شما دنیا را چگونه می بینید؟ | بنظرتان سازگار هستید یا ناسازگار؟

یک نظر اضافه کنید
5 دقیقه مطالعه

کشف کنید اگر شما سازگار یا ناسازگار هستید برایتان چه معنی دارد؟

سازگار ها

برخی افراد با یافتن یکسان بودن به جهان پاسخ می دهند. آنها به چیزهایی نگاه می کنند و چیزهایی را می بینند که ببینند چه مطابقت هایی دارند. آنها در واقع متقاضیان هستند بنابراین وقتی به شکل های ما نگاه می کنند ممکن است بگویند ، “خوب ، همه آنها مستطیل هستند.”

ناسازگار ها

افراد دیگر ناسازگار یا افراد “مخالف” هستند. دو نوع از آنها وجود دارد. یک نوع به جهان نگاه می کند و می بیند که اوضاع چگونه متفاوت است. او ممکن است به شکل ها نگاه کند و بگوید همه آنها متفاوت هستند و با یکدیگر روابط متفاوتی دارند. آنها اصلاً شبیه هم نیستند. نوع دیگر عدم تطابق با استثنائات تفاوت هایی را می بیند. او مانند مربیانی است که به طور معکوس با استثنائات یکسان است – تفاوت ها را در ابتدا می بیند، و سپس چیزهای مشترکی را اضافه می کند.

سازگار و ناسازگار

تفاوت

حالت های سازگار ی یا عدم تطابق بسیار مهم هستند زیرا می توانند از جهات مختلفی نقش بازی کنند. اگر شغلی دارید که به همان کار تکراری نیاز دارد ، سال به سال ، آیا می خواهید فرد دیگری را استخدام کنید؟ البته که نه. شما می خواهید یک فرد مشابه را استخدام کنید – او تا زمانی که به او نیاز دارید ، در چنین شغلی بسیار خوشحال می شود.

اگر با این حال، شما شغلی دارید که نیازمند مقدار زیادی از انعطاف‌پذیری و یا تغییر مداوم است، آیا می‌خواهید یک فرد را در این موقعیت استخدام کنید؟ معلوم است که نه. این تمایزات در کشف این که چه نوع مشاغلی برای مدت طولانی بسیار خوشحال کننده خواهند بود بسیار مفید میباشند..

مردم سگ پاولووی نیستند. آن‌ها می‌توانند استراتژی‌های خود را تا حدودی تغییر دهند، اما تنها در صورتی که فردی با آن‌ها در زبان خود صحبت کند، همانطور که در مقاله خود در مورد این که چطور واقعا قانع‌کننده باشم صحبت کردیم. این کار مستلزم تلاش زیاد و صبر و شکیبایی زیادی لازم است تا یک ناسازگار مادام العمر به یک مربی تبدیل شود، اما شما می‌توانید به او کمک کنید که حداکثر رویکرد خود را به کار گیرد و کمی زبر و زرنگ باشد.

از طرف دیگر، برای سازگار ها ها مفید است که تفاوت‌های بیشتری را مشاهده کنند، زیرا آن‌ها تمایل به تعمیم دارند. ممکن است برای یک فرد سازگار مفید باشد تا به تمام تفاوت‌ها بین این هفته و هفته گذشته توجه کند، یا بین شهرهایی که بازدید می‌کند (به جای اینکه بگویند لس‌آنجلس خیلی شبیه نیویورک است). کمی بر روی تفاوت‌ها تمرکز کند – آن‌ها در واقع بخشی از طعم زندگی هستند.

آیا آیا سازگار ها و ناسازگار ها می‌توانند با خوشحالی زندگی کنند؟ البته – فقط تا زمانی که آن‌ها یکدیگر را درک می‌کنند. به این ترتیب، زمانی که تفاوت‌ها رخ می‌دهند، تنها متوجه خواهند شد که فرد دیگر بد یا نادرست نیست، او فقط چیزها را به شیوه‌ای متفاوت درک می‌کند. شما مجبور نیستید کاملا یک‌سان باشید تا رابطه برقرار کنید. شما باید تفاوت در روش ها را به خاطر داشته باشید که هر دوی شما چیزهایی را درک می‌کنید و یاد می‌گیرید چطور به یکدیگر احترام بگذارید و از یکدیگر قدردانی کنید

بیشتر بخوانید: 12 اصل طلایی که باید در مورد قانون باور بدانید

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم. از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx