رسیدن به موفقیت در زندگی زناشویی با قانون جذب

یک نظر اضافه کنید
8 دقیقه مطالعه

رسیدن به موفقیت در زندگی زناشویی با قانون جذب

با قانون جذب چگونه زندگی زناشویی موفقی داشته باشیم

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در مقاله های قبلی در مورد چگونگی جذب همسر دلخواه و برطرف کردن مشکلات خانوادگی با کمک قانون جذب صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم بیشتر به راهکارهایی که موجب موفقیت در زندگی زناشویی می شود بپردازیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سه گام مهم برای تفاهم در زندگی مشترک

1 – گلایه ها و ناراحتی های خود را به روز دیگر موکول نکنید

ابراز گله و شکایت و خشم و ناراحتی های خود را به تعویق نیندازید و به اصطلاح آن ها را بر روی یکدیگر تلنبار نکنید، چون دعواهای بزرگ از سوءتفاهم های کوچک به وجود می آیند. قبل از این که به رختخواب تان بروید، سعی کنید تمام اختلافات خود را حل کنید و همسرتان را ببخشید. هیچ گاه موضوع را کش ندهید.

صبح روز بعد که از خواب بیدار می شوید برای همسرتان، افراد دور و برتان و تمام مردم آرزوی خیر و خوشی داشته باشید و با یک دل شاد و قلبی آرام از بسترتان بیرون بیایید. مطمئن باشید بر اساس قانون جذب این احساس مثبت به خودتان بازمی گردد و خوشی های بیشتری در مسیر زندگی تان قرار می گیرد.

2 – فراموش کنید

هنگام صرف صبحانه به گونه ای رفتار کنید که انگار هیچ ناراحتی و کینه ای از دیشب در دلتان ندارید. پس بهانه گیری نکنید و از موضوعات جزئی بگذرید.

3 – از صمیم قلب به همسرتان محبت کنید

شریک زندگی تان را شریک شغلی و ملکی خود تصور نکنید. برای او ارزش و احترام خاصی قائل باشید و به جای عیب جویی کردن، گلایه، بهانه گیری و رفتارهایی از این قبیل با مهر و زبان خوش با او صحبت کنید و از محبتی که برای یک زندگی شاد و سعادت آمیز نیاز دارید مضایقه نکنید و در هر لحظه آن را اثبات نمایید.

هرگز از همسر خود یک نسخه بدلی نسازید

هرگز از همسر خود یک نسخه بدلی نسازید

هیچ مردی نباید به فکر این باشد که از همسرش یک نسخه ی بدلی بسازید. این کار برخلاف قانون طبیعت است و سرانجام کار به جدایی ختم خواهد شد. تلاش و کوششی که در این راه به خرج می دهید موجب می شود تا غرور و عزت نفس او جریحه دار شود و خود به خود کینه ی شما را به دل بگیرد، بدون آن که خودش بخواهد علم مخالفت علیه شما را برافرازد که طبعا در آن صورت زندگی مشترک شما در معرض از هم پاشیدگی قرار خواهد گرفت.

بدیهی است که در زندگی زناشویی مقوله ی تفاهم و سازگاری جدای رونوشت ساختن از یکدیگر است. اگر هرکس صادقانه به خود نگاه کند به اندازه ای عیوب و کج خلقی پیدا خواهد کرد که تنها به وجود خویش اکتفا خواهد کرد و دیگر به دنبال رونوشت و نسخه ی بدلی آن نخواهد رفت. اگر برای این کار به روش های تلقینی متوسل شوید، مثلا بگویید: «من بالاخره او را عوض می کنم و مطابق میل خودم بار می آورم» بنابراین این نکته را به خاطر داشته باشید که به هرحال این شما هستید که قادر هستید خودتان را عوض کنید، نه شریک زندگی تان را!

10 نکته مهم در مورد زندگی زناشویی

10 نکته مهم در مورد زندگی زناشویی

1 – ناآگاهی و بی اطلاعی از قوانین روحی و قانون جذب باعث ایجاد اختلافات زناشویی می شود، بنابراین سعی کنید تا جایی که می توانید یکدیگر را درک کنید.

2 – بهترین لحظه برای دوری از طلاق اوقات قبل از ازدواج می باشد. در صورتی که زوج مناسبی را برای خود انتخاب کرده اید، دیگر از بابت جدایی نگرانی نخواهید داشت.

3 – یک ازدواج موفق پیوند عاشقانه ای میان یک زن و مرد است. اما ازدواج به خودی خود سرچشمه سعادت و خوشبختی محسوب نمی شود. بلکه این زن و شوهر هستند که می توانند در تکمیل سعادت خویش همدیگر را یاری دهند.

4 – با فکر کردن به خصوصیات و ویژگی های همسر آینده خود و سپردن آن به ضمیر ناخودآگاه تان قادر خواهید شد تا به کمک قانون جذب همسر آینده تان را انتخاب نمایید.

5 – ایجاد یک توافق ذهنی با همسر و شریک زندگی تان از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر می خواهید همسرتان انسانی شریف، وفادار، مهربان و خوشرو باشد، باید خودتان هم از این اصول پیروی کنید.

6 – قبول یک چیز به معنی پذیرش آن به صورت واقعیت است. از همین الان همسر خود را به عنوان اصل مسلم بپذیرید و با از در مخالفت در نیایید. لازم نیست دائم به دنبال همسر آینده خود باشید، به ویژگی های او فکر کنید و کار را به ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب بسپارید، مطمئن باشید بهترین فرد برای ازدواج را پیدا خواهید کرد.

7 – زمانی از لحاظ روحی از همسرتان جدا شده محسوب می شوید که با او از در مخالفت در بیایید و به جای مهر و محبت، کینه و خصومت را به کانون خانواده راه بدهید. در این صورت از لحاظ روحی مرتکب اشتباه شده و راه درستی را در پیش نگرفته اید. همواره به سوگندی که در آغاز ازدواج خورده اید پایبند و وفادار بمانید تا زندگی مشترک خوبی داشته باشید.

8 – کانون خانواده تان را با عشق، شادی، سازگاری و نشاط لبریز کنید تا زندگی زناشویی موفقی داشته باشید. همین عشق و علاقه ای که به هم ابراز می کنید سبب می شود تا در ضمیر ناخودآگاه یکدیگر تفاهم متقابل، سازگاری و احترام را به وجود آورید.

9 – مردی که همسر خود را دوست دارد، رفتاری به دور از عشق و علاقه از خود نشان نمی دهد. پس هیچ گاه از گرمای عشق و محبت در کانون پرمهر خانواده نکاهید. همچنین هرگز در مورد مسائل و مشکلات خانوادگی تان با دوستان و اقوام خود صحبت نکنید و اسرار زندگی تان را پیش کسی فاش نکنید. اگر به مشکلی برخوردید بهترین کار این است که به مشاور مراجعه نمایید.

10 – هیچ گاه در صدد تغییر اخلاق شوهر یا زن خود برنیایید. چون با این کار، غرور و عزت نفس شریک زندگی تان را جریحه دار می کنید و راه به جایی نخواهید برد. همین طور این مسئله باعث برانگیختن حالت دفاعی در طرف مقابل خواهد شد.

همواره به یاد داشته باشید که ذهنیت شما در مورد هر چیزی روی زندگی تان تاثیر خواهد داشت و این قانون در زندگی مشترک و روابط زناشویی نیز صادق است. پس برای داشتن یک زندگی زناشویی عاشقانه و موفق ذهنیت خود را نسبت به همسر و زندگی تان مثبت کنید تا بر اساس قانون جذب هر روز زندگی تان بهتر از روز قبل شود.

3/5 - (5 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx