نقل قولهایی که از طریق قانون جذب به ما انگیزه می‌ دهد

1 نظر
9 دقیقه زمان مطالعه

نقل قولهایی که از طریق قانون جذب به ما انگیزه می‌ دهد

نقل قول های فوق‌ العاده از طریق قانون جذب که به ما انگیزه می‌ دهند

افراد موفق و تأثیرگذار به ما الهام می‌ بخشند تا بتوانیم بهترین باشیم و کارهای بهتری انجام دهیم. آنها نوید دهنده آینده‌ ای روشن برای ما هستند. آنها به ما می‌ آموزند که اگر رویایی در سر داریم با سخت کوشی و تلاش می‌توانیم تفاوت ایجاد کنیم.

روزهای سخت و دشوار اجتناب ناپذیرند، اما ما به انگیزه‌ نیاز مبرم داریم تا به احساساتمان غلبه کرده و بهتر عمل نماییم. این ۴۰ نقل قول فوق‌ العاده از آدم‌ های بسیار تاثیرگذار به ما کمک می کنند همچنان در راس کسب و کار و زندگی خود باقی بمانیم. اگر به دلایلی امروز احساس خوبی نداریم، با خواندن این نقل‌ قول‌ ها خواهیم توانست انگیزه لازم را گرفته تا با وضعیت فعلی خود مقابله کنیم.

نقل قولهایی که از طریق قانون جذب به ما انگیزه می‌ دهد

۱- ” من هنوز هم برای هر چیزی جسته جو میکنم، و از سوال کردن از کتابها دست برنمیدارم، می‌ خواهم به زمزمه‌ های درونیم گوش کنم.”

۲- ” اگر زندگیمان ساز مخالف سرگرفته است، نگذاریم که سرود ما را قطع یا متوقف نماید.”

۳- مانکن‌ ها نمی‌ توانند خودشان لباس بر تن کنند. سنگ‌ ها به همانجایی خواهند رفت که ما پرتشان می کنیم.”

۴- ” انتقادها حواسمان را پرت نکنند. به خاطر داشته باشیم که برخی‌ ها فقط زمانی احساس موفقیت می‌ کنند که به ما نیش می‌ زنند.”

۵- ” دردها موقتی هستند اما ترک کردن همیشگی.”

۶- ” این سنگینی بار نیست که کمر ما را خواهد شکست، بلکه روشی است که آن را حمل می کنیم.”

۷- ” اگر می‌ خواهیم کشتی برای خود بسازیم، مردان را برای جمع کردن چوپ، تقسیم کار و دستور دادن، فرا نخوانیم. در عوض، شور و اشتیاق زدن به دریای بی‌ انتها و بی‌ کران را به آنها بیاموزیم.”

۸- ” فرصت‌ های بسیار می‌ آیند و می‌ روند، اگر ما کاری نکنیم، برای همیشه از دستشان می‌ دهیم.”

۹- ” پیش برویم. ادامه دهیم. هدف‌ های بزرگ داشته باشیم. برای اوج گرفتن برنامه‌ ریزی نماییم. کنار باند فرودگاه ننشینیم و انتظار داشته باشیم کسی بیاید و هواپیما را هل بدهد. روش خود را عوض کنیم و ارتفاع بگیریم.”

۱۰- ” تفاوت ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که می‌ خواهیم این تفاوت از چه نوعی باشد.”

۱۱- ” آیا می‌ خواهیم خودمان را بشناسیم؟ نپرسیم. عمل کنیم! عمل مان شخصیت ما را تعریف خواهد کرد.”

۱۲- ” یک روز کافی خواهد بود که از ما شخصی کمی بزرگتر و یا کمی کوچکتر بسازد.”

۱۳- ” شکست دادن کسی که هرگز تسلیم نمی‌ شود، کار دشواری است.”

۱۴- ” پیش بروید و کوه‌ های جلوی راهتمان را یکی پس از دیگری فتح کنیم.”

۱۵- ” حرف‌ هایی که از دهان‌ مان خارج می‌ شوند، زندگی ما را تعیین نمی‌ کنند. آنچه را که برای خودمان زمزمه می‌ کنید، بیشترین قدرت را دارد.”

۱۶- ” تنها کسی که قرار است به آن تبدیل شویم، همان کسی که خودمان تصمیم می‌ گیریم باشیم.”

۱۷- ” زندگی همان چیزی است که خودمان آن را می‌ سازیم. همیشه این گونه است و همیشه این گونه خواهد بود.”

۱۸- ” برای خودمان کار انجام دهیم. از ما انتظار نمیرود که دنیا را تغییر دهیم. از ما انتظار نمیرود خانواده و دوستانمان را تحت تأثیر قرار دهیم. همانی باشیم که هستیم یا این که دوست داریم باشیم.”

۱۹- ” اگر تمایلی به آموختن نداشته باشیم، هیچ کس نمی‌ تواند به ما کمکی بکند. اگر تصمیم داشته باشیم یاد بگیریم، کسی نمی‌ تواند ما را متوقف کند.”

۲۰- ” برخلاف آنچه به ما گفته میشود، زندگی ساده است. ما با انتخاب‌ هایمان پیچیده‌ اش می‌ کنیم.”

۲۱- ” بزرگ‌ ترین ریسک این نیست که اهداف بسیار بزرگی تعیین کنیم و نتوانیم به آنها برسیم، بلکه این است که اهداف کوچکی را در نظر بگیریم و در انجام آنها موفق باشیم.”

نقل قولهایی که از طریق قانون جذب به ما انگیزه می‌ دهد

۲۲- ” شکست زمانی اتفاق می افتد که ما تسلیم می شویم. یک برنده واقعی کسی است که تحت هیچ شرایطی تسلیم نمی‌ شود، حتی زمانی که فکر میکند همه چیزش را از دست داده است.” (قانون جذب)

۲۳-“فکر نکنیم سرمایه‌ گذارها میلیون‌ میلیون پول روی میز ما می‌ گذارند تا ما خانه بزرگتر یا ماشین جدیدتر بخریم و آخر هفته به خوش‌ گذرانی بپردازیم و یا این که سبک زندگی خود را ارتقاء دهیم.” (قانون جذب ثروت)

۲۴- ” موفقیت نتیجه عمل است. از حرف زدن اجتناب کنیم و به عمل بپردازیم.”

۲۵- ” از این دو گروه بپرهیزیم: کسانی که فکر می‌ کنند وضعیت‌ مان بهتر از وضعیتی که در آن به دنیا آمده‌ ایم، نخواهد شد یا کسانی که فکر می‌ کنند هیچگاه پیشرفتی نسبت به موقعیتی که در آن هستیم، نخواهیم داشت.”

۲۶- ” آیا می‌ دانیم امروز همان فردایی است که دیروز در موردش حرف می‌ زدیم؟ این وظیفه ما است که زندگی را برای بهتر شدن تغییر دهیم.”

۲۷- ” برخی‌ ها نیاز به جنگیدن دارند، برخی‌ ها نیاز به قربانی شدن و برخی‌ ها باید الهام بگیرند و برخی دیگر باید قهرمان شوند.”

۲۸- ” هدف کامل شدن نیست. بلکه تلاش کردن است. و وقتی ما آن تلاش را هر روز وارد زندگی خود می‌ نماییم، آنجا است که دگرگونی اتفاق خواهد افتاد. این گونه است که تغییر رخ خواهد داد.”

۲۹- ” اگر می‌ خواهیم به آسمان پرواز کنیم، باید زمین را ترک کنیم. اگر می‌ خواهیم جلو برویم، باید گذشته را که ما را پایین می‌ کشد، کنار بگذاریم.”

۳۰- ” با پر وبال دادن به افکار منفی مان، آنها را تقویت نکنیم، چون باعث ناامیدی، نگرانی و ناراحتی ما در زندگی می شوند.”

۳۱-” سفر کردن دشوار می‌ گردد اگر مقصد را بدانیم و از مسیر صحیح آگاه نباشیم، شاید یک قدرت فوق‌ العاده، استقامت فیزیکی و اخلاقی ما را آزمایش میکند.”

۳۲-” می‌ گویند وقتی نمی‌ توانیم راه پله را ببینیم، ایمان اولین قدم را برمیدارد. در واقع، عقل آسانسور پشت راه‌ پله را که می‌ تواند ما را به طبقه بالا ببرد، می‌ بیند.”

۳۳- ” گاهی‌ اوقات این پیچیدگی است که در ذهن ما جا خوش کرده است.”

۳۴- ” برخی آدم‌ ها به دنیا آمده‌ اند تا زنده بمانند. مهم نیست چه بر سر راهشان قرار می‌ گیرد و چقدر دردسر خواهند کشید، آنها زندگی می‌ کنند.”

۳۵- ” در برخی جاها، اتفاقات باورنکردنی رخ میدهد. بیرون نرویم تا محل رخ دادن آن اتفاقات را پیدا کنیم، بلکه بیرون برویم و کاری کنیم اتفاق بیافتند.”

۳۶-“هرگز نباید مسئولیت زندگی خود را به دوش دیگریان بی اندازیم.”

۳۷- “کارهایی که در آنها تبحر داریم و از ما انتظار میرود، انجام دهیم. کنجکاو باشیم. منتظر فوران الهامات یا بوسه جامعه بر پیشانی خود نباشیم. توجه کنیم. توجه نقش بسیار مهمی دارد. توجه ما را به دیگران وصل میکند. توجه ما را مشتاقتر از همیشه میکند.”

۳۸-” مردم می‌ گوید انگیزه ماندگار نیست. خوب حمام کردن هم اینگونه است. برای همین توصیه می‌ شود هرروز این کار را انجام دهیم.”

۳۹- “نشاط، نیروی زندگی، انرژی و روح بخشی در عمل تفسیر می‌ شوند.”

۴۰-” اگر زندگی خسته کننده و مصیبت‌ باری داریم، به این خاطر است که افراد درستی را برای راهنمایی خواستن انتخاب نکرده‌ ایم، پس کسی را غیر از خودمان سرزنش نکنیم.”

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx