روز بیست و پنجم شکرگزاری

1 نظر
10 دقیقه مطالعه

روز بیست و پنجم شکرگزاری

اشاره های شگفت انگیز کائنات با قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار، یکی از تمرین های فوق العاده ی شکرگزاری تمرین اشاره های شگفت انگیز با قانون جذب است، که مانند انجام یک بازی با جهان است که شما آن را انجام می دهید و بسیار جذابیت دارد. تصور کنید که کائنات با دلسوزی و عشق فراوان بخواهد که شما به تمام خواسته های خود دست پیدا کنید، ولی از آن جایی که کائنات به خودی خود توانایی این را ندارد که خودش تمام خواسته های شما را برآورده کند، برای این کار از قانون جذب استفاده می کند و به شما علامت ها و نشانه هایی می دهد تا با کمک آن ها بتوانید به خواسته ها و آرزوهای خود دست پیدا کنید.

اشاره کائنات برای قدردانی و شکرگزاری

اشاره کائنات برای قدردانی و شکرگزاری

 کائنات می داند که شما همواره باید احساس شکرگزاری و قدردانی داشته باشید تا بتواند آرزوها و خواسته های شما را محقق کند. به همین خاطر نقش خود را به گونه ای ایفا می کند که به شما اشاره هایی شخصی نشان می دهد تا شکرگزار و قدردان باشید. کائنات با استفاده از شرایط، انسان ها و اتفاقاتی که در طول روز برای شما رخ می دهد و شما را احاطه می کند، به عنوان نشانه هایی برای ایجاد شکرگزاری و قدرشناسی در شما استفاده می کند.

برای مثال اگر در خیابان ماموران پلیس را می بینید، این اشاره ی کائنات است که به خاطر امنیت و آرامشی که دارید شکرگزار باشید. یا هنگامی که یک آمبولانس را می بینید این نشانه ای است که بابت سلامتی و شادابی خود قدردان باشید. وقتی دوست دارید اضافه وزن خود را از بین ببرید و به اندام ایده آلتان دست پیدا کنید، زمانی که فردی را می بینید که اندام ایده آل شما را دارد، این اشاره ای است که برای آن وزن دلخواه شکرگزار باشید. اگر برای ادامه ی زندگی به دنبال یک همسر ایده آل هستید، زمانی که زوجی را می بینید که کاملا رمانتیک با هم برخورد می کنند و مشخص است که واقعا عاشقانه همدیگر را دوست دارند، این اشاره ی کائنات است برای این که به خاطر داشتن یک شریک زندگی فوق العاده شکرگزار باشید.

اگر با تمام وجود می خواهید صاحب فرزند شوید، زمانی که یک خانواده ی شاد را به همراه یک نوزاد می بینید، این اشاره ی کائنات به شما است که به خاطر داشتن فرزند شکرگزاری کنید. هنگامی که در فکر به دست آوردن ثروت و پول فراوان هستید، زمانی که از کنار بانک ها و عابر بانک ها رد می شوید و مردم را می بینید که پول در دست دارند، اشاره ی کائنات است که به خاطر داشتن ثروت شکرگزار و قدردان باشید. زمانی که دوستی با شما تماس می گیرد و شما را برای عصرانه دعوت می کند، اشاره ی کائنات به شما این است که به خاطر داشتن دوستان خوب قدردان و شکرگزار باشید. هنگامی که به تمام اشاره های کائنات توجه می کنید و دائما شکرگزار و قدردان هستید، کائنات با استفاده از قانون جذب تمام ارتعاش های مثبتی که از خود به جهان هستی می فرستید را به شما باز می گرداند.

اگر ناخودآگاه چشمتان به یکی از مواردی که در لیست آرزوهایتان نوشته اید، می افتد؛ مانند خانه آرزوهایتان، ماشین، لپ تاپ، گوشی موبایل یا لباس هایی که دوست دارید، اشاره ی کائنات به شما این است که برای آرزوهایی که دارید در همان لحظه شکرگزار و قدردان باشید. هنگامی که صبح جدید را شروع می کنید و در همان ابتدای روز کسی به شما صبح بخیر می گوید، از جانب کائنات به شما یک اشاره ی روشن رسیده که به خاطر صبح زیبایی که آن را آغاز کرده اید شکرگزاری کنید.

اگر در حال عبور کردن از کنار کسی هستید که با تمام وجود شاد و خوشحال است، کائنات به شما اشاره می کند که به خاطر شادی قدردان باشید. اگر در هر مکانی که قرار دارید از دهان کسی می شنوید که می گوید خدایا شکرت؛ یا سپاسگزارم؛ اشاره ی اصلی کائنات به شما است که بگویید سپاسگزارم و شکرگزار باشید.

کائنات از چه راه هایی برای اشاره کردن استفاده می کند؟!

کائنات از چه راه هایی برای اشاره کردن استفاده می کند؟!

راه های بی نهایتی وجود دارد که کائنات کاملا با روش های متفاوت و خلاقانه برای اشاره کردن به شما در کنار امور و فعالیت های روزانه تان از آن ها استفاده می کند. هرگز امکان ندارد که شما یک اشاره را از جانب کائنات به اشتباه دریافت کنید، چون هر چیزی که فکر کنید می تواند یک اشاره برای شما باشد، کاملا درست و منطقی است! کائنات از قانون جذب استفاده می کند تا از آن به صورت کاملا واضح و روشن به شما اشاره کند. بنابراین شما همواره دقیقا همان نشانه ای را دریافت می کنید که برای شکرگزار بودن مورد نیاز است.

اشاره های شگفت انگیز کائنات با قانون جذب به یک بازی تبدیل شده که می توانیم آن را هر روز انجام دهیم. پس از مدتی متوجه می شوید که تمام اشاره هایی که کائنات به شما می دهد را به صورت خودکار دریافت می کنید و بابت هرکدام از آن ها شکرگزاری می کنید. به خاطر داشته باشید که روش های نوین جهان به شما انتها ندارد و این مسئله بسیار شگفت انگیز است و باعث می شود همواره قدرشناسی صمیمانه به خاطر دریافت این نشانه ها انجام بدهید.

تمرین دریافت اشاره های کائنات

دوستان عزیز برای این که امروز تمرین اشاره های شگفت انگیز کائنات با قانون جذب را انجام دهید، باید ابتدا تلاش کنید حداقل هفت اشاره را از سوی کائنات برای شکرگزاری در طول روز پیدا کنید و برای هریک از آن ها شکرگزاری کنید. مثلا اگر کسی را می بینید که تناسب اندام دلخواه شما را دارد سریع بگویید به خاطر وزن مناسب و دلخواهم سپاسگزارم. شمار هیچ وقت قادر نیستید بیشتر از این قدرشناس باشید، پس می توانید این عمل را بیشتر و بیشتر تکرار کنید. و اگر به این کار علاقه دارید می توانید حتی به تمام نشانه های دریافتی از کائنات در طول روز دقت کنید و بابت آن ها شکرگزاری کنید.

اگر تمام این کارها را در طول 24 ساعت گذشته به خوبی انجام داده باشید، اکنون به موقعیتی دست پیدا کرده اید که می توانید نشانه های کائنات را متوجه شوید که از جانب جهان به شما داده می شود. یکی از مزیت های فوق العاده ی نیروی شگفت انگیز شکرگزاری و قانون جذب است که بر آگاهی و هوشیاری شما می افزاید و شما را بیدار می کند. و به طبع به هر اندازه که بیشتر آگاه و هوشیار باشید، مطمئنا شکرگذارتر و قدردان تر می شوید، و زودتر می توانید رویاهای خود را جذب کنید. پس از این جهان زیبا و شگفت انگیز بخواهید بیشتر به شما اشاره کند.

خلاصه تمرین روز بیست و پنجم شکرگزاری

خلاصه تمرین روز بیست و پنجم شکرگزاری

اشاره های شگفت انگیز کائنات با قانون جذب

تمرین روز بیست و پنجم شکرگزاری

1 – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. یک فهرست ده تایی از موهبت های خود تهیه کنید و روی آن بنویسید به چه دلیل احساس می کنید که بابت آن ها سپاسگزار و قدردان هستید. سپس فهرست خود را از ابتدا بخوانید و برای هریک از موارد در پایان سه بار کلمه سپاسگزارم را تکرار کنید، سپس تا جایی که می توانید برای هریک از موهبت های خود احساس عمیق قدرشناسی داشته باشید.

2 – امروز لازم است نسبت به اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد، هوشیاری داشته باشید و حداقل هفت اشاره کائنات را در نظر بگیرید که برای شکرگزاری از اتفاقات امروز دریافت می کنید، سپس بابت آن موارد شکرگزاری کنید.

3 – قبل از این به خواب بروید، افکار خود را متمرکز نموده و کلمه ی سپاسگزارم را بابت بهترین رخداد امروز بر زبان جاری کنید.

4.2/5 - (30 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx