تاثیر قانون جذب در شریف زندگی کردن چیست ؟

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

در این مقاله قصد داریم تا درباره قانون جذب و شریف زندگی کردن مطالب را بیان کنیم.

انسان شریف چه ویژگی هایی دارد ؟

انسان شریف پر از احساس عظمت و قدرت است ، او اراده و قدرت را در خالص ترین شکل خود نشان می دهد و زندگی وی سرشار از شادی است.

  1. انسان شریف ، مستقل است ولی از دیگران نیز برای رسیدن به اهداف خود کمک می گیرد.
  2. شخصیت او یکپارچه است تا روی اهداف خود متمرکز شود .
  3. او اساساً “سالم” است و می داند چه چیزی برای او مفید است و آن را انتخاب می کند.
  4. او به خود احترام می گذارد ، از خود به عنوان فردی قدرتمند تقدیر می کند و در جهت ارزش های خود تلاش می کند.
  5. خودش اعتماد به نفس دارد و در دیگران نیز این احساس را تقویت می کند.
  6. همیشه روی خوبی ها تمرکز می کند .
  7. با اشتياق به تأمين نيازهایش می پردازد و ابتدا نيازهاي اساسي اش را برطرف مي کند.
  8. با انرژی ، هدف و برنامه کار می کند .
  9. از ساعات روز خود به طور کامل استفاده می کند و روز با کیفیتی را پشت سر می گذارد.

حال که تعریفی از یک انسان شریف داریم ، بیایید در ادامه ی مقاله به نقش قانون جذب در ایجاد یک زندگی شرافتمندانه بپردازیم .

قانون جذب و شریف زندگی کردن چگونه با هم در ارتباط هستند؟

1. باعث جذب پول می شود.

استقلال مالی دلیل شماره یک علاقه مندی مردم به قانون جذب است. جای تعجب نیست . کار بی وقفه برای پرداخت مخارج زندگی خسته کننده است و هنگامی که در زندگی هزینه های غیر منتظره پیش آید ، بدهی داشتن امری اجتناب ناپذیر خواهد بود!

همانطور که بیان شد انسان شریف فردی مستقل است و این استقلال باید در زمینه ی مالی هم صادق باشد!

خبر خوب این است که به کمک قانون جذب پول به راحتی به دست می آید. وقتی تکنیک های این قانون  را یاد بگیرید ، خیلی سریع شروع به مشاهده تغییرات خواهید کرد . بسیاری از افراد پول های غیر منتظره ، فرصت های شغلی به ظاهر تصادفی و غیره را به عنوان برخی از اولین نتایج کار با قانون جذب گزارش داده اند.

2. تجلی عشق

دومین دلیل علاقه ی مردم به تحقیق درباره قانون جذب ، پیدا کردن عشق واقعی است. یافتن یک شریک ایده آل و دوست داشتنی برای داشتن یک زندگی شاد می تواند بسیار  دشوار و ناامیدکننده به نظر برسد .

خوشبختانه ، قانون جذب ابزار بسیار خوبی برای یافتن عشق است. از آنجا که قانون جذب به معنای کار بر روی خود و خواسته های شماست ، ذاتاً شما را به یک شخصیت جذاب تر ،شریف تر و با دیدی روشن تر نسبت به آنچه می خواهید و در زندگی خود نیاز دارید ، تبدیل می کند.

3. سلامتی شما را بهبود می بخشد.

اکثر مردم استفاده از قانون جذب را برای ایجاد سلامتی بهتر در زندگی خود در نظر نمی گیرند ، اما همانطور که می دانید ، این قانون در واقع ابزاری عالی برای این منظور است. یادگیری در مورد قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا خوب فکر کنید و افکار شما تأثیر مستقیمی بر کل جهان شما دارد.

4- باعث بیداری معنوی می شود.

قانون جذب ،با توجه به ماهیت خود ، شما را با موجودیت و هستی معنوی بالاتر پیوند می دهد. هنگامی که شما شروع به تمرین تکنیک های این قانون  می کنید ، فراتر از دنیای عادی و دنیوی را مشاهده می کنید. درواقع دنیای جدید و درخشان تری به روی شما باز می شود.

بسیاری از افراد با قانون جذب بیداری معنوی پیدا می کنند. برقراری ارتباط با ریتم جهان و استفاده از پتانسیل های درونی ، نیروی معنوی را در درون شما بیدار می کند. قانون جذب نشان می دهد که شما به همه چیز وصل هستید و همه چیز به شما متصل است.

5- شادی بیشتری به دست می آورید.

نتایج استفاده از تکنیک های قانون جذب فقط با تصور شما محدود می شود .

چیزهای بی پایانی وجود دارد که می توانید به کمک قانون جذب در زندگی خود جذب کنید. می توانید از اصول قانون جذب به هر شکلی استفاده کنید .

روش های قانون جذب و شریف زندگی کردن

ما در واقع به شما نشان خواهیم داد كه چگونه این ذهنیت و عقیده می تواند سبک زندگی شما را بهبود ببخشد. برای هر یک از این تکنیک ها ، نمونه هایی را  خواهید خواند تا تفاوتی ملموس در زندگی خود ایجاد کنید.

مثبت فکر کنید.

انسان شریف ، اجازه نمی دهد تا افکار منفی خلق و خوی او را تحت تاثیر قرار دهد زیرا افکار شما احساسات شما را تعیین می کنند ، احساسات شما  اعمالتان را تعیین می کنند و اعمال شما در نهایت کیفیت زندگی شما را تعیین می کنند.

 اگر فکر کنید که می توانید خوشحال و موفق باشید برای شما اتفاق خواهد افتاد.

 فقط این را در نظر بگیرید ، اگر در زندگی مدام فکر کنید “من ارزشش را ندارم” یا “من سزاوار خوشبختی نیستم” ، پس احتمال دارد که شما به روشی عمل کنید که باعث شود این افکار به حقیقت بپیوندند.

تفکر منفی به نتایج منفی منجر می شود. اگر مدام منفی نگر باشید  و جوری رفتار کنید که گویی ابر تیره ای در بالای سر شما معلق است ، بنابراین به احتمال زیاد افراد دیگری را که در حال پرورش افکار منفی هستند ، جذب زندگی خود خواهید کرد. اما ، اگر با این فکر که امروز می خواهید خوشحال باشید ، از خواب بیدار شوید ، شانس بالایی وجود دارد که آن روز را با تجربیات خوبی به انتها برسانید.

با این طرز تفکر که شما با اعتماد به نفس ، توانمند و توانا هستید ، می توانید کارهای بزرگی را انجام دهید. اگر فکر کنید که ضعیف و ناتوان از انجام هر کاری هستید و به خود شک کنید ، دیگر صددرصد توان  و انرژی خود را روی وظایفتان نخواهید گذاشت پس شما به سادگی و حتی بدون تلاش شکست خواهید خورد. این روند را باید با تغییر افکار خود شروع کنید زیرا افکار شما بر اعمال شما حاکم هستند.

شاد بودن را انتخاب کنید.

اگر احساس خوشبختی ، عشق ، شور ، شفقت و امید داشته باشید ، اتفاقات مثبتی برای شما رخ خواهد داد. اما اگر احساس عصبانیت ، ترس ، افسردگی و گناه کنید ، اتفاقات منفی برای شما رخ خواهد داد. روانشناسان معتقدند ، مواردی که برای ما اتفاق می افتد به راحتی حالت ذهنی ما را تغییر می دهد و ما بعضی اوقات به صورت اجباری واکنش نشان می دهیم. لازم نیست در مورد هر چیز کوچکی که برای شما رخ می دهد ، به خصوص چیزهای بد واکنش نشان دهید.

به عنوان مثال ، شما از دفتر کار خود خارج شده اید و به سمت اتومبیل خود در پارکینگ می روید و می بینید که ماشین شما  بسیار کثیف شده است. اکنون می توانید با عصبانیت و خشم رفتار کنید ، یا می توانید انتخاب کنید که خلق و خوی خود را کنترل کرده و راه حلی برای مشکل خود بیابید. درواقع شما می توانید به سادگی ماشین خود را به کارواش سپرده  تا مثل روز اول آن را تحویل بگیرید.

قانون جذب و شریف زندگی کردن

قدردان باشید.

انسان های شریف قدردان داشته های خود هستند و زیاده خواهی و توجه به نعماتی که ندارند از خصوصیات آنها نیست .

مهم نیست که با چه مشکلاتی در زندگی دست و پنجه نرم می کنید ، مهم نیست که چه چیزهای بدی در زندگی شما قرار دارد ، راه هایی پیدا کنید که از هر آنچه که دارید سپاسگزار باشید.

حتی اگر بسیار کم باشد ، از هر آنچه را که دارید در کمال احترام قدردانی کنید ، زیرا افراد زیادی روی زمین وجود دارند که به اندازه کافی خوش شانس نیستند تا جای شما باشند و آنچه را که شما دارید ،داشته باشند. سپاسگذاری باعث می شود احساس بهتری نسبت به زندگی خود داشته باشیم.

از دوستان و خانواده خود تشکر کنید.

در ادامه ی بحث قدردان بودن انسان شریف باید شاکر داشتن خانواده و دوستان خوب نیز باشد.

به عنوان مثال ، اگر شما به تازگی یک شکست عاطفی را تجربه کرده باشید ، احتمالا اثرات منفی بر وضعیت روحی خود حس می کنید. شما به کسی اجازه داده اید تا با قلب و ذهن شما پیوند بسیار  قوی و عمیقی برقرار کند.اما اکنون ، آنها دیگر جایی در قلب شما ندارند.

پذیرش این امر در ابتدا می تواند بسیار دشوار باشد. ما می خواهیم بگوییم که شما افراد دیگری مانند دوستان بسیار نزدیک و خانواده دارید که در زندگی شما بسیار مهم هستند. والدین شما همیشه پشت شما خواهند بود و صمیمی ترین دوستان شما برای حمایت عاطفی همیشه کنار شما خواهند بود. آنها به شما اطمینان می دهند که همه چیز خوب است. این لحظه ای است که می فهمید هنوز هم افرادی را دارید که شما را دوست دارند.

وقتی به این فکر کنید که  افرادی هستند که حتی خانواده ندارند ، قدر خانوادتان را بیشتر خواهید دانست.

شاید عشق زندگی شما رفته باشد ، اما افرادی هستند که هنوز در کنار شما ایستاده اند. پس برای افرادی که از شما حمایت می کنند ، سپاسگزار باشید.

برای داشتن شغلتان سپاسگزار باشید.

قانع بودن از خصایص انسان های شریف است ،مثالی که می خواهیم ذکر کنیم یک مثال حرفه ای است. تصور کنید شما یک مهندس الکترونیک هستید که در یک شرکت بزرگ کار می کنید و چندین سال در این شرکت خدمت کرده اید. در طول سالها خدمت خود ، پروژه های زیادی را قبل از مهلت مقرر و همچنین با بازده عالی انجام داده اید .

با این حال ، شاید رئیستان به شما پاداشی درخور تلاشهایتان ندهد.

شما می توانید به نیمه ی پر لیوان بنگرید و از داشتن شغل مورد علاقه خود در وهله اول سپاسگزار باشید.

4.2/5 - (15 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx