابت است و پیوسته انرژی را حمل می‌کند. این شامل قسمت‌های زیادی از جهان، مثل سیارات و ستارگان می‌شود. با این حال، این قانون بر صندلی شما که بر روی آن مینشینید یا جدولی که در کامپیوتر شما است، اعمالمی‌شود.

علاوه بر این، همه چیز دارای فرکانس ویژه انرژی خاص خودش است. ذرات پرانرژی به طور طبیعی با دیگر ذرات با انرژی بالا هماهنگ هستند و همین امر برای آن‌هایی که انرژی کم دارند صادق است.

اگر هدف شما زنده ماندن در یک زندگی پر بازده و پر جنب و جوش است، در نظر بگیرید که چه کاری برای بالا بردن فرکانس انرژی خود باید انجام دهید.

3.قانون تناظر

قانون تناظر مستقیم با قانون اساسی وحدت الهی مرتبط است. ایده اصلی در اینجا این است که الگوهایی در سراسر جهان تکرار می‌شوند و الگوهای برجسته نیز می‌توانند در مقیاس بسیار کوچک تر تکرار شوند.

به عنوان مثال، به نمونه محبوب الگوی حلزونی که در تعداد زیادی از مکان‌ها در کهکشان ظاهر می‌شود فکر کنید. به دنبال الگوها در زندگی خودتان و در فکر خود بگردید و توجه کنید که چگونه در جاهای دیگر دنیا تکرار می‌شوند. همانطور که این کار را انجام می‌دهید، انواع الگوهای تغییر که ممکن است قادر به ایجاد آن باشید را در نظر بگیرید و اینکه چگونه آن‌ها در مقیاس بزرگ تغییر ایجاد خواهند کرد.

۴. قانون جذب در قانون کائنات

همانطور که احتمالا می‌دانید، قانون جذب به ما می‌گوید که هر چیزی که به آن فکر کنید و عمیقا آن را بخواهید جذبتان میشود. بنابراین، برای اینکه چیزهایی که شما در زندگی آرزو می‌کنید را داشته باشید، باید بفهمید که چگونه روی همان فرکانس نوسان کنید. درس کلی‌تر در اینجا این است که مثبت بودن، قابل پیشرفت بودن و دوست‌داشتنی بودن هر چه بیشتر در زندگی شما را جذب می‌کند. در عین حال بدبینی، ترس و رخوت منجر به ایجاد تجربه‌های منفی بیشتر در تمام جنبه‌های زندگی خواهد شد.

با تلاش برای داشتن زندگی مثبت‌تر از امروز، شما هم اکنون میتوانید از قانون جذب برای ایجاد یک زندگی بهتر برای خودتان استفاده می‌کنید.

۵. قانون عمل الهام بخش

طرفداران قانون جذب مدام می‌گویند که آرزو دارند مراحل اولیه قانون عمل الهام بخش را بدانند! این دو قانون به شدت با هم متحد هستند، و قانون عملالهام بخش  می‌گوید که ما باید به طور فعال اهداف خود را دنبال کنیم. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که تجسم یک هدف و توسعه نگرش مثبت نسبت به آن کافی خواهد بود تا از قانون جذب بهره‌برداری کنند.

با این حال، شما باید گام‌هایی را برای رسیدن به آن چیزی که می‌خواهید بردارید. چه یک قدم بزرگ و یا کوچک باشد، فورا به شما کمک می‌کند تا آن رابطه، شغل و یا هر تعداد اهدافی که به دنبال آن هستید را جذب کنید.

۶. قانون ابدی بودن انرژی

قانون ابدی بودن انرژی بیان می‌کند که همه چیز در اطراف ما در شار ثابت است. شما نمی‌توانید همه این تغییرات را ببینید چون بسیاری از آن‌ها در سطح سلولی یا اتمی وجود دارند و بدون توجه به هر چیزی به کار خود ادامه می‌دهند.

دلیل اینکه باید از این قانون آگاه باشید این است که به شما کمک می‌کند ببینید چطور می‌توانید تغییر مثبت در خود ایجاد کنید. به طور خاص، به خاطر داشته باشید که ارتعاشات بالا می‌تواند موجب پیشرفت‌هایی در ارتعاشات پایین شود. برای مثال، اگر در یک فرکانس پایین مرتعش هستید، نوسان خود را با فرکانس بالا مثل ارتباط با یک دوست خوب و دلگرم‌کننده تنظیم کنید، این کار به طور طبیعی باعث تغییر شکل انرژی در شما خواهد شد.

۷. قانون علت و معلول

یکی از ساده ترین قانون کائنات ، قانون علت و معلول است که به ما می‌گوید که همه اعمال واکنش مشابهی دارند. شما قبلا این را میدانستید، البته در مورد جنبه های فیزیکی دنیا!. با این حال، شاید شما در نظر نداشته باشید که این قانون چگونه ممکن است برای جنبه‌های معنوی جهان ما اعمال شود.

زندگی معنوی شما می‌تواند دنیای اطراف شما را تحت‌تاثیر قرار دهد و باعث واکنش‌های مثبت یا منفی شود. به طور مشابه، محیط فیزیکی شما می‌تواند بر معنویت شما، چه اتفاقات خوب و چه بد، تاثیر بگذارد. از خودتان بپرسید چه نوع روابطی را بین روح معنوی و فیزیکی خود میخواهید و چگونه میخواهید آن ها را تغییر دهید.

بیشتر بخوانید: 3 گام کلیدی برای قرار گرفتن در میان دوستان صمیمی

 

 

4.6/5 - (54 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx