راهی مطمئن برای دستیابی به اهداف

یک نظر اضافه کنید
7 دقیقه مطالعه

راهی مطمئن برای دستیابی به اهداف

چگونه به یک هدف می رسید؟ هر چند وقت یک بار موفق می شوید؟ خب، اکثر مردم میزان موفقیت بسیار پایینی دارند. چرا آنها شکست می خورند؟ آیا دستیابی به اهداف آنها بسیار دشوار یا غیرممکن است؟ یا دلیل دیگری دارد؟

برای اکثر کسانی که شکست می خورند، مشکل در اهداف نیست، بلکه در رویکرد است. آنها اهداف را تعیین می کنند، برنامه ریزی می کنند و شروع به کار روی آنها می کنند. اما این برای اطمینان از موفقیت کافی نیست. این مقاله همه چیز در مورد پیروی از رویکرد درستی است که مطابق با ارتعاش اهداف شما است. این بدان معناست که شما انرژی ارتعاشی مشابه هدف خود را بدست می آورید. شما با آن طنین انداز هستید.

چگونه کار می کند؟

راهی مطمئن برای دستیابی به اهداف

هنگامی که شما به یک تطبیق ارتعاشی برای هدف خود تبدیل می شوید، نتایج را با سرعت بیشتری جذب می کنید. این یک اصل جهانی است که انرژی هایی از نوع مشابه یکدیگر را جذب می کنند. این همان چیزی است که ما به آن قانون جذب می گوییم.

همیشه کار می کند. ممکن است از آن بی خبر باشید زیرا آگاهانه از طرف خود این کار را انجام نمی دهید. وقتی روی یک هدف کار می کنید، به آرامی انرژی ارتعاشی مشابه آن را به دست می آورید. این انرژی موفقیت را برای شما جذب می کند.

مردم فکر می کنند که موفقیت نتیجه مستقیم اعمال آنهاست. اما در حقیقت، اقدامات آنها به طور غیرمستقیم با ایجاد انرژی ارتعاشی باعث موفقیت می شود.

وقتی با وجود انجام اقدامات شکست می خورید، به این دلیل است که نتوانسته اید مطابق ارتعاشی برای آنچه می خواهید شوید. و این دلیل واقعی درصد موفقیت پایین اکثریت است.

اقدام به تنهایی لزوماً به معنای موفقیت شما نیست. اما اگر دقیقاً یک تطابق ارتعاشی برای هدف خود باشید، مطمئناً موفق خواهید شد. به جای کار بر روی عامل غیر مستقیم، روی عامل مستقیم کار کنید. بقیه چیز ها به راحتی دنبال خواهند شد.

این مراحل را دنبال کنید تا مطابق ارتعاش هدف خود شوید:

راهی مطمئن برای دستیابی به اهداف

گام یک

اولین قدم این است که ذهنیت درست را به دست آورید. همه چیز ابتدا از ذهن شروع می شود. قدرت تخیل شما باید قوی باشد (وگرنه با تمرین قوی خواهند شد).

به وضوح تصور کنید که چگونه زندگی شما پس از رسیدن به هدفتان تغییر خواهد کرد. زندگی شما مثل الان نخواهد بود. چه احساسی دارید؟ چگونه رفتار می کنید؟ چگونه فکر می کنید و چگونه عمل می کنید؟ تمام جزئیات را با دقت زیادی تصور کنید.

برای مثال فرض کنید هدف شما رسیدن به سطحی از آمادگی جسمانی است. زمانی که به آن دست یابید، زندگی شما از جهاتی تغییر خواهد کرد.

حال شما بهتر خواهد شد. برای حفظ تناسب اندام به طور منظم ورزش خواهید کرد. این عادت شما خواهد بود. شما در مورد رژیم غذایی خود آگاه خواهید بود و فقط غذاهای سالم مصرف خواهید کرد. نحوه برخورد شما با مردم تغییر خواهد کرد. دیگر احساس ناامنی نخواهید کرد.

تغییرات ذکر شده در بالا به اهداف تناسب اندام مربوط می شود. همچنین می توانید تصور کنید که هدف خاص شما چه تاثیری بر زندگی شما خواهد داشت.

گاهی تصور همه چیز سخت است. بنابراین می توانید افرادی را مشاهده کنید که قبلاً به آنچه شما می خواهید رسیده اند. شرایط زندگی آنها ممکن است با شما متفاوت باشد، اما شما ایده های مفیدی دریافت خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا تصویر ذهنی زندگی تغییر یافته خود را بهبود بخشید.

راهی مطمئن برای دستیابی به اهداف

گام دوم

قدم بعدی این است که تا جایی که می توانید آن تغییرات را در زندگی واقعی خود معرفی کنید. شروع به احساس، رفتار درست و نقش بازی کردن کنید، طوری که انگار قبلاً به هدف خود رسیده اید. با اشاره به مثال هدف تناسب اندام، شروع به توسعه عادات و سبک زندگی فردی کنید که از قبل تناسب اندام دارد.

باز هم، همه تغییرات عملا امکان پذیر نیست. اما وظیفه شما این است که آنچه را که ممکن است انجام دهید. با گذشت زمان شما به یک تطبیق ارتعاشی بهتر برای هدف خود تبدیل خواهید شد.

به خاطر داشته باشید که نه تنها باید احساس کنید، فکر کنید و رفتار کنید، بلکه باید مانند فرد موفقی که می خواهید باشید رفتار کنید. بسیاری از مردم این فرآیند را اشتباه درک می کنند. آنها همه چیز را در ذهن خود احساس می کنند، اما اعمالشان مانند قبل است. فقط احساس کردن یا فقط عمل کردن نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.

احساسات، افکار، رفتار، اعمال و تمام وجود شما باید با یکدیگر و با هدف شما هماهنگ باشد. وقتی این اتفاق می افتد، موفقیت اجتناب ناپذیر است.

راهی مطمئن برای دستیابی به اهداف

گام سوم

آخرین و سخت ترین مرحله، حفظ تداوم در انجام همه اینها است. برای مردم آسان نیست که برای مدت طولانی مانند فردی که می خواهند باشند فکر کنند، عمل کنند و زندگی کنند. زمانی که هدف به دست نیامده است، به سختی می‌توانند تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنند. بنابراین آنها دوباره به الگوهای قدیمی می روند.

اینجا باید مراقب بود. هنوز به هدفتان نرسیدید واقعیت بیرونی، .موقعیت ها و شرایط همچنان وضعیت واقعی زندگی شما را منعکس می کند. بنابراین ذهن شما به راحتی منحرف خواهد شد. اما به جای تمرکز بر بیرون، به درون جایی که تصویر ذهنی موفقیت خود را ایجاد کرده اید تمرکز کنید.

اگر پافشاری کنید، می بینید که شرایط و موقعیت های بیرونی به آرامی تغییر می کنند تا با انرژی ارتعاشی شما هماهنگ شوند. و روزی می رسد که به هدف خود رسیده اید.

هرچه بیشتر از این روش استفاده کنید، مانند هر چیز دیگری در آن بهتر خواهید بود. و همچنین متوجه خواهید شد که چرا در بسیاری از اهداف خود در گذشته شکست خورده اید. اکنون اشتباهاتی را که مرتکب شده اید به وضوح خواهید دید. اکنون به اهدافی که قبلاً فکر می کردید غیرممکن است دست خواهید یافت.

منبع:

 

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx