چگونه در مراقبه تجلی مهارت پیدا کنیم؟

نظرات 2
16 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم موضوع چگونه در مراقبه تجلی مهارت پیدا کنیم؟ را بررسی کنیم .

چه مبتدی باشید یا چه مدتی است که تمرینات قانون جذب را تمرین می کنید، احتمالاً می دانید که مراقبه ابزاری فوق العاده قدرتمند است. شما اغلب افراد موفقی را می بینید که در رابطه با نقش مدیتیشن تجلی صحبت می کنند.

با این حال، بسیاری از کتاب ها و مقالات تجلی از جزئیات این تکنیک چشم پوشی می کنند یا نمی توانند به شما نشان دهند که چگونه آن را با اهداف مختلف سازگار کنید.

در این مقاله کوتاه، هدف ما این است که تمام مواردی که باید بدانید را به شما بگوییم. ما در ابتدا به شما کمک خواهیم کرد تا ببینید که مراقبه تجلی چگونه کار می کند.

سپس، ما به شما شش مرحله حیاتی که در یک مدیتیشن تجلی مناسب دخیل هستند را توضیح خواهیم داد.

در آخر، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید مراقبه های خاصی را که باعث جذب پول، عشق، سلامتی و موفقیت می شوند را انجام دهید.

 

مراقبه ظهور چگونه کار می کند؟

 

همانطور که احتمالاً می دانید، کار قانون جذب موفق تماماً در رابطه با فرکانس ارتعاشی شماست.

وقتی بدبین، منفی یا غمگین هستید، ارتعاش شما کم است و شما میزان کم یا گاهی اوقات زیادی از موارد هم ارتعاش منفی را جذب می کنید.

در همین حال، وقتی خوشحال، متمرکز و با اعتماد به نفس هستید، ارتعاش شما زیاد است و موارد هم ارتعاش مثبت را به سمت خود می کشانید.

این موارد شامل: افراد موثر و پر بازده، حامی و همچنین کالاها و فرصت های مادی ارزشمند می باشند.

وقایع و تغییرات زندگی که فراتر از کنترل شماست بر ارتعاش شما تأثیر می گذارند، اما در بیشتر موارد  نیز آنها تحت کنترل شما هستند.

اکنون، همانطور که مشخص شد، مدیتیشن تجلی یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن ارتعاش تان است. هنگامی که در یک مراقبه، جایی که آنچه که می خواهید آشکار کنید را تجسم می کنید، تمام انرژی خود را می گذارید، ارتعاش شما با هدف شما همسو می شود.

این امر به شما کمک می کند که برای رسیدن به خواسته های خود، ذهنیتی درست داشته و در آن باقی بمانید.

چگونه مراقبه قانون جذب را انجام دهیم؟

چگونه مراقبه قانون جذب را انجام دهیم؟

 

حال که فهمیدید چگونه مدیتیشن تجلی می تواند میانبری در جهت تقویت ارتعاش و دستیابی به اهداف شما باشد، بیایید نگاهی به روش اساسی و اصولی مدیتیشن تجلی بیندازیم.

سعی کنید هر روز حدود 15 دقیقه برای انجام این تمرین وقت بگذارید و مطمئن شوید که تمام مراحل خاص را انجام داده اید.

 

مرحله اول: ریلکس کنید.

 

با یافتن جایی راحت و ساکت که مزاحمتی برای شما ایجاد نشود شروع کنید. مکان های متفاوتی را امتحان کنید تا ببینید که کدامیک باعث آرامش شما می شود.

بسیاری از افراد دوست دارند که روی صندلی نشسته، کف پاهای خود را روی زمین بگذارند و کف دستان خود را به یکدیگر بچسبانند.

اما شما می توانید هر کاری که به شما در آرامش و تمرکزتان کمک می کنید را انجام دهید.

همچنین ممکن است دریابید که روشن کردن یک شمع معطر یا گوش دادن به یک موسیقی آرام، به شما کمک می کند تا در چارچوب ذهنی مناسب قرار بگیرید.

 

مرحله دوم: تمرکز کنید.

 

با تمرکز کردن بر روی تنفس خود شروع کنید و از طریق آن تمرکزتان را افزایش دهید. نفس عمیق بکشید، از طریق بینی نفس کشیده و هوا را از طریق دهان بیرون بدهید.

به نحوه بالا و پایین آمدن قفسه سینه توجه کنید و سعی کنید هرگونه فکر مزاحم درباره روز خود یا استرس های فعلی تان را رها کنید.

به دلیل حواس پرتی خود را سرزنش و قضاوت نکنید، بلکه فقط به آرامی توجه خود را به تنفس خود برگردانید. حداقل تعداد 20 دم و بازدم را بشمارید، اما اگر به زمان بیشتری برای تمرکز نیاز دارید، آزادانه ادامه دهید.

 

مرحله سوم: دَرِ قلب تان را بگشایید.

 

تقریباً به مدت پنج دقیقه عبارتی را تکرار کنید که نشان می دهد قلب شما به روی همه آنچه می توانید به دست بیاورید باز است.

به عنوان مثال، می توانید بگویید “من قلبم را به روی همه آنچه ممکن است باز می کنم. من خوب هستم و چیزهای خوب را به سمت خودم می کشانم.”

هرچند، واقعاً مهم نیست که از چه عبارتی استفاده می کنید، به شرطی که آن عبارات به شما احساس آرامش، مثبت و قدرت بیشتری ببخشند.

همچنین ممکن است با این تصور که در مرکز وجودی شما یک نور درخشان در حال درخشیدن است، قلب خود را باز کنید.

 

مرحله چهارم: خواسته های خود را تجسم کنید.

 

از تمام قدرت تخیل خود برای به تصویر کشیدن آنچه می خواهید جذب کنید استفاده کنید. برای ساختن این تصویر از تمام حواس تان استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر در حال ظهور عشق هستید، به آغوش کشیدن شریک زندگی تان چه احساسی خواهد داشت؟ بوی آنها چگونه خواهد بود؟ خنده آنها چه صدایی خواهد داشت؟ چگونه آنها به شما لبخند خواهند زد، و نگاه کردن به چشمان آنها چگونه خواهد بود و چه حسی خواهد داشت؟

هر چقدر می خواهید برای ایجاد و ماندن در این تصاویر وقت بگذارید.

 

مرحله پنجم: شکرگزاری (سپاسگزاری) کنید

 

با تمرکز بر روی همه چیزهایی که در زندگی تان دارید، احساس عمیق سپاسگزاری کنید.

چه کسی و چه چیزی باعث می شود احساس شکرگزاری کنید؟ چیزهایی که دارید را تجسم کنید و به خاطرشان شکرگزار باشید.

هرچه بیشتر در احساس فراوانی و مثبت گرایی غوطه ور شوید، فراوانی بیشتری را در زندگی خود جذب خواهید کرد.

این تمرینی است که می توانید هر زمان برای تقویت انجام دهید، اما این کار به عنوان بخشی از مراقبه نیز بسیار موثر است.

 

آشکار سازی (تجلی و ظهور)

مرحله ششم: آشکار سازی (تجلی و ظهور)

 

در نهایت، چشمان خود را باز کرده و بر روی تغییر دیدگاه تان تأمل کنید. سپس، برای آشکار کردن آنچه در زندگی خود می خواهید گام های عملی مشخصی را بردارید.

سعی کنید روز خود را به گونه ای سپری کنید که گویی شما آنچه که می خواهید را هم اکنون دارید.

چگونه رفتار می کنید؟ خود را به چه وضعی در خواهید آورد؟ چه لباسی می پوشید، و چگونه وقت خود را می گذرانید؟ تمام این موارد شما را به آشکارسازی و ظهور هدف تان در واقعیت نزدیک تر خواهد کرد.

برای ظهور فراوانی در همه زمینه های زندگی خود مراقبه قانون جذب را انجام دهید.

از تکنیک فوق می توان برای انواع اهداف تجلی (ظهور) استفاده کرد. این نوع مراقبه می تواند فراوانی را در تمام زمینه های زندگی جذب کند.

مانند روابط دوستی، روابط عاشقانه، شغل تان، پول تان و هر زمینه دیگری که تصور کنید.

این یک تمرین خوب برای شروع است، زیرا به شما امکان می دهد به مدیتیشن عادت کنید و شما را برای جذب طیف گسترده ای از امکانات جدید آماده می کند.

با این حال، اگر شما آماده تمرین تکنیک های مراقبه هستید چهار نکته زیر می تواند به شما در دستیابی به رایج ترین اهداف قانون جذب کمک کند.

 

مراقبه قانون جذب برای ظهور پول

 

این مراقبه پول شامل تمام مراحل توصیف شده در روش اساسی مراقبه که پیش تر در بالا گفته شد، می باشد، اما برای جذب پول به طور خاص نیاز به تغییر مرحله تجسم است.

بنابراین، وقتی تنفس عمیق خود را انجام دادید و دَرِ قلب خود را باز کردید، تصور کنید که بسته های عظیمی از پول نقد در دست دارید.

نوشته های روی پول را در زیر دستان تان حس کنید. پول ها را بین انگشتان خود بمالید، و تصور کنید که آنها را بو می کنید. تا می توانید جزئیات بیشتری را به تجسم خود اضافه کنید.

تصور کنید که کارت خود را در دستگاه خودپرداز قرار می دهید و مبالغ هنگفتی برداشت می کنید.
تصور کنید که این کار را با تمام ماشین آلات خودپرداز انجام می دهید و به تدریج ثروت بیشتری جمع می کنید.

برای افزایش تجسمات خود می توانید تصور کنید که مقداری از آن پول را خرج کرده اید ولی هنوز در وضعیت خوبی به سر می برید. زندگی شما چگونه است؟ شما چه چیزی دارید و چه احساسی دارید؟

 

مراقبه قانون جذب برای ظهور عشق

 

باز هم مراقبه عشق خود را به روش معمول، با نفس عمیق کشیدن و باز کردن دَرِ قلب خود، شروع کنید. وقتی زمان تجسم فرا می رسد، چند تکنیک قدرتمند مختلف وجود دارد که به شما کمک می کند عشق را به سمت خود جذب کنید.

یکی از این موارد تجسم نمونه ای است که در بالا توضیح داده شد، که در آن شما به راحتی تمام جزئیات شریک رویایی خود را گردآوری می کنید و کاملاً تصور می کنید که چگونه زندگی خود را با او به اشتراک می گذارید.

با این حال، برای اینکه یک گام فراتر بروید، تصور کنید که اطراف شما با نوری روشن که نشان دهنده عشق می باشد، احاطه شده است. تجسم کنید که آن نور درخشان و براق می باشد و بدن شما را گرم می کند. اجازه دهید این احساس آرامش و کامل بودن شما را در بر بگیرد.

به این فکر کنید که داشتن همه چیزهایی که نیاز دارید و داشتن چنین انرژی مثبت قدرتمندی در شما چگونه است.

سرانجام، تصور کنید که نوری از یک کشش مغناطیسی ساطع می شود و دیگران را به سمت شما جذب می کند. این مراقبه نه تنها دَرِ یک عشق رمانتیک بلکه یک دوستی عمیق را نیز به روی شما باز می کند.

 

مراقبه قانون جذب برای ظهور سلامتی

 

هنگامی که خود را در یک وضعیت راحت قرار دادید، تنفس خود را آهسته کردید و ذهن خود را متمرکز کردید، یک تکنیک ویژه و موثر وجود دارد که می توانید برای ظهور سلامتی در مرحله تجسم استفاده کنید.

با اسکن بدن شروع کنید – به عبارت دیگر، توجه خود را به سر تا پای تان معطوف کنید. به سادگی به هر قسمت از بدن خود توجه کنید. کدام بخش ها آرام و سست هستند؟ کدام قسمت ها تنش یا درد دارند؟

هنگامی که از احساس های بدن خود آگاهی پیدا کردید، بر روی یکی از قسمت هایی که می خواهید سلامت بیشتری داشته باشد تمرکز کنید.

تصور کنید که آن قسمت از بدن شما انرژی تاریک و سیاهی را در برگرفته است که نشان دهنده درد، بیماری یا ناسالم بودن است. سپس، تصور کنید که آن انرژی تاریک و سیاه توسط انرژی درخشانی که به بدن شما وارد می شود و همه چیز را در مسیر خود بهبود می بخشد، شسته می شود.

تصور کنید که آن انرژی درخشان، سیاهی را از بین می برد و فقط نور را در مسیر خود قرار می دهد. شما می توانید این کار را برای قسمت های مختلف و برای همه چیز، از دردهای جزئی گرفته تا بیماری مزمن انجام دهید.

 

مراقبه قانون جذب برای ظهور موفقیت

 

بسیاری از ورزشکاران این روش را تأیید می کنند و سوگند یاد می کنند که این روش به آنها کمک می کند تا بهترین مهارت های خود را متمرکز و آشکار کنند.

باز هم، این تکنیک زمانی موثر است که تصور کنید خودتان خوب عمل می کنید.

شاید تصور کنید که شغل رویایی تان به شما پیشنهاد شده است، یک سخنرانی عالی ارائه می دهید، تجارت خود را راه اندازی می کنید یا روی یک صحنه ایستاده اید.

با این حال، ما اغلب با موانعی برای رسیدن به موفقیت دست و پنجه نرم می کنیم، بنابراین انجام یک تجسم تقویتی موفقیت آمیز که بر روی پاک کردن موارد منفی متمرکز است کمک کننده خواهد بود.

در ابتدا، به سراغ بخشی از بدن تان که مملو از شک و اضطراب است بروید. شاید شک و اضطراب در قفسه سینه یا معده شما باشد یا ممکن است اطراف گلو نشسته باشد. سپس، تصور کنید که با تنفس آنها را از بدن خود خارج می کنید.

به آنها رنگی بدهید که برای شما نشانگر منفی گرایی باشد، و ببینید که آنها از ریه ها و از طریق دهان تان خارج می شوند. پخش شدنش را در هوا به تماشا بنشینید و با هر بازدم آرامش را در بدن خود احساس کنید.

اگر دوست دارید، مرحله ای را اضافه کنید که در آن با نور طلایی نفس می کشید که با هر دم، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

 

تأیید (تاکید) احساس: راهنمای مراقبه قانون جذب برای ظهور

 

سرانجام، تأکیدها یکی دیگر از ابزارهای خارق العاده قانون جذب است که می تواند واسطه های تجلی شما را بیشتر تقویت کنند.

این جملات قدرتمند می توانند به ما کمک کنند تا ذهن خود را به چیزی معطوف کنیم که می خواهیم آن را به دست بیاوریم، همچنین این جملات قدرتمند می توانند در خلاص شدن از باورهای منسوخ و محدودکننده ای که مانع موفقیت می شوند، نقشی اساسی داشته باشند.

چرا از راهنمای مراقبه های ما استفاده نمی کنید تا یاد بگیرید که چگونه عبارات تاکیدی را  به تمرینات روزانه ذهن آگاهی خود اضافه کنید؟

 

https://www.thelawofattraction.com/law-of-attraction-manifestation-meditation/

 

4.2/5 - (11 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx