قدرت ضمیر ناخودآگاه با قانون جذب

Add a Comment
9 Min Read

قدرت ضمیر ناخودآگاه با قانون جذب

ضمیر ناخودآگاه چه نقشی در زندگی ما دارد؟!(قانون جذب)

همان طور که در مقاله های قبل هم به آن اشاره کردیم، ضمیر ناخودآگاه از نیروی خارق العاده ای برخورد است و منبع الهام هر شخص و همچنین عنصر هدایت وی در زندگی به شمار می رود. ضمیر ناخودآگاه تمام حوادث، اسامی، مکان ها و رخدادها را در ذهن حک می کند و با این روش حافظه را به وجود می آورد و علاوه بر آن روی دستگاه های گردش خون، تنفس، گوارش و تمام کارهای بیولوژیکی نظارت می کند.

وقتی لقمه ای غذا در دهان می گذارید این ضمیر ناخودآگاه شما است که آن را به بافت، عضله، خون و استخوان تبدیل می کند. به عبارت دیگر این نیروی ناخودآگاه ذهن است که تمام فرآیندهای حیاتی و وظایف بدن را کنترل می کند و پاسخ تمام مسائل را درک می کند.

چگونگی عملکرد ضمیر ناخودآگاهنحوه عملکرد ضمیر ناخودآگاه

ضمیر ناخودآگاه انسان استراحت و خواب سرش نمی شود و همیشه با چشم باز مراقب است و دمی از فعالیت باز نمی ایستد. بنابراین بهتر است قبل از خواب سفارش های لازم را به آن کنید تا وظایف خود را به خوبی انجام دهید، سپس در نهایت شگفتی متوجه می شوید که نیروهای آزاد شده در وجود شما تمام ثمرات و نتایج دلخواهتان را به بار خواهند آورد. سپس به این نتیجه دست پیدا خواهید کرد که ضمیر شما منبع دائمی و جاویدان از هوش و قدرت است که شما را با نیروهای بی کران و فناناپذیر کائنات مرتبط می کند. نیرو و قدرتی که بر اساس قانون جذب چرخ و فلک روزگار را می گرداند و حرکت سیارات و کره ها را تنظیم و خورشید را درخشان می کند.

ضمیر ناخودآگاه شما کانون آرزوها، اهداف و آرمان های بزرگ و متعالی شما به شمار می رود. بسیاری از هنرمندان و بزرگان از طریق همین ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب توانستند به خلقیات و روحیات مردم هم عصر خود پی ببرند و از آن ها استادانه استفاده نموده و شاهکارهایی بزرگ و بی نظیر به جهانیان عرضه کنند.

عمل جراحی با استفاده از ضمیر ناخودآگاه

گفته شده در سال های ۱۸۴۳ و ۱۸۴۶ یکی از جراحان قدیمی به نام دکتر اِسدیِل در بنگال کار می کرده و صدها عمل جراحی را بدون استفاده از ماده بیهوشی که در آن زمان هنوز اختراع نشده بود، انجام می داد و با این کارش حیرت همه ی دنیا را برانگیخته بود. و عجیب تر از همه این که تمام عمل های جراحی را مانند قطع شدن دست و پا، جراحی مغز و درآوردن غده های سرطانی را با روش بیهوشی مغزی انجام می داد و جالب تر این که درصد ضایعات بعد از عمل حتی به دو یا سه درصد هم نمی رسید و بیماران احساس هیچ گونه دردی نداشتند و هیچ کس هم زیر عمل جراحی فوت نکرد.

دکتر اسدیل قبل از عمل با استفاده از تکنیک هیپنوتیزم به بیماران خود القا می کرد که نه تنها هیچ دردی را احساس نخواهند کرد بلکه دچار هیچ عوارض و عفونتی نیز نخواهند شد. القاهای موثر او همه قبل از عمل جراحی بوده که ضمیر ناخودآگاه بیمارانش را با پیام های خود تحت تاثیر قرار می داد و با استفاده از قانون جذب و ایجاد یک زمینه ی فکری مثبت ذهن آن ها را برای پذیرش القاهای خود آماده می کرد.

چیزی که عجیب و جالب توجه است این است که یک پزشک جراح حدود یک قرن و نیم قبل از کاربرد معجره آسای ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب مطلع بوده است. آیا این مطلب شما را بر نمی انگیزد تا بیشتر در مورد قدرت افکار و پدیده ی شگفت انگیز ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب بدانید و از آن ها برای پیشبرد اهداف خود در زندگی استفاده نمایید؟!

افکار و احساسات و تاثیر آن بر ضمیر ناخودآگاه

افکار و احساسات و تاثیر آن بر ضمیر ناخودآگاه

افکار، عقاید و نظرات زندگی خود را هر چیزی که هست، روی ضمیر ناخودآگاه خود حک کنید. زمانی می رسد که می توانید از جلوه های آن به اندازه ی کافی بهره مند شوید. چون هر چه را که بر لوح خاطر و ضمیر ناخودآگاه خود حک می کنید روزگاری جلوه ی ظاهری پیدا می کندو هر کسی در زندگی دارای دو جنبه عینی و ذهنی یا اندیشه و تبلور آن می باشد.

افکار انسان ها توسط مغز که عضو ضمیر خودآگاه و عقلانی هر موجودی موجودی است مورد پذیرش قرار می گیرد. زمانی که ضمیر خودآگاه و عینی شخص به طور کامل اندیشه ای را دریافت می کند و آن را به اعماق وجود خود می فرستد تا به قدر کافی شکل بگیرد و در فرصت دلخواه بتواند خود را به عنوان تجربه نشان دهد.

قبلا هم اشاره کرده بودیم که ضمیر ناخودآگاه با کسی به بحث و جدل نمی پردازد و مانند یک کودک هرچه را که به آن بگویید می پذیرد و آن را به صورت یک حکم قاطعانه در خود ضبط می کند. به این خاطر که انسان ها تا پایان عمر حتی لحظه ای از فکر کردن و حک کردن افکار خود بر صفحه ضمیر خود غافل نمی شود و همین افکار است که به صورت تجربه ها در می آیند. چون انسان موجودی است که حتی لحظه ای از تفکر باز نمی ایستد.

وجود این همه نابسامانی و ظلم در آدم ها از آن جایی سرچشمه می گیرد که آن ها به رابطه ی درست بین ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه خود و همچنین قدرت و عملکرد آن و قانون جذب پی نبرده اند. اگر این دو به طرزی هماهنگ با یکدیگر همکاری نمایند بر اساس قانون جذب می توانند خودشان را سرشار از امید، نشاط، تندرستی و خوش بینی نمایند.

چگونگی تاثیر ضمیر ناخودآگاه در زندگی

چگونگی تاثیر ضمیر ناخودآگاه در زندگی

هرچه در ضمیر ناخودآگاه شما حک شده روزی در زندگی تان بازتاب و نمود پیدا می کند و این یک حقیقت انکار نشدنی است. چون هر چیزی را که شخص در ذهن خود به عنوان حقیقت می پذیرد، بر اساس قانون جذب در شرایط و رویدادهای به خصوص امکان تجلی پیدا می کند و برای تحقق یافتن این موضوع باید از رفتار و احساسات هماهنگی برخوردار بود.

همان طور که شما قانون عمل و عکس العمل را به وضوح در طبیعت شاهد هستید، اگر بین این دو هماهنگی به وجود آید، تعادل نیز در زندگی به وجود خواهد آمد. به عبارت دیگر بین آن چه می دهید و آن چیزی که دریافت می کنید باید تعادل و هماهنگی وجود داشته باشد . بروز احساسات و دریافتی ها و تاثیرات آن ها باید برابر باشند. تمام ناکامی و شکست های انسان ناشی از تمایلات سرکوب شده و ارضاء نشده می باشد.

نقش ضمیر ناخودآگاه در زندگی

اگر افکار منفی و مخرب را به ذهن خود راه بدهید، این امر موجب عواطف مخربی می شود که غالبا خود را با بیماری، عوارض قلبی، فشار خون و انواع اضطراب ها نشان می دهند. در این لحظات چه افکار و احساساتی از ذهنتان می گذرد؟!

پاسخ این است که تمام اجزای وجودی تان این افکار را ابراز می کنند. چون وضعیت جسمی، موقعیت مالی، روابط و موقعیت اجتماعی همه بازتاب کاملی از ایده ای است که از خودتان در ذهنتان ساخته اید، و این مفهوم واقعی همان چیزی است که در ضمیر ناخودآگاه شما نقش بسته است و بر اساس قانون جذب در تمامی مراحل زندگی امکان بروز پیدا می کند.

۳.۵/۵ - (۴ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx