هر آنچه در مورد قانون جذب عشق باید بدانید.

نظرات 2
12 دقیقه زمان مطالعه

وقتی هوشیار و متمرکز باشید ، عشق می تواند یک تجربه شاد و تحقق بخش باشد. آیا می دانید که می توانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا شادی و عشق بیشتری به روابط فعلی خود وارد کنید؟

وقتی در مورد وضعیت روابط فعلی خود (خوب یا بد بودن آن ) فکر می کنید ، مهم است که بدانید افکار شما مسئولیت هر نتیجه ای  است. در هر رابطه اوقات بسیار خوب  و اوقات سخت وجود دارد. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که هر وقت یک احساس بیش از حد وجود داشته باشد توسط افکار شما ایجاد شده است! افکار ما بر احساس ما تأثیر می گذارد ، این فشارسنج فکر ما است و افکار متمرکز و مکرر ما منجر به اعمال ما می شود.

برای ایجاد یک رابطه ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا خودتان را درک کنید. چه چیزی شما را خوشحال می کند؟ از انجام چه کاری لذت می برید؟ شما برای چه چیزی ارزش قائل هستید؟  آیا واقعاً کارهایی را انجام می دهید که شما را خوشحال می کند؟ آیا با خود طوری رفتار می کنید که می خواهید  دیگران با شما رفتار کنند؟

اگر جواب هر یک از این سؤالها خیر یا بعضی اوقات است ، پس باید  با احترام و عشقی که احساس می کنید  سزاوار آن هستید با خود رفتار کنید! اگر کارهایی را انجام ندهید که باعث خوشحالی شما شود ، اگر خودتان را خوشحال نکنید ، غیرممکن است که انتظار داشته باشید دیگران این کار را انجام دهند. احساسات منفی  همراه با دوست نداشتن خودتان به سمت شما می آید و تعداد بیشتری از همان رویدادها و افراد را به زندگی شما جذب می کند.

از تنهایی لذت میبرید؟

آیا از تنهایی خود لذت می برید؟آیا دوست ندارید که در جمع باشید ، این یک پیام منفی دیگر است که به جهان ارسال می شود.

یک فکر معمول که ذهن افرادی که در رابطه هستند را مشغول می کند این است که  اولویت اول شخص مقابل نباشند .این طرز فکر مسموم انرژی منفی را به محیط ساطع می کند و باعث می شود این اتفاق واقعا بی افتد .

“هرکسی که تحت تاثیر عشق واقعی قرار گرفته است ، می داند که عشق اثری ماندگار بر قلب انسان می گذارد” – ناپلئون هیل

یک قانون عالی برای جذب عشق این است که از خود بپرسید ،  چه چیزی را درباره ی خود دوست دارید؟ تمام ویژگی ها و خصوصیات مثبت خود را یادداشت کنید. این لیست را به طور روزانه بخوانید و روی یک چیز خوب در مورد خود تمرکز کنید. لازم نیست یک دوره طولانی این کار را تکرار کنید در واقع این زمان می تواند فقط دو دقیقه باشد. این امر باعث می شود  احساس خوبی داشته باشید.

خلاصه اصلی متن:

 ابتدا خود را بفهمید.

 خودتان را اولویت آخر قرار ندهید .

 از چیزهایی که در مورد خود و شریک زندگی خود دوست دارید ، قدردانی کنید.

♣ روی هیچ مورد منفی در روابط خود متمرکز نشوید.

 اقدامات اصلی در رابطه با قانون جذب عشق:

 لیستی از همه چیزهایی که در مورد خود دوست دارید تهیه کنید.

 لیستی از همه چیزهایی که در مورد شریک زندگی خود دوست دارید ، تهیه کنید.

 هر روز حداقل یک کار انجام دهید که باعث خوشحالی شما شود ،  با خودتان مهربان باشید!

جذب عشق

چگونه می توان از قانون جذب برای عشق استفاده کرد؟

هنگامی که به امکانات نامتناهی قانون جذب توجه کنید و آنها را در زندگی عاشقانه خود به کار بگیرید ، زندگی عاشقانه  شما می تواند به طور معجزه آسایی به سمت بهتر حرکت کند.

۱.از تکنیک های تجلی روزانه عشق استفاده کنید.

وقتی احساس می کنید به عشق بیشتری در زندگی خود نیاز دارید اولین کاری که باید انجام دهید این است که افکار و اعمال خود را تنها با عشق مطلق پر کنید. با پر کردن ذهن خود با احساس مثبت و عشق به خود و اطرافیان ، توانایی شما در عشق و دوست داشتن  می درخشد.

۲.سپاسگزار باشید.

قدردانی یکی دیگر از جنبه های مهم قانون جذب است که می تواند در هدایت عشق و ایجاد شکوه و عظمت در دنیای شما  ، نقش مهمی داشته باشد. سپاسگزاری برای همه عشقی که در زندگی تجربه کرده اید ، هر چقدر هم که کوچک بوده باشد ، یک راه مطمئن برای هدایت عشق بیشتر به زندگی شماست.

بنابراین ، چرا برای خوشبختی تلاشی نکنید و خود را با قدردانی بی پایان از همه عشق موجود در زندگی مملو نکنید؟ عشق از عالم هستی ، عشقی که به خود دارید ، عشق به شریک زندگی ، عشق به چیزهایی که از آنها لذت می برید ، عشق به دیگران؛ سپاسگزار بودن  از داشتن عشق مطمئنا فقط می تواند منجر به یک چیز شود – عشق ، عشق و عشق  بیشتر!

علاوه بر کسانی که به دنبال تجلی عشق در زندگی هستند ، افرادی که هم اکنون در یک رابطه ی عاشقانه ی طولانی مدت قرار دارند نیز باید تلاش کنند و درک کامل تری از قانون جذب و اینکه چگونه این قانون می تواند به آنها در حفظ و یا حتی نجات رابطه شان کمک کند ، به دست آورند.  قدردانی می تواند برای  دستیابی به این امر بسیار حیاتی باشد.

به جای توجه به مواردی که ما را درمورد شریک زندگی خود آزار می دهد یا ناراحت می کند (همانطور که در هر رابطه ای ممکن است اتفاق بیفتد) ،  تمرکز روی چیزهایی که  شما در رابطه با شریک زندگیتان دوست دارید روشی ساده اما فوق العاده برای حفظ و کمک به رابطه تان می‌باشد و آتش عشق شما را زنده نگه می دارد.

آیا از حمایت شریک زندگی خود سپاسگزار هستید؟

ذهن خود را از هرگونه احساسات منفی پاک کنید و فقط به تمام آنچه درباره ی رابطه خود دوست دارید ، تمرکز کنید عشقی که به شما عطا می شود را دو برابر بازپرداخت کنید.

۳.هم اکنون اقدام کنید و عشق خود را آشکار کنید.

با این دانش که شما توانایی کنترل هر بخش از زندگی خود را دارید ، باید بدانید که عشق مانند هر بخش دیگری از زندگی شما می تواند به طور کامل به سمت بهتری برود.

به جای اینکه به خوشحالی زوج های  پیرامون خود خیره شوید ، تصمیم بگیرید که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و عشق و شادی واقعی را که  حق شماست ،  به دست آورید.

به یاد داشته باشید که ذهن و قلب خود را نسبت به جهان پیرامونتان باز کنید .

چه شما اعتقاد داشته باشید چه نه استفاده از قانون جذب برای عشق و روابط مؤثر خواهد بود.

فقط باید به خاطر داشته باشید که قانون جذب در مورد افکار شماست. افکار مثبت چیزهایی مثبت را  جذب می کنند افکار منفی چیزهای منفی را به زندگی شما می کشانند .

هنگام استفاده از قانون جذب برای عشق ، شما باید بدانید که اکنون زندگی یا روابط عاشقانه شما چگونه است.

اگر به این موضوع توجه کنید که اکنون شرایط چگونه است ، افکار شما از آنچه موجود است پر خواهد شد .

اگر فکر کنید که در جهان تنها هستید ، قانون جذب تنهائی را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر از زندگی عاشقانه خود ناامید شوید ، قانون جذب باعث ناامیدی بیشتر خواهد شد.

اگر فکر کنید هرگز عشق پیدا نخواهید کرد ، قانون جذب باعث می شود عشق را تجربه نکنید.

طوری زندگی کنید که دوست دارید

 به مسافرتی که همیشه می خواستید بروید. در کلاسهای آشپزی  مورد علاقه تان ثبت نام کنید. حتی در یک دوره ماساژ ثبت نام کنید.

این اقدامات افکار قدرتمندی هستند که عشق بیشتری به زندگی شما جذب می کنند. هر عملی به جهان می گوید که شما منتظر نیستید تا کسی کاری برای شما انجام دهد. از این گذشته ، اگر فکر می کنید منتظر کسی هستید ، به قانون جذب می گویید تا شما را بیشتر درگیر انتظار کند…

در تمام این موارد ، به یاد داشته باشید که خود را دوست داشته و به خودتان احترام بگذارید تا بتوانید شخصی را که شما را دوست دارد و به شما احترام می گذارد ، جذب کنید.

بر روی این تمرکز کنید که چقدر عالی هستید. حتی اگر فقط می توانید روی یک چیز خوب در مورد خودتان تمرکز کنید ، اشکالی ندارد. توجه خود را به این موضوع معطوف کنید و قانون جذب چیزهای بیشتری را جذب زندگیتان خواهد کرد.

 اگر شما اکنون داخل یک رابطه ی عاشقانه هستید و تنشی بین شما اینجا شده … بر آنچه که درباره شخص دیگر دوست دارید متمرکز شوید.

از او شکایت نکنید.زیرا در این صورت فقط موارد بیشتری برای شکایت کردن پیدا خواهید کرد.

هر روز بر روی همه چیزهایی که در مورد او دوست دارید تمرکز کنید … نقاط قوت او ، حس شوخ طبعی اش، توانایی او در انجام کارها …

و همیشه به یاد داشته باشید که عشق فقط یک احساس است.

شما تنها کسی هستید که می توانید آن را ایجاد کنید و توانایی شما در ایجاد عشق نامحدود است.

عاشق زندگی خود باشید. خود را دوست داشته باشید. هر کاری که  دوست دارید انجام دهید.

هرچه عشق بیشتری به محیط بفرستید ،عشق بیشتری به شما باز می گردد.

۴.۱/۵ - (۶۴ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx