133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

یک نظر اضافه کنید
29 دقیقه مطالعه

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که راز موفقیت در کسب و کار چیست؟ اگر کارآفرین یا صاحب کسب ‌و کار هستید، می ‌دانید که ایجاد مسیر خود چه چالشی است. بیشتر اوقات، هیچ نقشه و دستورالعملی وجود ندارد، به این معنی که شما باید به قلمرویی ناشناخته بروید. وقتی شرایط سخت می ‌شود، مهم است که چیزی داشته باشید که به شما انگیزه دهد که به حرکتتان ادامه دهید.

شب ‌های بی ‌شمار بی ‌خوابی و سطح بالایی از عدم اطمینان برای صاحبان کسب ‌و کار و بنیان‌ گذاران اصلا ناآشنا نیست. لحظات شک و تردید یا حتی شکست را به این ترکیب اضافه کنید و همچنین چالش هایی خواهید داشت که کارآفرینان با آن دست و پنجه نرم می کنند.

«موفقیت مقصد نهایی نیست، شکست کشنده نیست: این شجاعت ادامه دادن است که مهم است.»

وینستون اس. چرچیل

هر زمان که با لحظات ناامیدی مواجه می شوید، مهم است که چیزی در دسترس داشته باشید که به شما کمک کند چشم انداز خود را دوباره به یاد آورید. این نه تنها به شما کمک می کند تا هر قدم اضافی را که لازم است بردارید، بلکه به شما کمک می کند تا مسیر خود را دوباره تنظیم کنید.

در این مطلب نقل قول های مربوط به کسب و کاری گردآوری شده اند که وقتی شرایط سخت می شود به شما برای ادامه مسیر انرژی می دهند.

از دست ندادن چشم انداز شما از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به عنوان پایه و اساس شما عمل می کند و چراغ راه را روشن می کند. یکی از راه‌ های تقویت انگیزه شما برای موفقیت این است که اطراف خود را با افراد الهام‌ بخشی احاطه کنید که در حالت ایده ‌آل مسیر خود را برای موفقیت ایجاد کرده ‌اند؛ اما مشکل این است که چنین مربی همیشه در دسترس نیست. اینجاست که نقل قول ها به کار می آیند.

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

133 نقل قول کسب و کار الهام بخش برای الهام بخشیدن به موفقیت

دانش و خرد کارآفرینان بسیار موفق می تواند بسیار عمیق باشد. با این حال، مواجهه با این افراد در زندگی واقعی می تواند بسیار دشوار باشد. به طور مشابه، خواندن صدها کتاب برای کشف خرد پنهان در آنها تقریبا غیرممکن است؛ به خصوص وقتی که زمان کمی دارید. این چیزی است که نقل قول های تجاری زیر را بسیار قدرتمند می کند. همه آنها از افراد فوق العاده موفقی هستند که موقعیت ها و چالش های مشابه زیادی را تجربه کرده اند.

در ادامه مجموعه ای از نقل قول های مربوط به کسب وکار الهام بخش را می توانید بخوانید.

 1. «به یاد داشته باشید هر بار که شکست خوردید، این کلمات را به خود یادآوری کنید: زندگی همیشه مطابق با من پیش نمی رود، اما من همیشه راهی پیدا خواهم کرد.»

جوزایا همفری

 1.  «همیشه بیش از حد انتظار تلاش کنید.»

لری پیج

 1. «اگر چیزی به اندازه کافی مهم است، یا صرفا فکر می کنید که چیزی به اندازه کافی مهم است، حتی اگر ترسیده اید، به راه خود ادامه دهید.»

ایلان ماسک

 1. «اگر فکر می کنید در کاری خوب هستید، اغلب آن روزی است که از تلاش برای بهتر شدن دست می کشید.»

درو هیوستون

 1. «روی اعداد تمرکز نکنید. روی بهترین کاری که می توانید انجام دهید تمرکز کنید.»

کیسی هو

 1. «ناراضی ترین مشتریان شما بزرگترین منبع یادگیری شما هستند.»

بیل گیتس

 1. «بهترین راه برای پیش بینی آینده، ساختن آن است.»

پیتر دراکر

 1. «درد موقتی است؛ اما گذر کردن برای همیشه ادامه دارد.»

لنس آرمسترانگ

 1. «مهم نیست که چقدر مشتری دارید، هر کدام یک شخصیت مستقل هستند. روزی که شروع کنید به آنها به عنوان این مجموعه بی شکل فکر کنید و از تصور کردن آنها به عنوان مردمان عادی دست بردارید، روزی است که از بازار کار حذف خواهید شد.»

دارمش شاه

 1. «اشتیاق، خلاقیت و انعطاف پذیری حیاتی ترین مهارت ها در تجارت هستند. اگر آن‌ ها را دارید پس برای شروع سفر آماده ‌اید.»

جو مالون

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «اگر از نسخه اول محصول خود خجالت نمی‌کشید؛ شما خیلی دیر کارتان را شروع کرده اید.»

گرتا رز ون ریل

 1. «چه فکر کنید که می توانید، چه فکر کنید نمی توانید حق با شماست.»

هنری فورد

 1. «هیجان ‌انگیزترین استارت ‌آپ ‌هایی که در مطبوعات می ‌بینید را نادیده بگیرید. چرا که دروغی بیش نیستند. نیمی از این استارت ‌آپ ‌ها تا یک سال دیگر از بین می روند؛ بنابراین، روی ساختن کسب ‌و کارتان تمرکز کنید تا بتوانید کسی باشید که می توانید.»

ژول پیری

 1. «بیشتر از آن چیزی که دیگران فکر می کنند بی خطر است، ریسک کنید. بیش از آنچه دیگران فکر می کنند عملی است رویاپردازی کنید.»

هوارد شولتز

 1. «وقتی شک دارید، دوباره خودتان را بازیابی کنید. استفاده از منابع شخصی خود ساده ترین راه برای شروع یک کسب و کار است. لازم نیست سرمایه گذاران را در مورد شایستگی ایده خود متقاعد کنید. فقط باید خودتان را قانع کنید.»

رایان هلمز

 1. «اگر برنامه را طوری تنظیم کنید که احتمال شکست صفر باشد، معمولاً شانس موفقیت نیز صفر خواهد بود. نکته کلیدی این است که به دنبال راه هایی باشید که وقتی به نقطه شکست خود می رسید، بدانید که باید متوقف شوید.»

رید هافمن

 1. «به عنوان یک بنیانگذار، همه سناریوهای ممکن از بهترین تا بدترین را در مقابل خود قرار دهید تا وقتی اتفاقی می افتد غافلگیر نشوید.»

برایان ونگ

 1. «به حرکت رو به جلو ادامه دهید.»

والت دیزنی

 1. «از شکست های خود خجالت نکشید، از آنها درس بگیرید و دوباره شروع کنید.»

ریچارد برانسون

 1. «راه اندازی یک شرکت آنقدر انرژی و اعتقاد نیاز دارد که نداشتن یک هدف مشخص و ماموریت معنادار می تواند مانع موفقیت شما شود.»

سامی اینکینن

 1. «هیچ چیز در این دنیا نمی تواند جای پشتکار را بگیرد حتی استعداد. هیچ چیز رایج تر از انسان های ناموفق با استعداد نیست.»

کالوین کولیج

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «به یاد داشته باشید، چیزی به نام هدف غیر واقعی وجود ندارد و فقط چارچوب های زمانی غیر واقعی هستند.»

دونالد ترامپ

 1. «یکی از مهم ‌ترین درس ‌ها این است که برای سرمایه ‌گذاران اینکه شرکت چه کاری انجام خواهد داد و چه نخواهد کرد، روشن باشد و در مورد اولویت ‌های کارهایی که باید انجام شوند منعطف باشند.»

دنیس کراولی

 1. «من شکست نخورده ام. من فقط 10000 راه را پیدا کرده ام که کار نمی کند.»

توماس A. ادیسون

 1. 25. «هیچ شانسی در تجارت وجود ندارد. فقط انگیزه، عزم و اراده بیشتر وجود دارد.»

سوفی کینزلا

ادامه مطلب نقل قول های تجاری برای کارآفرینان عالی است:

 1. «من همیشه در حال تحلیل و بررسی برای پیشرفت هستم، مدام به دنبال بهتر کردن اوضاع هستم.»

استیو الز

 1. «تفاوت بین یک فرد موفق و غیرموفق در کمبود قدرت یا کمبود دانش نیست، بلکه در نداشتن اراده است.»

وینس لومباردی

 1. «یکی از بزرگ ترین مهارت های رهبری این است که تضعیف ناپذیر باشد. هر زمان که در دنیا کاری انجام می دهید بدانید انتقاداتی وجود خواهد داشت.»

آریانا هافینگتون

 1. «سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید، بلکه سعی کنید با مردم و منابع ارتباط برقرار کنید. داشتن نظم و پشتکار واقعاً مهم است.»

چیو کائو

 1. «راز تغییر این است که تمام انرژی خود را نه روی جنگیدن با گذشته، بلکه روی ساختن چیزهای جدید متمرکز کنید.»

سقراط

 1. «هرچه چالش ها سخت‌ تر باشد، پیروزی باشکوه ‌تر است. من عاشق انسانی هستم که بتواند در مشکلات لبخند بزند که بتواند از آشفتگی ها هم انگیزه جمع کند و رشد کند.»

توماس پین

 1. «حواس پرت نشوید. هرگز به خود نگویید که باید بزرگ ترین برند در کل دنیا باشید. با کار روی آنچه در لحظه حال نیاز دارید و سپس کاری که فردا باید انجام دهید شروع کنید؛ بنابراین، اهداف قابل مدیریتی برای خود تعیین کنید.»

یاس باگنیوسکی

 1. «شما باید شکست را به عنوان آغاز و میانه راه ببینید، اما هرگز آن را به عنوان یک پایان تصور نکنید.»

جسیکا هرین

 1. «مسئله این است که شکست ها را شخصا به خود نگیرید.»

لیلا جانه

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «تنها راه برای انجام کار بزرگ این است که کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید.»

استیو جابز

 1. «موفقیت در مورد ایده ها نیست بلکه در مورد تحقق ایده ها است.»

اسکات بلسکی

 1. «اگر کاری را به تنهایی شروع می کنید، بهتر است به آن علاقه داشته باشید.»

سالی کراوچک

 1. «کسب و کار یک بازی است که برای رسیدن به یک برد فوق العاده انجام می شود و شما در رقابت با بهترین ها هستید. اگر می‌خواهید برنده شوید، باید یاد بگیرید که استاد بازی باشید.»

سیدنی شلدون

 1. «فروش یک عمل پیچیده نیست که شما بخواهید در آن برنده باشید. بلکه رشته ای از کارها مبتنی بر همدلی، فرآیند محور و نیازمند دانش است؛ زیرا در نهایت مردم از مردم خرید می کنند.»

سوروتو باغچی

 1. «تنها زمانی که شکست می خورید زمانی است که زمین می خورید.»

استیون ریچاردز

نقل قول های تجاری که به شما کمک می کند تا به جلو بروید:

 1. «منابع انسانی بسیار مهم است. اگر افراد مناسبی بر سر کار داشته باشید، مدل کسب ‌و کار و محصول به تدریج به خوبی پیشرفت می کند.»

آدام نویمان

 1. «اگر فقط روی چیزهایی کار می‌ کنید که دوست دارید و به آن علاقه دارید، لازم نیست یک برنامه ‌ریزی کلی در مورد نحوه انجام کارها داشته باشید.»

مارک زاکربرگ

 1. «زمانی که ندای درونیتان به شما می گوید ایده ای بد است اجازه ندهید دیگران شما را متقاعد کنند که این ایده خوب است»،

کوین رز

 1. «به طور غیرقابل انکاری خوب باشید. هیچ تلاشی در زمینه بازاریابی یا شعارهای رسانه های اجتماعی نمی تواند جایگزینی برای آن باشد.»

آنتونی ولودکین

 1. «به دنبال چشم انداز باشید، نه پول، پول در نهایت شما را دنبال می کند.»

تونی حسیه

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «حواس پرت نشوید. هرگز به خود نگویید که باید بزرگ ترین برند در کل دنیا باشید. با کار روی آنچه در لحظه حال نیاز دارید و سپس کاری که فردا باید انجام دهید شروع کنید؛ بنابراین، اهداف قابل مدیریت برای خود تعیین کنید.»

یاس باگنیوسکی

 1. «اگر بتوانید یک محصول رایگان ارائه دهید که ارزش زیادی برای مشتریان داشته باشد، طبیعتاً این کار به فروش بیشتر محصول شما کمک می کند.»

ملانی پرکینز

 1. «این که به همه می ‌گویید چه کار کنند، شما را رئیس نمی ‌کند. اگر هر وظیفه ای که برای خودتان معین کردید انجام دادید آنگاه این شما را رئیس می ‌کند.»

تری کرو

 1. «یکی از کارهایی که من تمایل به انجام آن دارم این است که به زبان های مختلف صحبت کنم. من سعی می‌کنم خودم را در معرض شوک فرهنگی قرار دهم که وقتی با افرادی صحبت می‌کنید که به زبان دیگری صحبت می‌کنند رخ می ‌دهد.»

پیر امیدیار

 1. «موفقیت اغلب توسط کسانی به دست می آید که نمی دانند شکست اجتناب ناپذیر است.»

کانال کوکو

 1. «همه رویاهای ما می توانند محقق شوند، البته اگر ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم.»

والت دیزنی

 1. «شما باید درگیر یک ایده، مشکل یا اشتباهی باشید که می خواهید آن را اصلاح کنید. اگر از همان ابتدا به اندازه کافی اشتیاق داشته باشید، هرگز آن را کنار نخواهید گذاشت.»

استیو جابز

 1. «بعضی از مردم خواب موفقیت را می بینند، در حالی که افراد دیگر هر روز صبح از خواب بیدار می شوند و آن را محقق می کنند.»

وین هویزنگا

 1. «اگر سعی کنیم منحصرا به یک ایده خوب فکر کنیم، نمی توانیم به ایده واقعا خوبی برسیم. شما فقط باید راه حل یک مشکل را در زندگی خود پیدا کنید.»

برایان چسکی

 1. «آنچه را که نمی ‌دانید، بپذیرید، مخصوصاً در ابتدا، زیرا آنچه نمی ‌دانید می ‌تواند به بزرگ ترین دارایی شما تبدیل شود. همچنین تضمین می کند که شما قطعاً کارهایی متفاوت از دیگران انجام خواهید داد.»

سارا بلیکلی

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «موفقیت معمولاً نصیب کسانی می شود که آنقدر مشغول هستند که نمی توانند به دنبال آن باشند.»

هنری دیوید ثورو

 1. «هیچ راه میانبری برای رسیدن به هدف های با ارزش وجود ندارد.»

بورلی سیلز

 1. «بادبادک ‌ها در برابر باد بالاتر می ‌روند، نه با آن. (چالش ها پیش برنده هستند)»

وینستون اس. چرچیل

 1. «اگر اقدامات شما میراثی ایجاد می کند که دیگران را ترغیب می کند تا رویاهای بیشتری بیاموزند، بیشتر یاد بگیرند، بیشتر انجام دهند و به جایگاه های بالاتر برسند، پس شما یک رهبر عالی هستید.»

دالی پارتون

 1. «فلسفه زندگی من این بوده است که وقتی جسورانه با مشکلات روبرو می شوید آنها از بین می روند.»

اسحاق آسیموف

 1. «زمان بندی، پشتکار و ده ها سال تلاش در نهایت باعث می شود یک شبه موفق به نظر برسید.»

بیز استون

 1. «شما باید درگیر یک ایده، مشکل یا اشتباهی باشید که می خواهید آن را اصلاح کنید. اگر از همان ابتدا به اندازه کافی اشتیاق داشته باشید، هرگز آن را کنار نخواهید گذاشت.»

استیو جابز

 1. «سه اصل اساسی برای دستیابی به هر چیزی ارزشمند، اول، سخت کوشی است. دوم با اراده بودن، سوم عقل سلیم.»

توماس A. ادیسون

 1. «بزرگ ترین رهبر لزوماً کسی نیست که بزرگ ترین کارها را انجام دهد. او کسی است که مردم را وادار به انجام بزرگ ترین کارها می کند.»

رونالد ریگان

 1. «رهبران برجسته تمام تلاش خود را می کنند تا عزت نفس کارمندان خود را افزایش دهند. اگر مردم به خودشان ایمان داشته باشند، بی شک شگفت ‌انگیزترین کار ها را می ‌توانند انجام دهند.»

سام والتون

 1. «شخصیت را نمی توان به راحتی و بی سر و صدا پرورش داد. تنها از طریق تجربه آزمایش و رنج می توان روح را جلا بخشید، جاه طلبی را برانگیخت و به موفقیت رسید.»

هلن کلر

 1. «من نمی توانم یک فرمول مطمئن برای موفقیت به شما بدهم، اما می توانم یک فرمول برای شکست به شما ارائه دهم: سعی کنید همیشه همه را راضی کنید.»

هربرت بایارد سووپ

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «من بیشتر از بسیاری از افراد در تجارت بیشتر مطالعه می کنم و فکر می کنم و تصمیمات فوری کمتری می گیرم.»

وارن بافت

 1. «من فقط از افرادی با سابقه حمایت می کنم که می توانند منطقی و بی عیب و نقص تلاش کنند… جنگجویان واقعی…»

زیاد ک. عبدالنور،

 1. «موفقیت رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن اشتیاق است.»

وینستون اس. چرچیل

نقل قول های مربوط به كسب وكار:

 1. «شانس به افراد جسور کمک می کند و اگر تلاش نکنید هرگز نخواهید فهمید که چه توانایی هایی دارید.»

شریل سندبرگ

 1. «تنها کسانی که جرات شکست های بزرگ دارند می توانند دستاوردهای بزرگی داشته باشند.»

رابرت اف کندی

 1. «در میان هرج و مرج و آشفتگی ها، فرصت نیز وجود دارد.»

Sun-Tzu

 1. «یک کارآفرین تمایل دارد کمی بیشتر از آن چیزی که بتواند سرمایه گزاری کند به این امید که بتواندآن را مدیریت کند.»

جف استولر

75. «من هرگز در مورد موفقیت آرزو نداشتم بلکه برای آن تلاش کردم.»

استی لادر

 1. «کارهای بزرگ در تجارت هرگز توسط یک نفر انجام نمی شود، آنها توسط گروهی از افراد انجام می شوند.»

استیو جابز

 1. «کسی که بی سر و صدا اعتماد به نفس دارد بهترین رهبر را می سازد.»

فرد ویلسون

 1. «موفقیت کمی شبیه کشتی گرفتن با یک گوریل است. وقتی خسته هستید دست از کار نمی کشید بلکه وقتی گوریل خسته است بازی را با پیروزی ترک می ‌کنی.»

رابرت اشتراوس

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «انسان قوی زنده می ماند، اما انسان شجاع پیروز می شود.»

مایکل اسکات

 1. «نمی توان انتظار پیروزی داشت و برای شکست برنامه ریزی کرد.»

جوئل اوستین

 1. «هدف کسب و کار ایجاد و حفظ مشتری است.»

پیتر دراکر

 1. «سقوط. ایستادن. فرا گرفتن. سازگار شدن.»

مایک نورتون

 1. «هر چیزی که ذهن بتواند تصور و باور کند، می تواند به آن برسد.»

ناپلئون هیل

 1. «برنده شدن همه چیز نیست. مهم این است که بخواه یکه برنده شوی.»

وینس لومباردی

 1. «اگر افراد را فقط به این دلیل استخدام کنید که می توانند کاری را انجام دهند، برای پول شما کار خواهند کرد؛ اما اگر افرادی را استخدام کنید که به آنچه شما اعتقاد دارید باور داشته باشند، با تمام وجود برای شما کار خواهند کرد.»

سایمون سینک

 1. «کوشش، مادر خوش شانسی است.»

بنجامین فرانکلین

 1. «انسان ها یک انگیزه درونی ذاتی دارند که مستقل باشند، خودشان تصمیم گیری کنند و کنار یکدیگر باشند؛ و زمانی که این انگیزه باشد، مردم دستاورد های بیشتری خواهند داشت و زندگی غنی ‌تری دارند.»

دنیل پینک

 1. «برای موفقیت باید خود را در مسیر چالش ها قرار داد.»

لیلیان کالدول

 1. «بگذار نقشه هایت مثل شب تاریک و نفوذ ناپذیر باشد و وقتی حرکت می کنی مثل رعد و برق باش.»

سان تزو

 1. «برنده ها از باخت نمی ترسند؛ اما بازنده ها می ترسند. شکست بخشی از فرآیند موفقیت است. افرادی که از شکست اجتناب می کنند از موفقیت نیز اجتناب می کنند.»

رابرت تی کیوساکی

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

این نقل قول های تجاری پر از حکمت است:

 1. «نوآوری به معنای بله گفتن به همه چیز نیست. این در مورد نه گفتن به همه مسائل به جز حیاتی ترین مسائل است.»

استیو جابز

 1. «من جز خون، زحمت، اشک و عرق چیزی برای ارائه ندارم (من تمام تلاشم را خالصانه و تا اخرین جایی که توان داشتم انجام دادم).»

وینستون اس. چرچیل

 1. «امروز من 100 برابر بیشتر با 100 برابر تلاش کمتر انجام می دهم. راز من این است که یاد گرفتم که سربازی عادی نباشم و ژنرال باشم.»

جاشوا دورکین

 1. «من در زندگی کشف کرده ام که اگر واقعاً می خواهید بروید، اغلب برای هر هدفی، راه های زیادی وجود دارد.»

لنگستون هیوز

 1. «شخصیت شما معمولاً در تجارت شما منعکس می شود. برای بهبود کسب و کارتان، ابتدا خودتان را ارتقا دهید.»

ایدوو کوینیکان

 1. «رهبری در مورد عناوین، موقعیت ها یا نمودارها و آمارها نیست. این در مورد تأثیر یک زندگی بر دیگری است.»

جان ماکسول

 1. «توجه به چیزهای کوچک ساده ای که اکثر انسان ها از آنها غفلت می کنند، چند انسان دیگر را ثروتمند می کند.»

هنری فورد

 1. «با ناراحتی راحت باشید. (در شرایط سخت باز هم تلاش کنید)»

جیلیان مایکلز

 1. «رئیس واقعی کسی است که برای موثر بودن مجبور نیست برای اطرافیان خود رییس بازی در بیاورد.»

جگ راندهاوا

 1. «زمان شما محدود است، پس آن را برای زندگی کردن طبق نظر دیگران هدر ندهید.»

استیو جابز

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «استفاده از احساس گناه کارساز نیست. کمک گرفتن از توانایی های دیگران چیزی است که برای وارن کارساز است و برای شما نیز مفید خواهد بود.»

دیوید کلارک

 1. «هر استراتژی برنده موثر با تمرکز بر هدف نهایی مورد نظر طراحی می شود.»

وین چیریسا

 1. «مصقد نهایی را در ذهن داشته باشید و هر روز مطمئن شوید که برای رسیدن به آن تلاش می کنید.»

رایان آلیس

 1. «مجازات زمانی که از جانب مردم باشد و نه سیستمی از قوانین کاملاً تعریف شده، بی تاثیر می شود.»

یگور بوگاینکو

 1. «شما می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید اگر به اندازه کافی آن را بخواهید. شما می توانید هر چیزی که می خواهید باشید، هر کاری را که قصد انجام آن را دارید انجام دهید، اگر به آن آرزو با هدفی واحد پایبند باشید.»

آبراهام لینکولن

 1. «اگر می خواهید آینده را تعریف کنید، گذشته را مطالعه کنید.»

کنفوسیوس

 1. «اگر کارهای شما به دیگران الهام می بخشد که بیشتر رویاپردازی کنند، بیشتر بیاموزند، بیشتر تلاش کنند و جایگاه بالاتری داشته باشند، شما یک رهبر هستید.»

جان کوئینسی آدامز

 1. «هرگز یک شکست را با بن بست اشتباه نگیرید.»

اف اسکات فیتزجرالد

 1. «مدت ها بود که توجه من به این موضوع جلب شده بود که افراد موفق به ندرت دست از تلاش می کشیدند تا سرنوشت و تقدیر برایشان تصمیم بگیرد.»

لئوناردو داوینچی

 1. «اگر مدیر یک شرکت بتواند نیازهای کارکنان خود را بر منیت خود ترجیح دهد، آن تجارت شانس خوبی برای رونق دارد.»

استوارت استافورد

 1. «مغرور نباش. پر زرق و برق نباش زیرا همیشه یک نفر بهتر از تو هست.»

تونی حسیه

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «رهبران می‌توانند حالت محیط کار را تغییر دهند و امور را در حرکت به سمت یک نتیجه مطلوب مدیریت کنند؛ بنابراین هر بار که به تیم خود می گویید: بیایید تلاش کنیم، مطمئن شوید که از قبل شرایط را طوری تنظیم کرده اید که آنها واقعاً بتوانند مانند بهترین ها تلاش کنند.»

توماس هوین

 1. «مهم نیست که چقدر ذهن یا استراتژی شما درخشان است، اگر بازی را انفرادی انجام دهید، همیشه به یک تیم مي بازيد.»

رید هافمن

 1. «یک متفکر کارهای خود را به عنوان آزمایش و پرسش و تلاش برای کشف چیزی می بیند. موفقیت و شکست برای او بیش از هر چیز پاسخ است.»

فردریش نیچه

 1. «بزرگ ترین دستاوردهای جهان برای کسانی بوده اند که همیشه بر اهداف خود متمرکز بوده و در تلاش های خود ثابت قدم بوده اند.»

دکتر روپلین

 1. «میل کلید انگیزه است، اما این عزم و تعهد به دنبال کردن بی ‌وقفه هدف شما (تعهد به پیروزی) است که شما را قادر می ‌سازد به موفقیتی که به دنبال آن هستید دست یابید.»

ماریو آندرتی

 1. «انتظارات مثبت نشانه شخصیت برتر است.»

برایان تریسی

 1. «زندگی مانند صفحات یک کتاب است. شما آزاد هستید که هر صفحه ای را که انتخاب می کنید بخوانید، اما به یاد داشته باشید، موفقیت یا شکست شما به صفحه ای که خوانده اید بستگی دارد.»

گادزپاور اوپاراگو

 1. «رهبر خوب آن کسی است که مردم متوجه حضورش نباشند و به جای صحبت کردن بیشتر عملگرا باشد.»

لائوتسه

 1. «رهبران بزرگ رهبران بیشتری خلق می کنند، نه طرفداران بیشتر.»

روی تی بنت

 1. «نگرش عامل کوچکی است که تفاوت بزرگی ایجاد می کند.»

وینستون اس. چرچیل

 1. «همه انسان‌ها کارآفرین هستند نه به این دلیل که باید شرکت ‌هایی را راه‌ اندازی کنند، بلکه به این دلیل که اراده ایجاد در DNA انسان کدگذاری شده است.»

رید هافمن

 1. «کارآفرین واقعی یک فرد عمل گرا است، نه یک فرد رویاپرداز.»

نولان بوشنل

133 نقل قول انگیزشی کسب و کار و الهام بخش موفقیت

 1. «یک عضو گروه اول یک شخص است و بعد یک کارمند. با آنها به عنوان یک فرد ارزشمند رفتار کنید و سپس آنها برای کارفرمایان خود ارزش قائل خواهند شد.»

جانا کاچولا

125. «برای موفقیت، باید از حاشیه امن خودت خارج شوی و تمام تلاشت را بکنی.»

ریچارد برانسون

 1. «کارآفرین همیشه به دنبال تغییر است، به دنبال بهترین راه می گردد و از چالش ها به عنوان یک فرصت استفاده می ‌کند.»

پیتر دراکر

 1. «نتایج عالی را می توان با قدم های کوچک به دست آورد.»

سان تزو

 1. «در پایان، یک رویا بدون توانایی اجرای آن احتمالا یک توهم است.»

استیو کیس

 1. «تغییرات کم کم شکل می گیرند زیرا مردم عادی کارهای خارق العاده ای انجام می دهند.»

باراک اوباما

 1. «شکست خوردن سخت است، اما بدتر از آن این است که هرگز برای موفقیت تلاش نکرده باشید.»

تئودور روزولت

 1. «موفقیت این نیست که هرگز اشتباه نکنید، بلکه این نیست که برای بار دوم اشتباه کنید.»

جورج برنارد شاو

 1. «در پایان روز، اجازه دهید هیچ بهانه ای، هیچ توضیحی، هیچ پشیمانی وجود نداشته باشد.»

استیو مارابولی

 1. «روزگار سخت پایدار نیست ولی انسان های سرسخت چرا.»

رابرت اچ شولر

امیدوارم از این مجموعه نقل قول های الهام بخش مربوط به کسب و کار لذت برده باشید. نقل قول های مورد علاقه شما که به شما انگیزه می دهد تا با تلاش های خود برای پیروزی تلاش کنید چیست؟

پیروز باشيد!

منبع:

 • http://www.planetofsuccess.com/blog/2019/business-quotes
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx