قانون جذب و اشتباه گرفتن آن با مثبت اندیشی

1 نظر
13 دقیقه مطالعه

قانون جذب توسط بسیاری از افراد واقعاً سوء تفاهم شده است. مردم بر این باورند که می توان به سادگی “مثبت اندیشید” و انتظار داشت که معجزه در زندگی آنها اتفاق بیفتد. در حالی که واقعیتی وجود دارد که باید نگرش مثبت ذهنی داشته باشید ، این دقیقاً آن چیزی نیست که زندگی شما را تغییر دهد! در این مقاله به بررسی ارتباط بین قانون جذب و مثبت اندیشی خواهیم پرداخت و تفاوت های آنها را بیان میکنیم.

قانون جذب

قانون جذب بیشتر درمورد همسویی با خود واقعی خود است که بسیار بیشتر از تفکر مثبت است.

هنگامی که در مسیر واقعی خود هستید ، آنچه را که روحتان به طور واقعی می خواهد انجام دهد ، انجام می دهید و چیزهای بی دردسر خواهید دید.

دلیل عدم موفقیت بیشتر مردم درقانون جذب به دلیل این تفاوت عمده است ، آنها نمی فهمند که چه چیزی در چه ترازی قرار دارد!

قانون جذب فقط وقتی کار می کند که ذهن شما راحت باشد ، شما نمی توانید خود را مجبور به “مثبت اندیشی” کنید زیرا این کار فقط مبارزه ذهنی را ایجاد می کند. به همین دلیل دستیابی به هم ترازی بسیار مهم است! این امر باعث می شود ارتعاشات خود را به راحتی افزایش داده و هر آنچه را می خواهید جذب کنید. بهترین راه برای هم ترازی ، کشف فراخوانی واقعی شماست و سپس شروع به سوار شدن در آن مسیر کنید.

قانون جذب و رسیدن به خواسته ها

مردم خواسته های مختلفی دارند ، برخی متولد می شوند که موسیقی دان ، هنرمند ، بازیگر و غیره باشند ، در حالی که برخی متولد می شوند که ورزشکار ، سیاستمدار یا حتی وکیل باشند. هنگامی که شما در مسیر واقعی خود هستید ، ذهن ، قلب و روح شما با هدف شما همگام است و نیازی به اقدام اجباری نیست ، همه چیز فقط به طور طبیعی جریان می یابد. اکنون می دانم که بسیاری از مردم حتی نمی دانند تماس واقعی آنها چیست ، اما با راهنمایی ، مطمئناً می توانند آن را درک کنند.

امیدوارم این کمک کند! من واقعاً از اطلاعات غلطی که در مورد قانون جذب تبلیغ می شود تعجب می کنم. افراد بیشتری باید ذات واقعی آن را بفهمند ، و آنچه در واقع معنی آن است!

در بررسی رابطه قانون جذب و مثبت اندیشی باید گفت که قانون جذب فراتر از مثبت اندیشی است.

قانون جذب و اشتباه گرفتن آن با مثبت اندیشی

رابطه قانون جذب و مثبت اندیشی و بررسی نقش تفکر مثبت در زندگی

تاکنون توجه داشته اید که وقتی احساس ناامیدی می کنید ، تمام دنیا خصمانه و ناعادلانه به نظر می رسد؟ اما وقتی حال شما خوب است ، تمام دنیا دوستانه و شگفت آور به نظر می رسد ، و هیچ چیز نمی تواند شما را پایین بیاورد؟

واقعیت این است: جهان در آن روزها فرقی ندارد. شما متفاوت هستید.

همه چیز به چیزی به نام قانون جذب می رسد ، نظریه ای که توسط کتاب “راز بایرن” در سال 2006 محبوبیت یافته است.

در اصل ، این گفته است: “آنچه ما درباره آن فکر می کنیم ، به وجود می آوریم.” این ایده است که می توانیم با تجسم نتایج دلخواه خود ، استفاده از تأیید ، هر چیز دلخواه خود را وارد زندگی خود کنیم .

چگونه فکر می کنید تعیین می کنید وچگونه احساس می کنید

مهمترین چیز برای درک این است که افکار شما مهم هستند. افکار شما احساسات شما را ایجاد می کنند ، احساسات اعمال شما را ایجاد می کنند و اعمال شما زندگی شما را ایجاد می کنند. همه آنها به هم پیوسته اند ، بدون استثنا.

به این روش فکر کنید: اگر یک ورزشکار هستید که در میدان حضور دارید ،فکر می کنید ازکدام یک از این افکار نتیجه بهتری خواهید گرفت؟

 “من برای این کار آماده نیستم! من فقط می خواهم این مسئله را برطرف کنم! “

یا

” من برای این کار آماده شده ام و لحظه ی درخشیدن من در انجام این کار است.

کار شماره 1 که شما می توانید انجام دهید: بر افکار متمرکز شوید که باعث می شود احساس قدرت ، اعتماد به نفس و توانایی کنید. اینکه چگونه هر لحظه فکر می کنید ، در هر موقعیتی – در اولین روز ، در مصاحبه شغلی یا هنگامی که هرگونه چالش جدید را پیش رو دارید ، احساس و عملکرد خود را تعیین می کنید. برای شروع فعال کردن افکار درست ، همین حالا این شش نکته را دنبال کنید.

6 قدم برای استفاده از قانون جذب و مثبت اندیشی

1.روشن کردن خواسته ها اولین قدم برای بهره بردن از قانون جذب و مثبت اندیشی

لازم نیست 1 فروردین باشد تا اهداف خود را یادداشت کنید. می توانید امروز شروع کنید. از خود بپرسید: تا این زمان سال آینده ، دوست داشتید به چه چیزی برسید؟ کمی آرامش پیدا کنید و از این تمرین لذت ببرید.

اهداف خود را بارها مرور کنید و ببینید که چگونه آنها باعث تغییر فوری در احساس شما می شوند. به آن اجازه دهید تا شما را به سمت جلو سوق دهد.

2.برای استفاده از قانون جذب و مثبت اندیشی “نگرش قدردانی” را پرورش دهید.

دفعه دیگر که نمی توانید بخوابید ، مجبورید ساعات طولانی صبر کنید ، یا اینکه ذهن خود را به سمت فکرهایی درباره رئیس سابق یا ناعادلانه خود سرگردان کنید ، از این گزینه به عنوان محرک برای ایجاد لیست ذهنی چیزهایی که از آنها سپاسگزار هستید استفاده کنید حتی چیزهای کوچک!

قدردانی به ما امکان می دهد ببینیم که واقعاً چیزهای خوب چقدر هستند و ذهن ما را باز می کند. به من اعتماد کنید – اگر می خواهید شادتر باشید ، این کار مفیدتر از اتلاف وقت در فکر کردن در مورد افرادی است که لیاقت انرژی گرانبهای شما را ندارند.

3.در صحبت کردن همه ی نکات را رعایت کنید.

نحوه صحبت با خودتان مهم است زیرا شما کسی هستید که گوش می دهید. اشتباهی که بسیاری از ما مرتکب آن می شویم این است که ما بر آنچه نمی خواهیم تمرکز می کنیم. به جای گفتن ، “من از بیمار شدن خسته شده ام” ، بگویید ، “من خوشحالم که هر روز احساس بهتری می کنم.” به جای این که به حقوق و دستمزد ناچیز خود بپردازید ، بگویید ، “من برای فرصت های جدید برای کسب درآمد تلاش میکنم.”

 اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید ، نتایج متفاوتی نیز به دست خواهید آورد.

پنج جمله جدید ایجاد کنید که برای شما معنی دارد. اگر شما در حال افسردگی هستید ، ممکن است این باشد: “من خودم را دوست دارم. من خودم را تأیید می کنم. “اگر شما در حال تلاش برای کاهش وزن هستید ، سعی کنیدبگویید” من بدن سالم خودرا دوست دارم و احساس خوبی نسبت به خودم دارم.

اینها به تأییدهای شما تبدیل می شوند. هر روز صبح آنها را تکرار کنید. آنها را به صورت آلارم تصادفی در تلفن خود ذخیره کنید تا در طول روز ظاهر شود.

این ها تفکرات مثبت هستند و باعث میشوند در طول روز انرژی بگیرید اما اینها را با قانون جذب اشتباه نگیرید هرچند که تفاوت چندانی با هم ندارند اما به قانون جذب باید باور قلبی داشت و باید برای رسیدن به اهداف خود رئی آنها تمرکز کنید.

اما تفکر مثبت باعث انرژی گرفتن میشود.

4.روی افکار خوب تمرکز کنید.

به جای اینكه به این موضوع بپردازید كه همیشه صبحها طولانی یا چرند هستند ، به آنچه كه گوش می دهید خوب بیاندیشید.شاید آن صبحتها برای شما مفید باشند روی خصوصیات خوب متمرکز شوید.

به جای اینکه از تغییرکار خود عصبانی شوید ، به یاد داشته باشید که رییستان در این سالها چگونه با شما برخورد کرده است یا اینکه در این مدت کار کردن چه چیزهایی آموختید. یا اینکه او چگونه به شما مسئولیت های بیشتری را در سال جاری داده است ، خونسرد باشید و خود را برای هر چیزی عصبانی نکنید. وقتی روی چیزهای خوب تمرکز می کنید ، از چیزهای خوب استقبال می کنید. سعی کنید فقط روی مثبت ها معطوف کنید و به مدت 24 ساعت در مورد آن صداقت داشته باشید. ببینید مردم چگونه واکنش نشان می دهند!

5.رویاهای خود را تجسم کنید.

عاشق رفتن به فرانسه هستید؟  دوست دارید از طریق یک تمرین جدید قوی تر شوید؟ عاشق شدن تا آخر سال؟ با استفاده از برنامه، می توانید یک تابلوی دید مجازی (در عرض چند دقیقه!) از تصاویر ایجاد کنید که به شما انگیزه و الهام می بخشد. به خودتان اجازه دهید تا از تصاویر احساس واقعی بودن کنید و درمجموع مواردی که علاقه غیرمنتظره ای را برای شما ایجاد می کنند ، نمایان باشد.

تصاویر ما را قادر می سازند تا آرزوهای واقعی خود را فعال کنیم ، نه آنچه که فکر می کنیم “باید” بخواهیم. “از این نظر می تواند به شما در تعیین اهداف خود نیز کمک کند. به یاد داشته باشید که اغلب به صفحه دید خود نگاه کنید و به آن بیفزایید. مانند اهداف خود ، بگذارید تصاویر در مورد آنچه برای شما مهم است یادآوری کنند و انرژی و شور و اشتیاق خود را برای تحقق بخشیدن به شما یادآوری کنند.

6.مشغول شوید!

همه موارد فوق باید شما را به مکانی الهام بخش منتقل کند . “شما” که با شهود خود هدایت می شوید (نه توسط تأثیرات بیرونی یا پچ پچ ذهنی مداوم). هنگامی که در مورد خواسته های خود مصمم هستید ، با خود صحبت کنید و به یک روش توانمندانه بپردازید ، روی کارهایی که در زندگی شما تاثیرمی گذارند متمرکز شوید و آنچه را که می خواهید تصور کنید ، نمی توانید کمک کنید اما احساس می کنید که اقدامی کرده اید. و این آخرین مرحله برای دستیابی به آنچه می خواهید است.

متعهد شوید هر روز یک اقدام انجام دهید .

جهان تغییر نمی کند ، شما تغییر می کنید. فقط شما می توانید اجازه فرصت را به زندگی خود بدهید. فقط شما می توانید بلوک های منفی را در ذهن خود حذف کنید که مانع از دستیابی به آنچه می خواهید شوید. دوست من همه این افکار به شما بستگی دارد. این راز واقعی ، عالی و زیباست!

4.6/5 - (14 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx