تفکر و اندیشه انسان چه تاثیراتی بر شرایط مختلف می گذارد – قسمت چهارم

یک نظر اضافه کنید 1
8 دقیقه مطالعه

تفکر و اندیشه انسان چه تاثیراتی بر شرایط مختلف می گذارد – قسمت چهارم

تاثیرات تفکر و اندیشه انسان با قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار به قسمت چهارم از سری مقالات تاثیر تفکر و اندیشه انسان با قانون جذب خوش آمدید. در مقاله ی قبل به موضوعاتی از قبیل صداقت یا عدم صداقت و تاثیر آن در زندگی، تاثیرات درستی و عدم درستی بر زندگی انسان ها و ایجاد هماهنگی بین درون و بیرون پرداختیم. اکنون می خواهیم به ادامه ی مباحث بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

انسانی که مسیر آدمیت خود را شروع کرده است، بقیه افراد را مقصر اوضاع سخت خود نمی داند و وجود خود را به کمک تفکرات سازنده، می سازد. هیچ گاه به جنگ با شرایط نمی رود بلکه از شرایط استفاده می کند تا بتواند سریع تر مسیر پیشرفت خود را طی کند و به کمک آن، نیروهای قدرتمندی که در وجودش پنهان می باشد را کشف می کند.

تغییر تفکر و تاثیر شگفت انگیز آن

تغییر تفکر و تاثیر شگفت انگیز آن

یکی از مهم ترین اصول اساسی که بر تمامی موجودات حکم رانی می کند، اصل قانون است نه برهم ریختگی روحی! جوهر زندگی، برقراری عدالت است نه بی عدالتی! نیرویی که می تواند جهان معنوی را ایجاد کند تقوا است نه فساد! همه ی این ها در حالی است که انسان متوجه شود تمامی موجودات و هر آن چه در پیرامون انسان می باشد کاملا درست است.

باید در خود، درستی را تمرین کنید و ضمن این تمرین، متوجه تغییر تفکرات در تمامی زمینه ها اعم از کاری و سایر شخصیت های اطرافتان خواهید شد؛ همچنین ضمن این که دیدتان نسبت به محیط اطراف تغییر می کند متقابلا دید اطرافیان نیز نسبت به شما دستخوش تغییرات زیادی می شود. هر فرد خودش شاهدی بر این موضوع می باشد و برای کشف این مسئله تنها کافی است به درون خود بنگرد.

به انسان ها فرصت تغییر بدهید

به انسان ها فرصت دهید تا تفکرات درونی خود را تغییر دهند، در این صورت زمانی که تغییرات خارق العاده خود را در شرایط مالی مشاهده می کنند بسیار شگفت زده می شوند. افراد با این طرز تفکر که می توانند درون ذهن خود را مخفی نگه دارند، برای انجام این پنهان کاری تلاش می کنند در حالی که این کار امکان پذیر نخواهد بود و تفکر درونی انسان ها به عادتی در زندگی آن ها تبدیل می شود، که کم کم خود را نمایان کرده و در تمامی شرایط موجود رسوب می کند.

تبلور تفکرات با قانون جذب

تبلور تفکرات با قانون جذب

تفکرات حیوانی خود را به صورت عادت ها و رفتارهای لذت گرایانه بروز می دهد، که این نوع تفکرات منجر به شرایط سخت و دشواری نظیر بیماری و یا تنگدستی خواهد شد. اندیشه های ناپاک نیز خود را به صورت رفتارهای مغشوش کننده بروز می دهند که درنتیجه این رفتارها باعث بروز شرایط پریشانی در افراد می شود.

همچنین بر اساس قانون جذب تفکرات خود خواهانه، خود را به صورت رفتارهای خود جویی بروز می دهد که باعث به وجود آمدن شرایط پرفشار برای افراد خواهد شد. از طرفی دیگر، هر نوع تفکر زیبا، به صورت مهربانی و خوش اخلاقی در وجود انسان خود را نشان می دهد که وضعیتی مناسب و مطابق میل برای آن ها فراهم می کند؛ تفکر زلال عادت هایی چون برقراری عدالت و اعتدال را در انسان به وجود می آورد که می تواند تاثیراتی مثل حس آرامش درونی در انسان ایجاد نماید.

تفکرات جسورانه و با اراده می تواند عادت هایی مردانه در انسان ایجاد کند که باعث طی کردن مسیر موفقیت و رهایی می شود؛ قانون جذب می گوید تفکراتی که سرشار از انرژی هستند باعث می شوند فرد تلاش گر و تمیز بار بیاید که همین ها ایجاد حس رضایت مندی می کند. تفکرات ملایم و بخشش گر عاداتی ملایم در انسان ایجاد نموده و او را به فردی ایثارگر تبدیل می نماید.

تفکراتی که با احساس و علاقه همراه هستند و هیچ گونه خودخواهی در آن ها دخیل نمی باشد سبب می شود تا فرد از وقت خود به دیگران اختصاص دهد، لذا می تواند ثروتمند حقیقی شده و نسبت به خود حس اعتماد داشته باشد.

قدرت تفکر انسان ها

قدرت تفکر انسان ها

براساس قانون جذب تفکر دارای قدرت خاصی است که طبق آن یک اندیشه چه درست باشد و چه غلط، بر روی شخصیت و زندگی انسان حتما تاثیر می گذارد و هرگز ممکن نیست بدون تاثیر باشد. یک فرد نمی تواند به صورت کاملا مستقیم مسیر و وضعیت زندگی خود را مشخص نماید اما می تواند با انتخاب نوع تفکر خود به صورت کاملا غیر مستقیم مسیر و وضعیت زندگی خود را تعیین کند.

قانون جذب می گوید کائنات در مسیر عملی نمودن تفکرات هر انسانی همواره در کنار او هستند و او را همراهی می کنند تا بتوانند هر چه سریع تر فرصت ها و شرایطی که در اختیارش قرار می گیرد را به صورت تفکراتی درست یا غلط به نمایش بگذارد.

ذهن و روح خود را پالایش کنید

ذهن و روح خود را پالایش کنید

اجازه دهید تا ذهنتان دیگر به سمت تفکرات پلید نرود، در آن صورت است که به شکل معجزه آسایی خواهید دید تمامی دنیا با او به صورتی لطیف برخورد می کنند و هر لحظه در جهت کمک به او و اندیشه هایش آمادگی دارند. به ذهنتان اجازه دهید تا بتواند تفکرات ضعیف و بیمارگونه را از خود دور کند تا جوانه زدن فرصت ها را در دست هایش ببینید، و مشاهده کنید چگونه اراده ای استوار همراه همیشگی او خواهد بود.

به ذهن قدرتمند خود اجازه دهید تا تفکرات خوبی را در ذهن خود پرورش دهد تا هیچ سرنوشت سختی نتواند او را در دام خود زندانی کند و به سمت بیچارگی و شرمندگی سوق دهد. تمام جهان شهرفرنگ شما می باشد و کاربرد رنگ های زیبا در این جهان و زیبایی های آن در هر لحظه از زمان در مقابل چشمان انسان ها قرار دارد، همه ی این ها بیانگر تفکر پر از هیجان و تحرک شما و قدرت شگفت انگیز قانون جذب می باشد.

پس تو در واقع همان شخصی خواهی بود که همواره دوست داشتی باشی! پس اجازه بده تا شکست درون سرشار از دروغ خود را در محیط پیدا نماید، چرا که روح رها بوده و تنها شکست را مسخره می کند، روح فضاها را فتح کرده و بر زمان فرمان روایی می کند.

اتفاقات را ترسانده و اجازه نمی دهد شرایط سرشار از استبداد تداوم داشته باشد. زمانی که انسان چیزی را می خواهد روحش فوران می کند و برای رسیدن به هر هدف راهی پیدا می کند، حتی اگر آن راه در میان صخره های سنگی قرار داشته باشند. همواره در تلاش باش تا فردی صبور باشی و منتظر بمان تا درونت به تو فرمان حرکت بدهد آن گاه به سمت موفقیت قدم بردار. ایمان داشته باش پیروزی و موفقیت متعلق به توست.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx