نحوه استفاده از قانون جذب برای موفقیت خود

نظرات 2
13 دقیقه زمان مطالعه

مقدمه

حتما اسم قانون جذب را زیاد شنیده اید و احتمالا مطالعاتی در این زمینه داشته اید. در چند سال گذشته این قانون بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است و عده زیادی به آن توجه ویژه ای دارند ولی بهتر است با نحوه کار قانون جذب برای موفقیت خود آگاهی پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم پس از معرفی مفهوم قانون جذب، به بررسی تاثیر قانون جذب برای موفقیت بپردازیم:

مفهوم قانون جذب چیست؟

قانون جذب ، قدرت مغناطیسی جذاب و بی نظیر جهان است که انرژی های مشابهی را با هم جمع می کند. این قانون با قدرت آفرینش ، در همه جا و از جهات مختلف تجلی می یابد. حتی قانون ثقل بخشی از قانون جذب است. این قانون افکار ، ایده ها ، افراد ، موقعیت ها و شرایط را به خود جلب می کند. در واقع قانون جذابیت از طریق افکار شما تجلی می یابد. با ترسیم افکار و ایده های مشابه ، افرادی که مانند شما فکر می کنند ، و همچنین موقعیت ها و شرایطی را به هم مربوط می کند. این قانون و قدرت است که افراد با منافع مشابه را گرد هم می آورد ، که در گروه های مختلف مانند گروه های سیاسی ، تیم های ورزشی ، هواداران ورزشی و غیره متحد شوند.

طرز کار قانون جذب برای موفقیت افراد به اینگونه است که انسان ها و شرایطی که خواهان قرار گرفتن در کنار یکدیگر هستند را به سمت یکدیگر جذب می کند.

اما آیا می توانید از قانون جذب برای موفقیت خود استفاده کنید؟

بله، شما میتوانید! شما می بایست این کار را از طریق تجسم خلاق و تأیید انجام دهید. شما با تجسم یک تصویر ذهنی از آنچه می خواهید به دست بیاورید یا با تکرار اظهارات مثبت ، که به آن ها تصدیق می گویند ، آنچه را که در ذهن خود تجسم می کنید یا تکرار می کنید ، وارد زندگی خود می کنید.

به عبارت دیگر ، شما از قدرت ذهن ، افکار ، تخیل و کلمات خود استفاده می کنید. همیشه از زمان های قدیم تا به امروز افرادی بوده اند که از این قانون و نحوه استفاده از آن اطلاع داشتند. آنها می دانستند که تکرار همان فکر روز به روز ، با علاقه و احساس باعث می شود که  آن فکر، در زندگی آنها تحقق یابد و تجلی یابد. این قانون مظهر قدرت خلاق جهان است. از طریق این قانون ، همه چیز ایجاد می شود: کهکشان ها ، سیارات ، فلزات ، سنگ ها و حتی گیاهان ، حیوانات و مردم.

نحوه استفاده از قانون جذب

شما قبل از هر چیزی باید با طرز کار قانون جذب برای موفقیت خود آشنا شوید. آنچه را که فکر می کنید دریافت می کنید و هر کاری که روی آن تمرکز کنید ، وارد زندگی خود می کنید. اما باید بدانید که افکار مثبت حوادث مثبت را به خود جلب می کند و افکار منفی حوادث منفی را به خود جلب می کند. اگر احساسات و افکار در مورد مشکلات و موانع را در ذهن خود قرار می دهید ، این همان چیزی است که شما دریافت خواهید کرد. اما زمانی که قانون جذب برای موفقیت کار می کند، در واقع شما توانسته اید ذهن خود را از هر گونه شک و تردید پاک کنید.

قانون جذب

پس بدانید که فقط آرزو کردن  کافی نیست ، شما نیاز به میل و ایمان شدید دارید تا آنچه را که می خواهید بیان کنید. برای اینکه افکار شما تجلی پیدا کند ، باید آنها را بارها تکرار کنید ، و احساسات ، میل و علاقه را اضافه کنید و بدانید که ذهن مانند یک آهنربا عمل می کند. در واقع انرژی مشابه انرژی مشابهی را به خود جلب می کند.

پس افکار شما نحوه زندگی شما را تعیین می کند.

قانون جذب برای موفقیت تمامی افراد می باشد ، هرچند که عمدتاً ناخودآگاه است. پر کردن ذهن از نگرانی و اضطراب باعث استرس و ناراضی می شود اما پر کردن ذهن با افکار شاد باعث ایجاد شادی در زندگی شما خواهد شد.

چگونه با قانون جذب برای موفقیت خود تلاش کنیم؟

در این بخش قصد داریم به سوال خود پاسخ دهیم و نکاتی را در ارتباط با قانون جذب بیان کنیم. فرقی نمی کند شما چه کسی باشید یا وضعیت فعلی زندگی شما با چه شرایطی ممکن است باشد وقتی می خواهید موفق تر شوید یک چیزی که همیشه باید حتما به خاطر بسپارید این است: به عنوان انسان ، هیچ سقف و محدودیتی در این مورد ندارید. شما قادر به دستیابی اهدافتات به صورت تفکرات مثبت شخصی هستید. در درون شما پتانسیل بی حد و توانایی و تفکری بی پایان موجود است. این را بفهمید و این باور را به هسته اصلی خود تبدیل کنید. در این صورت شما توانسته اید یکی از کلیدهای قانون جذب را کشف کنید. جامعه مدتهاست که اهمیت مثبت بودن را در یافتن موفقیت آموخته است.

 اصلی ترین آموزه قانون جذب، مثبت بودن تفکرات است.

کاوش در این ایده که مثبت بودن تنها در نهایت می تواند باعث افزایش زندگی به شیوه ای مثبت شود. ممکن است غالباً از متفکران مثبت جهان تعجب کنید ، کسانی که شما را از داشتن این توانایی خود شگفت زده می کنند.‌ می توانید آن ها را در حال مسواک زدن دندان هایشان ببینید در حالی که یک لبخند بر چهره اشان است. در صورتی که برای شما شرایطشان ممکن است به نظر، تلخ و طاقت فرسا برسد. این افراد “مثبت” غالباً به خاطر اشتیاق جاودانه و رفتار شاد خود در مقابل شما هستند. در واقع آن ها مثالی زنده برای همه ما از قدرت مثبت در زندگی یک شخص هستند. پس زمانی قانون جذب برای موفقیت ما یک حرکت محسوب می شود که بتوانیم پس از تعیین اهداف خود، با مثبت اندیشی آن ها را به سمت خود جذب کنیم.

پس باید دانست که باز کردن ذهن به سمت افکار مثبتی که یقینا شما را احاطه کرده است ، نه تنها به شما کمک می کند تا ذهن خود را به سمت فرصتهای بی حد و حصر در زندگی تان گسترش دهید ، بلکه به پتانسیلهای خود در درون تان نیز خواهید رسید و این امکان را به شما می دهد تا ایمان و اعتقاد بیشتری نسبت به خود و آنچه توانایی دارید داشته باشید.

تکنیک های مربوط به قانون جذب برای موفقیت

قانون جذب به راحتی می تواند در مسیر های مختلف زندگی مانند احساسات شخصی، عواطف، شغل، تحصیل، پول و … به کمک شما بیاید و باعث موفقیت های روز افزونی برایتان گردد. برای کسب این موفقیت ها باید تکنیک های قانون جذب را بدانیم. تصور کنید می توانستید هر روز یک کار کوچک انجام دهید که فوراً نتایج این تفکر و کار کوچک، زندگی شما را تغییر می دهد. چیزی که می تواند زندگی و روابط عاشقانه شما را تغییر دهد … شغل شما … قدرت عاطفی و اعتقاد به خود … اعتماد به نفس شما … حتی دستیابی به وفور مالی! دقیقاً درست است! حال می خواهم چنین رازی را با شما در میان بگذارم. من دیده ام که این قانون جادوییِ دوباره و دوباره برای افرادی که به دنبال دستیابی به موفقیت شخصی واقعی هستند ، بار ها کار می کند.

یکی از کارهایی که می توان انجام داد، بازی کردن است.

این چیزی است که شما فکر می کنید قبلاً آن را درک کرده اید ، اما وقتی واقعاً آن را دریافت کنید ، زندگی شما به واقع تغییر خواهد کرد. در ادامه بازی از یک گروه پرسیده شد: “همین الان یک میلیارد تومان در دست شما باشد و یک سکه ۵۰۰ تومانی، کدام یک از آنها را می خواهید … ؟ تفاوت بسیار زیادی بین افرادی که پول زیاد را انتخاب می کنند و افرادی که سکه را می خواهند وجود خواهد داشت. گروهی که سکه ۵۰۰ تومانی را برداشتند تحت اموزشی قرار می گیرند که با قانون جذب و تصور عمیق هر روز سکه خود را دو برابر خواهند کرد و امتداد ۳۱ روزه این تفکر به شیوه زندگی و روشی برای موفقیت تبدیل خواهد شد. همین نکته یکی از شرایط ویژه قانون جذب است که باعث موفقیت شما خواهد شد.

نتایج قانون جذب

قانون جذب باعث پیشرفت درون وجود تان، مشاغل و هر قسمت از زندگی در بیرونی ترین حالت خواهد شد و باعث می شود تا شرایط بهبود یابد. پس لازم است بدانید، تنها محدودیت هایی که می توانید در تمام شاخه های زندگی خود بدست آورید، محدودیت هایی است که با فکر خود،  تعیین می کنید. شما می توانید در مسیر ثروت مورد نظر خود به همان سرعتی که دلخواه تان هست، پیش بروید. اما باید بدانید که تمام این ها کاملا به شما بستگی دارد.

به جای تلاش برای انجام قانون جذب، خودتان قانون جذب برای موفقیت خود باشید و این یعنی مهم ترین تاثیر بر موفقیت های شما. سریعترین و قطعی ترین مسیر برای رسیدن به زندگی عالی، تبدیل شدن به چیزی است که به اصطلاح کاتالیزور جاذبه نامیده می شود. این تغییر انرژی می تواند زندگی شما را تغییر دهد و می توانید سریعاً روند تبدیل شدن به یک متخصص جاذب را شروع کنید.

اما دقیقاً یک کاتالیزور جاذبه چیست؟

درست در همین لحظه ، وقتی این کلمات را می خوانید ، توانایی تصمیم گیری دارید. شما می توانید تصمیم بگیرید که فردی باشید که برای خود و سایر افراد تغییرات مثبتی ایجاد می کند. فکر کنید که در حال تبدیل شدن به “مربی زندگی مخفی” برای خودتان و دیگران هستید. هیچ کس نمی داند شما چه کاری انجام می دهید. در واقع یک راز است که از این لحظه به بعد، تصمیمی آگاهانه می شود. خودتان می توانید انجامش دهید. شما می توانید کسی باشید که به طور هدفمند موج هایی را در جهان ایجاد می کند و موجها سپس به شما باز می گردند. خودتان را دست کم نگیرید. ممکن است شما کاتالیزوری واقعی برای تغییر باشید.

شما می توانید آهنربایی برای همه موج های مثبت شناور در اطراف باشید. مانند یک ایستگاه رادیویی ، می توانید دکمه تان را روی چیزهای خوبی تنظیم کنید. روز به روز در این فرکانس مربی زندگی مخفی قدم بزنید. سپس شروع به کنترل انرژی هر موقعیتی می کنید. می توانید هیجان ، عشق ، آرامش و سرگرمی را انتخاب کنید. وقتی می توانید بر انرژی تسلط داشته باشید و از آن برای ایجاد بهترینها استفاده کنید ، باید زندگی مورد نظر خود را انتخاب کنید. ارزش شخصی شما برای دنیا بسیار زیاد می شود. و این مقدار دقیقاً به هر شکلی که انتخاب کنید به شما باز می گردد. این است قانون جذب برای موفقیت شما!

۵/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx