شکست را به موفقیت تبدیل کنید: استفاده از قانون جذب برای غلبه بر موانع

3 comments
8 Min Read

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم موضوع شکست را به موفقیت تبدیل کنید: استفاده از قانون جذب برای غلبه بر موانع را بررسی کنیم .

اگر در مسیر رسیدن به آرزوهای خود دائماً به موانع مشکل ساز برخورد کرده اید، ممکن است از زندگی بسیار ناامید شده باشید.

حتی اگر به این فکر کرده اید که برای تبدیل شکست به موفقیت قانون جذب را امتحان کرده و با آن کار کنید، شاید نگران این موضوع هستید که تلاش و آشکار کردن اهداف تان هنگامیکه موانع بسیار زیادی در راه تان وجود دارد، واقع بینانه نیست.

از سوی دیگر، شاید شما نسبت به قانون جذب خوش بین بوده اید اما اکنون چالش های اخیر برای شما به عنوان نشانه ای است که به هر حال نمی توانید به خواسته خود برسید.

برای افرادی که در هر یک از این شرایط قرار دارند، روش های هوشمندانه ای وجود دارد که می توانند آنها را امتحان کنند و برای غلبه بر موانع قانون جذب را به کار بگیرند.

 

به درس هایی که از چالش ها می گیرید دقت کنید.

 

به درس هایی که از چالش ها می گیرید دقت کنید.

 

مهمترین کاری که می توانید با چالش ها انجام دهید این است که بفهمید چگونه می توانید از مشکلات درس بگیرید. بنابراین، اگر برای دستیابی به هدفی خاص مانند:

عشق پایدار، موفقیت شغلی یا فراوانی مالی تلاش می کنید، موانع را به این دید نبینید که شما نمی توانید این چیزهای عالی را داشته باشید یا “به اندازه کافی برای آنها مناسب” نیستید. در عوض، از خود بپرسید که این چالش ها چه چیزهایی را می توانند به شما یاد دهند. به عنوان مثال:

 

  • اگر شغل خاصی پیدا نکردید، برخی از کارهایی که می توانید انجام دهید را یادداشت کنید. آیا می توانید رزومه خود را ارتقا دهید، آیا می توانید از فرصت های شبکه سازی بهره ببرید یا برای ارتقاء مهارت های ارائه و سخنرانی خود در یک کلاس سخنرانی عمومی شرکت کنید؟
  • وقتی یک رابطه عاشقانه به نتیجه نرسید، به آنچه تجربیات شما در مورد نوع رابطه ای که برایتان مناسب است، به شما می گوید، فکر کنید. آیا شما به شخصی نیاز دارید که متعهدتر باشد یا کمتر در آن رابطه در خفقان باشید؟ آیا از گشتن به دنبال قرار ملاقات هایی که در آن علایق مشترک بیشتری را با یکدیگر به اشتراک می گذارید بهره می برید؟ سعی کنید لیستی از ده نکته مهمی را که باید در پارتنر آینده تان جستجو کنید، تهیه کنید. احتمالاً خواهید فهمید که اگر رابطه ناخوشایند اخیر خود را تجربه نکرده بودید به این موضوع پی نمی بردید که وجود چه مواردی در پارتنر شما مهم می باشند.
  • اگر می خواهید تناسب اندام پیدا کنید یا وزن کم کنید و ادامه دادن و پایبند ماندن به برنامه تان (غذایی،ورزشی) دشوار است،دریابید چه چیزی پایبندی به آن را سخت می کند. آیا شما بیش از حد محدود کننده بودید یا بیش از حد آسان می گرفتید؟ آیا از راهنمایی مربی شخصی یا متخصص تغذیه بهره مند می شوید؟ آیا لازم است که یک دوست یا یکی از اعضای خانواده را در تمرینات خود مشارکت دهید تا کسی شما را مسئول بداند و فعال نگه دارد؟

 

همانطوری که در این مثال ها پیشنهاد شده است، کاری که شما می توانید با این موانع انجام دهید این است که آنها را به عنوان مواردی ببینید که به شما نشان می دهند که قبل از اینکه زندگی رویایی خود را آشکار کنید، لازم است چه چیزهایی را یاد بگیرید، تغییر دهید و یا با آنها سازگار شوید.

 

به دنبال موارد مثبت باشید.

 

هنگامیکه به موانع خود صادقانه فکر کردید و پی بردید که چه چیزهایی را می توانید از آنها بیاموزید تا زندگی شما را در آینده بهتر کند، ارزش این را دارد که کمی زمان بگذارید تا چیزهای خوبی را که مستقیماً از این موانع ناشی می شوند را بررسی کنید.

غالباً ، مواردی که فکر می کنیم شکست هستند، در واقع بی حکمت نمی باشند و خیری در آنها نهفته است. شکست ها می توانند به ما کمک کنند تا از موارد منفی بیشتر جلوگیری کنیم و فرصت های بهتری را در مسیرمان برگزینیم. به عنوان مثال:

 

  • موفق به دریافت شغلی که برای آن درخواست داده بودید حتی پس از انجام مصاحبه کاری، نشدید. خوب، این امکان را فراهم می کند که شما شغل بهتری را دریافت کنید. شغلی که حتی در رادار شما نبوده است. علاوه بر این، در آن شغل مورد نظر که نتوانستید آن را دریافت کنید مواردی را در نظر بگیرید که چندان مناسب نبوده اند. مطمئناً چند مورد وجود دارد که نشان می دهد شما در آنجا نمی توانستید خوشحال باشید.
  • هنگامیکه قرار ملاقات بدی دارید یا رابطه ای رو به اتمام است، بدانید که اگر این رابطه واقعا برای شما مناسب بود این اتفاق نمی افتاد. علاوه بر این، نکات مثبتی در مجرد بودن وجود دارند. به ویژه، آزادی، استقلال مالی و امکان داشتن رابطه عاشقانه بی پایان جدید.

 

خودتان را بسازید.

خودتان را بسازید.

 

در نهایت، در کنار تلاش برای یادگیری درس های ارزشمند و دیدن نکات مثبت واقعی در چالش های زندگی، پس از اینکه بعد از شکست دوباره سرحال شدید، باید مقداری از انرژی خودتان را بر روی مراقبت از خودتان متمرکز کنید. خصوصاً:

 

  • برخی از جملات تاکیدی را که شما را با احساس امید داشتن به آینده مرتبط می کند، امتحان کنید. سعی کنید قبل از اینکه روزتان را شروع کنید رو به روی آینه ایستاده و جملات مثبتی را به خودتان بگویید و آنها را تکرار کنید. به عنوان مثال، می توانید بگویید “هیچ چیز نمی تواند مانع من شود” یا “من می دانم که روزهای بهتری در انتظارم است.”
  • تجسم کنید که نوری در مرکز بدن شما می درخشد که به تدریج گسترش یافته و در سراسر بدن تان پخش می شود و همه ی قسمت های آن را پر می کند. تصور کنید که این نور شما را تغذیه می کند، آرامش می بخشدو برای موفقیت های آینده شما را دوباره جوان می کند.
  • برای انجام دادن کارهایی که دوست دارید زمان اضافی بگذارید، تا با خودتان مهربان باشید. وقتی با خودتان با عطوفت و احترامی که لایقش می باشید برخورد می کنید به شما کمک می کند تا باورهای محدود کننده ای را که ممکن است ارزش تان را با زیر سوال بردن ارزش ذاتی شما پایین بیاورند، تغییر شکل دهند. پس، حمام کف (ماده ی معطری که در وان پر از آب در حمام می ریزند و آب کف می کند و معطر می شود) بگیرید، به سفر برویدیا وقتی را به دیدار دوستی که بیشتر دوستش دارید اختصاص دهید.

 

 

https://www.thelawofattraction.com/turning-failure-success-using-law-attraction-overcome-obstacles/

 

 

۳.۷/۵ - (۴ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx