تمرینات قانون جذب

1 نظر
6 دقیقه مطالعه

قانون جذب یک علم عجیب و غریب یا یک فلسفه سخت و صقیل نیست. تمام آن در مورد تبدیل نیت ها یا اهداف به کارهای مثبت است. واقعا به همین سادگی است. تمرین های ساده ای مانند تفکرات، کلمات و انرژی های کاملا مثبت و ممکن است، دانستن این که دقیقا چه چیزی می خواهید و سپس براحتی اجازه دهید جهان و محیط پیرامونتان جریان یابد.

اگر یک تازه وارد به قانون جذب هستید، یک طرفدار قوانین طبیعت یا جهان یا بزرگترین شکاک جهان هستید، اصلا مهم نیست; اگر هیچ چیزی را بیشتر از تسلط برقانون جذب و اضافه کردن تفکر مثبت به روز خودتان یا فهمیدن این که آن ( قانون جذب ) چه کاری می تواند برای شما انجام دهد، دوست ندارید – در اینجا یک سری تمرینات ساده برای شروع ارائه می کنیم.

تمرینات قانون جذب

  1. طوری رفتار کنید که جهان برای شما مانند یک سوپرمارکت شخصی ( Personal supermarket ) است.

تجلی یا آشکار سازی لیست خریدتان ( manifesting shopping list ) را ایجاد کنید. هر روز، مهم نیست کجا می روید، لیستی از آنچه که از جهان می خواهید را فرآهم کنید.

آنها در تلفن، برروی کاغذ یا در دفترچه یادداشت زیبایی که برای این کار خریده اید، یادداشت کنید. نوشتن چنین لیستی به شما در مشخص کردن و روشن کردن آن چیزی که واقعا می خواهید کمک خواهد کرد.

البته، بزرگترین مزیت این تمرین این است که هرچه بیشتر در این لیست فراموشکار کرده و از قلم بیندازید، آشکارسازی یا تجلی این لیست در زندگی تان آسان تر خواهد بود.

زمانی که واقعا صبر کردن برای بدست آوردن و ظهور چیزی در زندگی مان سخت و طاقت فرسا می شود، انرژی هایمان می تواند تبدیل به نگرانی و کمبود شوند – مقاومت ایجاد می کنند.

بنابراین، زمانی که به طور روشن و واضح می دانیم چه چیزی می خواهیم نشان دهنده ی این است که لیست خودمان را فراموش کرده ایم، آرزوهایمان را رها می کنیم. این کار فشار را از روی تجلی یا آشکار سازی بر می دارد و رویاهایمان را در اختیار جهان قرار می دهد.

دیگر فعالیت های فیزیکی که سبب خلاقیت در قوه تجسم شما می شوند عبارتند از: استفاده از یک vision board، ایجاد یک تمرکز کامل یا حتی نوشتن رویای روزانه.

  1. بازی ساخت باور را انجام دهید ( Play Make Blieve )

صرف زمان برای بازی کردن در قلمروهای تصور تان همراه با تمرینات تجسم کردن خلاقانه می تواند یک سرگرمی و تمرین ساده ای برای افزایش ارتعاشات حس خوب در شما باشد.

علاوه بر آن، این کار به شما کمک می کند تا بتوانید دنیا را مطابق با میل و آرزوی خودتان تجلی یا آشکار کنید.

سعی کنید 10 تا 15 دقیقه تصور کنید مایل هستید که یک روز کامل و فوق العاده شما چگونه باشد. چه کاری دوست دارید انجام دهید؟ چگونه دوست دارید به نظر آیید؟ باکسی دوست دارید وقت بگذرانید؟ از کشف زندگی ای که می دانید در حال خلق آن هستید، لذت ببرید.

  1. آشکارسازی یا تجلی چیزی ( Manifest something )

تمرین آشکارسازی یا تجلی چیزی به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث تحریک توانایی هایتان می شود.

تمرینات قانون جذب

با تلاش و یا سعی در آشکارسازی یک چیز کوچک و حتی کم اهمیت – می تواند هر چیزی از یک گل یا کتاب خاص باشد – شروع کنید.

از چیز کوچکی شروع کنید که برای آشکارسازی آن هیچ فشار و مقاومتی را تحمل نکرده و بتوانید به راحتی آن را آشکارسازید.

می توانید برخی از تمرینات ساده 10 دقیقه تجلی را امتحان کنید.

اکنون، چند دقیقه ای به این آیتم یا بخش فکر کنید. چه حسی دارید وقتی آن را انجام می دهید؟ چه حسی دارید وقتی آن را خودتان انجام می دهید؟ برای چند دقیقه استراحت کنید و تنها به حسی که از انجام این کار دارید، فکر کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت ( Last but not least )، آن را فراموش کنید. اجازه بدهید برود و بجای این که آیا آن کار انجام شده یا ظاهر شده یا نه، منتظر حوادث غیرمترقبه ای باشید که ممکن است در زندگی تان اتفاق بیفتد.

انجام چنین تمرینات ساده ای می تواند به افزایش فرکانس یا دامنه تحمل شما کمک کرده و ذهن شما را در یک موقعیت مثبت و هماهنگ تر با اهدافتان قرار دهد.

همانطوریکه استفاده از قانون جذب در زندگی شما هر روز افزایش می یابد، حس اعتماد به نفس تان نیز رشد می یابد تا حدی که قادر به تجلی و آشکارسازی کارهای بزرگتر و بزرگتر خواهید بود.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx